Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Umjetnost : Jasmin Mag
Strana: 1 2 3 4 5
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Jasmin Mag

Jasmin Mujanoviæ Mag - Pakleni kontrast

26.02.2012. - Dom mladih Tuzla (jedan dio snimka).
Veèe satiriène, socijalno angažirane i erotske poezije "Sjednica predsjedništva zvanog dobroæudni, troglavi Frankenštajn"
Izložba fotografija i slika "Put postojanja".
Snimila: Marina Grasiloviæ

27-02-2012 at 00:11 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Jasmin Mag

Nakon Tuzle

Izložba „BiH u hiljadu rijeèi“ pred publikom u Srebreniku

Nakon Tuzle, i graðani Srebrenika imali su priliku pogledati izložbu „BiH u hiljadu rijeèi“ u organizaciji Bosanske medijske grupe, portala www.vodic.ba , Grupe Lucido i Centra za kulturu i informisanje Srebrenik.



U Domu kulture u Srebreniku izložene su najbolje fotografije koje su pristigle na peti Natjeèaj za najbolju turistièku fotografiju koji je organizovao portal Vodiè.ba u novembru 2011. godine. Podsjeæamo, prema ocjenama žirija i glasovima èitatelja portala, prvo mjesto osvojila je fotografija “Rafting”autorice Maje Topèagiæ. Drugo mjesto je osvojila fotografija “Skijanje” autora Edina Durme, a treæe mjesto osvojila je fotografija autora Mirze Agiæa ”Skijaš, Bjelašnica”.

- Na natjeèaj je pristiglo 613 fotografija autora iz cijele zemlje koje oslikavaju ljepote Bosne i Hercegovine, a mi smo izabrali najbolje. Kažu da jedna fotografija govori hiljadu rijeèi, a mi kroz ovu izložbu prièamo o BiH kroz 30 izloženih fotografija. Ovo je naše nastojanje da pokažemo našim graðanima šta to radimo na polju turistièke fotografije, rekao je Mehmed Pargan iz BMG-a.



Na izložbi su postavljene i umjetnièke slike autora: Rifata Zahiroviæa, Gorana Hrviæa, Ines Suljeviæ, Alme Telibeèireviæ, Branislava Lukiæa Luke, Aleksandara Markoviæa i Mirsada Džombiæa.





U sklopu izložbe uprilièeno je i veèe satiriène, socijalno angažovane i erotske poezije pod nazivom „Sjednica predsjedništva, dobroæudnog, troglavog Frankeštajna“, gdje su se u ulozi pjesnika i perfomera našli Jasmin Mujanoviæ Mag, Mario Vranješ i Branislav Lukiæ Luka, a ulozi Visokog predstavnik ovog troglavog predsjedništva našao se Mehmed Pargan.





Publike u Srebreniku nije nedostajalo, a ovakav dogaðaj svakako je upotpunio kulturnu ponudu u ovom gradu.

(Tuzlarije.net)

29-02-2012 at 01:13 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Jasmin Mag

"Trebam te" novi singl Jasmina Mujanoviæa Maga

Bosanskohercegovaèki kantautor, pjesnik i gitarista, Jasmin Mujanoviæ Mag, završio je snimanje petog singla za svoj novi album, a upravo pjesma ''Trebam te'' æe biti i najavni singl albuma u formi video spota.



Snimanja su obavljena u studiju Benke Marjanoviæa, koji je, takoðer, bio zadužen i za bubnjeve i klavijature, dok je bas-gitaru odsvirao Mario Vilušiæ. Trenutno traju promocije na radio stanicama u zemlji i regionu.



Kompozicija ''Trebam te'' je nastala sada veæ davne 1996. godine, ali nije realizirana u studiju do prije mjesec dana. Prvu recenziju singla objavio je beogradski Novi magazin http://www.novimagazin.rs/opusteno/cd-cosak-nm62) u svom printanom i elektronskom izdanju, a prva televizijska promocija pjesme æe biti uprilièena na Pinku BiH, u subotu, 21. jula u 17 h.

U septembru se nastavlja promocija u Hrvatskoj i Sloveniji, nakon èega æe se kompletan tim povuæi u studio sa ciljem finaliziranja snimanja preostalih pet pjesama za novi album.

(Tuzlarije.net)




19-07-2012 at 18:39 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Jasmin Mag

U Domu mladih u Tuzli u organizaciji 'Ljeta u Tuzli' održano je Veèe poezije i unplugged svirka Jasmina Mujanoviæa Maga sa èlanovima benda Alarm. te izložba fotografija Branislava Lukiæa Luke. Poeziju Jasmina Mujanoviæa Maga i Branislava Lukiæa Luka je interpretirao Emil Galušiæ, advokat iz Tuzle.

28-07-2012 at 19:11 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Jasmin Mag

Jasmin Mag live - Dom mladih Tuzla - Kad vas se sjetim drugovi moji

U Domu mladih u Tuzli u organizaciji 'Ljeta u Tuzli' održano je Veèe poezije i unplugged svirka Jasmina Mujanoviæa Maga sa èlanovima benda Alarm. te izložba fotografija Branislava Lukiæa Luke. Poeziju Jasmina Mujanoviæa Maga i Branislava Lukiæa Luka je interpretirao Emil Galušiæ, advokat iz Tuzle.

28-07-2012 at 19:12 | Ukljuèi u odgovor
Drugarica
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 10-11-2005
Lokacija: BiH
Odgovori: 19687
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Jasmin Mag

citat:
sunce wrote:

Ovaj Mag izgleda svima zanimljiviji osim u Tuzli,ili ga ja nikad ne vidim na TV-u. A i nije mi sto bi Dalmatinci rekli nesto napet

ja mislim da je ovaj momak bio samnom u autobusu kada smo prvi put ulazili u Bagdad i prolazili one rampe. Ne mogu lagat, svi smo se bojali, narocito kada smo vidjeli Amere u kompletnoj opremi s oruzjem. Sjecam se da je on povratio, ako je to taj a ruku dajem da jest... Ulazi Amer trazi nase kartice, dodje do pola autobusa i izadje. Nama i nije toliko smrdilo, mi se vec navikli bili
16-08-2014 at 23:22 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 33
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: *touch*, Aci, andjapuppy, bosanka_no1, clippoutline, iskreni tuzlak, Oblakovich, sabko, ziga_zage
FORUM : Umjetnost : Jasmin Mag New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice