Info: Za sve nejasnoce tu su moderatori kojima se mozete obratiti za pomoc ......vezanu za forumske probleme, za sve ostalo morate naci nekoga drugog. :)


FORUM : Sex : analni sex
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
malisa
Nivo: Forumski doajen
maybe not

Registriran(a): 11-04-2002
Lokacija: hotel california
Odgovori: 3106
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Re: analni sex

citat:
korleone wrote:
Pitanje za djevojke!
Da li, kada partnerica svrsava, izvaditi penis iz njene guze, ili ostati zabijen do kraja, tj. da li je to povrjedjuje zbog grcenja misica guze?


ma ne vadi ga sinko, pusti je nek se navikne da svrsava sa penisom u guzi radi tvog meraka, a ni njoj nece biti ruzno kad joj se guza u potpunosti adaptira na tvoj kalibar. znam o cemu govorim. jedini izuzetak je ako tvoja partnerica totalno gubi kontrolu nad grcenjem svojih misica tokom orgazma, tad budi fin pa ga izvadi da cura rahat svrsi, ti mozes i kasnije. 


sto je danas lijep i suncan dan?
16-08-2002 at 09:27 | Ukljuèi u odgovor
korleone
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: analni sex

Hvala malisa, ali volio bih da mi odgovori neka djevojka, npr. nije_vazno ili duplex, posto one ipak imaju direktnog iskustva (razumijes na sta mislim).

Cao

16-08-2002 at 17:11 | Ukljuèi u odgovor
pizzo4
Nivo: Forumski vuk
Ima jedna modra rijeka...

Registriran(a): 17-03-2002
Lokacija: Mostar, BiH
Odgovori: 554
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User ICQ
icon Re: Re: analni sex

citat:
korleone wrote:
Pitanje za djevojke!

Da li, kada partnerica svrsava, izvaditi penis iz njene guze, ili ostati zabijen do kraja, tj. da li je to povrjedjuje zbog grcenja misica guze?


Nisam nije_vazno, duplex ni bilo kakvo zensko, ali zamisli da ga ti izvadis iz piz.. u trenutku kad svrsava, zbog grcenja misica, glavu bi ti razvalila...dakle, slusaj Malishu i...
 


PIZZO4

Najgore je biti osrednji.
16-08-2002 at 20:13 | Ukljuèi u odgovor
korleone
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: analni sex

Iz iskustva sa bivsom djevojkom, mislim da je ipak malo drugacije, ali mi nije bas najjasnije zaista sta je bolje - izaci, kada izaci ili ostati, naime, sada sam sa drugom djevojkom i namjeravam ponovo da probam, pa mi zato i treba zensko iskustvo i savjet. U svakom slucaju thanks!

17-08-2002 at 01:39 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: analni sex

citat:
korleone wrote:
Iz iskustva sa bivsom djevojkom, mislim da je ipak malo drugacije, ali mi nije bas najjasnije zaista sta je bolje - izaci, kada izaci ili ostati, naime, sada sam sa drugom djevojkom i namjeravam ponovo da probam, pa mi zato i treba zensko iskustvo i savjet. U svakom slucaju thanks!

____________________________________________-
Pa najbolje da pitas nju kako joj odgovara .
Sto ljudi sto cudi a sto zena 1000 cudi
17-08-2002 at 08:48 | Ukljuèi u odgovor
korleone
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: analni sex

Ama ona jos nikad nije probala, a ja bih htio da to super ispadne, i da naravno, ja ostavim utisak pravo iskusnog i pazljivog momka, a ne da to bude igra pitalica. OK?
(mada, tacno je da ko pita ne skita)

17-08-2002 at 16:23 | Ukljuèi u odgovor
malisa
Nivo: Forumski doajen
maybe not

Registriran(a): 11-04-2002
Lokacija: hotel california
Odgovori: 3106
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: analni sex

ma bio ti iskusan ili ne iskusan, prvi put za nju je uvijek propast. stoga nemas potrebe da brigas, odradi najbolje sto mozes i moli se da sto prije zaboravi sve negativno sto je iskusila tokom prvog puta. 


sto je danas lijep i suncan dan?
18-08-2002 at 01:52 | Ukljuèi u odgovor
visental
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: analni sex



Dupe zene je tako sladak prodavac picke i nista vise. 


jos uvijek ujutro se ustaje s osmijehom
20-08-2002 at 08:46 | Ukljuèi u odgovor
malisa
Nivo: Forumski doajen
maybe not

Registriran(a): 11-04-2002
Lokacija: hotel california
Odgovori: 3106
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: analni sex

citat:
visental wrote:
Dupe zene je tako sladak prodavac picke i nista vise.

Zar?

Uprosti ga ti brate i previse. Ima i guza svojih carolija. Za mene nema nista jebozovnije nego kad neku dobru zansku guzu fino i dugo mazim sa nekim mirisljavim uljem, pa je onda ishvatam do bola, pa je dobro istucem do crvenila, pa je opet mazim, pa je onda ukrasim vrelim voskom, pa pratim svaki grc i trzaj koji napravi dok ispunjavam anus jednim, pa drugim, pa trecim, pa cetvrtim prstom, pa onda njezno uvucem butt plug od 20 cm sa dugim konjskim repicem sto viri na drugom kraju...mmmmmmm! a kad ga izvadim nakon 15-ak minuta a ono anus zjevnuo gladan kurca da gladniji nemoze biti. koji je to dobar prizor, jebo najljepse zalaske sunca. ma zabio bi joj kurac i nebi ga vadio cijeli dan samo bi svrsavao u nju opet i opet i opet i opet i opet... ma mene dobra guza tako kvalitetno inspirise tokom jebacine da se to nemoze durat.  


sto je danas lijep i suncan dan?
21-08-2002 at 01:05 | Ukljuèi u odgovor
female
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Re: analni sex



Uprosti ga ti brate i previse. Ima i guza svojih carolija. Za mene nema nista jebozovnije nego kad neku dobru zansku guzu fino i dugo mazim sa nekim mirisljavim uljem, pa je onda ishvatam do bola, pa je dobro istucem do crvenila, pa je opet mazim, pa je onda ukrasim vrelim voskom, pa pratim svaki grc i trzaj koji napravi dok ispunjavam anus jednim, pa drugim, pa trecim, pa cetvrtim prstom, pa onda njezno uvucem butt plug od 20 cm sa dugim konjskim repicem sto viri na drugom kraju...mmmmmmm! a kad ga izvadim nakon 15-ak minuta a ono anus zjevnuo gladan kurca da gladniji nemoze biti. koji je to dobar prizor, jebo najljepse zalaske sunca. ma zabio bi joj kurac i nebi ga vadio cijeli dan samo bi svrsavao u nju opet i opet i opet i opet i opet... ma mene dobra guza tako kvalitetno inspirise tokom jebacine da se to nemoze durat.






Heh,evo citam i pitam se jeli ti ovo zena ikada procitala...
Nemoj me sada pogresno shvatiti,jer ne vidim nista lose u tome...Ali pade mi na pamet,dali se ono "moje musko" mota po nekom forumu i ovakvim temama i sta pise...
Mislim,otvoren je,ali ipak bih htjela znati sto kaze kada nisam tu....

I sorry sto sam skrenula sa teme totalno,ali me ,prije svega,nasmijao tvoj post pa mi to tek tako prodje kroz glavu...Pa Jeli procitala


Aj´ uzdravlje...Imate mah
21-08-2002 at 08:57 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 23
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: 2zla, darijo, dijanaaa, flower2166, GT1, jomba, minka84, nea84, pickup, Stojak, Vojsek
FORUM : Sex : analni sex New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice