Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Snovi
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Cope
Nivo: Forumski doajen
Always first on the scene

Registriran(a): 14-04-2006
Lokacija: U krilu ljubavi
Odgovori: 2718
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Snovi

Meni su tetke uvijek drage bile.... iz djetinjstva mi navika da im u krilu sjedim...

02-11-2006 at 16:46 | Ukljuèi u odgovor
Drugarica
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 10-11-2005
Lokacija: BiH
Odgovori: 19687
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Snovi

citat:
Cope wrote:
Meni su tetke uvijek drage bile.... iz djetinjstva mi navika da im u krilu sjedim...

eh tu bi ti najtoplije i najmekse bilo hajd sad ne zachatavaj, nego se lijepo igraj s djecom
02-11-2006 at 16:48 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Snovi

ja ako ne kazem odmah sta sam sanjala zaboravim, znam da sam unazad par dana svasta sanjala ali se ne sjecam a sinoc sanjam da sam u kuci sa svima,ali to je sve u proslosti, gdje sam zivjela kao djevojka.

Sanjam mi kao svi tu i tu je i neka ptica, prica je normalna ali ja se nje bojim. Odjednom odlaze svi i ja sam sama sa tom pticom ali ja sam kao mirna jer je ona u kavezu, ulazim u sobi a ona izasla i leti ko blesava po sobi i nije sto ona tako cudno leti nego sto je ta prica sad ogromna k´o meDJed crna velika ptica leti i ja se bojim i odjednom prica meni kaze DONESI MI BRZO VODE i pokazuje krilom na neku solju

08-11-2006 at 07:30 | Ukljuèi u odgovor
Mela77
Nivo: Forumski doajen
Majka dva SINA :)

Registriran(a): 30-03-2006
Lokacija: meðu voljenima
Odgovori: 8258
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Snovi

Jojjj sinoæ sam sanjala da iskaèem iz aviona, i nemogu otvoriti padobranac i nemogu, ja se sva uspanièila...kad ono supermen doðe i spasi me
hoæu ja da gledam s djecom crtane filmove

08-11-2006 at 07:42 | Ukljuèi u odgovor
Drugarica
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 10-11-2005
Lokacija: BiH
Odgovori: 19687
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Snovi

citat:
Mela77 wrote:
i nemogu otvoriti padobranac i

lijepi moj padobranac


ja sam sinoc imala nocnu moru kao prvo sanjala sam da sam od kone dijete i da mi je tata (jedan drugi komsija), koji mi nije pravi otac neko ocuh

eh sjecam se da sam se vozila u autu i da je prekrasna sjedila pored mene i da mi je rekla da se udaje za tog mog ocuha, koji je u tom snu bio policajac a prekrasna je bila poznata pjevacica i tako



najgore mi sad kad vidim tog komsiju, prasnut cu u smjeh

08-11-2006 at 09:01 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Snovi

Sanjam ja sinoc Losu iz Plavog Orkestra i kao on stavio kosu ,pola kose je perika a pola njegova i neka luda frizura pa gdje mi on u san dodje

26-11-2006 at 10:53 | Ukljuèi u odgovor
Blackspawn
Nivo: Forumski doajen
Nema me nigdje!

Registriran(a): 09-11-2005
Lokacija: Nowhere...
Odgovori: 2390
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Re: Snovi

citat:
sunce wrote:
Sanjam ja sinoc Losu iz Plavog Orkestra i kao on stavio kosu ,pola kose je perika a pola njegova i neka luda frizura pa gdje mi on u san dodje


Mora da si juce avaz citala! Dobro jutro suncice!
26-11-2006 at 11:01 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Snovi

Losa je mila majka sta sam sinoc sanjala. Sva sam danas nasekirana, niti mogu sta fino raditi ni sta drugo.

Sanjam ja,

Oko mene je sve poznat svijet i u nekoj smo sumi, suma je nevjerovatno gusta, puna lijana ali mi se ne probijamo normalno kroz drvece nego idemo prema gore prema nebu, toliko je sve gusto i tako se tesko penjati da stalno imam zelju da odustanem i samo se pustim da dole padnem. Konacno se probijamo i dolazimo na mjesto gdje je neko groblje. Groblje je cudno, svi grobovi su kreveti, na njima je posteljina, a ispod jorgana mrtvaci koju su obuceni, mekani si kao lutke kada se diraju, prevrcem po nekim nogama , gazim, i trazim gdje mogu stati, ne bojim se ali mi je sve strasno neprijatno, neke cak pokrivam.Nakon toga sam u kuci tetke koja je inace jako uredna zena ali sada ja ulazim a sve je od izmeta, ja nemam opet gdje da stanem,opet ona borba da necu uspjeti ,jedino slatko u snu je bilo mali crni pas, koji me prati i mase repom.

pa stvarno sam nikakva

PS,bas me zanima sto zene vise sanjaju od muskaraca

28-11-2006 at 16:20 | Ukljuèi u odgovor
Djensons
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 21-06-2006
Lokacija: Burkina Faso
Odgovori: 7128
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Snovi

citat:
sunce wrote:
Losa je mila majka sta sam sinoc sanjala. Sva sam danas nasekirana, niti mogu sta fino raditi ni sta drugo.

Sanjam ja,

Oko mene je sve poznat svijet i u nekoj smo sumi, suma je nevjerovatno gusta, puna lijana ali mi se ne probijamo normalno kroz drvece nego idemo prema gore prema nebu, toliko je sve gusto i tako se tesko penjati da stalno imam zelju da odustanem i samo se pustim da dole padnem. Konacno se probijamo i dolazimo na mjesto gdje je neko groblje. Groblje je cudno, svi grobovi su kreveti, na njima je posteljina, a ispod jorgana mrtvaci koju su obuceni, mekani si kao lutke kada se diraju, prevrcem po nekim nogama , gazim, i trazim gdje mogu stati, ne bojim se ali mi je sve strasno neprijatno, neke cak pokrivam.Nakon toga sam u kuci tetke koja je inace jako uredna zena ali sada ja ulazim a sve je od izmeta, ja nemam opet gdje da stanem,opet ona borba da necu uspjeti ,jedino slatko u snu je bilo mali crni pas, koji me prati i mase repom.

pa stvarno sam nikakva

PS,bas me zanima sto zene vise sanjaju od muskaraca



PS malo su nemirnijeg duha

San ti je cisti dobitak
28-11-2006 at 16:26 | Ukljuèi u odgovor
Vodolija
Nivo: Forumski doajen
Home sweet home

Registriran(a): 07-06-2006
Lokacija: Ovdje
Odgovori: 7495
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Snovi

Ja sam èula iz pouzdanog izvora da, kad sanjaš g...o da æe biti para.
Što više g....a to više para  


Žena u najboljim godinama
28-11-2006 at 16:28 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 21
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: admin, Daks, Little One, mace, Morton1905, Prosvjetar, sana
FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Snovi New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice