Info: Svi posjetioci foruma su obavezni da poštuju forumska pravila.


FORUM : Ko je ko? : samo raja iz NASE CARSIJE....
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
meli1980
Nivo: Novi forumaš
volim kad me voli
Registriran(a): 09-06-2008
Odgovori: 25
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: samo raja iz NASE CARSIJE....

ehhh,,,,,i ja se sjecam onog "izvoli duso,oze duso,hvala duso"....morampriznati da mi nekad to jako fali nedjeljom,ali eto...

Ali nazalost moje dijete se nece sjecati ako tih lijepih stvari.......

21-07-2009 at 22:36 | Ukljuèi u odgovor
Tanitha
Nivo: Forumski doajen
1971

Registriran(a): 07-07-2004
Lokacija: Italia
Odgovori: 16483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: samo raja iz NASE CARSIJE....

citat:
meli1980 wrote:
ehhh,,,,,i ja se sjecam onog "izvoli duso,oze duso,hvala duso"....morampriznati da mi nekad to jako fali nedjeljom,ali eto...



Ali nazalost moje dijete se nece sjecati ako tih lijepih stvari.......




ma hajd ...ako ga nikad nije ni vidilo , nema zbog cega da se sikira...ne moze zalit nesto sto nije ni znalo da je NEKAD postojalo...to su nase uspomene iz djetinjstva , ne njihove ,nego nase ...

...a to se rijecima ne moze opisati...a da im pocne covjek i pricat zaspali bi od dosade
ono nedelja, setnja naravno bez auta...kolima se islo samo na vikendicu i na godisnji
sladoled kod Iljazovica i trci hranit majmune ...a poslije toga u limenku na cevape ...

Biz, pocela sam pricat ko moja baba
03-08-2009 at 03:21 | Ukljuèi u odgovor
Shaban
Nivo: Forumski doajen
Taxirat

Registriran(a): 17-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 12510
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: samo raja iz NASE CARSIJE....

citat:
meli1980 wrote:
ehhh,,,,,i ja se sjecam onog "izvoli duso,oze duso,hvala duso"....morampriznati da mi nekad to jako fali nedjeljom,ali eto...

Ali nazalost moje dijete se nece sjecati ako tih lijepih stvari.......



danas bi ga optužili za pedofiliju
04-08-2009 at 13:25 | Ukljuèi u odgovor
fijubriju
Nivo: Forumski doajen
sanjar lutalica

Registriran(a): 21-12-2004
Lokacija: Suncana strana ulice
Odgovori: 28091
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: samo raja iz NASE CARSIJE....

citat:
Shaban wrote:

danas bi ga optužili za pedofiliju

Dzubre jedno pedofilsko ,u Zenicu je to davno trebalo poslati
04-08-2009 at 23:38 | Ukljuèi u odgovor
ANABELA
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 30-07-2007
Lokacija: na kraju svijeta
Odgovori: 3827
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: samo raja iz NASE CARSIJE....

citat:
statebriga wrote:
jesi l´ mishka upamtio?


ja sam ga upamtila...ako mislis na medu smrdu...
e jest vala i smrdio i uvijek nas gledao onako s dosadom i nekako ko s visine...ko veli " sta ste zinuli, ko da igra mecka..."
pa onda onako polako zaokrene guzu i udje unutra na nase veliko razocaranje...haman mu dojadili  


Ako ti je svejedno gdje si, onda se nisi izgubio...
05-08-2009 at 09:42 | Ukljuèi u odgovor
bdirlija
Nivo: Forumski doajen
http://youtu.be/E4OqAa9pcGQ

Registriran(a): 26-02-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 1638
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: samo raja iz NASE CARSIJE....



Šteta da ova tema ne bude u vrhu. Èega se ja sjeæam... Ima toga puno. Mene je moj stari, kad god bi mor'o doktoru da idem, a još kad treba injekciju "popit", obavezno vodio na æevape u æevabdžinicu iza Transturista na Korzu. U poèetku je bilo prije injekcije da me navuèe,a kad sam ja taj fazon skonto i kad ni æevapi nisu pomagali, a nije se moglo izbjeæ', onda je bilo poslije ubadanja da me utješi.

Sjeæam se punih kina kad se tražila karta više a tapkaroši uzimali dobre pare. Najveæe gužve su bile za Briljantin. Kad su "Ralje" igrale u kinima Mladost i Radnik, i kad je mene i komšiju mi jopet moj stari vodio prvo u Mladost, a kad ne kupismo karte, i u Radnik gdje mene narod pusti onako malecnog preko reda a ja pokupi zadnja tri komada. Bilo je cike i vriske i napuštanja sale tokom filma. Poslije sam se jedva oslobodio straha od ajkula.

Sjeæam se i kad smo moji jarani i ja trenirali, ko i sva djeca veæinom, neki sport. Mi izabrali prvo tenis radi dobrih i vruæih lepina kod Kabila. Kad ne proðosmo prvi stepen poslije prešli na judo sve do prvog "otresanja" o patos. Poslije smo završili sa gitarama.

Sjeæam se i US TOP farmerki, i to u vrijeme probijanja Bijelog Dugmeta a poslije i grupe Smak. Tad su u modi bile zvoncare široke ko vojni padobran. Uz njih i obavezan dodatak na nogavici veliki bedž Bijelog "Kopèeta".
Poslije je hit bio Carrera. Probanje po haustorima oko pijace. Zatim doðoše Rifle i na kraju i Levis sa narandžastom markicom. A prve 501 sam nosio dok nogavice nisu poèele otpadati. Et za sad toliko. Nastavite ljudi tema je baš dobra.






[Edited by bdirlija on 26-10-2009 at 09:40 GMT]

26-10-2009 at 09:36 | Ukljuèi u odgovor
diwna
Nivo: Forumski doajen
***

Registriran(a): 17-05-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 3577
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: samo raja iz NASE CARSIJE....

Resad Beslagic raja iz NASE CARSIJE ...

A ja se sjecam svog komsije iz zgrade Resada Beslagica .
Neki ga znaju iz kafica Dundo , gdje je stalno izlazio .
Svaki dan bih pustao muziku Halid Beslic - Necu necu dijamante .
Odvrnuo bi muziku do kraja i sve mu je bilo "ravno do mora".
Bio je jako drag i simpatican , smijesan , zabavan .
Otišao je iznenada i neocekivano .
Eto toga se sjecam o njemu.


26-10-2009 at 10:52 | Ukljuèi u odgovor
ANABELA
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 30-07-2007
Lokacija: na kraju svijeta
Odgovori: 3827
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: samo raja iz NASE CARSIJE....

citat:
bdirlija wrote:


Šteta da ova tema ne bude u vrhu. Èega se ja sjeæam... Ima toga puno. Mene je moj stari, kad god bi mor'o doktoru da idem, a još kad treba injekciju "popit", obavezno vodio na æevape u æevabdžinicu iza Transturista na Korzu. U poèetku je bilo prije injekcije da me navuèe,a kad sam ja taj fazon skonto i kad ni æevapi nisu pomagali, a nije se moglo izbjeæ', onda je bilo poslije ubadanja da me utješi.

Sjeæam se punih kina kad se tražila karta više a tapkaroši uzimali dobre pare. Najveæe gužve su bile za Briljantin. Kad su "Ralje" igrale u kinima Mladost i Radnik, i kad je mene i komšiju mi jopet moj stari vodio prvo u Mladost, a kad ne kupismo karte, i u Radnik gdje mene narod pusti onako malecnog preko reda a ja pokupi zadnja tri komada. Bilo je cike i vriske i napuštanja sale tokom filma. Poslije sam se jedva oslobodio straha od ajkula.

Sjeæam se i kad smo moji jarani i ja trenirali, ko i sva djeca veæinom, neki sport. Mi izabrali prvo tenis radi dobrih i vruæih lepina kod Kabila. Kad ne proðosmo prvi stepen poslije prešli na judo sve do prvog "otresanja" o patos. Poslije smo završili sa gitarama.

Sjeæam se i US TOP farmerki, i to u vrijeme probijanja Bijelog Dugmeta a poslije i grupe Smak. Tad su u modi bile zvoncare široke ko vojni padobran. Uz njih i obavezan dodatak na nogavici veliki bedž Bijelog "Kopèeta".
Poslije je hit bio Carrera. Probanje po haustorima oko pijace. Zatim doðoše Rifle i na kraju i Levis sa narandžastom markicom. A prve 501 sam nosio dok nogavice nisu poèele otpadati. Et za sad toliko. Nastavite ljudi tema je baš dobra.






[Edited by bdirlija on 26-10-2009 at 09:40 GMT]




E i meni su ta kina najvise u sjecanju...nije bilo filma da ga nisam gledala...a podsjetio si me na "Ralje"...odveo mene stariji brat prvi put u kino poslije duzeg moljenja i preklinjanja jer mi otac nije dao da idem bez njega...i toliko sam mu skakala za vrat od straha da mi je to ujedno bio i zadnji put...
A u ono su vrijeme bili popularni karate filmovi, Brus Li nam rahmetli pa kad ono izadjemo poslije filma a ono face zajapurene, mladji oponasaju one Brusove cujuke ...

pa "Sjaj u travi" Groznica subotnje veceri"...legende... ;hanka  


Ako ti je svejedno gdje si, onda se nisi izgubio...
26-10-2009 at 12:14 | Ukljuèi u odgovor
bdirlija
Nivo: Forumski doajen
http://youtu.be/E4OqAa9pcGQ

Registriran(a): 26-02-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 1638
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: samo raja iz NASE CARSIJE....

citat:
ANABELA wrote:




E i meni su ta kina najvise u sjecanju....
A u ono su vrijeme bili popularni karate filmovi, Brus Li nam rahmetli pa kad ono izadjemo poslije filma a ono face zajapurene, mladji oponasaju one Brusove cujuke ...




Joj, a moj komšija Sofa posebno volio Bruce Lee-a. Pa niko živ sa njim nije htio iæ' u kino. Vazda nas sve udar'o u njegovom fazonu. A i Euzebio noso "èoke", kako nazvaše to hladno oružje, još godinama poslije.
A sjeæam se vala i "borilaèkih" filmova za koje tada nije vrijedila dobna granica 18 godina. Barem kod onih teta i æika koji su prodavali i cijepali karte. "Hopa cupa u krevetu" i sl. švedsko njemaèke borilaèke vještine. Meni u to vrijeme dolazila familija iz švabije pa ja roðaka vodio u kino, naravno akcioni film. Provali nas rodica pa nismo mogli živi ostat èitavo ljeto od zajebancije. Al' ko ih šiša nama dobro bilo.
Poslije je došla "Emmanuelle" i Sylvia Kristell. A eno je sad kod Danisa Tanoviæa glumi. I za nju je vala bilo gužve.

A i kino Centar sa svojim pokvarenim stolicama je jedno vrijeme baš bilo kino. Dešavalo se u po filma da nestane iz vida gledalac uz tresak, k'o u crtanim Tom i Jerry. Baš je bilo dobro.



[Edited by bdirlija on 26-10-2009 at 16:51 GMT]
26-10-2009 at 16:32 | Ukljuèi u odgovor
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: samo raja iz NASE CARSIJE....

heh limenka i iljazovic,pod obavezno bili,ramazanke lepine
kino centar,jojjjjj najdraze kino...

I znas sta mi je sad,najinteresantnije kad kazem taksisti(il nekom drugom svejedno) do fidelinke,a on ne zna...
il kad te neko pita za opstinu,a ti kazes kod crvenih 7 smotaj desno a on bljedunjavo u tebe
i tako ti neki (relativno)stari izrazi za odredjene objekte,ulice,....
neki dan hahaha jesam se ismijo,(BTW naumpade mi INDIJANA drug kacemo na pivu )ne zna covjek ko je gdje je sta je birc kod pepina
i tako to

30-10-2009 at 10:16 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 42
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: *touch*, Aci, andjapuppy, bosanka_no1, clippoutline, iskreni tuzlak, Oblakovich, sabko, ziga_zage
FORUM : Ko je ko? : samo raja iz NASE CARSIJE.... New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice