Info: Za sve nejasnoce tu su moderatori kojima se mozete obratiti za pomoc ......vezanu za forumske probleme, za sve ostalo morate naci nekoga drugog. :)


FORUM : Sex : Amaterske seksi slike (X-rated)
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Krivaja
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Amaterske seksi slike

Ja sam u Švedskoj od 92´. godine, tu sam završila školovanje i sada radim u jednoj bolnici. Meðu radnim kolegama stekla sam prijatelje i udala se. Moj prvi susret sa nekim njihovim obièajima bio je šokantan. Oni imaju posve drugaèiji odnos prema nagosti ali razumiju i snebivanje nas koji nismo iz Švedske. Kad sam prvi put bila u porodiènoj sauni mog muža svi su bili goli osim mene. Nisam ni ja pretjerano stidljiva i skinula bih se bez razmišljanja medju vršnjacima ali pred njegovim roditeljima stvarno mi je bilo neugodno kao da su moji roditelji. Kod nas je golo tijelo uvjek asocijacija na sex, kod njih nije tako. Iako su stvarno liberalni u pogledu sexa, skidanje u porodiènoj sauni kod njih nema veze sa sexom. Moj muž je shvatio kao vrhunsku šalu moje zapažanje da u njihovoj sauni samo ja pomislim na sex a ne skidam se.
Tako vam je to na zapadu, ili na sjeveru (ha ha). Ništa me više ne može zaèuditi ovdje ali jesam malo iznenadjena da i kod nas ima onih koji se ne stide pokazati svoje tijelo u javnosti. Moj muž je za našu upotrebu slikao zajednièke slike na kojima smo goli ali bih prije umrla nego dopustila da to ide na internet.

02-12-2002 at 11:05 | Ukljuèi u odgovor
orginal bosanac
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Amaterske seksi slike

Ljudi moji sta je ovo? Mogu nekako prihvatiti da ima ovih koji vole da se pokazuju goli ali nikako mi nije jasno kako neko moze izlagati slike svoje zene? Ovi islamisti ponekad imaju pravo sto se ljute. Mi ko spuzve pokupismo sa zapada sve sto ne valja.

02-12-2002 at 12:42 | Ukljuèi u odgovor
profesor
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Amaterske seksi slike

Koleginice, molim vas da nastavite sa pokaznom vjezbom.

02-12-2002 at 14:01 | Ukljuèi u odgovor
ucenik
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Re: Amaterske seksi slike

citat:
profesorica wrote:
Kakvi ste nikakvi. Ja mislila sad cemoji Tuzlaci navaliti ko vukovi da mi raskomadaju odjecu. Ili nisam dovoljno zgodna? Hajde da probam jos jednom da vas razbudim.




Ja bih te podero "ko panto pitu"
a pogotvo taj tvoj grudnjak mmmmmmmm
02-12-2002 at 15:49 | Ukljuèi u odgovor
Voajar
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Re: Amaterske seksi slike

citat:
Krivaja wrote: Moj muž je za našu upotrebu slikao zajednièke slike na kojima smo goli ali bih prije umrla nego dopustila da to ide na internet.


Grijeh ti je ne pokazat, ako vec imas sta pokazat(ono nemoras lice)
psss ja se vec pretvorio u OKO
02-12-2002 at 16:12 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Amaterske seksi slike

citat:
orginal bosanac wrote:
Ljudi moji sta je ovo? Mogu nekako prihvatiti da ima ovih koji vole da se pokazuju goli ali nikako mi nije jasno kako neko moze izlagati slike svoje zene? Ovi islamisti ponekad imaju pravo sto se ljute. Mi ko spuzve pokupismo sa zapada sve sto ne valja.


Neko voli da ga gledaju neko da gleda neko ovo neko ono ,prihvatimo da smo razliciti i bice bolje svima.
Uz duzno postovanje sex-Forum mi je zadnje mjesto gdje nekome treba drzati moralne pridike ,ako to i ima veze s moralom .Svi koji posjete sex-Forum bilo da sta pisu ili ne ,su tu zato sto ih zanima sex ,prema tome svi smo isti

I ove djevojke ako su vec hrabre da izloze svoje slike onda je najbolje da ako necemo napisati neki kompliment nista i ne pisemo (ako je to nesto uvredljivo).

Pozdrav

02-12-2002 at 16:49 | Ukljuèi u odgovor
Putnik
Nivo: Forumski doajen
Deveram, deveram...

Registriran(a): 01-02-2002
Odgovori: 26140
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Amaterske seksi slike

Ma manite se price. Bosanac mislim da ima istine u tome sto si napisao. Mozda si cak trebao otvoriti i jedan topic sa tom temom, ali ne ovdje. Sunce, slazem se i sa tobom.
PROFESORICE, mi cekamo...Ubrzaj malo taj striptiz.

02-12-2002 at 20:40 | Ukljuèi u odgovor
a mozda i nije
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Re: Amaterske seksi slike

citat:
profesorica wrote:
Kakvi ste nikakvi. Ja mislila sad cemoji Tuzlaci navaliti ko vukovi da mi raskomadaju odjecu. Ili nisam dovoljno zgodna? Hajde da probam jos jednom da vas razbudim.



Ova nasa nije corava ko amerikanka ova ima naocare.Profesorice samo naprijed
02-12-2002 at 21:32 | Ukljuèi u odgovor
brko1112
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Re: Amaterske seksi slike

citat:
profesorica wrote:
Kakvi ste nikakvi. Ja mislila sad cemoji Tuzlaci navaliti ko vukovi da mi raskomadaju odjecu. Ili nisam dovoljno zgodna? Hajde da probam jos jednom da vas razbudim.



Profesorice bas jesi li ti iz tuzle ili samo tamo predajes?
02-12-2002 at 21:37 | Ukljuèi u odgovor
bezveznjak
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 22-05-2002
Odgovori: 80
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Amaterske seksi slike

go profesorice go.. jedva cekam da prozracis tangu.. i skines ovaj push up.. imam osjecaj da je prejako stisno sise..
pih

02-12-2002 at 22:30 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 39
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Sex : Amaterske seksi slike (X-rated) New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice