Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Dijaspora : Šta vam smeta u državi gdje živite?
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
besmir
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Šta vam smeta u državi gdje živite?

Vrijeme... Jel ko kad od vas èuo za razbijanje oblaka ili sam ja to sanjao? :lol :lol :lol Ne znam vala što ne razbijaju ove oblake, mi smo ovo ljeto imali 5 sunèanih dana, sestro medecinska, pet dana, hej, nije šala...

18-08-2008 at 10:28 | Ukljuèi u odgovor
Rodjeni
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 30-11-2006
Lokacija: Diva Grabovica
Odgovori: 8284
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Šta vam smeta u državi gdje živite?

Odes u Bosnu pa pozhelish Holandiju

Ne valja ni kad je sparno,vruche kratko recheno teshko vrijeme pa se covjek zazheli i kishe i vlage i oblaka...kao npr ja

18-08-2008 at 11:56 | Ukljuèi u odgovor
weasel
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Šta vam smeta u državi gdje živite?

Meni je vala sve potaman i sve tako negdje do juzne granice treceg rajha ...e onda pocinje ciganluk i prosijachenje

Ipak najkori su Slovenci.U povratku mi uzese 35 eurica, a jedva prodjoh kroz drzelu,jedno tri debela sahata,tamo nedje oko Kranja....Kreni,stani,kreni stani....

Pa koji je to bezobrazluk da ti naplacuje vinjetu na pola godine?To moze samo Slovenac!!

Imam komsiju,Slovenca,sad cu mu ja naplatiti vinjetu na pola godine ,tek toliko da povratim izgubljeno ... i svaki put kada bude prolazio pored kuce ima da ga zadrzavam jedno sahat-dva...Ono izbacim seciju ili parkiram aute,nek ceka malo,sta fali tako mu je i u drzeli.

18-08-2008 at 15:45 | Ukljuèi u odgovor
weasel
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Šta vam smeta u državi gdje živite?

I nisam skont´o da sam vec u austriji,kad hoce da mi naplate tunelarinu - Karavanke.Ja mislio Slovenci,nap´o sam ih zans kako.Jos stoje neki babci,drze konzervice sa crvenim krstom.Rekoh,sta je cigani ,malo vam para hocete jos pa prosite!

Hebaji ga,kasnije mi objasnise da sam u Austriji,al´ nema veze,rekoh ,i vi ste cigani ko i ovi



18-08-2008 at 15:54 | Ukljuèi u odgovor
Nora
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 07-04-2005
Odgovori: 2465
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Šta vam smeta u državi gdje živite?

Da mi je ko reko da ce doci vakat da mi bude super ljeto ovdje u Zap. Norveskoj ne bih vjerovala, ali je brate bilo, sto jest, jest, i prije Bosne, i dok sam bila u Bosni, i kad sam se vratila..reko Boze na hajr i na dobro, sta je s ovom drzavom a sta mi smeta...ma bukadar toga, ko ce to sve napisati...ali ovako na prvu sta mi padne, smeta mi sto sam s komsijama uglavnom samo "na dobar dan"...nesto se mislim, draga Bosna, kad ko umre zna se, kad se rodi zna se, pa i kad prdne ili se svalera zna se j*** te, panika me ovdje ufati kad pomislim sta kad umrem, ko ce mojima doci saucesce izjaviti, moze jos ko opiciti kakvu festu iznad glave ozaloscenih nije zivota mi, znam iz iskustva, umro moj svekar, a komsija jedan bivsi sad, bogu hvala, opicio s nekom muziketinom gore sprat vise, ja kuham, i hocu da idem gore da mu kazem, a moj coek neda, joj zalosti kad se sjetim
...a kod na lijepo posmtnice, pa sve lijepo znas, i ko, i kad, i kome, i kad je dzenaza/sprovod...sve, ja ovim hajvanima pricala kako to mi radimo, a oni hajvani odmah se ufatili racunice koliko to kosta, ma jebo im pas mater ko da je smrt neka sramota pa se o njoj samo suska, umjesto da sav narod zna, pa da imas s kim zaliti...ehet...kako je kod vas tam kad ko umre...

[Edited by Nora on 18-08-2008 at 22:49 GMT]

18-08-2008 at 22:48 | Ukljuèi u odgovor
*grofica*
Nivo: Forumski doajen
Deista od glave do pete..

Registriran(a): 11-04-2004
Lokacija: nidjeland
Odgovori: 22335
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Šta vam smeta u državi gdje živite?

Sve me smeta u ovoj drzavi al sve od birokracije do ljudi nerviraju me fontane gdje god se okrenes fontana i evo sad mi pod nosom prave fontanu sta ce kome na po igralista fontana da se djete ugusi u vodi treba djecu vezat da im nebi palo na pamet da na po igralista ne ulaze u fontanu nerviraju me liftovi i upravitelji zgrada i komsija Said sto je smotan i ne galami na ljude kad su stoka i nervira me sto semaforu nisu podeseni kako treba jer kad je pjesaku zeleno obicno mu dolazi u susret onaj auto iza ledja i onda na kocnicu i jos hralja sto ti ides bas kad je on krenuo nervira me sto svi vide ko baca smece sa balkona pa cak i policajac a niko ne reaguje i jos policajac kaze kako mu taj nece da otvori vrata kad pozvoni pa sta treba sad da se ja popnem ko spiderman na 10 sprat da mu otvorim sa unutrasnje strane da on razgovara sa matorim jesam li spomenula narod

18-08-2008 at 23:09 | Ukljuèi u odgovor
pagny
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 30-07-2006
Lokacija: france
Odgovori: 4073
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Šta vam smeta u državi gdje živite?

smeta mi njihovo proseravanje o drzanju "linije" a ubise se zderuci ko stoka, njihova sredzena dvorista a u kuci se usmrdilo na pse i macke i na sve strane dlake od ljubimaca,smeta mi sto me gledaju kao da sam sa Marsa pao svaki put kad im kazem da skinu cipele kada ulaze u moju kucu,sto svaki put kad kazem da nepijem alkohol uvjek se nadze neko da pojasni da je to zato sto sam ja musliman a onda pocinju pitanja o Ramazanu ,o postu ,a smijem li ovo a smijem li ono,.Smeta mi sto najmanja kisa prouzrokuje zastoje u saobracaju,sto ako nestane struje na par minuta odmah je panika,sto me svaki put kad progovorim pitaju
odakle sam ,sto me pogledaju zacudzeno svaki put kad kazem da ne zivim u "socijalnim stanovima" nego da sam napravio vlastitu kucu,sto me gledaju kao kriminalca samo zato sto vozim bolje auto nego neki od njih ,najvise mi smeta sto oni smatraju da bi trebali odlucivati o tome koliko je kome dovoljno (novca ,hrane,kakvo auto i sl)

[Edited by pagny on 24-10-2008 at 17:36 GMT] 


bolje biti mlad lijep i bogat nego star ruzan i siromasan
24-10-2008 at 17:34 | Ukljuèi u odgovor
andjela
Nivo: Forumski doajen
Ljubav se zove imenom mojim!!

Registriran(a): 27-01-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 13230
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Šta vam smeta u državi gdje živite?

citat:
pagny wrote:
Smeta mi sto najmanja kisa prouzrokuje zastoje u saobracaju
,najvise mi smeta sto oni smatraju da bi trebali odlucivati o tome koliko je kome dovoljno (novca ,hrane,kakvo auto i sl)

[Edited by pagny on 24-10-2008 at 17:36 GMT]



ja mislila samo u Bosni usred decembra ove nase sto odrzavaju puteve ,iznenadi snijeg
I mislila sam da su samo nasa posla da brinemo tudju brigu ( to oko kuca,auta,para i sl...cim neko ima nasa raja ima komentar i znanje kao "odakle" mu)

Sad mi je malo lakse,nismo jedini

25-10-2008 at 21:37 | Ukljuèi u odgovor
senzualna
Nivo: Forumski doajen
posjed dvostrukog mira

Registriran(a): 04-11-2006
Lokacija: Germany
Odgovori: 10797
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Šta vam smeta u državi gdje živite?

citat:
samson wrote:


yebesh ga nama nikad ugoditi


zato i idemo sad dole,sad nazad nikad se smiriti



ja sam odmah krenula sa treniranjem srca za dvije drzave,
ipak je i ovo proces,kroz kojeg se prolazi korak po korak
,vise planiranih putovanja vise izdataka ,
a i vise dozivljaja,,



04-12-2008 at 15:37 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Šta vam smeta u državi gdje živite?

Klima, sef (yebem li mu mamu, ne more posten insan ni dangubiti), ma u stvari jebo sve sto je sjevernije od zeljeznicke stanice u Becu.
To su sve retardirani idioti. Bez izuzetaka.

04-12-2008 at 15:41 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 39
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: EminaS, meho, Mela77, mikimini, Mir$o, pljosko, strokeunit
FORUM : Dijaspora : Šta vam smeta u državi gdje živite? New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice