Info: Osnovna pravila ponašanja na forumu Tuzlarija: Èlanovi foruma Tuzlarija obavezni su da ne objavljuju uvredljive poruke po bilo kojoj osnovi. Nije dopušteno objavljivanje prijeteæih poruka, ni onih u kojima se otkriva identitet ili zadire u privatnost drugih korisnika foruma. Nije dopusteno objavljivati sadrzaj privatnih prepiski forumasa, bilo da su u pitanju E-mail ili privatne poruke. Administratori i moderatori foruma imaju pravo uklanjati, premještati ili zatvarati teme koje nisu u skladu sa Pravilima foruma. Takoðer, imaju pravo mijenjati naslove tema, te prema potrebi brisati ili mijenjati problematiène poruke. Zbog kršenja Pravila foruma kao i ometanja toka rasprave, moderatori predlažu sankcije koje sprovode administratori Foruma. Uz pismene, javne ili privatne opomene, neke od sankcija su udaljavanje sa Foruma na sedam dana ili trajno. Svi koji imaju moderatorske funkcije predloženi su od strane forumaša i moderiraju besplatno te nije dopušteno vrijeðanje moderatora! Za više informacija obratite se privatnom porukom moderatorima i administratorima.


FORUM : Da nam forum bude bolji : Moj prijedlog
Strana: 1 2 3 4 5 6
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Dajdza
Nivo: Forumski doajen
Nista posebno ali opet kako za
Registriran(a): 05-07-2011
Lokacija: USA
Odgovori: 1588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Moj prijedlog

Pokusati malo preurediti Forum po ugledu na druge.Mi imamo naslov "Politika" i pod tim naslovom pisemo sve i svasta, od dogadjaja u BiH do onih u arapskim zemljama.Mozda bi trebali to razdvojiti kao npr.BiH, susjedi, svijet. Dakle, uzmimo od drugih ono sto smatramo kao najbolje rjesenje.

Osavremeniti uredjeivanje teksta.I tu ima boljih,jednostavnijih i brzih rjesenja. Naravno, za sve ovo treba vrijeme ali pocnimo razmisljati.

12-07-2011 at 23:10 | Ukljuèi u odgovor
Dajdza
Nivo: Forumski doajen
Nista posebno ali opet kako za
Registriran(a): 05-07-2011
Lokacija: USA
Odgovori: 1588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Moj prijedlog

Evo kako je uredjen Forum Banja Luka.Po mom misljenju jako dobro.Vjerujem, da ce i drugi dati svoj prijedlog.A onda? Onda treba krenuti na posao.


http://www.banjalukaforum.com/

[Edited by Dajdza on 14-07-2011 at 03:57 GMT]

14-07-2011 at 03:55 | Ukljuèi u odgovor
Bambi
Nivo: Forumski doajen
since 1974

Registriran(a): 08-01-2003
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 20623
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Moj prijedlog

Bilo je i prije prijedloga da se forum poboljsa pa se nije ucinilo nista ili da ne bude nista, nesto sasvim malo. Lakse ce ti biti da se prilagodis jer administracija vec dugo nije zainteresovana da nesto mijenja.

Sad ce administracija da reaguje, ali ja sam samo iznijela svoje misljenje.

14-07-2011 at 07:09 | Ukljuèi u odgovor
Dajdza
Nivo: Forumski doajen
Nista posebno ali opet kako za
Registriran(a): 05-07-2011
Lokacija: USA
Odgovori: 1588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Moj prijedlog

Vrijeme cini svoje.Ono sto je bilo dobro juce ne mora biti i danas.Ja sam kao Banjalucanin ponudio jedan prijedlog Forum Banjaluka.To je bio jako posjecen Forum. Da li je jos uvijek ne znam. Sigurno je da i ovaj Forum moze biti bolji, samo je pitanje kako.Tu smo da dajemo prijedloge a odgovorni nek odluce.

14-07-2011 at 21:50 | Ukljuèi u odgovor
Bambi
Nivo: Forumski doajen
since 1974

Registriran(a): 08-01-2003
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 20623
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Moj prijedlog

Voljela bih ja da oni usvoje tvoj prijedlog, ali nisam bas optimista.

14-07-2011 at 22:45 | Ukljuèi u odgovor
andjela
Nivo: Forumski doajen
Ljubav se zove imenom mojim!!

Registriran(a): 27-01-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 13230
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Moj prijedlog

A bas nam je bilo lijepo ovako
Ma bice bolje , sve ce to narod pozlatiti ... Nego nije samo problem u nazivu neke teme nego i u razilazenju unutar iste od strane svih nas govornika , sagovornika , citalaca aktivnih i pasivnih i sl.
Ali u svakom slucaju pozdravljam sve vrste promjena .... pa makar da te promjene i ne prodju , prijedlog je prijedlog

16-07-2011 at 23:19 | Ukljuèi u odgovor
Platonix
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 21-03-2011
Lokacija: Jupiter
Odgovori: 363
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Moj prijedlog - Nove rubrike

Nisam možda sve pogledao, ako ima ništa, no molim one koji upravljaju forumom da se postavi rubrika za automobile i telefone. Ako može , unaprijed hvala.

20-07-2011 at 07:26 | Ukljuèi u odgovor
muamertz
Nivo: Forumas sa iskustvom
idem ka svojim ciljevima

Registriran(a): 07-11-2011
Lokacija: Sharana
Odgovori: 44
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Moj prijedlog

dajte napravite temu na glavnom forumu pod nazivom MOJ DOM ili MOJA KUCA
tako bi mogli da razmjenjujemo savjete sta i kako da se uradi ukoliko je neko u procesu izgradnje kuce, gdje da nabavi mterijal po jeftinoj cijeni i tako te stvari vezane za dom.

mozda gdje je neko pogrijesio u sredjivanju stana ili pravljenju kuce...

eto moj prijedlog


Buduci da sam pogresno postavio ovo isto ptanje na drugo mjesto izvinjavam se

10-11-2011 at 21:36 | Ukljuèi u odgovor
kagemusha
Nivo: Forumski doajen
Ordo ab Chao

Registriran(a): 01-04-2004
Lokacija: kyoto
Odgovori: 1349
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Moj prijedlog

citat:
muamertz wrote:
dajte napravite temu na glavnom forumu pod nazivom MOJ DOM ili MOJA KUCA
tako bi mogli da razmjenjujemo savjete sta i kako da se uradi ukoliko je neko u procesu izgradnje kuce, gdje da nabavi mterijal po jeftinoj cijeni i tako te stvari vezane za dom.

mozda gdje je neko pogrijesio u sredjivanju stana ili pravljenju kuce...

eto moj prijedlog


Buduci da sam pogresno postavio ovo isto ptanje na drugo mjesto izvinjavam se

Prije svega ,zelim ti dobrodoslicu...i mislim da je ideja SUPER...otvori novu temu i bilo bi lijepo da nema zacatavanja...a neka tio temu neko od moderatora podforuma prebaci na valjano mjesto....svaka cast na divnoj i prakticnoj temi gdje nece biti svade ni omalovazavanja...
10-11-2011 at 21:49 | Ukljuèi u odgovor
rainbow
Nivo: Forumski vuk
:2h :2h :2h

Registriran(a): 21-04-2009
Odgovori: 543
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Moj prijedlog

Ako zelite mogao bih otvoriti jednu interesantnu temu o simbolima sa stecaka,i kontinuitetu religije kod Bosnjaka.Imam jako zanimljivih dokumenata,tekstova kao i slika.
Jedini uslov je da mi se omoguci da na miru pisem,da mi niko ne brise postove bez razloga i da na neki nacin obuzdate inkvizitore i ostale provokatore.Ne kazem da ne treba biti diskusije,ali dobronamjerne diskusije a ne one koja dolazi od iritiranih ljudi kojima zapravo smetaju nove naucne istine i koji bi da uz pomoc jednoumlja zaustave razvoj nauke i istine,bas kao sto je to u doba inkvizicije cinio Vatikan.

Nauka je vjecno prispitivanje ,ono sto je naucna istina danas ne mora znaciti da ce biti sutra!

Meni dakle nije tesko,jedini uslov je obuzdavanje provokatora i nekopetentnih polupismenih koji zbog novih naucnih saznanja koja ne pasu njihovom sablonskom,moze se slobotno reci sovinistickom shvatanju historije na ovim prostorima


Hvala

30-05-2012 at 15:30 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 11
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: eurovafel, jami, kiki, Kiseljak_71, mikiba/mirsad.baralic, RASKO, suzana, TlrgoCeme
FORUM : Da nam forum bude bolji : Moj prijedlog New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice