Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Ženski minder : Nije lako zensko biti
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
arnie_returns
Nivo: Forumski vuk
when the time comes

Registriran(a): 23-08-2012
Lokacija: treca munara lijevo
Odgovori: 747
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Nije lako zensko biti

hudo zensko... ;hanka

23-10-2012 at 21:43 | Ukljuèi u odgovor
Dajdza
Nivo: Forumski doajen
Nista posebno ali opet kako za
Registriran(a): 05-07-2011
Lokacija: USA
Odgovori: 1588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Nije lako zensko biti

Da, da, jako je tesko zensko biti. Pogledajte sta trpi ova starica, kako je maltretira njen muz star 81 godunu, i zbog toga ide svaki dan da ga prijavi policiji?

citat:
BEOGRAD - Od ovog mog Živojina živa ne mogu da ostanem. Oæe èovjek da se seksa svaki dan. Maltretira me veæ dvije godine... Ne znam više šta æu s njim. Ja mu kažem nek naðe neku pa nek joj gura onu stvar kad mu se veæ traži, a on neæe. Oæe samo mene da muèi. Ovako je za Kurir poèela svoju ispovijest Verica Stevanoviæ (74) iz Mirijeva, koja, kako kaže, veæ dvije godine muèi muku sa svojim suprugom Živojinom (81). Prema Verièinim rijeèima, veæ tri dana zaredom prijavljuje svog supruga jer je fizièki zlostavlja. - I juèe i prekjuèe me je udario i prijavila sam ga policiji. Neæu više da trpim njegovo maltretiranje. Vidite kako mi je oko plavo jer ne mogu da imam seksualne odnose s njim. Njemu se traži, a ne može da shvati da ja ne mogu više da spavam s muškarcem. Nikad više u životu, jer sam pre dve godine operisala nešto dole i skroz su me zašili. Ja sam, bre, jedva ostala živa posle te operacije. On misli da je meni bilo lako kad su mi doktori rekli da više nikad u životu neæu moæi da imam seksualne odnose. Plakala sam danima, al’ šta æu... A on, ko ludak neki, samo jurca za mnom ovuda po stanu. Oæe pa oæe, a ne zna da bi me živu pocep’o kad bi mi stavio ono dole - jada se Verica. I dok nam Verica objašnjava kako æe Živojina, s kojim je 12 godina u braku, istjerati iz stana, u prièu se ubacuje Živojin. - Ma, nije tako bilo, nisam je udarao. Jeste da ponekad poludim što neæe da mi dozvoli da se malo zadovoljim, ali pretjeruje. Znate li vi kako je meni? Jeste da imam 81 godinu, ali ja sam, bre, pun snage. Nisam ja kriv što mi se to traži, to je zakon prirode, ne mogu protiv toga - kaže Živojin i dodaje da želi da se pomiri sa svojom Vericom. - Dok se ne opameti, nema ništa od pomirenja - ljutito mu odgovara Verica. Verica: Naði drugu, samo mi se skini s vrata! Dok smo prièali sa supružnicima, Verica nam je rekla da bi mu dozvolila da naðe drugu ženu i da s njom spava. - Ma, nek naðe neku pa nek je je..e, samo nek mi se skine više s vrata! Jednom je našao neku koja mu je za pola sata tražila 5.000 dinara, al’ nema on za to pare. A i ko æe njega ovako matorog - kaže Verica, a Živojin odgovara: - Ne, ne, ne... Ne dolazi u obzir. Neæu, bre, nijednu drugu.


Kompletan teskt sa fotografijama.
http://www.nezavisne.com/novosti/ex-yu/Baba-prijavila-djeda-policiji-jer-zeli-seks-164511.html
Izvor. Nezavisne
26-10-2012 at 01:45 | Ukljuèi u odgovor
Dajdza
Nivo: Forumski doajen
Nista posebno ali opet kako za
Registriran(a): 05-07-2011
Lokacija: USA
Odgovori: 1588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Nije lako zensko biti

Evo jos jedan primjer koji nam govori kako nije lako zena biti.

citat:
Medicinsko osoblje sa Klinike za ginekologiju i akušerstvo Klinièkog centra Vojvodine zaprepastilo se kada je, nedavno, majka dovela svoju šesnaestogodišnju kæerku na abortus. Nije ih iznenadilo to što su u paru došle na prekid trudnoæe jer, kako vele, to nije rijetka pojava. Šokiralo ih je što je žena zahtjevala od ljekara da njenoj djevojèici odmah po izvršenoj intervenciji "uèine uslugu" i - zašiju joj himen. Da maloljetno dijete bude ponovo nevino. Mada bi malo ko pomislio da je ovakva reakcija majke moguæa u 21. vijeku, ali ljekari tvrde da takav stav nije neobièan u ruralnim sredinama, a majka i kæerka došle su iz malog sela pored Zrenjanina, gdje živi svega nekoliko hiljada stanovnika, pišu beogradske "Novosti". "Naravno, odbili smo da to uèinimo, najpre zato što je majka to tražila dok joj je æerka bila uspavana, pod anestezijom, ali i zato što takve intervencije rade plastièni hirurzi, a ne ginekolozi", isprièali su "Novostima" zaposleni na ovoj klinici. Da su ovakvi sluèajevi èesti, potvrdio je specijalista plastiène i estetske hirurgije dr Predrag Matejin, koji u novosadskoj poliklinici "Pekiæ" godišnje uradi oko desetak ovakvih zahvata. Na zašivanje himena, takozvanu himenoplastiku, djevojke i žene najèešæe se odluèuju kad smatraju da su nevinost izgubile s pogrešnom osobom, ali i kad žele da iznenade svog dugogodišnjeg partnera za roðendan ili godišnjicu. Ipak, ubedljivo su najèešæi sluèajevi kad djevojka zarad udaje mora da bude, tobože, netaknuta. "Himenoplastici se najèešæe podvrgavaju devojke izmeðu 20 i 25 godina, a to uglavnom rade zbog udaje, da ne bi izneverile oèekivanja svoje porodice i buduæeg supruga. Raskid veridbe navode kao najèešæi razlog", kaže dr Matejin za "Novosti". "Pacijenktinje dolaze iz svih krajeva zemlje, ali najviše iz ruralnih, nerazvijenih krajeva Južne Srbije, a ima ih i iz Crne Gore, gde se tradicionalne vrednosti i dalje neguju i gde se potencira na nevinosti prilikom stupanja u brak." Poslije zašivanja himena, tobože prvi, seksualni kontakt trebalo bi da se ostvari u roku od dvije do èetiri nedelje, jer ukoliko se to tada ne dogodi ožiljak može postati jaèi, što kasnije otežava ili u potpunosti onemoguæava penetraciju. Sagovornik "Novosti" kaže da se u takvim sluèajevima mora pristupiti medicinskoj defloraciji. Pacijentkinje na operaciju - hirurško vraæanje nevinosti - dolaze pod nadzorom roditelja, najèešæe majki, ili sa drugaricom. Zahvat, koji je postao popularan još za vrijeme stare Jugoslavije, može da se radi u lokalnoj ili opštoj anesteziji, a naplaæuje se od 700 do 1.000 eura. Prema procjenama struènjaka, godišnje se u Srbiji uradi oko 1.000 ovakvih operacija. Koliko je moralno to što se pored lažne boje kose, lažnih noktiju, grudi ili usana, djevojke kite i lažnom nevinošæu, dugo bi se moglo raspravljati, meðutim, ovaj zahvat nije moguæe ni zabraniti jer postoje situacije, tvrde psiholozi, u kojima su oni opravdani, kao što je, na primjer, gubitak nevinosti na nasilan naèin. U takvim sluèajevima, kažu struènjaci, himenoplastika je najbolji korak ka povratku u normalan život poslije traumatiènog iskustva. Sve više žena radi i estetske operacije na genitalijama. "Kako plastièna hirurgija u Srbiji prati svetske trendove u ovoj oblasti, meðu ženama je sve popularnije modeliranje vaginalnih usmina (labioplastika) i sužavanje vagine (vaginoplastika), na šta se one odluèuju iz estetskih, ali i funkcionalnih razloga", otkriva dr Matejin. "Nakon operacije pacijentkinjama se vraæa djevojaèki izgled i proporcije genitalija, a intervencije koštaju od 750 do 1.500 evra."


http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/2936/ponovo_nevine_za_hiljadu_eura.html
28-10-2012 at 02:42 | Ukljuèi u odgovor
arnie_returns
Nivo: Forumski vuk
when the time comes

Registriran(a): 23-08-2012
Lokacija: treca munara lijevo
Odgovori: 747
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Nije lako zensko biti

Evo najkrace i najljepse bajke koju si ikad cula:
Nekoc davno Zivjela djevojcica koja je svog mladica pitala hoce li je ozenit.
Mladic je odgovorio: NE!!
Od toga dana djevojcica je zivjela sretno do kraja svog zivota, nikome nije prala,
kuhala, peglala, zabavljala se s prijateljicama, radila i trosila svoj novac
na sto je htjela.
* KRAJ *

Problem je da nama kad smo bile male te bajke nisu ispricali nego su
nas zajebali s onim idiotom na bijelom konju.

30-10-2012 at 08:10 | Ukljuèi u odgovor
bdirlija
Nivo: Forumski doajen
http://youtu.be/E4OqAa9pcGQ

Registriran(a): 26-02-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 1638
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Nije lako zensko biti

Ne znam ðe bi s ovim pa evo voðe. Ako vam do sad nije bilo lako kao æe tek sad da bidne. Barem onim ženama u Norveškoj.

citat:
Vojni rok obavezan za Norvežanke



Norveški Parlament je velikom veæinom izglasao regrutiranje žena u norveške Oružane snage, èime je ta zemlja postala prva èlanica NATO-a u kojoj æe služenje vojske biti obavezno za oba spola.

"Prava i obaveze trebaju biti isti za sve", rekla je parlamentarka Laila Gustavsen, koja je dala podršku tom zakonu.

"Oružane snage trebaju imati pristup najboljim izvorima, bez obzira na spol, dok se sada regrutiraju veæinom muškarci", dodala je ona.

Norveška prednjaèi u borbi za jednakost spolova. Mjere koje je donijela ta zemlja ukljuèuju zahtjev da sve javne kompanije registrirane na burzi moraju u svojim upravnim odborima imati najmanje 40 posto žena.

Ta zemlja je u srijedu obilježila stogodišnjicu otkako su Norvežanke dobile pravo glasa, prenio je Reuters.

U sadašnjoj norveškoj Vladi žene uèestvuju s jednom polovinom, a opozicijska liderica Erna Solberg oèekuje da æe postati druga žena premijerka Norveške na izborima kasnije ove godine.
Žene su u Norveškoj su i ranije mogle služiti vojni rok, ali iskljuèivo na dobrovoljnoj bazi. Smatra se da æe ova odluka doprinijeti rodnoj ravnoteži. http://www.seebiz.eu/vojni-rok-obavezan-za-norvezanke/ar-66208/


Ustaaaaj vojskoooo! Sabah in d morning, u 5 sahata truba, iskakanje iz kreveta, pet minuta za umivanje, spremanje kreveta. Onda jutarnja fiskultura, trèanje nekoliko kilometara i po žestokom minusu. Vratiš se u sobu a ono na po sobe hrpa dušeka, jastuka, deka.... Desetarima pjena iz usta, kevæu k'o bijesni psi. I tako dalje.......

Ovi nisu normalni... Umjesto da ukinu skroz, ovi žene u vojsku šalju. Rado žena ide u vojnike ......
15-06-2013 at 20:01 | Ukljuèi u odgovor
djecko
Nivo: Forumski doajen
nisam nehljebar

Registriran(a): 28-03-2005
Lokacija: SFRJMAKEDONIJA
Odgovori: 13657
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Nije lako zensko biti

citat:
bdirlija wrote:
.........

Ustaaaaj vojskoooo! Sabah in d morning, u 5 sahata truba, iskakanje iz kreveta, pet minuta za umivanje, spremanje kreveta. Onda jutarnja fiskultura, trèanje nekoliko kilometara i po žestokom minusu. Vratiš se u sobu a ono na po sobe hrpa dušeka, jastuka, deka.... Desetarima pjena iz usta, kevæu k'o bijesni psi. I tako dalje.......



moraju li se brijat' ?
15-06-2013 at 20:31 | Ukljuèi u odgovor
bdirlija
Nivo: Forumski doajen
http://youtu.be/E4OqAa9pcGQ

Registriran(a): 26-02-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 1638
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Nije lako zensko biti

citat:
djecko wrote:

moraju li se brijat' ?



Samo noge.
15-06-2013 at 20:40 | Ukljuèi u odgovor
bdirlija
Nivo: Forumski doajen
http://youtu.be/E4OqAa9pcGQ

Registriran(a): 26-02-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 1638
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Nije lako zensko biti

citat:
djecko wrote:

moraju li se brijat' ?



Brkove smiju pušæaat.
15-06-2013 at 20:42 | Ukljuèi u odgovor
djecko
Nivo: Forumski doajen
nisam nehljebar

Registriran(a): 28-03-2005
Lokacija: SFRJMAKEDONIJA
Odgovori: 13657
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Nije lako zensko biti

citat:
bdirlija wrote:


Brkove smiju pušæaat.

ako yugi doðe postrojiæe ih sve
15-06-2013 at 21:04 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 43
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: Adnan_, Adnan_ IRAQ, Ajvi, antepavelic, goca, Herodot.H, joskobra, Lastavica, LilyL, nele73, Pasha_car_aga, rafa, SEMY_, Tuc-Muc-SRB, zaza
FORUM : Ženski minder : Nije lako zensko biti New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice