Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Snovi
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
halosvabija
Nivo: Forumski doajen
nisam pri sebi

Registriran(a): 24-03-2006
Lokacija: svabija
Odgovori: 7386
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Snovi

ne znam sta ste ovdje heklali,a mrsko mi citat,nego da prijavim jedan lud san:sanjam ja da sam musko,i na nekom stepenistu se ganjam sa besmirom,a haman da cu bit heban
e,ko ovo rastumaci.... 


a sad nosim kako mi ga skroje,<br /><br />

po meni se nista nece zvati
11-11-2008 at 14:15 | Ukljuèi u odgovor
Rodjeni
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 30-11-2006
Lokacija: Diva Grabovica
Odgovori: 8284
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Snovi

citat:
halosvabija wrote:
ne znam sta ste ovdje heklali,a mrsko mi citat,nego da prijavim jedan lud san:sanjam ja da sam musko,i na nekom stepenistu se ganjam sa besmirom,a haman da cu bit heban
e,ko ovo rastumaci....







da si svoj brat pa i nekako bi skonto da te besko kresne
11-11-2008 at 14:17 | Ukljuèi u odgovor
sretno dijete
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 09-11-2005
Odgovori: 3393
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Re: Snovi

citat:
halosvabija wrote:
ne znam sta ste ovdje heklali,a mrsko mi citat,nego da prijavim jedan lud san:sanjam ja da sam musko,i na nekom stepenistu se ganjam sa besmirom,a haman da cu bit heban
e,ko ovo rastumaci....

Sad ce tebi to tvoj prijatelj rastumacit

Meni sve ovo tukne na onu biblijsku pricu, doba je faraona, a mjesto radnje Egipat drevni.
Elem, Faraon je imao neki san, kao, vidio je on sedam debelih krava kako se lagadno pasu kraljevstvom njegovim. Medjutim, naidjose neke mrsave krave, pojedose ove debele i opet ostadose kao sto su i bile, ako ne i gore. Go figure...

"Ma dovedi ti meni jednog zarobljenika, ja onog, Josip mu je ime, il´ tako nekako", glas faraonov , zabrinut je. Cuo on, zna taj o snovima isto Holbroke o dejtonskim mapama, pa da vidi moze li ovaj san njegov protumaciti.

Dovedu oni njega, a on ko iz topa:"Faraone, care, ovako stvari stoje. San ti je suhva zesca, sto ce reci sljedece:
Doci ce sedam rodnih godina i uzivat ces u izobilju i rahatluku. Ali, onda ce doci sedam godina koje ce biti tako teske da sve one zalihe sto si imao kad su godine rodne bile, nestat ce, a i ti zajedno sa kraljevstvom svojim".

Usr´o se faraon od straha, isto ko da mu pustaju liriku Dine Marlina na uho, vidi nema zajebancije, sutne on zarobljenika nazad u celiju i pocne skupljat zalihe dok su godine jos rodne.

Cekaj, malo sta sam ja ono htio Halovabija da ti porucim
Aha, seksaj se koliko mozes i sto kvalitetnije. Sada, odmah, ostavi internet, musko, zensko, u troje, tam-vam, gore-dole, nema veze, je l´ kad dodju suhe godine, reci ces si sama;" Eh, sto ne poslusa poruku onog Faraona."

Inace, sta se radi? Meni malo dosadno, ne radni je dan, i tako...
11-11-2008 at 18:56 | Ukljuèi u odgovor
Bosnjo
Nivo: Forumski doajen
Seljacina

Registriran(a): 26-03-2004
Lokacija: G. Dubrave
Odgovori: 17480
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Snovi

Oho, SD se vratio...

Welcome efenddija... 


Pravim musku djecu, 200 maraka komad. Ako bude zensko, vracam pare...
11-11-2008 at 19:11 | Ukljuèi u odgovor
sretno dijete
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 09-11-2005
Odgovori: 3393
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Re: Snovi

citat:
Bosnjo wrote:
Oho, SD se vratio...

Welcome efenddija...

Rekoh, da pripognem drugarici u tumacenju snova cudnovatog.

Pozdrav sa ,kisom okupanog, kanadskog Pacifika...
11-11-2008 at 19:20 | Ukljuèi u odgovor
andjela
Nivo: Forumski doajen
Ljubav se zove imenom mojim!!

Registriran(a): 27-01-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 13230
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Snovi

Joj sto ja mogu sanjat budalastine npr.sanjam kako treniram male tigrove ili kako hodam kroz Peking i divim se njihovim gradjevinama (samo da kazem da nikad nisam pozeljela bas da vidim Peking)..... Ili sanjam kako sam super jaran sa Svarcinegerom uglavnom tako ti je sa mojim snovima!!
Nikad npr. ne sanjam da sam dobila na lotu ili da sam kupila neki extra auto ili nesto sto ima veze sa zivotom sta li je to u mojoj glavi

[Edited by andjela on 11-11-2008 at 21:20 GMT]

11-11-2008 at 21:19 | Ukljuèi u odgovor
halosvabija
Nivo: Forumski doajen
nisam pri sebi

Registriran(a): 24-03-2006
Lokacija: svabija
Odgovori: 7386
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Snovi

citat:
andjela wrote:
Joj sto ja mogu sanjat budalastine npr.sanjam kako treniram male tigrove ili kako hodam kroz Peking i divim se njihovim gradjevinama (samo da kazem da nikad nisam pozeljela bas da vidim Peking)..... Ili sanjam kako sam super jaran sa Svarcinegerom uglavnom tako ti je sa mojim snovima!!
Nikad npr. ne sanjam da sam dobila na lotu ili da sam kupila neki extra auto ili nesto sto ima veze sa zivotom sta li je to u mojoj glavi

[Edited by andjela on 11-11-2008 at 21:20 GMT]


haha i ja sam sanjala da sam super sevda sa whitney houston.ustvari,negdje smo se mi srele,pa sam ja njoj slagala da sam ja popularna singerica iz bosnie,ona se primila,pa je tako zapocelo kvalitetno druzenje.dolazila ona po mene svojim helikopterom,da partijamo po evropama,a ja je sve docekivala ispred one zgrade(od cigli crvenih)pod banjom,jer me stid bilo da joj kazem da zivim u lamelama
bilo bi posla za sutovica,i od tebe i od mene bi mogao bar zenu i djecu prehranit
@sd,hvala,druze moj,sad mi je sve jasnije.odmah cu prihvatiti tvoj savjet  


a sad nosim kako mi ga skroje,<br /><br />

po meni se nista nece zvati
11-11-2008 at 21:45 | Ukljuèi u odgovor
Putnik
Nivo: Forumski doajen
Deveram, deveram...

Registriran(a): 01-02-2002
Odgovori: 26140
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Snovi

citat:
halosvabija wrote:


haha i ja sam sanjala da sam super sevda sa whitney houston.ustvari,negdje smo se mi srele,pa sam ja njoj slagala da sam ja popularna singerica iz bosnie,ona se primila,pa je tako zapocelo kvalitetno druzenje.dolazila ona po mene svojim helikopterom,da partijamo po evropama,a ja je sve docekivala ispred one zgrade(od cigli crvenih)pod banjom,jer me stid bilo da joj kazem da zivim u lamelama
bilo bi posla za sutovica,i od tebe i od mene bi mogao bar zenu i djecu prehranit



A odmah sam ja vidio da si ti meni odnekuda poznata...Sad znam i odakle...
11-11-2008 at 21:54 | Ukljuèi u odgovor
andjela
Nivo: Forumski doajen
Ljubav se zove imenom mojim!!

Registriran(a): 27-01-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 13230
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Snovi

Uh sad mi je lakse nisam znaci sama malo "cudna"
Joj al to sa Vitni si mrak,meni je Arni dolazio kao ono super jaran i mi ti isto tako izlazili,a ja ko fol kuliram ko to je normalno da se druzim s njim
A sto se tice Sutovica,kakve bi to seanse bile (nista on nije normalniji od nas mi bi njemu vratile pozitivne vibracije u zivot)

11-11-2008 at 22:04 | Ukljuèi u odgovor
laly
Nivo: Moderator podforuma
Don't Let Me Be Misunderstood

Registriran(a): 19-11-2005
Lokacija: Wudang
Odgovori: 39084
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Snovi

ma vi ste meni suljive obje da niste Sutovica sanjale

11-11-2008 at 22:06 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 26
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: 2zla, darijo, dijanaaa, flower2166, GT1, jomba, minka84, nea84, pickup, Stojak, Vojsek
FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Snovi New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice