Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Bosnia´s Grand Mutfi: Mustafa Ceric
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
mosnik
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 07-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 2074
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Bosnia´s Grand Mutfi: Mustafa Ceric

citat:
Vejsil wrote:


Glede vrijedjanja,vrati se nazad kao i na temu 60 minuta pa ces viditi ko je prvi poceo sa vrijedjanjem,pokusajm lincha,stvrstavanjem u ovu ili onu partiju,u ovaj ili onaj lik.Prosto ljudi neznaju da diskutuju i zamisljaju da su svi na svjetu robovi neke partije kao sto su oni?ne shvataju da postoje nezavisni pojedinci sa svojim misljenjem
Ja sam zaista imao strpljenja po pet puta sam odgovarao na ista pitanja i onda sam shvatio da se radi o debilizmu svojstvenom pobornicima jednoumlja.

Tema je Reis!Kazes da je UDBAS ?
Ok de dokazi!Ako nema dokaza onda je to cista demagogija tendencioznih isfrustriranih protivnika.O tome ja pricam cijelo vrijeme!ako neko misli da ce mene pridobiti na mahalsko tracahnje mahalskog Bih novinarstva,tendencioznog i sklonog linchu,na osnovu propagandne masinerije koja u najmanju ruku podsjeca na CCCP- iz pedesetih godina u doba Staljina,onda se grdno vara


Eto, vidis, opet ti na licnoj osnovi, sta da se radi, nikako da se ´dohvatis teme´ draze ti ´udariti´ na one koji ti diraju ´svetu kravu´

Ok, tvoje pravo.

Reis je udbas i demagog, a siri i islamofobiju. Ovo nije sud, vec forum, ljudi razmjenjuju misljenja. Nema potrebe da neko dokazuje da to npr reis nije (nikad niko i nije dokazivao), neko misli da jest, neko da nije i ok.

Za razliku od tebe, smatram da ljudi imaju prava i na suprotna misljenja i pri tome ih ne svrstavam automatski u ovakve ili onakve, e samo zato sto ne misle isto, jer ne mislim da treba svi da misle isto, to tukne na fasizam...


[Edited by mosnik on 19-02-2009 at 15:24 GMT]

[Edited by mosnik on 19-02-2009 at 15:26 GMT]

[Edited by mosnik on 19-02-2009 at 15:26 GMT] 


Kume i ti ces to da radis, samo sutra.
19-02-2009 at 15:22 | Ukljuèi u odgovor
Vejsil
Nivo: Forumski doajen
izbjeglicaizbezsmisla

Registriran(a): 19-03-2004
Odgovori: 15014
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Bosnia´s Grand Mutfi: Mustafa Ceric

citat:
mosnik wrote:


Eto, vidis, opet ti na licnoj osnovi, sta da se radi, nikako da se ´dohvatis teme´ draze ti ´udariti´ na one koji ti diraju ´svetu kravu´

Ok, tvoje pravo.

Reis je udbas i demagog, a siri i islamofobiju. Ovo nije sud, vec forum, ljudi razmjenjuju misljenja. Nema potrebe da neko dokazuje da to npr reis nije (nikad niko i nije dokazivao), neko misli da jest, neko da nije i ok.

Za razliku od tebe, smatram da ljudi imaju prava i na suprotna misljenja, a da pri tome nisu ´kreteni´, jer kome je argument uvreda onog s kojim se ne slaze, to vise govori o tome ko vrijedja...


[Edited by mosnik on 19-02-2009 at 15:24 GMT]


na osnovu podebljanog mogu zakljuciti da si isti kao i predhodnici,sklon pogresnim zakljuccima da ja imam nekakvu "svetinju",sklon si demagogiji jer si izmislio da je bilo nesto na licnoj osnovi?

dakle isto jope

Ostali dio teksta,opet suplja,dalje znas da ne ponavljam...citaj sta sam pisao predhodnicima...

Forum jeste,ali ne moze se lajat,bulaznit i ujedat a da ne budes ujeden


[Edited by Vejsil on 19-02-2009 at 15:31 GMT]
19-02-2009 at 15:28 | Ukljuèi u odgovor
mosnik
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 07-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 2074
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Bosnia´s Grand Mutfi: Mustafa Ceric

citat:
Vejsil wrote:


Forum jeste,ali ne moze se lajat,bulaznit i ujedat a da ne budes ujeden



Ok, barem si prihvatio cinjenicu tj naveo razloge zasto si ujeden...

[Edited by mosnik on 19-02-2009 at 15:31 GMT] 


Kume i ti ces to da radis, samo sutra.
19-02-2009 at 15:31 | Ukljuèi u odgovor
Vejsil
Nivo: Forumski doajen
izbjeglicaizbezsmisla

Registriran(a): 19-03-2004
Odgovori: 15014
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Bosnia´s Grand Mutfi: Mustafa Ceric

citat:
mosnik wrote:



Ok, barem si prihvatio cinjenicu tj naveo razloge zasto si ujeden...

[Edited by mosnik on 19-02-2009 at 15:31 GMT]


naravno ,kada me neko ujeda i svrstava tamo gdje ne pripadam (recimo partija,ideologija) kada je neko sklon linchu iz svojih dogmatsko-demagoskih ubjedjenja onda sam svakako ujeden i moram odgovoriti i dokazati da nisam rob nikakve partije niti ideologije kao doticni

a vidim i ti si priznao da si sklon demagogiji znaci mozemo zavrsiti ovu besmislenu raspravu?

19-02-2009 at 15:39 | Ukljuèi u odgovor
mosnik
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 07-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 2074
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Bosnia´s Grand Mutfi: Mustafa Ceric

citat:
Vejsil wrote:



a vidim i ti si priznao da si sklon demagogiji znaci mozemo zavrsiti ovu besmislenu raspravu?




Naravno, kolega demagog, no hard feelings
 


Kume i ti ces to da radis, samo sutra.
19-02-2009 at 15:43 | Ukljuèi u odgovor
jai1
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 29-04-2008
Odgovori: 454
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Bosnia´s Grand Mutfi: Mustafa Ceric

Vejsil,nema smisla raspravljati sa forumasima cija se osnovna (ne)argumentacija svodi na neke parole iz magazina "60 minuta" ili ("objektivnog") "Dnevnika 2" na FTV-u (Dnevnika koji je toliko objektivan i javan,da ne smije prenijeti saopstenja sudija u vezi lazi izrecenih u magazinu "60 minuta").

Kada ti pocnu govoriti da je reis "kriminalac"(a ni jedne optuznice),"pedofil"(a nikada nije podrzao imama,vec se deklarisao za princip "niko nije kriv dok se ne dokaze suprotno),"vehabija"(zato sto postuje bracu muslimane),"strani placenik"(jer ga postuju u svijetu),"lopov"(jer privrednici grade centar IZ,kojeg Ceric i nece dozivjeti u funkciji reisa),"lazov"(jer se jadno vidjelo da Puljic gradi vecu gradjevinu - iz dokumenata sluzbe za urbanizam konkretne opstine) itd itd itd ONDA ZNAJ DA IMAS POSLA SA LJUDIMA KOJI NE PRIZNAJU ARGUMENTE,VEC (POPUT OVCICA) PONAVLJAJU GRADIVO USVOJENO NA CASU KOD BAKIRA ili ZLAJE I PARTIJE - uostalom,svejedno je!

19-02-2009 at 15:57 | Ukljuèi u odgovor
unbeaten
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 16-01-2009
Odgovori: 93
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Bosnia´s Grand Mutfi: Mustafa Ceric

mislim da je SVIMA ovde jasno da DRUG Vejsile (CAR nas) nema nikakvih argumenata, vec kao matori ciko POKUSAVA samo da provocira i vuce za nos sve one koje ne vole gradjanina cerica.

e pa DRUZE Vejsile, CARE nas posteni, je li ti krivo sto Tuzla ne voli tvog vodju ovaca cerica?


mozes da lajes po forumu koliko god zelis, ali znaj da dok god bude trajao tvoj smijesni zivot, ceric ce biti nepozeljna licnost u Tuzli i uvijek ce vaziti u Tuzli parola:

Jasmine Imamovicu!!

zuhahaha


DRUZE Vejsile!! Care nas, znam da jako volis kad te oslovljavamo sa DRZUE, nemoj samo da se ospes i proliv da dobijes zbog toga

[Edited by unbeaten on 19-02-2009 at 16:26 GMT]

[Edited by unbeaten on 19-02-2009 at 16:29 GMT] 


reis Ceric - od vjerskog vodje, preko placenika BBI banke, do clana Radonciceve stranke:<br />

<br />

od hodze,bankara-lihvara,do politicara...<br />

<br />

http://bbibanka.com.ba/web/index.php?option=com_content&view=article&id=60&Itemid=203&lang=ba
19-02-2009 at 16:26 | Ukljuèi u odgovor
Vejsil
Nivo: Forumski doajen
izbjeglicaizbezsmisla

Registriran(a): 19-03-2004
Odgovori: 15014
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Bosnia´s Grand Mutfi: Mustafa Ceric

citat:
unbeaten wrote:
mislim da je SVIMA ovde jasno da DRUG Vejsile (CAR nas) nema nikakvih argumenata, vec kao matori ciko POKUSAVA samo da provocira i vuce za nos sve one koje ne vole gradjanina cerica.

e pa DRUZE Vejsile, CARE nas posteni, je li ti krivo sto Tuzla ne voli tvog vodju ovaca cerica?


mozes da lajes po forumu koliko god zelis, ali znaj da dok god bude trajao tvoj smijesni zivot, ceric ce biti nepozeljna licnost u Tuzli i uvijek ce vaziti u Tuzli parola:

Jasmine Imamovicu!!

zuhahaha


DRUZE Vejsile!! Care nas, znam da jako volis kad te oslovljavamo sa DRZUE, nemoj samo da se ospes i proliv da dobijes zbog toga

[Edited by unbeaten on 19-02-2009 at 16:26 GMT]

[Edited by unbeaten on 19-02-2009 at 16:29 GMT]


Koliki idiot treba biti da bi pisao to sto pises?Upravo ono sto sam rekao bolesni debil sklon predrasudama,generalizovanju opijen demagogijom.

Naravno da Jasmin Imamovic je trenutno najbolji za Tuzlu i zbog toga Tuzla i glasa za njega.

Ali to,da ti imas pameti ali nemas,nema veze sa ovom diskusijom niti ovom temom.

Pogledaj sta pises,pa se pogledaj u ogledalo i vidices isto i u tekstu i u ogledalu.Vidices krtena,nesposobnog za bilo kakvu normalnu diskusiju...


19-02-2009 at 16:39 | Ukljuèi u odgovor
THALES
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 02-06-2006
Lokacija: Tuzla - Zapad
Odgovori: 490
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Bosnia´s Grand Mutfi: Mustafa Ceric

citat:
Vejsil wrote:


Glede vrijedjanja,vrati se nazad kao i na temu 60 minuta pa ces viditi ko je prvi poceo sa vrijedjanjem,pokusajm lincha,stvrstavanjem u ovu ili onu partiju,u ovaj ili onaj lik.Prosto ljudi neznaju da diskutuju i zamisljaju da su svi na svjetu robovi neke partije kao sto su oni?ne shvataju da postoje nezavisni pojedinci sa svojim misljenjem
Ja sam zaista imao strpljenja po pet puta sam odgovarao na ista pitanja i onda sam shvatio da se radi o debilizmu svojstvenom pobornicima jednoumlja.

Tema je Reis!Kazes da je UDBAS ?
Ok de dokazi!Ako nema dokaza onda je to cista demagogija tendencioznih isfrustriranih protivnika.O tome ja pricam cijelo vrijeme!ako neko misli da ce mene pridobiti na mahalsko tracahnje mahalskog Bih novinarstva,tendencioznog i sklonog linchu,na osnovu propagandne masinerije koja u najmanju ruku podsjeca na CCCP- iz pedesetih godina u doba Staljina,onda se grdno vara



Jarane otkud ti znas kakva je bila propagandna masinerija SSSR-a tokom 50-ih? Tad nije nilo ni televizije nit su gradjani Sovjetskog Saveza imali u svakoj kuæi radio, što su komocije kojima se Reis služi u plasiranju svojih laži i podrške pedofilima. Koliko si upucen u istoriju ili politiku vidi se da ne znas da 50-e godine proslog vijeka nisu bile Staljinovo doba, jer je majstor umro 5. marta 1953. Još da citiram Iliju Èvoroviæa iz Balkanskog špijuna "Staljin vas je ubijao ali vas nije ubijao dovoljno..." 


You land a million planes safely, then you have one little mid-air and you never hear the end of it ...

Air Traffic Controller, New York TRACON, Westbury Long island.
19-02-2009 at 17:23 | Ukljuèi u odgovor
Vejsil
Nivo: Forumski doajen
izbjeglicaizbezsmisla

Registriran(a): 19-03-2004
Odgovori: 15014
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Bosnia´s Grand Mutfi: Mustafa Ceric

citat:
THALES wrote:



Jarane otkud ti znas kakva je bila propagandna masinerija SSSR-a tokom 50-ih? Tad nije nilo ni televizije nit su gradjani Sovjetskog Saveza imali u svakoj kuæi radio, što su komocije kojima se Reis služi u plasiranju svojih laži i podrške pedofilima. Koliko si upucen u istoriju ili politiku vidi se da ne znas da 50-e godine proslog vijeka nisu bile Staljinovo doba, jer je majstor umro 5. marta 1953. Još da citiram Iliju Èvoroviæa iz Balkanskog špijuna "Staljin vas je ubijao ali vas nije ubijao dovoljno..."


evo ga jos jedan


hem je offtopic hem su pedesete bile i 1950 i 1951 i 1952 i 1953 dok nije umro zlikovac.hem je propaganda bila i to zeca,znas to samo se pravis malo lud?


[Edited by Vejsil on 19-02-2009 at 17:36 GMT]
19-02-2009 at 17:35 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 25
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Politika : Bosnia´s Grand Mutfi: Mustafa Ceric New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice