Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Snovi
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
hurija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-03-2004
Lokacija: tuzla
Odgovori: 15602
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Snovi

citat:
malisa wrote:
citat:
m-v wrote:
mogadishu i malisha
eh, to su ti snovi koje najvise volim. "a ribar gleda tv i jede kikiriki "...

a nesto sam jos htjela napisat, al ne mogu da se sjetim od smjeha.

samo ovo, jeste li kad sanjali da sjedite na vrhu stepenista, i onda jednu po jednu padate, bum, bum,bum,bum,....?
a guza boli i niti mozete ustati, niti ostati ...budio me zadnji stepenik.

a plivanje u zraku(kao let, ali plivate ...kao ptica



kad vec to spominjes - sto je mene jedan san iznervir´o ko nijedan drugi. sanjam ti ja kako izlazim iz kuce i da pogledam sta ima kad ono... svi po gradu lete! nidje auta, svi onako sami od sebe bez krila - lete. ko da gravitacija vise ne pije vode. samo se odgurnu nogama od zemlje i oooop... odose. ja ono happy samo tako kontam joj vidi mozemo da letimo, uraaaa . i krenem ja da se odgurnem nogama da i ja poletim kad ono... nista! ne mogu da poletim pa to ti je. aaaaaa, meni krivooooo, primjete mene drugi ljudi jer vide da ne mogu da letim, pa me pitaju jesam li dobro. govore ma to je od nervoze, bice sve dobro. kad odjednom hitna pomoc se nacrta ispred mene. izadje doktor, nesto ja i doktor porazgovaramo i odemo kod mene u stan. on mene tamo ispita svasta nesto i na kraju mi kaze da sam ja otiso psihicki i da mi se prividja da ljudi lete
napisa mi neki recept, otvori prozor i odleti! a ja popizdio koliko mi je krivo sto ne mogu i ja da letim.
i tako ja nastavim da sanjam kako hodam ulicom a svi oko mene i dalje lete i meni pukne film pa odlucim da se popnem na vrh zgrade da skocim. mislim se, mene ce doktor pravit budalom pa znam ja da se u snu moze letjeti. medjutim na putu prema gore zaglavim u liftu i tu se probudim i brzo do prozora da vidim lete li ljudi... - opste razocarenje!


Treæa kašika kaže da imaš dlaka pred vratima, al´ sedma kašika govori da bi to mogle bit´ sihire..
18-11-2005 at 17:31 | Ukljuèi u odgovor
*BP*
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 25-01-2005
Odgovori: 5331
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Snovi

Za Zlaju,gucci i grofu,ako sanjate da padate to znaci da jos uvijek rastete...

Ja jednostavno imam periode kada sanjam ili kada ne sanjam apsolutno nista i tako se smjenjuju,nekad ih se sjecam nekad zaboravim cim otvorim oci.Ali ja sam sebe uhvatila da sam pocela da sanjam na engleskom...,da cak i oni za koje znam da ga ne pricaju u mojim snovima pricaju....malo cudno...

18-11-2005 at 22:18 | Ukljuèi u odgovor
Mostarka!
Nivo: Forumski doajen
duni vjetreee opaaaaa

Registriran(a): 02-04-2004
Odgovori: 2547
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Snovi

Ja sam sanjala cutie i to po drugi put Posto se moj rodjak zabavljao sa curom iz Tuzle i na kraju je krkan ostavio a ta cura je bila cutie. ja ko dodem i kazem Sabina jesili to ti, dali me se sjecam kada si dolazila kod mene sa erminom, i onda cutie pocne da place gluho bilo nigdje veze s vezom. Ali eto covjeku svasta dodje u snove  


18-11-2005 at 22:46 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Snovi

citat:
m-v wrote:
hej, sunce, gdje si?



evo me,suti ne smijem se ja ovdje plaho ni javljati
Cutie me nasmija sa svojim snom ,ko kad Anna dolazi valja kreciti a Cutie ako budes krecila onda neka ima ona mustra HAHAHHA znas ono bijelo pa preko cvijetici ko kod nena HAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHA


Evo i mojih najnovijih snova ,malo cenzuriranih doduse ,ali vidim ima i drugih da svasta sanjaju HAHAHAHHAHAHAHAHA


Kad smo kod padanja, godinama ja sanjma da sam u liftu i imaju dvije verzije jedan je zaglavim se u liftu a druga je lift propada i pada i pada ali nikad ne padne a vristim ,cekam kada cu tresnuti HAHAHAH i nista samo padammmmmmmmmmmmm

Sanjam sinoc, kao ja spavam,pokrivena sam prekrasnim jorganom koji je od plave svile,a na svili rucno izvezen bijeli zmaj,od ljepote dodira s tim jorganom ja ne mogu cvrsto ni zaspati nego se sve nesto namjestam i uzivam a na licu mi osmijeh,u neka doba dolazi Kinez (pravi iz Kine ) i naglo mi povuce taj jorgan i kaze vracaj taj jorgan to je moje i ja ostadoh onako da lezim u nekoj maloj spavacici a zima mi i nije mi vise nista lijepo kao sto je bilo,tuzna sam i hocu da mi vrati jorgan,i u snu se osjecam kao da sam dijete,kao da sam mala djevojcica


Sanjam da sam isped djedove kuce(ziv mi je djed),ispred kuce je drveni sto i ja gledam u travi mlada zara,iza mene stoji,ja ga ne vidim ali znam da je tu covjek kojeg volim,mislim ubracu mu ovu zaru i skuhati supu neka mi bude zdrav ,ja je gledam a ona od zelene postaje nekako bijela,cucla sam pored nje ali je ne smijem ubrati,mislim ozarice me,ruke priblizim pa vratim,a covjek iza mene stavio ruke u dzepove i gleda me i smije mi se,gleda i kao da mi kaze haj bas da vidim hoces li smjeti.Ja se uzasno bojim ali hocu da on vidi da ja to mogu,iz tasne vadim debele vunene rukavice obucem ih i hocu da uberem zaru ali nemam vise osjecaj u rukama ,rukavice mi puno debele HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAH


Sanjam da mi je kuca na 4 drvena stuba, jedan je nekako napuknut,ja to gledam i brine me to,dolazim do tog stuba a on puca a ja stala umjesto stuba,digla ruke ,propinjem se i drzim cijelu kucu na rukama teret mi je veliki a ja drzim,osjecam da sam jaka kao supermen ali mi je tesko i gledam svoje ruke,duge su i gole i nekako puno bijele ja ih gledam kako se savijaju i kako se kuca krivi ,ja znam da je samo ja mogu sacuvati i da je sve na meni i mislim ja mogu sve sama ,mislim kako sam jaka ali mislim da na kraju ta kuca iz sna pada

nastavak snova iz ove sedmice u drugom postu
01-12-2005 at 07:57 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Snovi


Sanjam da setam,ulazim u kucu,idem u spavacu sobu,presvlacim se, kada krenem iz sobe cujem jedno AV AV AV mislim kao mi je cudno da cujem lavez psa,idem u kuhinju opet jedno AV AV AV ,nekako veselo,to se u snu ponavlja, iz skrivenih mjesta cujem neko veselo lajanje.Odjednom sam u dnevnoj sobi i jos neko tu sjedi ali ne znam ko,vidim psa koji izgleda vise kao ovca ,sav je cupav ,duge dlake crno bijeli je ali vise bijeli,debeo i sav sladak,tako nekako topao ,gledam me lijepo,ja znam da se inace bojim zivotinja ali ovog se ne bojim ali hocu da mi izadje iz kuce jer mislim sta ce mi pas sad u kuci,ali on cim mene vidi osjeti da hocu da ga izbacim i radi tako neke smijesne stvari,umiljava mi se oko nogu ,okrece se po podu,mase mi repom ,gleda me i veselo laje ,osjetim da mi postaje drag ,puno drag idem u drugu sobu da ne vidi da mi je drag ali na kraju ja ga primam i hocu da je tu stalno i da me nasmijava



E ovaj mi je malo neprijatno ispricati ali evo ipak

Sanjam da sam u gostima,svecano sam obucena,imam prekrasnu od satena damsku pismo tasnu koja je to tasna da vi vidite da mi je stvarno da imam nesto posebno ,nekako sva luksuzna .

Sjedimo i ja hocu u WC-e ,u gostima sam i sjedim na WC-solji radim nesto strasno i kontam pa sta je meni bas sam nasla u tudjoj kucu vrsiti veliku nuzdu ,neprijato mi je ,pogledam a u solji su dva "objekta " toliko velika da ne moze voda da ih odnese meni je uzasno neprijatno i odjednom ja imam ideju uzimam neke papire i umotam ih u papir ,papir je krut kao list iz sveske i bijeli, i stavljam ih u moju prekrasnu tasnu jedva sam tasnu zatvorila i mislim idem ja kuci pa cu ja to u neki kontejner baciti,izlazim strasno ponosna ,dignute glave,pod rukom mi je tasna a niko ne zna sta je u tasni


necu vise

MV pa ti pitaj gdje sam ja

01-12-2005 at 08:14 | Ukljuèi u odgovor
Anna
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 03-06-2004
Odgovori: 7792
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Snovi

Sanjam sinoc jednu moju dobru prijateljicu iz Tuzle, koju nisam vidjela dugo....i sad mi pricamo i diskutujemo i nekako udjemo u prepirku i svadju....i ona ti se lijepo meni nagovori svasta, a ja krenula da se njoj nagovorim...pa tuc-muc, ne ide mi bas na nasem jeziku, a ja lijepo na engleskom pa o´cepim ...i ona ti mene slusa, slusa...i na kraju kaze dzaba ti sve, ja tebe nista nisam razumjela joj jesam se ljuta probudila

01-12-2005 at 13:54 | Ukljuèi u odgovor
cutie
Nivo: Forumski doajen
not a cutie pie

Registriran(a): 28-04-2003
Odgovori: 3049
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Snovi

Sunce, jesi l´ igrala kakav loto danas, meni se cini da snjati te "objekte" znaci pare, pa jos u tasni...

A ti Anna, tvoj san juce bi moja javnost - ja postavila post na engleskom (nije mi se dalo prevodit) kad ono par ih se zalilo da slabo razumiju. Trebala si sanjat i em-vi, ona sve zacas prevede.

A ja sanjala jednog bivseg momka, ko nakon svih ovih godina mi se sreli, i zagrlili i sve mi nesto lijepo kad on rece da je u medjuvremenu postao dental hygienist...sto me, u snu, podsjeti da moram danas zvati zubara da zakazem ciscenje i pokvari mi ugodjaj.  


vattene amore che siamo ancora in tempo...
01-12-2005 at 14:07 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Snovi

citat:
m-v wrote:

ali evo ,sad sam se sjetila, ma samo sam ukrala u tom snu jednu knjigu i film . to je u stvari dobrim dijelom prica iz "djevojke sa bisernom nausnicom". buuuuu plagijatoru




a ja bas citam Jergovica (naravno
) Mama Leone i naslov jedne price je Djevojka s bisernom nausnicom a meni odmah u glavi pa Jergovicu kako to da ti se desi ali kraj price objasnjava sve nije rijec o plagijatoru HAHAHAHAH a kad smo kod te djevojke,bas se o njoj puno prica ,spominju je cesto kao i Malog princa ,a kad smo i kod Malog princa zar nije ono s kutijom koju Jergovic vidi kao auto isto kao slon i sesir iz Malog princa ....e vala sto i ja zapetljam


Sto se tice mojih snova ja sam od onih sto stalno nesto sanjaju ,kad oci zatvorim kao da mi se neki novi svijet otvori ,stalno sanjam,snove ne znam i samo nekad pokusavam tumaciti ali ovi moji u zadnje vrijeme stvarno govore koliko sam opterecena a znam i cime.


Cutie,i ja sam se "objektima" radovala isti smo Sanovnik citale ali jos cekam dobitak
02-12-2005 at 10:55 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Snovi

Moram ja njoj reci da se brzo vrati s tog puta jer joj muza cesto sanjas

Sinos sam opet more gluposti sanjala ali dugo pa mi mrsko pisati

sanjalicama zatvorenih i otvorenih ociju

03-12-2005 at 11:06 | Ukljuèi u odgovor
Inspektor
Nivo: Forumski doajen
Novus Ordo Seclorum

Registriran(a): 21-06-2005
Odgovori: 9543
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Snovi

citat:
sunce wrote:
Moram ja njoj reci da se brzo vrati s tog puta jer joj muza cesto sanjas

Sinos sam opet more gluposti sanjala ali dugo pa mi mrsko pisati

sanjalicama zatvorenih i otvorenih ociju

Ja evo otvorenih ociju sanjam da sam na forumu...
03-12-2005 at 11:11 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 45
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: *touch*, Aci, andjapuppy, bosanka_no1, clippoutline, iskreni tuzlak, Oblakovich, sabko, ziga_zage
FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Snovi New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice