Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Tuzlarije : IN MEMORIAM
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
amigo
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 29-11-2002
Lokacija: Viva Zapata
Odgovori: 90
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: IN MEMORIAM

citat:
cupo wrote:
IN MEMORIAM - Michael Jackson 1958 - 2009

Michael Joseph Jackson je roðen u amerièkoj saveznoj državi Indiani 29. augusta 1958. godine. Svoju glazbenu karijeru je zapoèeo još kao sedmogodišnji pjevaè u grupi The Jackson 5. Svoj prvi solo album "Got to Be There" snimio je 1971. godine, ali je iz benda izašao tek osam godina kasnije. Jackson je s punim pravom nosio titulu "kralja popa", jer je njegov album "Thriller" iz 1982. godine najprodavaniji pop album svih vremena.



I jedna od njegovih meni najdrazih pjesama sa snažnom porukom....





[Edited by cupo on 26-06-2009 at 02:06 GMT]


Slucaj je htio da sam se javljao da komentarisem na neku bezveznu vijest na Tuzlarijama gdje pomenuse nekog Brankovica (zna se ko su Brankovici). U isto vrijeme na TV javise da je Majkl prebacen u bolnicu, potom da je umro…

Danas ‘odmotavam’ film i vracam se u osamdeset i neku, bjese li to 86, 87 ili 88 nisam siguran, moram da provjerim. Bio sam nekim poslom u Njemackoj i vracao sam se u Jugoslaviju. Kao i svi sretnici koji su putovali u inostranstvo torbe sam napunio poklonima za familiju, prijatelje. Jedan od poklona bila je i video kaseta ‘Triler’ od Majkla Dzeksona. Ja ga nisam nesto volio ali osoba kojoj je poklon namijenjen jeste.
Opremljen sa punim torbama stigao sam na Minhenski aerodrom (to je bio stari aerodrom, mislim da se zvao Rim?). Aerodrom je bio skoro prazan, ja sam stigao ranije i bez problema cekirao torbe (dobra stara vremena). Video kasetu sam (nazalost) stavio u prtljag koji sam cekirao…

Taman ja zavrsio cekiranje kad na aerodromu nastade neka guzva, uletise policajci i nekakvi u crnim odijelima, em crni, em nisu debeli, a svaki od 120 kila sto rekao Pejakovic. A za njima udje djeckic ‘metar i zilet’, duga kosa… Majkl Dzekson! Prodje na metar od mene i mahnu mi, skoro se rukova! (Kasnije sam saznao da je u to vrijeme drzao koncerte po Njemackoj!) . A video kaseta u prtljagu, cekiranom. Nikada to nisam prezalio, da sam je imao kod sebe Majkl bi je sigurno potpisao.

Godine su eto prosle, Majkl je otisao, nadam se da je Video kaseta jos u zivotu. Moram da provjerim…

Neka je vjecna slava i hvala Majklu Dzeksonu za sve one godine koje nam je podario!



28-06-2009 at 02:43 | Ukljuèi u odgovor
Lida
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 12-06-2008
Lokacija: Tuzla,
Odgovori: 7274
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: IN MEMORIAM

citat:
soraya wrote:
In Memoriam Umrla Fara Foset



velika glumica, stvarno mi je žao  


Priroda je najbolji dizajner.
28-06-2009 at 13:02 | Ukljuèi u odgovor
Lida
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 12-06-2008
Lokacija: Tuzla,
Odgovori: 7274
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: IN MEMORIAM

citat:
Baby1 wrote:



svijet je izgubio najveæu pop zvijezdu, šteta
 


Priroda je najbolji dizajner.
28-06-2009 at 13:07 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: IN MEMORIAM

Danas se navršava punih 27 godina od kada je ovaj svijet napustio najbolji èovjek kojeg sam poznavala,moj dedo...Bio je moj životni oslonac,podrška i savjetnik,neko ko me nauèio kako voljeti ljude...

02-07-2009 at 15:41 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: IN MEMORIAM

IN MEMORIAM

dr. Gordana Kovaèeviæ



Dr.Gordana Kovaèeviæ je roðena 16.06.1959. godine u Tuzli. Osnovnu i srednju Medicinsku školu završila je u Tuzli. Medicinski fakultet završila je 1986. godine, a specijalizirala je epidemiologiju 1997. godine. Obavljala je funkciju šefa na Odjeljenju higijensko-epidemiološke zaštite JZU Dom zdravlja Tuzla. Doktorica Gordana Kovaèeviæ obavljala je i funkciju vijeænika u Opæinskom vijeæu Tuzla u periodu od 2004 – 2008 godine. Bila je veoma aktivna u radu sa humanitarnim organizacijama, posebno na prevenciji ovisnosti. Aktivnu ulogu imala je i u projektu: „Savjetovanje, besplatno i anonimno testiranje na HIV infekciju“. Zbog teške bolesti upuæena je na lijeèenje u Italiju, gdje je preminula 2. jula 2009. godine.

(RTV SLON)

02-07-2009 at 16:25 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: IN MEMORIAM

citat:
cupo wrote:
IN MEMORIAM

dr. Gordana Kovaèeviæ



Imala sam èast upoznati tu predivnu ženu....
RIP
02-07-2009 at 17:28 | Ukljuèi u odgovor
nevenkagaragic
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 07-02-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 2378
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: IN MEMORIAM

citat:
cupo wrote:
IN MEMORIAM

dr. Gordana Kovaèeviæ


Draga moja Goco, bilo je casno poznavati osobu kao sto si Ti.

Gordana Kovacevic - jedna prekrasna dusa, prijatna, vesela, puna zivota...nazalost, zauvek nas je napustila.

Volela sam je i ja i moj Denis, kao i ona njega. Zajedno su bili aktivni u projektima UNICEF-a. I sada je otisla iznenada, tiho, a toliko se borila. Ozdravljenje je bilo gotovo sigurno...
Neka Ti je laka zemlja Goco, a Tvojoj mami Nevenki i bratu Marku iskreno, duboko saucesce.

Zao mi je, beskrajno mi je zao.



02-07-2009 at 21:20 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: IN MEMORIAM

Zao mi je Gordane, bila mi je jedna od najdrazih vijecnica, pristojna i OK. Skoro sam je vidjela, lijepo je izgledala, mislila sma da je ozdravila.

Laka joj zemlja, pocivala u miru.

02-07-2009 at 22:41 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: IN MEMORIAM

Posljednji ispraæaj Gordane dr. Kovaèeviæ



Posljednji ispraæaj naše drage doktorice Gordane æe se obaviti u srijedu,8.jula 2009.godine u 16.30 sati ispred Komemorativnog centra Tuzla,a sahrana æe se obaviti na katolièkom groblju Boriæ.
Komemorativna sjednica æe se održati u Sali Narodnog pozorišta u Tuzli, u srijedu, 08. jula 2009. godine, sa poèetkom u 15 sati, navodi se u obavještenju Kolektiva JZU Dom zdravlja sa Poliklinikom „Dr Mustafa Šehoviæ“ Tuzla

07-07-2009 at 19:35 | Ukljuèi u odgovor
zara
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 06-01-2007
Lokacija: U mislima
Odgovori: 11515
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: IN MEMORIAM

Ponekad ni vedar duh, niti medicina ne uspiju u borbi protiv bolesti. Znam sigurno da se nije predavala do posljednjeg daha.
Poèivala u miru!
Porodici iskreno sauèešæe.

07-07-2009 at 22:33 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 40
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: adisa, Amelaaaa, anqilan456, Asjaaa, asja_m, aurora, con, edin_messi, fake, fare, grande, indyy, jaaaaaa, kunisch, majaaa, necko1972, nuhbeg, schousgeben, speedy07
FORUM : Tuzlarije : IN MEMORIAM New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice