Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatoru


FORUM : Muški minder : Pustit je ili borit se
Strana: 1 2 3 4 5 6 7
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Dilber
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 11-08-2010
Lokacija: u kamionu
Odgovori: 4206
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Pustit je ili borit se

citat:
Putnik wrote:


Ta vasa prica je zavrsena...Gotovo, kraj, ende, fajront...Ne nadaj se dzaba...Formatiraj taj dio u glavi gdje ti se ona nalazi sto prije ili si zestoko nahebo...Umjesto sto ces koristiti snagu da je vratis, a NECES JE VRATITI SIGURNO bolje ti je da tu snagu preusmjeris i nadjes sebi drugu i vidjet ces da je bar 100 puta bolja od te koja te ostavila...Hajd sad zdravo...

P.S. Mani se alkohola i ostalih zahebancija nego kao sto rece raco uzmi neku dobru knjigu da malo misli odagnas....ili pocni se baviti kakvim sportom bar dotle dok ne sretnes drugu...



sta cojeka navracate na belaj

duga devetka glavno rjesenje

ja sam se daaaaavno ubio zbog toga ;hanka
17-10-2010 at 17:06 | Ukljuèi u odgovor
Matea
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 06-07-2007
Lokacija: Blizu
Odgovori: 6187
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Pustit je ili borit se

citat:
Putnik wrote:


Ta vasa prica je zavrsena...Gotovo, kraj, ende, fajront...Ne nadaj se dzaba...Formatiraj taj dio u glavi gdje ti se ona nalazi sto prije ili si zestoko nahebo...Umjesto sto ces koristiti snagu da je vratis, a NECES JE VRATITI SIGURNO bolje ti je da tu snagu preusmjeris i nadjes sebi drugu i vidjet ces da je bar 100 puta bolja od te koja te ostavila...Hajd sad zdravo...

P.S. Mani se alkohola i ostalih zahebancija nego kao sto rece raco uzmi neku dobru knjigu da malo misli odagnas....ili pocni se baviti kakvim sportom bar dotle dok ne sretnes drugu...



Zivio govornik

Potpisujem sve
17-10-2010 at 17:07 | Ukljuèi u odgovor
Matea
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 06-07-2007
Lokacija: Blizu
Odgovori: 6187
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Pustit je ili borit se

citat:
Dilber wrote:



sta cojeka navracate na belaj

duga devetka glavno rjesenje

ja sam se daaaaavno ubio zbog toga ;hanka



Jel zbog mene
17-10-2010 at 17:08 | Ukljuèi u odgovor
Dilber
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 11-08-2010
Lokacija: u kamionu
Odgovori: 4206
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Pustit je ili borit se

citat:
Matea wrote:



Jel zbog mene



...ako treba i zbog tebe cuuuu
17-10-2010 at 17:10 | Ukljuèi u odgovor
laly
Nivo: Forumski doajen
Don't Let Me Be Misunderstood

Registriran(a): 19-11-2005
Lokacija: Wudang
Odgovori: 39084
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Pustit je ili borit se

huh nije te lako, vjerujem..... ali svima se u zivotu desi da budu ostavljeni. ne mozes bas tu puno promjeniti, jer nikad ne mozes natjerati nekoga da bude pored tebe ako to ne zeli. period koji je ispred tebe nece biti lagan. dozvoli sebi da tugujes, dozvoli sebi i da places, jer tad ce ti biti puno lakse, barem trenutno. ponekad kad ti bude tesko, potrazi je, mozda ce te ti razgovori vise boliti, nego sto te boli sada, a mozda ce biti i ok... vrijeme ce pokazati, mozda ce tvoja ljubav ostati vjecna, mozda i ona kad ne budes pored nje, kad osjeti da te nema, shvati da je pogrijeselila, sve je to mozda... mozda je to i samo prva ljubav, prvi put se zaljubio, a mozda i prava ljubav...

samo polako, naci ces ti svoj put i bez opijanja i drugih pretjerivanja

17-10-2010 at 18:06 | Ukljuèi u odgovor
failure
Nivo: Novi forumaš
èudan
Registriran(a): 17-10-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 8
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Pustit je ili borit se

A jel se kome od vas desilo recimo kad ste bili ono ostavljeni i u onom sj**anom stanju jel vam pomoglo da je recimo zamijenite drugom al tipom cure koja vam fizièki odgovara (ne mislim na one utegnute i s'fasadom veæ baš tip cure koji vam fizièkim izgledom odgovara) jel to pomoglo malo da se bolje osjeæate i da pomogne u zacjeljenju nekih rana il baš ono strpi se naði zanimaciju i pusti da vrijeme odradi svoje

17-10-2010 at 18:14 | Ukljuèi u odgovor
Putnik
Nivo: Forumski doajen
Deveram, deveram...

Registriran(a): 01-02-2002
Odgovori: 26140
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Pustit je ili borit se

citat:
failure wrote:
A jel se kome od vas desilo recimo kad ste bili ono ostavljeni i u onom sj**anom stanju jel vam pomoglo da je recimo zamijenite drugom al tipom cure koja vam fizièki odgovara (ne mislim na one utegnute i s'fasadom veæ baš tip cure koji vam fizièkim izgledom odgovara) jel to pomoglo malo da se bolje osjeæate i da pomogne u zacjeljenju nekih rana il baš ono strpi se naði zanimaciju i pusti da vrijeme odradi svoje


hahah...sorry, ali kako to mislis "zamijenis drugom"...Ono uFatis tu staru i negdje je odneses i dobijes drugu za nju... Izvini...nego...mani se FIZIKE...gledaj HEMIJU...
17-10-2010 at 18:19 | Ukljuèi u odgovor
failure
Nivo: Novi forumaš
èudan
Registriran(a): 17-10-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 8
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Pustit je ili borit se

pa mislio sam ovaj i u nju sam se zaljubio jer je bila fizièkim izgledom tip cure koja mi se sviða ošli smo na sokiæ malo prièali vidili da odgovaramo jedno drugom i jedna stvar je vodila drugoj pa reko jel to moguæe opet jel nekom opalilo i jel pomoglo il je vrijeme moralo svoje odradit

17-10-2010 at 18:53 | Ukljuèi u odgovor
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Pustit je ili borit se

najlakse je preboljeti uz novu curu... samo je problem sto ces toj novoj curi vjerovatno ti biti koban, jer ce se ona zaljubiti, a ti je sutnuti zbog slijedece, jer ti je ova dosla kao ljekovito bilje

no, probaj... to je zgodnan pristup...

a ovi sto govore da se ne moze vratiti, pusti to... sve se moze vratiti, samo treba htjeti i znati, ali biti dobro svjestan toga sta radis...

pozz

17-10-2010 at 18:58 | Ukljuèi u odgovor
failure
Nivo: Novi forumaš
èudan
Registriran(a): 17-10-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 8
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Pustit je ili borit se

citat:
statebriga wrote:
najlakse je preboljeti uz novu curu... samo je problem sto ces toj novoj curi vjerovatno ti biti koban, jer ce se ona zaljubiti, a ti je sutnuti zbog slijedece, jer ti je ova dosla kao ljekovito bilje

no, probaj... to je zgodnan pristup...

a ovi sto govore da se ne moze vratiti, pusti to... sve se moze vratiti, samo treba htjeti i znati, ali biti dobro svjestan toga sta radis...

pozz

Hmmm... Gledano tako drug ja... ne bih htio da neka plaèe zbog mene baš zato što znam kako to boli i ona gorèina u prsima dok ti nešto steže grlo dok gutaš pljuvaèku. A po tvom postu isto mogu zakljuèit ako ti je dala šansu idi polak i pametno znaš šta voli a šta ne pošto ste dugo bili zajedno i iskoristi to u svoju korist. Jesam u pravu?
17-10-2010 at 19:34 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 36
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Muški minder : Pustit je ili borit se New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice