Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Bosnia´s Grand Mutfi: Mustafa Ceric
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Sejtan
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 06-05-2004
Lokacija: Miladije/Kreka
Odgovori: 3715
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Bosnia´s Grand Mutfi: Mustafa Ceric

Et kad spomenu video evo vam pa se jos malo svadjajte

 


I noga u guzicu je korak naprijed!
19-02-2009 at 21:32 | Ukljuèi u odgovor
Vejsil
Nivo: Forumski doajen
izbjeglicaizbezsmisla

Registriran(a): 19-03-2004
Odgovori: 15014
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Bosnia´s Grand Mutfi: Mustafa Ceric

citat:
Sejtan wrote:
Et kad spomenu video evo vam pa se jos malo svadjajte




jedina zamjerka je u vezi Bosnjaka jer historijski nisu samo muslimani Bosnjaci.Ali on,cini mi se nije ni ulazio u to,vec je savjetovao narod da se u nacionalnom smislu izrazavaju kao Bosnjacai - a muslimani u vjerskom sto je sasvim normalno jer je idiotski da ti vjerska odrednica bude i nacionalna.
19-02-2009 at 21:51 | Ukljuèi u odgovor
Jazo
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 10-02-2009
Lokacija: Jazina Jazbina
Odgovori: 1594
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Bosnia´s Grand Mutfi: Mustafa Ceric

vejsile nema srba bosnjaka niti hrvata bosnjaka, efendija ti je lijepo rekao i postuj to.

Isto kao sto nema Slovenaca bosnjaka.


I nemoj ti Mufiju uciti nego postuj sto je rek´o. 


Jazavac nema prirodnih neprijatelja u našim krajevima.
19-02-2009 at 22:01 | Ukljuèi u odgovor
Vejsil
Nivo: Forumski doajen
izbjeglicaizbezsmisla

Registriran(a): 19-03-2004
Odgovori: 15014
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Bosnia´s Grand Mutfi: Mustafa Ceric

u svakom slucaju veoma pohvalno da se ovoliki broj nemuslimana ukljucio u temu o poglavaru islamske zajednice reisu cericu

to nesto znaci

19-02-2009 at 23:28 | Ukljuèi u odgovor
Jazo
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 10-02-2009
Lokacija: Jazina Jazbina
Odgovori: 1594
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Bosnia´s Grand Mutfi: Mustafa Ceric

opet pretjerujes koji broj jedino ja nije neki broj 


Jazavac nema prirodnih neprijatelja u našim krajevima.
19-02-2009 at 23:30 | Ukljuèi u odgovor
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Bosnia´s Grand Mutfi: Mustafa Ceric

Eh,preslusah prva 3 klipa, i moja zamjerka(a ujedno to je vjerovatno i problem sto ih vise nije preslusalo klipove)je sto nas grand mufti govori na engleskom i arapskom....
I ono sto je on rekao,da mene neko vani pita o istim stvarima,vjerovatno bih slicno odgovorio.
Ali to je i moja glavna zamjerka reisu:previse vremena i energije trosi vani,a u njegovoj kuci(bosni)ima posla napretek. Vjerovatno je i do organizacije IVZ BIH.On za ovakve stvari treba imati zamjenika-emisara-predstavnika,a svoj autoritet,vrijeme,energiju i sve ostalo mnogo mnogo vise ulagati u svoju bazu.
OK je baviti se svjetskim pitanjima,problema ima,ali kada ti je kod kuce sve potaman,a ako je kojim slucajem situacija drukcija onda je to nepotrebno rasipanje vremena i energije.(sta ce on objasnjavat nekom zadrtom radikalu situaciju u pAlestini,)
Jer sta sa svim tim izlaganjima i konferenciama vani dobija njegova vjerska zajednica?Po mom misljenju NISTA.

19-02-2009 at 23:47 | Ukljuèi u odgovor
Sejtan
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 06-05-2004
Lokacija: Miladije/Kreka
Odgovori: 3715
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Bosnia´s Grand Mutfi: Mustafa Ceric

citat:
Vejsil wrote:


jedina zamjerka je u vezi Bosnjaka jer historijski nisu samo muslimani Bosnjaci.Ali on,cini mi se nije ni ulazio u to,vec je savjetovao narod da se u nacionalnom smislu izrazavaju kao Bosnjacai - a muslimani u vjerskom sto je sasvim normalno jer je idiotski da ti vjerska odrednica bude i nacionalna.




E moj care ti rece da nitko nije vidio video gdje ovaj hodza govori tako i tako a et iz ovoga se jasno vidi sta on misli i kako govori .Nije moje da ocjenjujem njega kao mog vjerskog poglavara jer ja jesam musliman ali zivim i radim u drzavi u kojoj glasam za svog predsjednika i u ovoj drzavi taj ceric nema nikakvog uticaja na moje opredeljenje.Kad bih ja njega odavde hvalio ili kudio to bi bilo isto ko da hvalim ili kudim papu ili onog patrijaha et kojem neznam ni ime.Ima nesto drugo sto me navelo da napisem par rijeci...ocijenu sta je i kako radi taj ceric mogu dati samo oni koji zive u Bosni a ne ja ti i nama slicni.
Nego ja bih prokomentarisao ovaj video,kao prvo on se ne mjesa u politiku...oni koji tako misle neka pazljivo pogledaju prvi dio njegovog izlaganja.O suzivotu i sam kaze da on najradije ne bi zivio sa srbima a bogami i hrvatima a sta ga sprecava u tome to je cinjenica da ne moze bas tako preko noci sve njih istjerati iz Bosne jer bilo je mnogo i srba i hrvata koji su na pocetku stali u odbranu i njihove Bosne i Hercegovine.Stav su srbi i hrvati danas u bosni jer nisu bosnjaci...to je lijepo reis rekao u subjektu i predikatu a po Kantu da su bosnjaci muslimani,sto ce reci ostali na sunet i promjenu imena i vjere ako hoce da budu bosnjaci.Ali nemoze tako pa je njima ova igra oko podjele Bosne dobro dosla da budu "svoji u svojoj avliji".Nije njima bitno kolika ce bosna biti poslije njihovi igara i dogovora.Takodjer osvrnuo bi se na njegov bosnjacki jezik pa kad za jednu rijec koristi dva termina kao sto su obitelj i porodica.Malo sam zbunjen jer nesto sumnjam da se ovo "obitelj" uklapa u novi bosnjacki jezik.E kad smo vec kod "obitelji" kako sam ovaj efendi rece o pravima zena...zena u islamu nema pravo ali ima obavezu a jos da vozi auto eheeej mogla bi zgazit koga nedaj boze.A dobar je kad govori o ekonomiji...u pravu je kad kaze da ne treba trositi pare dole u Hercegovini(to nije vise dio Bosne)pare moraju ostati u Bosni i sto vise ostane e onda se tu nadovezuje o broju i izgledu djamija...jebes to st se nema posla.Hajd ba ne bih ja o njemu jer stvarno nemam prava da komentarisem njega jer on nije moj vjerski poglavnik,jel se to tako kaze.Ja sam samo komentarisao video.Kako napisa vejsil da slika govori najbolje il tako nesto e ova slika je bas rekla puno.Ima m ja jos zesceg materijala al mi nije namjera da "dolivam ulje na vatru".
U americi kruzi vic...
sta je gore,hodza pedofil il´ nastavnik pedofil?
Gore je nastavnik pedofil jer ce dobiti vise godina zatvora i sigurno izgubiti posao  


I noga u guzicu je korak naprijed!
20-02-2009 at 05:44 | Ukljuèi u odgovor
Vejsil
Nivo: Forumski doajen
izbjeglicaizbezsmisla

Registriran(a): 19-03-2004
Odgovori: 15014
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Bosnia´s Grand Mutfi: Mustafa Ceric

citat:
Sejtan wrote:



E moj care ti rece da nitko nije vidio video gdje ovaj hodza govori tako i tako a et iz ovoga se jasno vidi sta on misli i kako govori .Nije moje da ocjenjujem njega kao mog vjerskog poglavara jer ja jesam musliman ali zivim i radim u drzavi u kojoj glasam za svog predsjednika i u ovoj drzavi taj ceric nema nikakvog uticaja na moje opredeljenje.Kad bih ja njega odavde hvalio ili kudio to bi bilo isto ko da hvalim ili kudim papu ili onog patrijaha et kojem neznam ni ime.Ima nesto drugo sto me navelo da napisem par rijeci...ocijenu sta je i kako radi taj ceric mogu dati samo oni koji zive u Bosni a ne ja ti i nama slicni.
Nego ja bih prokomentarisao ovaj video,kao prvo on se ne mjesa u politiku...oni koji tako misle neka pazljivo pogledaju prvi dio njegovog izlaganja.O suzivotu i sam kaze da on najradije ne bi zivio sa srbima a bogami i hrvatima a sta ga sprecava u tome to je cinjenica da ne moze bas tako preko noci sve njih istjerati iz Bosne jer bilo je mnogo i srba i hrvata koji su na pocetku stali u odbranu i njihove Bosne i Hercegovine.Stav su srbi i hrvati danas u bosni jer nisu bosnjaci...to je lijepo reis rekao u subjektu i predikatu a po Kantu da su bosnjaci muslimani,sto ce reci ostali na sunet i promjenu imena i vjere ako hoce da budu bosnjaci.Ali nemoze tako pa je njima ova igra oko podjele Bosne dobro dosla da budu "svoji u svojoj avliji".Nije njima bitno kolika ce bosna biti poslije njihovi igara i dogovora.Takodjer osvrnuo bi se na njegov bosnjacki jezik pa kad za jednu rijec koristi dva termina kao sto su obitelj i porodica.Malo sam zbunjen jer nesto sumnjam da se ovo "obitelj" uklapa u novi bosnjacki jezik.E kad smo vec kod "obitelji" kako sam ovaj efendi rece o pravima zena...zena u islamu nema pravo ali ima obavezu a jos da vozi auto eheeej mogla bi zgazit koga nedaj boze.A dobar je kad govori o ekonomiji...u pravu je kad kaze da ne treba trositi pare dole u Hercegovini(to nije vise dio Bosne)pare moraju ostati u Bosni i sto vise ostane e onda se tu nadovezuje o broju i izgledu djamija...jebes to st se nema posla.Hajd ba ne bih ja o njemu jer stvarno nemam prava da komentarisem njega jer on nije moj vjerski poglavnik,jel se to tako kaze.Ja sam samo komentarisao video.Kako napisa vejsil da slika govori najbolje il tako nesto e ova slika je bas rekla puno.Ima m ja jos zesceg materijala al mi nije namjera da "dolivam ulje na vatru".
U americi kruzi vic...
sta je gore,hodza pedofil il´ nastavnik pedofil?
Gore je nastavnik pedofil jer ce dobiti vise godina zatvora i sigurno izgubiti posao


Oooo Sjetancicu. Nisam znao da si presao na Islam?Kada?U Americi?

I kako zakljucujem,iz tvoga teksta,postao si clan "Americke Islamske Zajednice" pa ti Bosanska Islamska Zajednica nije tvoja pa samim ni Reis Ceric nije tvoj vjerski poglavar?I usput aludiras kako niko ko nije u Bosni nebi trebao da ima pravo da raspravlja o Bosanskoj Islamskoj Zajednici? E pa vidis prijatelju,kako smjesan ispadas,providan i naivan.Bosanska Islamska zajednica postoji i van Bosne i ima svoje clanstvo kao i lókale,islamske kulturne centre,dzamije i iznajmljene lokale za dzamije.Ima svoje clanstvo koje nije malo van Bosne sirom svjeta u mnogim zemljama.

A nisam stvarno znao da si postao musliman ? Fino,fino, steta sto se nisi uclanio u Islamsku Zajednicu BiH ,postoji i u Amerikama




Glede videa,ja sam tvoj odgledao i prokomentarisao,a rekao sam da moje niko osim ovog jaze(moodsa) nije ni pogledao a ni komentarisao.Usput budi receno zao mi je sto sam se zakacio sa moodsom jer on je ipak covjek i to dobar i ovim putem mu se izvinjavam.Trebalo je vise paznje obratiti na neke druge zlocaste djecacice

Svakako da bi volio vidjeti jos tih ´"zescih" videa Sejtanovih naseg dragog brata muslimana

selam Sejtane
20-02-2009 at 09:02 | Ukljuèi u odgovor
Vejsil
Nivo: Forumski doajen
izbjeglicaizbezsmisla

Registriran(a): 19-03-2004
Odgovori: 15014
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Bosnia´s Grand Mutfi: Mustafa Ceric

citat:
Jazo wrote:
opet pretjerujes koji broj jedino ja nije neki broj



Jedino ja i ti ovdje nismo muslimani n a ovi ostali drugovi jesu svi i to VELIKI muslimanitji
20-02-2009 at 09:11 | Ukljuèi u odgovor
ajaz
Nivo: Forumas sa iskustvom
i najbolji i najgori
Registriran(a): 13-02-2009
Lokacija: tuzla
Odgovori: 123
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Bosnia´s Grand Mutfi: Mustafa Ceric

ne mora èovjek bit musliman da vidi da rejs nije veliki musliman(dobar je naš rejs èojk kad govori laže kad obeæa ne ispuni ,a kad mu se šta povjeri pronevjeri)

20-02-2009 at 10:03 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 50
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: *touch*, Aci, andjapuppy, bosanka_no1, clippoutline, iskreni tuzlak, Oblakovich, sabko, ziga_zage
FORUM : Politika : Bosnia´s Grand Mutfi: Mustafa Ceric New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice