Info: Za sve nejasnoce tu su moderatori kojima se mozete obratiti za pomoc ......vezanu za forumske probleme, za sve ostalo morate naci nekoga drugog. :)


FORUM : Sex : Amaterske seksi slike (X-rated)
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
bili
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Amaterske seksi slike

Ja imam jedan prijedlog.Trebalo bi to nekako organizovati sa Adminom ili mozda sa Sunce.kako bi to bilo da mi ovdje prikupimo jos koju sliku i da pocnemo ocijenjivati mozda da sacekamo jos koji dan pa da se ko jos javi i da pocnemo davati ocjene ono od 1 do 10.I da proglasimo mis najbolja Guza balkana ili tz kantona.

20-11-2002 at 21:53 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Amaterske seksi slike

citat:
bili wrote:
Ja imam jedan prijedlog.Trebalo bi to nekako organizovati sa Adminom ili mozda sa Sunce.kako bi to bilo da mi ovdje prikupimo jos koju sliku i da pocnemo ocijenjivati mozda da sacekamo jos koji dan pa da se ko jos javi i da pocnemo davati ocjene ono od 1 do 10.I da proglasimo mis najbolja Guza balkana ili tz kantona.

___________________________________----

Vidis Bili ako ima takmicenje moraju i nagrade za najbolju .Moras ti to jos malo razraditi a tek je pocelo sa slanjem slika ,cekaj ti da vidimo i ostale.

A ja bas volim da sam u nekom ziriju
Ako cemo pravo (ili sam ja subjektivna) nase cure ljepse od Amerikanke .

Lana eto izvukla si Felixa iz "naftalina" ,vidis da se nisi prosirila


[Edited by sunce on 21-11-2002 at 14:33 GMT]
21-11-2002 at 12:52 | Ukljuèi u odgovor
djecko
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Re: Re: Amaterske seksi slike

citat:
felix wrote:
citat:
Lana wrote:




Lana cestitam,zgodna si,okreni se.

[Edited by sunce on 21-11-2002 at 14:32 GMT]

Ne okreci se Lana ni za zivu glavu i ne saginji se
21-11-2002 at 19:51 | Ukljuèi u odgovor
bezveznjak
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 22-05-2002
Odgovori: 80
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Amaterske seksi slike

mene interesuje postoji li "before" lanina slika?? jer ako su skontali da je slikaju na moru, onda mora da postoji nesto s cim bi je mogli uporediti... dobro bi ovu guzu bilo vidjeti kad nije sarena ko juventusov dres..

22-11-2002 at 01:21 | Ukljuèi u odgovor
VESNA
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Amaterske seksi slike

Tuzlaci, sto ste stidljivi? Gdje su moji poznanici sa nudistickih plaza? Slika je nesto starija jer nemam scaniranu ni jednu novu.

22-11-2002 at 15:21 | Ukljuèi u odgovor
brko1112
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Re: Amaterske seksi slike

citat:
Vesna wrote:
Tuzlaci, sto ste stidljivi? Gdje su moji poznanici sa nudistickih plaza? Slika je nesto starija jer nemam scaniranu ni jednu novu.



Jesi li ti musko ili zensko nesto mi frizura ko muska.
22-11-2002 at 19:52 | Ukljuèi u odgovor
brko1112
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Re: Amaterske seksi slike

citat:
neighbour wrote:
U Americi sam sa porodicom vec 5 godina a od prije dvije godine nasi prvi susjedi su mladi bracni par. On je vatrogasac a ona radi neki uredski posao. Kad su se tek doselili imali su problema sa elektricnom instalacijom a to je moj fah. Tako smo se upoznali i od tada se posjecujemo, bar jednom mjesecno.
Prije par mjeseci bio sam zapanjen kad sam na internetu naletio na golisave slike nasih susjeda. Nisam vjerovao svojim ocima i da nisam radio u njihovoj kuci i vidio sobu u kojoj su slike snimljene, dao bih se uvjeriti da to nisu oni vec neko ko puno lici na njih. Mozete tek zamisliti komentare moje supruge. Iako je do tada za njih imala samo rijeci pohvale, bez ustezanja je rekla "znala sam ja da je ona kurvica".
Kad su trebali da dodju kod nas ja sam namjerno na racunaru ostavio prvu stranu od adrese na kojoj sam nasao slike. Na toj stranici nema slika ali sam znao da ce je prepoznati i cekali smo da vidimo njihovu reakciju.
I docekali smo ali ne na nacin na koji smo ocekivali. Prva je reagirala Lisa u stilu "jao, na toj stranici imaju nase slike, jeste li ih pronasli?". Ja sam glumio zbunjenost, kao nemam pojma o cemu govori. Tada je ustao Piter i kliknuo na par linkova i tu sam se zeznuo. Iako je PC bio diskonektovan, linkovi su ostali u cash-u i slike su se pojavile i tako pokazale da lazem. Piter mi je samo namignuo, prisla mu je i Lisa, i dok su oboje bili odusevljeni svojim slikama, ja i moja gospodja smo bili sokirani i bez teksta. Oboje smo ocekivali da ce se crveniti, izmisljati price i objasnjena. Umjesto toga cini mi se da sam ja poceo da se crvenim.
Kad je Piter vidio koliko nam je neugodno, u par rijeci je objasnio da oni vole da razmjenjuju svoje slike, da im to predstavlja veliku radost ali da ce razumjeti ako njihov hobi predstavlja prepreku za nase druzenje. Razoruzao me je kad je uz smjeh dodao da to ipak ne ocekuje jer vidi da i mi volimo da gledamo golotinju i da nismo puritanci kao vecina americkih porodica.
Odglumili smo eurpejce i tako se to zavrsilo. Do kraja veceri nismo spominjali slike. Ja sam slike presnimio na svoj racunar nek mi se nadju. Lisa je za moj ukus malo deblja ali priznajem da su mi slike vrlo uzbudljive valjda zato sto je znam (svi smo mi pomalo i voajeri).
Kad sam jucer Piteru rekao za Tuzlarije, dopustio mi je da posaljem par Lisinih slika a uzeo je i adresu da pogleda kako to izgleda. Nece me iznenaditi ako i on posalje koju (ako skonta kako se to radi).


PS
Nemoj ko da prevede Piteru ono o "kurvici"

Dragi neighbour,trebao si ti nama poslati kakve druge slike a ne ove debele americke krmace.Pa zar ne vidis da nema ni truna erotike u tom krmecem pogledu i tuljanovom tijelu.Vidi bolan ovih nasih bosanki ma nema nigdje takvih zena.Ne znam samo za onu gore lanu je li ona iz tuzle ili sa strane.
[Edited by admin on 05-11-2002 at 13:22 GMT]

22-11-2002 at 19:56 | Ukljuèi u odgovor
jaro
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Re: Re: Amaterske seksi slike

citat:
brko1112 wrote:
Ne znam samo za onu gore lanu je li ona iz tuzle ili sa strane.
[Edited by admin on 05-11-2002 at 13:22 GMT]


Sudeci po broju cipela koji nosi Lana je iz Zivinica.
22-11-2002 at 22:18 | Ukljuèi u odgovor
odmetnik
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Re: Re: Re: Amaterske seksi slike

citat:
Jaro wrote:
citat:
brko1112 wrote:
Ne znam samo za onu gore lanu je li ona iz tuzle ili sa strane.
[Edited by admin on 05-11-2002 at 13:22 GMT]


Sudeci po broju cipela koji nosi Lana je iz Zivinica.

________________________________________
hahahahahhahahahah jojjjjj sto se ismijah hahahahahahahahahahhahahahahahhahaha
kad pogledah stvarno .... hahahah noge......
hahahahaha nije tuzlanka garant. HAHAHAHAHA
23-11-2002 at 17:52 | Ukljuèi u odgovor
VESNA
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Re: Re: Amaterske seksi slike

citat:
brko1112 wrote:
Dragi neighbour,trebao si ti nama poslati kakve druge slike a ne ove debele americke krmace.Pa zar ne vidis da nema ni truna erotike u tom krmecem pogledu i tuljanovom tijelu.Vidi bolan ovih nasih bosanki ma nema nigdje takvih zena.Ne znam samo za onu gore lanu je li ona iz tuzle ili sa strane.


Debela americka krmaca, krmeci pogled, tuljanovo tijelo - to na erotskom forumu moze napisati samo muski sovinista.
Ja nisam iz Bosne, za ostale ne znam i mislim da to uopste nije vazno. Mislila sam da postavim jos par slika koje sam scanirala zbog Tuzlarija ali nakon ovakvih komentara izgubila sam volju.
24-11-2002 at 00:05 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 31
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: adisa, Amelaaaa, anqilan456, Asjaaa, asja_m, aurora, con, edin_messi, fake, fare, grande, indyy, jaaaaaa, kunisch, majaaa, necko1972, nuhbeg, schousgeben, speedy07
FORUM : Sex : Amaterske seksi slike (X-rated) New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice