Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatoru


FORUM : Muški minder : Pustit je ili borit se
Strana: 1 2 3 4 5 6 7
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
failure
Nivo: Novi forumaš
èudan
Registriran(a): 17-10-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 8
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Pustit je ili borit se

Predpostavljam da su mnogi imali tu neku veliku ljubav koja je jednostavno nestala. Kako da je prebolim Šta da uradim da bude lakše i proðe brže (ne predlažite opijanja to veæ radim). Bilo je to skoro 5 godina prelijepe veze ona je bila malo živac a ja sam bio 8-godišnje dijete u tijelju 19-godišnjaka. I pored tolike razlike dali smo sve od sebe da promijenimo neke osobine koje su smetale onom drugom imali potunu slobodu izgradili potpuno povjerenje i zauvijek ljubomoru ostavili za sobom. I onda odjednom ne možemo se vidit i tako tri sedmice. Kad god se èujemo preko telefona ona plaèe i na kraju se konaèno vidimo. Vodi me na kafu i govori kako ne želi da me laže i kaže mi da me više ne voli. Govori nema drugog nikad te nisam prevarila nit pomislila al jednostavno sam te prestala volit. Ta ljubav se pretvorila u prijateljsku ili bratsku ali nije više onakva kakva je bila. Da stvar bude još gora to je moja prva ljubav. Miješa se osjeæaj boli sa strahom. Tako oèajnièki je želim vratit a s'druge strane strah me opet da budem sam i ne voljen. Priej par dana smo se èuli i dogovorili da opet pokušamo ali nije više to to. Nema onog žara i onih leptiriæa u stomaku ko kad smo se prvi put sreli. To je više u ime starih vremena kad je sve bilo kako treba i kad smo bili dva tijela jedna duša. Moje pitanje šta bi vi uradili na mom mjestu dali da je pustim da ide i u tom sluèaju šta bi mi pomoglo da je brže prebolim (oèajan sam prihvatam i glupe savjete) ili da se borim i dalje bez obzira na taj MALI detalj da me više ne voli i nadam se nekom èudu da æu uspjet ponovo osvojit njeno srce Help me please please please

17-10-2010 at 15:24 | Ukljuèi u odgovor
racionalna manjina
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-02-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 11437
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Pustit je ili borit se

citat:
MelMel wrote:

Koliko ja skontah iz tvog posta, ona je vec otisla - tako da ti nemas vise sta pustati da ide. Moj ti je savjet da trazis leptirice s nekom drugom.


Nemoj tako Mel Mel, bolje reci èovjeku da je jedno vrijeme pusti na miru, pa da opet pokuša za npr mjesec -dva, a u meðuvremenu da proba uèiniti neke promjene na sebi ( promijeniti stil odijevanja, frizuru, proèitati neku knigu pa joj citirati neke srceparajuæe dijelove i sl. ). Ako to ne pomogne onda neka ide tražiti "leptiriæe negdje drugo
17-10-2010 at 16:22 | Ukljuèi u odgovor
Matea
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 06-07-2007
Lokacija: Blizu
Odgovori: 6187
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Pustit je ili borit se

Ja mislim da nema nista od vracanja staroj ljubavi , ako neide onda neide i ne treba to forsirati, ako jedna strana nije za to
Jeste da je tesko, treba naci neku zanimaciju da se odbace misli, a vrijeme ucini svoje

17-10-2010 at 16:30 | Ukljuèi u odgovor
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Pustit je ili borit se

vrlo jednostavno... sve sto ne zelis, ono te ganja...

postoji set uputa koje pale svaki put, ali prvo trebas ti biti potpuno iskren sam prema sebi i tacno znati sta je to sto hoces, pa tek onda mozes da se upustis u to...

naravno, svako se uvijek moze vratiti i veza uvijek moze biti tacno onakva kakvu mi zelimo da bude, samo ako znamo sta treba uraditi na tom putu

17-10-2010 at 16:44 | Ukljuèi u odgovor
racionalna manjina
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-02-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 11437
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Pustit je ili borit se

Vidiš ti to moj failure, odmah bi to one raskantale Kod nas ti doðe šest žena na jednog muškarca, pa hoæe da smanje taj omjer u svoju korist

17-10-2010 at 16:45 | Ukljuèi u odgovor
Matea
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 06-07-2007
Lokacija: Blizu
Odgovori: 6187
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Pustit je ili borit se

citat:
racionalna manjina wrote:
Vidiš ti to moj failure, odmah bi to one raskantale Kod nas ti doðe šest žena na jednog muškarca, pa hoæe da smanje taj omjer u svoju korist



Pa ko kad smo ugrozene
17-10-2010 at 16:52 | Ukljuèi u odgovor
failure
Nivo: Novi forumaš
èudan
Registriran(a): 17-10-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 8
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Pustit je ili borit se

Pa druže racionalna manjino i tražio sam mišljenja samo neka rešetaju ...

17-10-2010 at 16:54 | Ukljuèi u odgovor
Matea
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 06-07-2007
Lokacija: Blizu
Odgovori: 6187
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Pustit je ili borit se

citat:
failure wrote:
Pa druže racionalna manjino i tražio sam mišljenja samo neka rešetaju ...



Samo da znas da ti je raco jako neozbiljan
17-10-2010 at 16:56 | Ukljuèi u odgovor
Dilber
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 11-08-2010
Lokacija: u kamionu
Odgovori: 4206
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Pustit je ili borit se

kad sam se nasao u takvoj situaiji,uzo sam dugu devetku i rokno se

17-10-2010 at 16:57 | Ukljuèi u odgovor
Putnik
Nivo: Forumski doajen
Deveram, deveram...

Registriran(a): 01-02-2002
Odgovori: 26140
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Pustit je ili borit se

citat:
failure wrote:
Predpostavljam da su mnogi imali tu neku veliku ljubav koja je jednostavno nestala. Kako da je prebolim Šta da uradim da bude lakše i proðe brže (ne predlažite opijanja to veæ radim). Bilo je to skoro 5 godina prelijepe veze ona je bila malo živac a ja sam bio 8-godišnje dijete u tijelju 19-godišnjaka. I pored tolike razlike dali smo sve od sebe da promijenimo neke osobine koje su smetale onom drugom imali potunu slobodu izgradili potpuno povjerenje i zauvijek ljubomoru ostavili za sobom. I onda odjednom ne možemo se vidit i tako tri sedmice. Kad god se èujemo preko telefona ona plaèe i na kraju se konaèno vidimo. Vodi me na kafu i govori kako ne želi da me laže i kaže mi da me više ne voli. Govori nema drugog nikad te nisam prevarila nit pomislila al jednostavno sam te prestala volit. Ta ljubav se pretvorila u prijateljsku ili bratsku ali nije više onakva kakva je bila. Da stvar bude još gora to je moja prva ljubav. Miješa se osjeæaj boli sa strahom. Tako oèajnièki je želim vratit a s'druge strane strah me opet da budem sam i ne voljen. Priej par dana smo se èuli i dogovorili da opet pokušamo ali nije više to to. Nema onog žara i onih leptiriæa u stomaku ko kad smo se prvi put sreli. To je više u ime starih vremena kad je sve bilo kako treba i kad smo bili dva tijela jedna duša. Moje pitanje šta bi vi uradili na mom mjestu dali da je pustim da ide i u tom sluèaju šta bi mi pomoglo da je brže prebolim (oèajan sam prihvatam i glupe savjete) ili da se borim i dalje bez obzira na taj MALI detalj da me više ne voli i nadam se nekom èudu da æu uspjet ponovo osvojit njeno srce Help me please please please


Ta vasa prica je zavrsena...Gotovo, kraj, ende, fajront...Ne nadaj se dzaba...Formatiraj taj dio u glavi gdje ti se ona nalazi sto prije ili si zestoko nahebo...Umjesto sto ces koristiti snagu da je vratis, a NECES JE VRATITI SIGURNO bolje ti je da tu snagu preusmjeris i nadjes sebi drugu i vidjet ces da je bar 100 puta bolja od te koja te ostavila...Hajd sad zdravo...

P.S. Mani se alkohola i ostalih zahebancija nego kao sto rece raco uzmi neku dobru knjigu da malo misli odagnas....ili pocni se baviti kakvim sportom bar dotle dok ne sretnes drugu...
17-10-2010 at 16:59 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 55
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: Adnan_, Adnan_ IRAQ, Ajvi, antepavelic, goca, Herodot.H, joskobra, Lastavica, LilyL, nele73, Pasha_car_aga, rafa, SEMY_, Tuc-Muc-SRB, zaza
FORUM : Muški minder : Pustit je ili borit se New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice