Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Tuzlarije : Sta o Tuzlacima i uopste Bosancima misle Dalmatinc
Strana: 1 2 3 4 5 6 7
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
MelMel
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 23-03-2010
Odgovori: 24670
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Sta o Tuzlacima i uopste Bosancima misle Dalmatinc

citat:
cupo wrote:








09-08-2011 at 15:07 | Ukljuèi u odgovor
arnie
Nivo: Forumski doajen
I'm coming in peace now

Registriran(a): 12-02-2011
Lokacija: Zulu time zone
Odgovori: 4391
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Sta o Tuzlacima i uopste Bosancima misle Dalmatinc

citat:
MelMel wrote:



10-08-2011 at 09:19 | Ukljuèi u odgovor
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Sta o Tuzlacima i uopste Bosancima misle Dalmatinc

posto si opet pusten s lanca,a niko ne reaguje na tvoj nacional sovinizam,ja cu ti rec.






p.s .ja sam bio na koræuli,ko turist i nista mi nije falilo.a ti ako si našo njima kenjat ko što kenjas ovde po forumu,dobro nisi dobio i po pièci

[Edited by primus inter pares on 27-08-2011 at 07:49 GMT]

27-08-2011 at 07:44 | Ukljuèi u odgovor
klon3
Nivo: Novi forumaš
Registriran(a): 12-01-2011
Odgovori: 29
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Sta o Tuzlacima i uopste Bosancima misle Dalmatinc

zonta, ti bi umjesto na more trebao iæi odmoriti se npr u Jakeš

[Edited by klon3 on 27-08-2011 at 12:38 GMT]

27-08-2011 at 12:38 | Ukljuèi u odgovor
Dajdza
Nivo: Forumski doajen
Nista posebno ali opet kako za
Registriran(a): 05-07-2011
Lokacija: USA
Odgovori: 1588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Sta o Tuzlacima i uopste Bosancima misle Dalmatinc

Znam neke ljude koji su bili na Jadrnu. Neki "kazu nikad vise, jer za svoje pare mogu imati bolje".Prije svega misle na uslugu i odnos prema gostima.
Jedan opet kaze da mu je bilo lijepo, da nije nista primijetio. E sad hajde znaj da li je to opsta netrpeljivist prema ljudima iz Bosne ili se radi o individualnim slucajevima-naletis na zadrtu budaletinu.
Bilo kako bilo treba ici tamo gdje se ne osjeca vjerska i nacionalna netrpeljiviost.

27-08-2011 at 23:53 | Ukljuèi u odgovor
klon3
Nivo: Novi forumaš
Registriran(a): 12-01-2011
Odgovori: 29
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Sta o Tuzlacima i uopste Bosancima misle Dalmatinc

citat:
Dajdza wrote:
Znam neke ljude koji su bili na Jadrnu. Neki "kazu nikad vise, jer za svoje pare mogu imati bolje".Prije svega misle na uslugu i odnos prema gostima.
Jedan opet kaze da mu je bilo lijepo, da nije nista primijetio. E sad hajde znaj da li je to opsta netrpeljivist prema ljudima iz Bosne ili se radi o individualnim slucajevima-naletis na zadrtu budaletinu.
Bilo kako bilo treba ici tamo gdje se ne osjeca vjerska i nacionalna netrpeljiviost.



To su individualni sluèajevi. Slièno æeš naæi na bilo kojoj turistièkoj destinaciji u svijetu. Ja sam prije par godina krenuo u sloveniju na zimovanje i vratili nas sa granice, bez obzira što su iz hotela zvali i pokušali urgirati.. Granièar je jednostavno odluèio vratiti nas i fajront, džabe pare i ostalo.

Ne oèekujte da vam ližu tabane, èak i ako imate jahtu mogu vas zajebavati kako hoce..
28-08-2011 at 01:27 | Ukljuèi u odgovor
klon3
Nivo: Novi forumaš
Registriran(a): 12-01-2011
Odgovori: 29
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Sta o Tuzlacima i uopste Bosancima misle Dalmatinc

citat:
zonta wrote:
skoro su uhvatili onog tipa iz srbije (vlasnika pinka) oteli mu jahtu i maltretirali ga.i tip se zarekao da ce da potegne to pitanje i narodu da otvori oci kako se hrvatici odnose prema turistima iz Bosne,Crne Gore i Srbije.Pa su onda p****ce molile za oprost i na neki nacin ga usutili-vjerovatno na onoj relaciji Josipovic -Tadic?

Znaci sta hoces za svoje pare?da odes u nd-haziju i da te za tvoje rodjene pare ponizavaju,vrijedjaju ili cak biju (evo ima i na forumu ovih hrvatica sto zagovaraju prebijanje bosanaca-citaj par postova prije) ili ces fino za iste pare da odes u Tursku,Grsku,Spaniju,Tunis,Egipat i da oko tebe trce i dvore te kao hadziju?


nisu mu oteli jahtu, vec su postupili po zakonu i propisima. Na jahti je držao uposlene hrvatske graðane sa prebivalištem u rh. po sliènom zakonu hrvatski državljani sa prebivalištem u rh, ne mogu voziti kamion sa stranim tablama po rh, to se smatra carinskim prekrsajem i kamion se oduzima, a vozac kazneno odgovara. tako je i u bih. vlasnik pinka misli da moze biti iznad zakona i odbiti platiti kaznu. zbog toga je jahta isla na prodaju...
28-08-2011 at 01:33 | Ukljuèi u odgovor
klon3
Nivo: Novi forumaš
Registriran(a): 12-01-2011
Odgovori: 29
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Sta o Tuzlacima i uopste Bosancima misle Dalmatinc

citat:
zonta wrote:



pogledajte molim vas ovaj tipicni primjer tkzv "velikog bosanca" koji slusa hrvatske fasisticke pjesme i slavi genocid nad srbima u hrvatskoj,i sve to u zemlji u kojoj zivi 38% srba!Slusa i pusta pjesme u cast osudjenih ratnih zlocinaca!
I onda se neko pita zasto nam je ovako kako jeste,cak i poslije 20 godina?



inace ovakvi primjeri "velikih bosanaca" narocito dobro egzistiraju u internetu pa ih komotno mozemo nazvati tkzv "internet instant bosnians"


šta je u ovoj pjesmi fašistièko?
28-08-2011 at 01:35 | Ukljuèi u odgovor
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Sta o Tuzlacima i uopste Bosancima misle Dalmatinc

citat:
zonta wrote:



pogledajte molim vas ovaj tipicni primjer tkzv "velikog bosanca" koji slusa hrvatske fasisticke pjesme i slavi genocid nad srbima u hrvatskoj,i sve to u zemlji u kojoj zivi 38% srba!Slusa i pusta pjesme u cast osudjenih ratnih zlocinaca!
I onda se neko pita zasto nam je ovako kako jeste,cak i poslije 20 godina?



inace ovakvi primjeri "velikih bosanaca" narocito dobro egzistiraju u internetu pa ih komotno mozemo nazvati tkzv "internet instant bosnians"



vejsile makar i od tebe doŠlo mloogoo li je brateee.
ja sam bar veliki bosanac a ti nista vise nego bivsi bosnjak sada šved ili si mozda novo grlo,il terapija,vejsil,zontako ce ti ga znat a jos manje vjerovat

28-08-2011 at 08:46 | Ukljuèi u odgovor
andjela
Nivo: Forumski doajen
Ljubav se zove imenom mojim!!

Registriran(a): 27-01-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 13230
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Sta o Tuzlacima i uopste Bosancima misle Dalmatinc

citat:
Dajdza wrote:
Znam neke ljude koji su bili na Jadrnu. Neki "kazu nikad vise, jer za svoje pare mogu imati bolje".Prije svega misle na uslugu i odnos prema gostima.
Jedan opet kaze da mu je bilo lijepo, da nije nista primijetio. E sad hajde znaj da li je to opsta netrpeljivist prema ljudima iz Bosne ili se radi o individualnim slucajevima-naletis na zadrtu budaletinu.
Bilo kako bilo treba ici tamo gdje se ne osjeca vjerska i nacionalna netrpeljiviost.



S tobom se slazem u potpunosti.
Sasvim slucajno sam bila i na Korculi , pa ove godine Zadar, Dugi otok i mogu reci da i pored toga sto sam se naostrila da docekam bilo kakav akt na racun nas bosanaca , iznenadila sam se kolko toga , ne samo da nije bilo , nego nas ljudi ne razlikovase od ostalih.Svi smo im isti i bosanci i japanci , danci , nijemci....za iste pare svi isti tretman smo imali.A ono sto sam ja mogla primjetiti je , da su ljudi na otocima inace dosta drugaciji , gostoljubivi i bez tog nekakvog nacionalnog frustrirajuceg afekta.A Istra je po tom pitanju jos posebnija
Znaci moj zakljucak je malo izignorisati ove sa obale,posebno Makarsku rivijeru Otoci su ipak ljepsi , pitomiji i more je kristalno cisto
28-08-2011 at 10:51 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 23
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Tuzlarije : Sta o Tuzlacima i uopste Bosancima misle Dalmatinc New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice