Info: Za sve nejasnoce tu su moderatori kojima se mozete obratiti za pomoc ......vezanu za forumske probleme, za sve ostalo morate naci nekoga drugog. :)


FORUM : Sex : Amaterske seksi slike (X-rated)
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
BOY
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Re: Re: Amaterske seksi slike

citat:
Igor wrote:
citat:
okano wrote:
Profesorice, sike, ma kakvi sike, sise su ti za cenera. Je li tajnica koliko godinica imas?

A sta kazete na grudi moje supruge? Ne budite jako strogi - ima 42 godine i zestoki pobornik nudizma.





MA ZNAS STA OVO SU SILIKONI PA NEKA PRICA STA KO HOCE.OVO NIJE VIDILO PRIRODNIH SISA A AKO JESU ONDA SU ZA 3 DESETKE.
06-12-2002 at 21:41 | Ukljuèi u odgovor
freeman
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Amaterske seksi slike

Da li vam je porasla posjeta? Salim se. Nasi dobri prijatelji, on amerikanac a ona Madjarica (porijeklom), zahvaljujuci meni postali su posjetioci tuzlarija i ne mogu da se nacude sto nista ne razumiju. Posto nisu ukopcali kako se pravi upload Yolandine slike sa Floride saljem ja i prenosim njihove pozdrave.

08-12-2002 at 01:05 | Ukljuèi u odgovor
Ragib
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Amaterske seksi slike

Lijepo lijepo, nema šta. Ustvari više smjelo nego lijepo ali eto. Rado bih vam poslao sliku svoje èune da se cure malo èude ali nit imam digitalnu, niti scanner a pravo da vam kažem nekako mi to i glupo. Meðutim ako zainteresovanost postoji nešto mi govori da èu se snaæi.

08-12-2002 at 22:56 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Amaterske seksi slike

citat:
Ragib wrote:
Lijepo lijepo, nema šta. Ustvari više smjelo nego lijepo ali eto. Rado bih vam poslao sliku svoje èune da se cure malo èude ali nit imam digitalnu, niti scanner a pravo da vam kažem nekako mi to i glupo. Meðutim ako zainteresovanost postoji nešto mi govori da èu se snaæi.

___________________________________________

Ragibe hahah ne mogu se ja ne smijati .
Ako se odvazis da sta posaljes prvo grudi i guza da se lagano pripremamo, nemoj odmah "glavno" brinem se za server
09-12-2002 at 09:23 | Ukljuèi u odgovor
igor
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Re: Re: Re: Amaterske seksi slike

citat:
BOY wrote:
MA ZNAS STA OVO SU SILIKONI PA NEKA PRICA STA KO HOCE.OVO NIJE VIDILO PRIRODNIH SISA A AKO JESU ONDA SU ZA 3 DESETKE.


Prirodne sto odsto, znaci .... koliko ono desetki?
09-12-2002 at 11:17 | Ukljuèi u odgovor
alma
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Amaterske seksi slike

Tuzlarije sam otkrila prije nekoliko dana. Internet forumi su nesto na sto trosim najvise vremena na internetu. Mogu da mastam, mogu da pricam o seksu na nacin koji i ne pomisljam da razgovaram sa muzem. Mogu da se predstavljam imenom koje obozavam a ne zovem se tako.
Godinama zelim a nemam hrabrosti da promjenim ime u Alma. Sad sam na ovom topicu otkrila jos nesto sto bih voljela. Voljela bih da vidim svoju erotsku sliku, cak sam vjezbala pred ogledalom. Znam da to u ovom zivotu necu ostvariti.
Svima, i zenama koje se ne plase razgolititi i njihovim muskim partnerima koji ih snimaju izrazavam svoje divljenje za hrabrost i samopouzdanje koje ja nemam. 


alma
09-12-2002 at 15:06 | Ukljuèi u odgovor
djecko
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Re: Amaterske seksi slike

citat:
Ragib wrote:
Lijepo lijepo, nema šta. Ustvari više smjelo nego lijepo ali eto. Rado bih vam poslao sliku svoje èune da se cure malo èude ali nit imam digitalnu, niti scanner a pravo da vam kažem nekako mi to i glupo. Meðutim ako zainteresovanost postoji nešto mi govori da èu se snaæi.

Znaci Ragibe sve je jos uvijek u tvojim rukama... poslusaj suncicu ima i ona ukusa...
10-12-2002 at 00:56 | Ukljuèi u odgovor
Ragib
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Re: Re: Amaterske seksi slike

citat:
djecko wrote:


Znaci Ragibe sve je jos uvijek u tvojim rukama... poslusaj suncicu ima i ona ukusa...

Znam ja da suncica ima ukusa...
10-12-2002 at 08:43 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Amaterske seksi slike

citat:
Ragib wrote:
citat:
djecko wrote:


Znaci Ragibe sve je jos uvijek u tvojim rukama... poslusaj suncicu ima i ona ukusa...

Znam ja da suncica ima ukusa...



Vi ste po mom ukusu

Ragibe heheh e jesam poletila kontam poslao ti sliku ma znam ja da ti samo "talasas" zenske narodne mase .
10-12-2002 at 08:58 | Ukljuèi u odgovor
malisa
Nivo: Forumski doajen
maybe not

Registriran(a): 11-04-2002
Lokacija: hotel california
Odgovori: 3106
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Amaterske seksi slike

Pohvalno nema sta, samo, ima li neka od vas namjeru pokazati nam kakav sexy ves imate, mislim slike sa sportskog dana su fine, ali sto se mene tice slobodno mozete otici i malo dalje. tipujem na prosvjetne radnike da ce medju prvima odgovoriti na ovaj apel. 


sto je danas lijep i suncan dan?
10-12-2002 at 16:03 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 51
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: *touch*, Aci, andjapuppy, bosanka_no1, clippoutline, iskreni tuzlak, Oblakovich, sabko, ziga_zage
FORUM : Sex : Amaterske seksi slike (X-rated) New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice