Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Tuzlarije : Vasilije Kacavenda u Tuzli, do kada?
Strana: 1 2 3 4
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
MelMel
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 23-03-2010
Odgovori: 24670
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Vasilije Kacavenda u Tuzli, do kada?

citat:
Walter did not know wrote:

Ne znam dokle se stiglo sa ovom istragom od prosle godine ali SPC mora rascistiti sa ,slobodno mogu reci,antihriscanima kao sto je ovaj covjek ako joj stalo do ugleda i u svom narodu i posebno narodima sa kojima zive zajedno.



Dok SPC rasciscava i ako rasciscava, zasto ga ne bi narod mogao bojkotovati? Jedini razlog koji meni pada na pamet je taj da ne zele da ga bojkotuju.
26-04-2011 at 20:54 | Ukljuèi u odgovor
Walter did not know
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 12-04-2011
Lokacija: tz
Odgovori: 878
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Vasilije Kacavenda u Tuzli, do kada?

citat:
MelMel wrote:


Dok SPC rasciscava i ako rasciscava, zasto ga ne bi narod mogao bojkotovati? Jedini razlog koji meni pada na pamet je taj da ne zele da ga bojkotuju.

Pa mozemo ga bojkovati samo tesko se to moze nazvati "narod" jer nema nas ni 1 000 u gradu...U toj crkvi vise nema svadbi nema djecije graje.Kada sam skoro krstio klinca bio sam treci u zadnjih dvije godine koji je to uradio u SPC Tuzla...Pa mozemo li se makar za Vaskrs i Bozic sastai u nasoj bogomolji ovo malo sto nas ima i upitati za zdravlje bez obzira sto je majmun Kacavenda prisutan
26-04-2011 at 21:30 | Ukljuèi u odgovor
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Vasilije Kacavenda u Tuzli, do kada?

citat:
Walter did not know wrote:
Pa mozemo li se makar za Vaskrs i Bozic sastai u nasoj bogomolji ovo malo sto nas ima i upitati za zdravlje bez obzira sto je majmun Kacavenda prisutan


hmmmm, pa, vidis, time sto se tamo popitavate dajete njemu i slicnima za pravo... direktno ga podrzavate!

moj stari je bio pravoslavac... doduse, bio je komunista, al' mi volimo zapalit svijecu i tako to... ja svom ocu (ni drugima iz obitelji, pravoslavcima, koji su umrli) ne palim cak ni svijecu u ovoj tuzlanskoj crkvi. zaobilazim je u velikom luku.

dok je nikola, nidzo, moj drug, sunce i dusa od covjeka, bio tu, isla sam, sad ne...

necu da scp podrzavam ni na koji nacin, dokle god on tu ima ikakvu ulogu

za popitavanje o zdravlju imaju i druga mjesta! da u redovima pravoslavaca nema onih koji su protiv bosne i hercegovine, pravoslavci bi, jednako kao katolici, imali pandan "hrvatskom domu" pa bi se tamo druzili i popitivali za zdravlje... ovako, kakvo god udruzenje napravili, uvijek ce biti neko ko ce povesti kolo na "onu" stranu!
26-04-2011 at 21:35 | Ukljuèi u odgovor
MelMel
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 23-03-2010
Odgovori: 24670
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Vasilije Kacavenda u Tuzli, do kada?

citat:
Walter did not know wrote:

Pa mozemo ga bojkovati samo tesko se to moze nazvati "narod" jer nema nas ni 1 000 u gradu...U toj crkvi vise nema svadbi nema djecije graje.Kada sam skoro krstio klinca bio sam treci u zadnjih dvije godine koji je to uradio u SPC Tuzla...Pa mozemo li se makar za Vaskrs i Bozic sastai u nasoj bogomolji ovo malo sto nas ima i upitati za zdravlje bez obzira sto je majmun Kacavenda prisutan

Pa eto sam si rekao da ga mozete bojkotovati, pa sto ga ne bojkotujete?

Ma mozete se vi sastajati u svojoj bogomolji svaki dan. Ko ti brani da se sastajes?
26-04-2011 at 21:36 | Ukljuèi u odgovor
Black0ut
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 14-11-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 613
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vasilije Kacavenda u Tuzli, do kada?

citat:
Walter did not know wrote:

Pa mozemo ga bojkovati samo tesko se to moze nazvati "narod" jer nema nas ni 1 000 u gradu...U toj crkvi vise nema svadbi nema djecije graje.Kada sam skoro krstio klinca bio sam treci u zadnjih dvije godine koji je to uradio u SPC Tuzla...Pa mozemo li se makar za Vaskrs i Bozic sastai u nasoj bogomolji ovo malo sto nas ima i upitati za zdravlje bez obzira sto je majmun Kacavenda prisutan


Koliko go da vas ima ili nema, zamisli kakvu bi samarcinu crkva dozivjela kada se za bozic ili uskrs ne bi niko od vjernika pojavio. Na taj cin bi ocitali lekciju zlikovcima poput ovog popa a svojim sugranjanima bi pokazali da ste za suzivot i protiv zla.

Meni nikako nije jasno kako moze biti dobro i Bogu milo otici u crkvu i slusati jednog ovakvog popa. Kakvo je dobro od toga!?

Zapitajte se kako se mi bosnjaci osjecamo kada jedna takva osoba propovjeda u nasem gradu, par metara od Kapije i par kilometara od Srebrenice.

I zapamti, daleko bi ti bilo bolje i vrijednije da ostanes kod kuce i pomolis se Bogu medju svoja cetiri zida, nego sto odes u crkvu i stanes ispred jednog ovakvog popa. Bog ce te sigurno razumiti sto si ostao kod kuce, a ako te ne razumije, onda on nije Bog i nemas cega da se plasis.

I jos nesto, ovo vam ne govorimo jer imamo nesto protiv srba ili crkve, jer ni u najtezim trenucima agresije niko nikada nije ni ogrebao crkvu, vec vam govorimo radi vas samih i radi pravde i istine.

[Edited by Black0ut on 26-04-2011 at 21:45 GMT]
26-04-2011 at 21:39 | Ukljuèi u odgovor
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Vasilije Kacavenda u Tuzli, do kada?

citat:
Black0ut wrote:
Zapitajte se kako se mi bosnajci osjecamo da jedna takva osoba propovjeda u nasem gradu, par metara od kapije i par kilometara od Srebrenice.



pa, vidi, ova recenica se moze, uz neke modifikacije, primjeniti na svim podrucjima bih...

mi ovdje pricamo (tj. vi pricate, a ja se opirem ) o jednom idiotu, koji tangira nas koji tu zivimo, LJUDE tangira, ne bosnjake (btw... gadi mi se ko je dao da samo jedna etnicko-vjerska grupa ima pravo na ovaj naziv), ne srbe i ne hrvate(hahaha, cuj srbe i hrvate... hahahaha, ne, ne, wrong again! ispadose talijani hrvati, a rusi srbi, po ovoj logici koja je, kao sto to obicno kod nas biva, jedna nepogresivo debilna logika)

tangira LJUDE!!!!!

malo mi je pun K torova, excuse my french, al' bilo bi svima, ukljucujuci i tebe i mene, puno bolje kad bi napokon prestali da se torujemo i kad bi poceli da gledamo unaprijed!

kacavenda ce dolaziti, kao sto rekoh, dokle god pravoslavci budu isli na njegove liturgije... kacavenda ce egzistirati dokle god manji entitet bude imao dodika i dodikovice da ga vode i mazu mu oci... kacavenda ce egzistirati dokle god ne bude jasna i glasna osuda svih zlodjela... uz kacavendu ce egsistirati i biti svi oni koji su radili isto i slicno, koji dan danas to rade, koje mase dan danas podrzavaju, otvoreno ili ne!

najgore od svega, ponavljam, dokle god im MI budemo pridavali paznju, egzistirat ce i u nasim glavama, a to je gore od toga sto dolaze!
26-04-2011 at 21:46 | Ukljuèi u odgovor
Black0ut
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 14-11-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 613
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vasilije Kacavenda u Tuzli, do kada?

citat:
Walter did not know wroteJa u crkvu idem na Bozic i Vaskrs i kada sam krstio klinca prije par dana Tosic Mi je krstio djete i ne bih sigurno dozvolio da to Kacavenda uradi.

Nisam Gotovinu i trg u Splitu spomenuo u tom kontekstu ali cinjenica je da covjek osudjen zajedno sa hrvatskom drzavom za UDRUZENI ZLOCINACKI PODUHVAT i to je prva presuda u Evropi poslije drugog svjetskog rata.





I kada odes za bozic i uskrs ti opet stanes ispred ovog popa i slusas njegove rijeci. A ako si pametan onda treba da znas da on ne misli dobro i da je samo zlo. Meni npr ne bi padalo na pamet da odem u dzamiju u kojoj govori onaj hodza iz Gluhe bukovice.

Jesi li siguran da je taj Tosic drugaciji od Kacavende? Cime ti je to dokazao? Je li se Tosic ikada pojavio na obiljezavanju 25 maja?

UDRUZENI ZLOCINACKI PODUHVAT za Gotovinu nije prva takva presuda nakon WWII. Cijela politicka i vojna struktura RS-a je bila u sluzni jednog takvog poduhvata i zbog toga su svi od reda zavrsili iza resetaka. Sistematski rusiti, ubijati, protjerivati,snajperisati..., itekako spada u udruzeni zlocinacki poduhvat a koji je na kraju kulminirao genocidom u Srebrenici. Ti kao da si prespavao 92-95 pa ne znas sta se ovde desavalo.

[Edited by Black0ut on 26-04-2011 at 22:15 GMT]
26-04-2011 at 21:56 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Vasilije Kacavenda u Tuzli, do kada?

citat:
MelMel wrote:

Cinjenica da ga ne bojkotuju govori hiljadu rijeci.



27-04-2011 at 01:11 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Vasilije Kacavenda u Tuzli, do kada?

citat:
statebriga wrote:

tangira LJUDE!!!!!





27-04-2011 at 01:11 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Vasilije Kacavenda u Tuzli, do kada?

citat:
Black0ut wrote:


Koliko go da vas ima ili nema, zamisli kakvu bi samarcinu crkva dozivjela kada se za bozic ili uskrs ne bi niko od vjernika pojavio. Na taj cin bi ocitali lekciju zlikovcima poput ovog popa a svojim sugranjanima bi pokazali da ste za suzivot i protiv zla.

Meni nikako nije jasno kako moze biti dobro i Bogu milo otici u crkvu i slusati jednog ovakvog popa. Kakvo je dobro od toga!?

Zapitajte se kako se mi bosnjaci osjecamo kada jedna takva osoba propovjeda u nasem gradu, par metara od Kapije i par kilometara od Srebrenice.

I zapamti, daleko bi ti bilo bolje i vrijednije da ostanes kod kuce i pomolis se Bogu medju svoja cetiri zida, nego sto odes u crkvu i stanes ispred jednog ovakvog popa. Bog ce te sigurno razumiti sto si ostao kod kuce, a ako te ne razumije, onda on nije Bog i nemas cega da se plasis.

I jos nesto, ovo vam ne govorimo jer imamo nesto protiv srba ili crkve, jer ni u najtezim trenucima agresije niko nikada nije ni ogrebao crkvu, vec vam govorimo radi vas samih i radi pravde i istine.

[Edited by Black0ut on 26-04-2011 at 21:45 GMT]



Dosta svijeta na ovom forumu ne shvata, da ovaj uhljup dolazi iskljucivo da provocira, vrijedja, laze, izvrce istinu onako kako mu odgovara, a kad mu odgovorite na nacin da ostane bez argumenata, jednostavno vas ignorise, nestane na par dana, da bi se vratio sa novim bljuvotinama, i izjavama koje su uvreda zdravom razumu, svakoj, makar zehru, mislecoj individui.
Svaki dijalog u koji ulazimo s njim, a koji ne pocinje i ne zavrsava se pozivom za sexualno zadovoljenje zenskih clanova njegove najuze porodice (more i muskih, to zavisi od vaseg sexualnog opredeljenja ili fetisha), mu je samo znak da u svojim provokacijama uspijeva, i da ima ljudi koji ga uzimaju zaozbiljno.
A to sto mu administratori dozvoljavaju da bljuvotine svakodnevno iznosi vise govori o administratorima i njihovom odnosu prema forumu nego o njemu.
27-04-2011 at 07:56 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 39
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: adnan0412, Amadeaida, Berba, billboard90, Dva M, Edo.Klosaric, Image, labudtz, ladyS, Mahe, marijana h, musa, Nestasni, pere_fuma, samko, skojevska, Soprano, spam, Timo
FORUM : Tuzlarije : Vasilije Kacavenda u Tuzli, do kada? New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice