Info: Svi posjetioci foruma su obavezni da poštuju forumska pravila.


FORUM : Ko je ko? : samo raja iz NASE CARSIJE....
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
meli1980
Nivo: Novi forumaš
volim kad me voli
Registriran(a): 09-06-2008
Odgovori: 25
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: samo raja iz NASE CARSIJE....

evo mene .....nisam ja vas zaboravila....

samo me vec dva dana nerviraju ovi papci tamo na nekim komentarima....
kako neko moze vise voljeti neku selendru nego svoj grad gdje je rodjen...

Ja se ponosim svojom carsijom a na sve ostale gradove,sela,carsije se p....am kad se porede sa mojom carsijom...


TUZLO MOJA
U SRCU TE NOSIM
I NA TEBE SE PONOSIM




OVO JE MOJ GRAD;GRAD NA ZRNU SOLI

10-07-2009 at 10:41 | Ukljuèi u odgovor
nopop
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 08-03-2009
Lokacija: tuzla
Odgovori: 206
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: samo raja iz NASE CARSIJE....

ne nerviraj se...svako bi trebao da voli svoju rodnu grudu,ma gdje ona bila i ma kako se ona zvala...ali to je tipièno za ljude koji žele da budu ono što nisu i koji se stide svog porijekla....PROŠLOST JE SAVRŠENA....niko ne bira gdje æe se roditi,ko æe mu roditelji biti .......i ja volim svoju Tuzlu jer to je moja rodna gruda i nemam druge...ali poštujem i druge naše èaršije bile one male ili velike...svejedno je ,svugdje ima dobrih i pametnih ljudi  


"Besmrtni su smrtni,a smrtni Besmrtni,jer je život ovih Smrt onih,a smrt onih,Život ovih"
10-07-2009 at 18:23 | Ukljuèi u odgovor
meli1980
Nivo: Novi forumaš
volim kad me voli
Registriran(a): 09-06-2008
Odgovori: 25
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: samo raja iz NASE CARSIJE....

Ma znam ja to jarane.....
Ja obozavam moju CARSIJU,isto tako postujem tudje,ali sad da bi se ja sa nekim svadjala oko nekih sela i svoje carsije ma daj molim te....naravno da cu braniti vise svoju carsiju....



21-07-2009 at 10:10 | Ukljuèi u odgovor
KlOn
Nivo: Forumski doajen
Bošnjator i Dr.za Reisofobiju

Registriran(a): 29-04-2003
Lokacija: Candy Shop
Odgovori: 8528
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: samo raja iz NASE CARSIJE....

Tuzla nije carsija vec varos

21-07-2009 at 12:49 | Ukljuèi u odgovor
Shaban
Nivo: Forumski doajen
Taxirat

Registriran(a): 17-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 12510
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: samo raja iz NASE CARSIJE....

Ova varoš sad,
to je mali grad,
ima èuda svoja - koja koja koja
Varošarije varošarije to su naše igrarije

21-07-2009 at 12:52 | Ukljuèi u odgovor
vele
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 29-09-2005
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 110
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: samo raja iz NASE CARSIJE....

Sjecam se punog Mejdana i kosarkaskih utakmica, cevapa u Pivnici kad su djeca bila tiha i nisu trcala oko stola drgugih gostiju, zoloskog vrta i paunova (slagali su me da ce mi na glavu skociti ukoliko ostanemo kad se smraci). Sjecam se Iljazovica i boze koju su svi nekako s nogu pili, mog starog u Skodi cita novine dok stara kupuje po pijaci. Sjecam se kina centar i kina Radnik, kesten pirea u slasticarni Beograd, djecijih predstava u pozoristu i tuge kad me na operu ili balet koji je gostovao u Tuzli nisu odveli. "Izvoli duso" i "Hvala duso" subotom ujutro.
Drugi dalje nek nastave... ja se sjecam

21-07-2009 at 15:14 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: samo raja iz NASE CARSIJE....

citat:
vele wrote:
Sjecam se punog Mejdana i kosarkaskih utakmica, cevapa u Pivnici kad su djeca bila tiha i nisu trcala oko stola drgugih gostiju, zoloskog vrta i paunova (slagali su me da ce mi na glavu skociti ukoliko ostanemo kad se smraci). Sjecam se Iljazovica i boze koju su svi nekako s nogu pili, mog starog u Skodi cita novine dok stara kupuje po pijaci. Sjecam se kina centar i kina Radnik, kesten pirea u slasticarni Beograd, djecijih predstava u pozoristu i tuge kad me na operu ili balet koji je gostovao u Tuzli nisu odveli. "Izvoli duso" i "Hvala duso" subotom ujutro.
Drugi dalje nek nastave... ja se sjecam


Dosta toga se i ja sjecam, (baleta se ne sjecam ) ali i neke danasnje generacije ce se sjecati stvari koje su nama sad strane, oni vezu svoje uspomene za neke druge stvari, i izbjeglice i doseljenici i stranci, pa ipak nisu raja iz NASE CARSIJE
Barem po ovim sto pripadnost NASOJ CARSIJI smatraju nekakvom blagodeti, odnosno nekakvoj povlastenosti u odnosu na ove sto nisu iz NASE CARSIJE
21-07-2009 at 15:20 | Ukljuèi u odgovor
vele
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 29-09-2005
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 110
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: samo raja iz NASE CARSIJE....

citat:
Abulafija wrote:


Dosta toga se i ja sjecam, (baleta se ne sjecam ) ali i neke danasnje generacije ce se sjecati stvari koje su nama sad strane, oni vezu svoje uspomene za neke druge stvari, i izbjeglice i doseljenici i stranci, pa ipak nisu raja iz NASE CARSIJE
Barem po ovim sto pripadnost NASOJ CARSIJI smatraju nekakvom blagodeti, odnosno nekakvoj povlastenosti u odnosu na ove sto nisu iz NASE CARSIJE


svi koji kad vide tablu s imenom svog grada na povratku kuci i osjete onaj lijepi osjecaj srece u stomaku znaju da je to njihova carsija. Nije moja carsija zato sto sam rodjena ovde jer nisam , ne zato sto mi se svidjaju zgrade i beton, vec ljudi i dogadjaji, osmijeh ali mislim na iskren osmijeh koji dobijes od ljudi kad ih na ulici sretnes i upitan "sta ima?" ne iz pristojnosti vec iz svarne zainteresovanosti. Takvi jos zive u ovom gradu, carsiji, varosi (nazovi kako zelis)samo se ne vide od ovih koksara sto misle da su najpametniji i da bez njih planeta ne bi mogla krug napraviti. pozdrav generacijo
btw, balit ili opera ne sjecam se sta je bilo a bilo je u danasnjem BKCu nekih davnih kasnih 80tih.
21-07-2009 at 15:35 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: samo raja iz NASE CARSIJE....

citat:
vele wrote:

svi koji kad vide tablu s imenom svog grada na povratku kuci i osjete onaj lijepi osjecaj srece u stomaku znaju da je to njihova carsija. Nije moja carsija zato sto sam rodjena ovde jer nisam , ne zato sto mi se svidjaju zgrade i beton, vec ljudi i dogadjaji, osmijeh ali mislim na iskren osmijeh koji dobijes od ljudi kad ih na ulici sretnes i upitan "sta ima?" ne iz pristojnosti vec iz svarne zainteresovanosti. Takvi jos zive u ovom gradu, carsiji, varosi (nazovi kako zelis)samo se ne vide od ovih koksara sto misle da su najpametniji i da bez njih planeta ne bi mogla krug napraviti. pozdrav generacijo
btw, balit ili opera ne sjecam se sta je bilo a bilo je u danasnjem BKCu nekih davnih kasnih 80tih.



Grad vase prve mladosti i zena vase prve ludosti obicno nemaju nista sa stvarnoscu

Nisam ja, Zola je

21-07-2009 at 15:41 | Ukljuèi u odgovor
vele
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 29-09-2005
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 110
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: samo raja iz NASE CARSIJE....

citat:
Abulafija wrote:



Grad vase prve mladosti i zena vase prve ludosti obicno nemaju nista sa stvarnoscu

Nisam ja, Zola je



Istina
21-07-2009 at 15:43 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 35
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Ko je ko? : samo raja iz NASE CARSIJE.... New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice