Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Jeste li sujevjerni?
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
laly
Nivo: Moderator podforuma
Don't Let Me Be Misunderstood

Registriran(a): 19-11-2005
Lokacija: Wudang
Odgovori: 39084
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Jeste li sujevjerni?
Bez chatanja molim

citat:
besmir wrote:


I ja znam za tu razliku izmeðu svjesnog i nesvjesnog. A to me sad posjeti na onaj vic o onoj koki što je horko ganja, a ona kaže "Bože, hoæe li me stiæ ili da se pravim da sam pala?"

ja sto ej na kraju pala
24-11-2008 at 13:18 | Ukljuèi u odgovor
besmir
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Jeste li sujevjerni?
Bez chatanja molim

citat:
laly wrote:

ja sto ej na kraju pala :lol :lol


Pa šta æe hudnica :lol :lol :lol
24-11-2008 at 13:20 | Ukljuèi u odgovor
besmir
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Jeste li sujevjerni?
Bez chatanja molim

citat:
Abulafija wrote:


E jesam se i obradovo :lol
A te lancove mailova, ne posaljem NIKAD. :lol


[Edited by Abulafija on 24-11-2008 at 13:17 GMT]


Uh, nije to ništa, ja ne samo da ne odgovorim nego napišem bezobrazni email pošaljitelju. Posvaðao sam se tako bio sa ovom jednom Almom, reko šta mi šalješ te gluposti, kaže, pa i meni je neko poslo, ma reko sjaši ba ženo, šuhva mi samom od sebe, samo mi je još to trebalo. Cura me na kraju na piæe izvela i izvinjavala mi se :lol :lol :lol MRZIM da ih dobijam.
24-11-2008 at 13:23 | Ukljuèi u odgovor
senzualna
Nivo: Forumski doajen
posjed dvostrukog mira

Registriran(a): 04-11-2006
Lokacija: Germany
Odgovori: 10797
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Jeste li sujevjerni?
Bez chatanja molim

ne..nimalo,,

24-11-2008 at 13:27 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Jeste li sujevjerni?
Bez chatanja molim

citat:
besmir wrote:


Uh, nije to ništa, ja ne samo da ne odgovorim nego napišem bezobrazni email pošaljitelju. Posvaðao sam se tako bio sa ovom jednom Almom, reko šta mi šalješ te gluposti, kaže, pa i meni je neko poslo, ma reko sjaši ba ženo, šuhva mi samom od sebe, samo mi je još to trebalo. Cura me na kraju na piæe izvela i izvinjavala mi se MRZIM da ih dobijam.




Jest, jest, jebo li im mail majku, i ako ne posaljes 10 ljudi nesto ce ti se strasno desiti. (ja da znam 10 ljudi, ja bi se za predsednika kandidovo)
Ma materin ce mu se polni organ desiti, yebem i njega i mail mu.
Il neki dan ja na brodu, kad jaran i komsija mi u mene sjedi i u po restorana sijece nokte
Mene bilo sramota sjest kraj njega, al zove, ori se restoran i ja sjednem, sta cu.
Sta to, rekoh hudavac radis, kaze sijecem nokte. Pa sto ovdje i sad j***m ti nokat u noktu, kaze nevalja nokte sjeci po mraku, a ja po mraku odem na poso, po mraku se vracam, pa moram ovako.
I kaze ostani u pameti, ko more u pameti ostati, kad su oko njega ovakve budale??
24-11-2008 at 13:29 | Ukljuèi u odgovor
besmir
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Jeste li sujevjerni?
Bez chatanja molim

A znaš šta je bilo tog kobnog 10. novembra kad sam tu potkošulju KOBNO obukao naizvrat?

24-11-2008 at 13:31 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Jeste li sujevjerni?
Bez chatanja molim

citat:
besmir wrote:
A znaš šta je bilo tog kobnog 10. novembra kad sam tu potkošulju KOBNO obukao naizvrat?


Pa vjerovatno si dosao na Tuzlarije upoznao mene i shvatio da sam straight
24-11-2008 at 13:39 | Ukljuèi u odgovor
besmir
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Jeste li sujevjerni?
Bez chatanja molim

Moj Abulafija! Znaš onaj moj Pomoænik Zamjenika Dojebnika za Dojebništvo i Razbibrigu kojeg ja ovdje poèesto spomenem? Pa dobro, ja njega, eto, jesam malo vodo i zavlaèio, ali mislio sam da mu je jasno da ja nisam emotivno pristupaèan. I nešto sam se ja na njega bio naljutio prije mjesec dana i nešto ga izmarško, i fino mu doðem 10. novembra i kažem mu "Oprosti, jel se ti meni misliš izvinut, majkte ti gedžanske?" joj kad on na mene! ;ostavljen Kad mi glavu nije oèavrljio! ;ostavljen Kako je samo galamio na mene ;ostavljen Znaš kako se samo izgalamio i svašta mi se nagovorio! ;ostavljen I na kraju mi je reko "Gotovo je! Više te ne volim! Mrš mi se s oèiju!!!" ;ostavljen Joj, Abulafija, kad mi srce ne puèe!!!! Plaèuæi sam ja u taksi ušo!

I ja, šta æu, nazovem onu svoju ženu što mi ogleda u energiju preko telefona, dam svoj datum roðenja, i njegov, i ime i prezime i sve, kaže ona meni "Nema tu više ništa. On nije više zainteresovan." ;ostavljen

I to sve zbog te potkošulje! j***m li joj mater u materi. Znaš kako sad proðe pored mene ;ostavljen ko da ne postojim ;ostavljen I ne pozdravi me više. Ma grozno. Grozno... Joj, biži, što me upita, sad sam se rasplako ;ostavljen

24-11-2008 at 13:51 | Ukljuèi u odgovor
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Jeste li sujevjerni?
Bez chatanja molim

ja bi sad namjerno noso potkosulju naopako,
da obrnem lose karme stranu

24-11-2008 at 14:01 | Ukljuèi u odgovor
besmir
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Jeste li sujevjerni?
Bez chatanja molim

citat:
samson wrote:



malo je nezgodno ako nosish tangice pa ih naopako obucesh...prednja strana pozadi i vica verse :wink :lol :smokin

besko,kad odes u bosnu obavezno kupi mashice :) pa ponesi :wa


Nisu bile tange u pitanju.

A što se tièe mašica, par sam godina ispred tebe. Kako, majke ti, misliš da inaèe pijem vodu? :lol :lol :lol
24-11-2008 at 14:21 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 27
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: avaz, Bolt, diablo, Havaji, jasmin501, kokostz, krila, mahic, Miki333, mima15, nina_, njuso1981, Tina_23, ZuZu
FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Jeste li sujevjerni? New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice