Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Kafiæ `Sunce´ : JADAONICA
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Re: Re: JADAONICA

citat:
Robija wrote:
nemerem bit veca trudnjaca neg sto jesam



Joj to je bas super i tebi partneru. Sad si rahat mozes jesti koliko hoces i sexsati se da se ne vadi i kupati se na panonskom ma to je haos i ja kontam da nekog nadem pa da mi zatrudni da i ja malo uzivam




Robija i ti si otkacen a Grofo pa nista nam ne pricas , i cuvaj se ,
Mala velika ,nisi se mogla sjetiti kako se kaze pazuh a moj sin ima cesto taj problem ,ne moze nekad da slozi recenicu kako treba .Hoce da mu napravim one pohovane snicle od bijele piletine i kaze "napravi mi one snicle sto se prave do KOKOS " joj jesam se smijala ,nadam se da ce mu maternji biti uskoro "jaci" jezik.
12-07-2004 at 13:19 | Ukljuèi u odgovor
gaga
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 14-02-2004
Odgovori: 204
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: JADAONICA

citat:
gaga wrote:
8 dana pred put, a mom sinu jos nije stigao pasos >


Evo ga 5 dana pred put, a mom sinu jos nije stigao pasos

Dalje....renoviramo kuhinju, 5 dana pred put, JOS nije gotovo ni blizu, nismo dobro zastitili dnevnu sobu, pa sva prasina fino po citavoj sobi.
Odem kupim carcafcic za obdaniste (kada se vratimo s odmora sin krece u obdaniste), otpakujem da operem, a on poderan 5 dana pred put, ma nemam ja to vremena sada ici vracati i mijenjati, a treba mi. 5 dana pred put, skontamo da je rodbina raznijela sve kofere, pa moram i to jos ici kupovati.

E jedva cekad da sjednem na avion, tada ce sve biti gotovo.

P.S. Sejtane, sad znas sto mi treba Kenny G.
12-07-2004 at 20:35 | Ukljuèi u odgovor
Sejtan
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 06-05-2004
Lokacija: Miladije/Kreka
Odgovori: 3715
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: JADAONICA

Eh Gaga ne zavidim ti ni malo na takvoj situaciji.Kod mene ima slicnih situacija,kuca stara dvije godine ova moja se nadigla da se kreci j*** je TLC chanel.Kreci samo radi boje a kad smo ugovarali kupovinu kuce i sa izvodjacem radova se dogovarali o svemu ona je odabrala ove boje iskreno receno stvarno su dobre al hajd.Nego bas jucer mi zvoca treba ovo,ono ovaj spot(nije G-spot),ja bio samo u sorcu boje skoro koze.U jednom momentu mi pukne film sjednem na motor i napravim "krug".Danas pukla prica da sam prolupo tj. go se voziko okolo.Eto sta ti bracni partner moze napraviti Nego ti spusti loptu na zemlju pa reci sebi ...danas radim ovo i fertik,ne broji dane koliko je ostalo do polaska.  


I noga u guzicu je korak naprijed!
12-07-2004 at 21:18 | Ukljuèi u odgovor
gaga
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 14-02-2004
Odgovori: 204
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: JADAONICA

citat:
Sejtan wrote:
Eh Gaga ne zavidim ti ni malo na takvoj situaciji.Kod mene ima slicnih situacija,kuca stara dvije godine ova moja se nadigla da se kreci j*** je TLC chanel.Kreci samo radi boje a kad smo ugovarali kupovinu kuce i sa izvodjacem radova se dogovarali o svemu ona je odabrala ove boje iskreno receno stvarno su dobre al hajd.Nego bas jucer mi zvoca treba ovo,ono ovaj spot(nije G-spot),ja bio samo u sorcu boje skoro koze.U jednom momentu mi pukne film sjednem na motor i napravim "krug".Danas pukla prica da sam prolupo tj. go se voziko okolo.Eto sta ti bracni partner moze napraviti Nego ti spusti loptu na zemlju pa reci sebi ...danas radim ovo i fertik,ne broji dane koliko je ostalo do polaska.


Nemoj mi TLC Izgleda da sam i ja puno gledala TLC. Problem je sto je to sto radimo bila moja zelja, muzic pristao i eto. Nego se on nije dobro proracunao koliko ce nam dana trebati da to zavrsimo pa se nadosmo u ovom haosu. Ne smijem se kod kuce ni zaliti, skontam, ma kako li je samo njemu, on radi to sve, pa mi dobro dode ova Suncicina Jadaonica.

A sto me hormoni drmaju, to je druga prica (6 mjeseci trudna), cas bi plakala, cas bi se na planinu penjala i pjevala. Zene !?
12-07-2004 at 22:47 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: JADAONICA

Draga Gaga ,ma bas mi je drago sto si trudna ,nego cojk ti pravo brz ,ti neki dan spomenu da te ganja za drugo dijete a ono vec 6 mjeseci trudna ,to kod vas nesto brzinski .
Samo se ti nama zali ,ti si od sada pocasni clan ovog topica i niko ne smije da te dira .
I da znas da nije lose sto ti se sve sastalo jer ces odjednom svega da se rijesis .
Samo ti pisi i galami i bice se OK.

13-07-2004 at 10:01 | Ukljuèi u odgovor
Dalila
Nivo: Forumski doajen
zahebana kad popije!

Registriran(a): 11-06-2003
Odgovori: 3926
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: JADAONICA

citat:
gaga wrote:
citat:
gaga wrote:
8 dana pred put, a mom sinu jos nije stigao pasos >


Evo ga 5 dana pred put, a mom sinu jos nije stigao pasos

Dalje....renoviramo kuhinju, 5 dana pred put, JOS nije gotovo ni blizu, nismo dobro zastitili dnevnu sobu, pa sva prasina fino po citavoj sobi.
Odem kupim carcafcic za obdaniste (kada se vratimo s odmora sin krece u obdaniste), otpakujem da operem, a on poderan 5 dana pred put, ma nemam ja to vremena sada ici vracati i mijenjati, a treba mi. 5 dana pred put, skontamo da je rodbina raznijela sve kofere, pa moram i to jos ici kupovati.

E jedva cekad da sjednem na avion, tada ce sve biti gotovo.

P.S. Sejtane, sad znas sto mi treba Kenny G.


Joj gaga pa stvarno te krenulo! Ja da sam na tvom mjestu dala bi kljuc najblizoj koni nek ona nadgleda majstore, a ja pravac holiday!!
Hebo ti to, ja sam to ba pametno uredila sebi, sve sam ljude bliske sebi vec davno ubijedila da dobro ne funkcionishem pod stresom, i sad kad god sta, oni, nemojte da Dali ona ne podnosi stres dobro hahahahah!
Eh tako svaka treba da uradi!
13-07-2004 at 10:27 | Ukljuèi u odgovor
Anna
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 03-06-2004
Odgovori: 7792
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: JADAONICA

Joooooooj, sto mi se spava

13-07-2004 at 16:15 | Ukljuèi u odgovor
Cigo
Nivo: Forumas sa iskustvom
Cosav, sa meko "c"

Registriran(a): 23-06-2004
Lokacija: sator
Odgovori: 246
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: JADAONICA

Dje si Annicceeeee, srecoo
Joj da znas bona i meni se spava, hajd kod mene.  


Bjez' od mene dlakavo cudoviste
13-07-2004 at 16:21 | Ukljuèi u odgovor
Anna
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 03-06-2004
Odgovori: 7792
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: JADAONICA

citat:
Cigo wrote:
Dje si Annicceeeee, srecoo
Joj da znas bona i meni se spava, hajd kod mene.


Cigo, ja kad spavam spavam
13-07-2004 at 17:05 | Ukljuèi u odgovor
Anna
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 03-06-2004
Odgovori: 7792
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: JADAONICA

Jooj, moram u skolu, hebem ti skolu + moram da predam neke papire o energetskoj politici u USA (ne smijem spominjat rat u Iraku ).

Jede mi se nesto slatko, spava mi se zato sto mi je secer u krvi nizak, da mi je sladoleda

13-07-2004 at 22:30 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 38
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: Adnan_, Adnan_ IRAQ, Ajvi, antepavelic, goca, Herodot.H, joskobra, Lastavica, LilyL, nele73, Pasha_car_aga, rafa, SEMY_, Tuc-Muc-SRB, zaza
FORUM : Kafiæ `Sunce´ : JADAONICA New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice