|
Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima
|
besmir Nivo: Guest IP: Maskiran
|
Re: Šta vam smeta u državi gdje živite?
Ja! Vidiš! Tu ima neèega... Ja samo kad sam u Holandiji imam nesanicu, a kad sam u Bosni spavam ko klada... ???
Doduše kad odem u Bosnu uvijek se dobro :lol :lol :lol izmorim :g)
|
|
25-07-2008 at 09:24 |
| Ukljuèi u odgovor
|
|
| Trenutno aktivni korisnici |
Aktivni gosti: 14
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: boss86, colabm, filip, sevinc
|
| FORUM : Dijaspora : Šta vam smeta u državi gdje živite? |
 |
Pregled tema u posljednjih 24 sata Pregled poruka u posljednjih 24 sata (dva dana, sedam, 30 dana) Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata
|