Info: Za sve nejasnoce tu su moderatori kojima se mozete obratiti za pomoc ......vezanu za forumske probleme, za sve ostalo morate naci nekoga drugog. :)


FORUM : Sex : analni sex
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
pizzo
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Re: analni sex

citat:
nije_vazno wrote:
mozes koristiti svagu guçcu mast, kremu ili gel... mislim da je za sada vazelin ipak najbolji... a opet pitaj ginekologa... ili sexologa oni ce ti to znati bolje reci...

ko glasa da je vazelin najbolji?
ja mislim da je jonson´s baby ulje
02-12-2001 at 15:05 | Ukljuèi u odgovor
XXX
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Pripazite!

citat:
sejtan wrote:
Prvo sam ja nju mjesecima nagovarao. Kad je pristala njoj se dopalo vise nego meni a onda je ona mene mjesecima nagovarala da me obradi dildom. Pristao sam i sad samo razmisljam o tome kako bi to bilo sa pravim. Volim ja zenske kao i do sada ali ipak .... pripazite se, analni sex je sejtanska stvar.

Sejtane, molim te da malo vise kazes o tome kako ti je bilo kad te ona obradila dildom. To je jedna od mojih neispunjenih zelja. By the way, pogledaj stranicu www.femaleauthority.com. Tu ces naci mnogo o tome. Sretno.
08-01-2002 at 22:17 | Ukljuèi u odgovor
love
Nivo: Novi forumaš
Registriran(a): 19-04-2002
Odgovori: 2
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: analni sex

Interesujem me da li si ti iz Tuzle.
Moram priznati da si me napalila onim svojim tekstom gore i volio bih znati da li si vjerna muzu jer tu bih ja nastupio jer mislim da bih imao sta da ti pruzim!

19-04-2002 at 01:08 | Ukljuèi u odgovor
strijelac
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: analni sex

bas bi volio i ja probati ali nemam sa kim pa mi javi ako zelis

08-08-2002 at 13:46 | Ukljuèi u odgovor
sirotan
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Re: analni sex

ima li ikakva zenska ako je iz Tule da bi i meni dala da probam taj sex u supak ali kad joj ga dobro narajcam jezikom netreba joj nikakvo ulje inikakav vazalin

08-08-2002 at 22:38 | Ukljuèi u odgovor
charllie
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: analni sex

gorim od zelje za analnim sexom, ali mojoj supruzi se to ne dopada.jednom sam je ipak na vrhuncu uzbudjenja uspio ubijediti, i prem da sam koristio nekakvo baby ulje, tek sto sam ga uspio smjestiti do pola, zakukala je kako je boli i izmigoljila se.i pored toga sam uspio svrsiti ,ali bih volio bar 5 minuta analnog sexa ako bih uopste mogao toliko izdržati jer sama pomisao na to me jako uzbudjuje.poslije toga me supruga zamolila da joj vise nikada i ne spominjem analni sex, a ja to svakako nisam mogao ispostovati , mada moje molbe nisu urodile plodom. molim sagovornike koji su imali slicno iskustvo ali sa vise uspjeha da mi upute poneki savjet kako da je nagovorim i gdje da nadjem pravi gel za te svrhe(ako mi uopste bude potreban)

10-08-2002 at 01:34 | Ukljuèi u odgovor
charllie
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: analni sex

gorim od zelje za analnim sexom, ali mojoj supruzi se to ne dopada.jednom sam je ipak na vrhuncu uzbudjenja uspio ubijediti, i prem da sam koristio nekakvo baby ulje, tek sto sam ga uspio smjestiti do pola, zakukala je kako je boli i izmigoljila se.i pored toga sam uspio svrsiti ,ali bih volio bar 5 minuta analnog sexa ako bih uopste mogao toliko izdržati jer sama pomisao na to me jako uzbudjuje.poslije toga me supruga zamolila da joj vise nikada i ne spominjem analni sex, a ja to svakako nisam mogao ispostovati , mada moje molbe nisu urodile plodom. molim sagovornike koji su imali slicno iskustvo ali sa vise uspjeha da mi upute poneki savjet kako da je nagovorim i gdje da nadjem pravi gel za te svrhe(ako mi uopste bude potreban)ili mozda savjet gdje da nadjem zensku istih sklonosti.

10-08-2002 at 01:37 | Ukljuèi u odgovor
korleone
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: analni sex

a

15-08-2002 at 21:19 | Ukljuèi u odgovor
korleone
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: analni sex

a

15-08-2002 at 21:23 | Ukljuèi u odgovor
korleone
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: analni sex

Pitanje za djevojke!

Da li, kada partnerica svrsava, izvaditi penis iz njene guze, ili ostati zabijen do kraja, tj. da li je to povrjedjuje zbog grcenja misica guze?

15-08-2002 at 21:28 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 50
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: EminaS, meho, Mela77, mikimini, Mir$o, pljosko, strokeunit
FORUM : Sex : analni sex New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice