Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Jeste li sujevjerni?
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Bambi
Nivo: Forumski doajen
since 1974

Registriran(a): 08-01-2003
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 20623
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Jeste li sujevjerni?
Bez chatanja molim

Nisam

24-11-2010 at 17:18 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Jeste li sujevjerni?
Bez chatanja molim

nisam...
-kupam se svaki dan...
-veš perem svaki treæi dan,naravno uz uslov da ima vode i struje samo me to može omesti.
-volim životinje,pse i konje najviše,maèke i ne toliko ,ali ne pljujem na njih nikada
-ne oblaèim ništa naopaèke,potkošulju ne nosim uopšte,a tange obuæi naopako i nije produkt sujevjerja(obièno u brzini zamjenim strane)...uvjek u žurbi
-nokte sredjujem uvijek nedjeljom,uglavnom popodne i naveèe,nedelja je dan za my self
-crveni konèiæ oko ruke male bebe mi je smješno vidjeti,nisam niti bih to stavljala svome djetetu
-za oduševljenje malim djetetom kažem uvijek "mašala",meni to znaèi isto što i "uzdravlje" (i poštujem strah roditelja od "urokljivosti na dijete"kao što napisa @Aida,ali ga ne razumijem) lièno nikada nisam imala taj strah kada je u pitanju moje èedo .Moja pokojna svkrva htjela je na bebu staviti dukat i pod jastuk Bibliju,ali ja to nisam dozvolila.Ni Bibliji ni Kuranu nije mjesto u djeèijem krevetiæu veæ na polici,a dukat se stavi u satensku kutijicu,èisto iz higijenskih razloga,kao i novac u kovertu
-obuvam i izuvam se nasumice,oblaèim èarape isto tako
-nisam osoba koja voli nositi talismane,ali volim drago kamenje i to ono originalno ,èisto ženska potreba za kinjdjurenjem

24-11-2010 at 18:15 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 22
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: avaz, Bolt, diablo, Havaji, jasmin501, kokostz, krila, mahic, Miki333, mima15, nina_, njuso1981, Tina_23, ZuZu
FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Jeste li sujevjerni? New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice