Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : ¨HRT krivi sliku o Sarajevu¨
Strana: 1 2 3 4 5 6 7
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: ¨HRT krivi sliku o Sarajevu¨
Bez chatanja molim

Jel ima slika u vecem formatu da si stavim na desktop

[Edited by cupo on 18-10-2008 at 18:17 GMT]

18-10-2008 at 18:16 | Ukljuèi u odgovor
Vejsil
Nivo: Forumski doajen
izbjeglicaizbezsmisla

Registriran(a): 19-03-2004
Odgovori: 15014
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: ¨HRT krivi sliku o Sarajevu¨
Bez chatanja molim

Sarajevo

18-10-2008 at 20:26 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: ¨HRT krivi sliku o Sarajevu¨
Bez chatanja molim

citat:
frontslobode wrote:
Novinarstvo u ovoj zemlji je propalo zahvaljujuci ovakvim potkupljivim ljudima.


Na svu srecu imamo Avaz i Rdoncica, kao primjer profesionalnog novinarstva i ljudskosti uopste.

19-10-2008 at 09:08 | Ukljuèi u odgovor
mosnik
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 07-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 2074
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: ¨HRT krivi sliku o Sarajevu¨
Bez chatanja molim

citat:
Abulafija wrote:


Na svu srecu imamo Avaz i Rdoncica, kao primjer profesionalnog novinarstva i ljudskosti uopste.




Nemoj tako, to je humoristicna novina, koja se hvali svojim uticajem i tirazom, ali uprkos tome i nekritickim non-stop pljuvnjem po tuzlanskoj vlasti, ispade da im je uticaj u Tz nekih 15% birackog tijela...
 


Kume i ti ces to da radis, samo sutra.
19-10-2008 at 11:44 | Ukljuèi u odgovor
frontslobode
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 18-10-2008
Odgovori: 397
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: ¨HRT krivi sliku o Sarajevu¨
Bez chatanja molim

citat:
Abulafija wrote:


Na svu srecu imamo Avaz i Rdoncica, kao primjer profesionalnog novinarstva i ljudskosti uopste.

[/quoteVidim da meni imputiras da smatram da je AVAZ i Radoncic dobar samim time sto ne volim humoristicku seriju 60 minuta.
Avaz nikada nisam procitao u zivotu a Radoncic je Miskovicev covjek u Sarajevu i to je poznato.Meni je dosta politicke elite u Sarajevu koja gleda svoje sitne interese.Svi samo sute umjesto da izadjemo na ulice i pred ambasade i da se ujedinimo za ukidanje RS i policije RS koja je ucinila genocid nad nasim narodom.Za 20 godina vise nece biti naseg naroda tamo,a ovde SDP SDA I SBIH gledaju ko ce kome podmetnuti nogu radi svojih stranackih interesa a niko se vraca u RS i tako ohrabri povratnike vec uzivaju u Seher Sarajevu.
19-10-2008 at 14:36 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: ¨HRT krivi sliku o Sarajevu¨
Bez chatanja molim

citat:
frontslobode wrote:
citat:
Abulafija wrote:


Na svu srecu imamo Avaz i Rdoncica, kao primjer profesionalnog novinarstva i ljudskosti uopste.

[/quoteVidim da meni imputiras da smatram da je AVAZ i Radoncic dobar samim time sto ne volim humoristicku seriju 60 minuta.
Avaz nikada nisam procitao u zivotu a Radoncic je Miskovicev covjek u Sarajevu i to je poznato.Meni je dosta politicke elite u Sarajevu koja gleda svoje sitne interese.Svi samo sute umjesto da izadjemo na ulice i pred ambasade i da se ujedinimo za ukidanje RS i policije RS koja je ucinila genocid nad nasim narodom.Za 20 godina vise nece biti naseg naroda tamo,a ovde SDP SDA I SBIH gledaju ko ce kome podmetnuti nogu radi svojih stranackih interesa a niko se vraca u RS i tako ohrabri povratnike vec uzivaju u Seher Sarajevu.


Ma bez uvrede, ali ja mislim da si ti malo sta procito u zivotu.
Eto kriv Bakir i 60 min sto nema povratnika u RS, dje si ti bokso prije vojske, ima talenta u tebi vidim
19-10-2008 at 16:24 | Ukljuèi u odgovor
hm_amela
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 10-05-2008
Lokacija: tz
Odgovori: 291
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: ¨HRT krivi sliku o Sarajevu¨
Bez chatanja molim

Piše Bakir, ja kontam ko li je to
Aha Hadžiomeroviæ novinar...
Gle èuda ima još jedan njegov imenjak ali on ti doðe kao oponent-Izetbegoviæ
Za ovog prvog mislim da mu je najveæe bogatstvo mobitel...a ovaj drugi se s jadnim Tihiæem kolje oko "malih" privatnih interesa nanoseæi samo štetu BiH, a posebno Bošnjaèkom narodu u èije ime kao istupa ... I sami Bog zna šta sve ne posjeduje osim moæi.
A pri tom zaboravlja da ima veæih oponenata i u politici,moæi,ekonomiji ....

[Edited by hm_amela on 19-10-2008 at 17:10 GMT] 


Nekad sam bila umišljena sad sam savršena!!!
19-10-2008 at 17:08 | Ukljuèi u odgovor
VY Canis Majoris
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 21-09-2008
Lokacija: Mlijecni Put
Odgovori: 498
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: ¨HRT krivi sliku o Sarajevu¨
Bez chatanja molim

citat:
Abulafija wrote
Eto kriv Bakir i 60 min sto nema povratnika u RS, dje si ti bokso prije vojske, ima talenta u tebi vidim




Niko ovdje ne optuzuje Bakira sto nema povratka u RS.
Bakir je mediski kriminalac jer nase pretplatnicke pare trosi na promociju svojih politickih miljenika i predpostavljenih, a na objektivno informisanje javnosti!

Onaj ko vjeruje Bakiru, sam vrijedja svoju pamet! 


Smrt fasizmu, nacionalizmu, totalitarizmu, islamofobiji, jednoumlju, -sloboda narodu!
19-10-2008 at 17:32 | Ukljuèi u odgovor
Shaban
Nivo: Forumski doajen
Taxirat

Registriran(a): 17-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 12510
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: ¨HRT krivi sliku o Sarajevu¨
Bez chatanja molim

citat:
VY Canis Majoris wrote:



Niko ovdje ne optuzuje Bakira sto nema povratka u RS.
Bakir je mediski kriminalac jer nase pretplatnicke pare trosi na promociju svojih politickih miljenika i predpostavljenih, a na objektivno informisanje javnosti!

Onaj ko vjeruje Bakiru, sam vrijedja svoju pamet!

Lijepa lutka moja što je on zabrinut za našu pamet i naše pare! Pa tvoji mentori politièki su u potpunosti opustošili našu privredu i pokrali MILIJARDE donacija poslije rata! Zakinuli nepodobne povratnike (èitaj one koji ne podržavaju SDA) za njihove kuæe i time direktno potpomagali etnièko èišæenje. Izvršili etnièku podjelu svih javni preduzeæa i tako dali legitimitet za etno-teritorijalnu podjelu BiH! I zadnje ali ne i ništa manje bitno - tvoji SDA jurišnici osnovali NAŠIM parama Avaz kao najveæi medijsko mafijaški projekt na nivou BiH! A Bakir i SB i Dani i Start su jedini koji nam iole spašavaju dignitet i daju mi za pravo kad ja kažem da nas još nije progutao medijski mrak koji nam nameæu tvoji mentori! Ono što èetnici nisu napravili u ratu vi radite u miru! Etnièki èistite Sarajevo tako dam mogu svi srati po glavi a da HRT likuje nad tim i da nam govori "ehet vidite da smo isti"
19-10-2008 at 17:43 | Ukljuèi u odgovor
frontslobode
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 18-10-2008
Odgovori: 397
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: ¨HRT krivi sliku o Sarajevu¨
Bez chatanja molim

citat:
Shaban wrote:

Lijepa lutka moja što je on zabrinut za našu pamet i naše pare! Pa tvoji mentori politièki su u potpunosti opustošili našu privredu i pokrali MILIJARDE donacija poslije rata! Zakinuli nepodobne povratnike (èitaj one koji ne podržavaju SDA) za njihove kuæe i time direktno potpomagali etnièko èišæenje. Izvršili etnièku podjelu svih javni preduzeæa i tako dali legitimitet za etno-teritorijalnu podjelu BiH! I zadnje ali ne i ništa manje bitno - tvoji SDA jurišnici osnovali NAŠIM parama Avaz kao najveæi medijsko mafijaški projekt na nivou BiH! A Bakir i SB i Dani i Start su jedini koji nam iole spašavaju dignitet i daju mi za pravo kad ja kažem da nas još nije progutao medijski mrak koji nam nameæu tvoji mentori! Ono što èetnici nisu napravili u ratu vi radite u miru! Etnièki èistite Sarajevo tako dam mogu svi srati po glavi a da HRT likuje nad tim i da nam govori "ehet vidite da smo isti"

Slobodna Bosna i Dani su nesto drugo.Ali Hadziomerovic koristi Javni Servis za obracun sa POLITICKIM neistomisljenicima jedino je SDP zasticen.Pa valjda smo se borili da srusimo komunizam.Ne bi me zacudilo i da ga onaj .RMAK Dodik ne placa da radi za njega.Otkakoga Bakir pljuje ovaj sve jaci i jaci,sad mu i americki ambasador dolazi na noge.
Ponedeljkom u 20 h -bosanska verzija Mucki.
BAKIR--- DEL BOY
Slobodan Vaskovic===Rodney
19-10-2008 at 18:35 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 17
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: 2zla, darijo, dijanaaa, flower2166, GT1, jomba, minka84, nea84, pickup, Stojak, Vojsek
FORUM : Politika : ¨HRT krivi sliku o Sarajevu¨ New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice