Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Religija i filozofija : Bilal Bosnic na Alfa TV: Emisija U skripcu
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
RPM
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 23-03-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 7103
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Re: Bilal Bosnic na Alfa TV: Emisija U skripcu

citat:
soraya wrote:

pa dvoje ,ne èetvero ili osmero...institucija sekularnog braka poznaje samo par...nisam èula da ijedan gay brak bude sklopljen izmeði više od dvoje ljudi

ako nisu vjenèani onda mogu i nevjenèano jedan na dva, mislim muško na dvije žensko ...  


pišanje ubija jutarnju romantiku, više nego zadah ... pišanje!
05-04-2013 at 00:48 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Bilal Bosnic na Alfa TV: Emisija U skripcu

citat:
RPM wrote:

vidiš da se u konaènici ipak slažemo ... ... dedukcija, indukcija i tako to ...

pa eto ti predloži u Parlamentu,a ja æu te podržati...samo nemoj da zaboraviš klauzulu da isto važi i za muškarce i za žene
05-04-2013 at 01:08 | Ukljuèi u odgovor
Azur
Nivo: Forumski doajen
xxxxxyyyyy

Registriran(a): 24-07-2005
Odgovori: 5025
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Bilal Bosnic na Alfa TV: Emisija U skripcu

citat:
soraya wrote:

ma agovanje je prošlost i ovde u BIH



Bogme i nije proslo moja Sorayka

Kad sam dosao u 'Olandiju, upoznah ti ja jednog cigu iz nasih krajeva, koji je sa jednom zenom u Amsterdamu imao 12 djece i sa drugom zenom u Roterdamu 12 djece.

Sto je se on opario za "kinderbijslag", hebote i moj i tvoj fakultet, i taj tvoj rupland i tri firme gdje sam ja bio direkktor. Sve covjek postigao sa svojom oklagijom...

Nije nikakva zahebancija.

05-04-2013 at 01:09 | Ukljuèi u odgovor
RPM
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 23-03-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 7103
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Re: Bilal Bosnic na Alfa TV: Emisija U skripcu

citat:
Azur wrote:
Bogme i nije proslo moja Sorayka

Kad sam dosao u 'Olandiju, upoznah ti ja jednog cigu iz nasih krajeva, koji je sa jednom zenom u Amsterdamu imao 12 djece i sa drugom zenom u Roterdamu 12 djece.

Sto je se on opario za "kinderbijslag", hebote i moj i tvoj fakultet, i taj tvoj rupland i tri firme gdje sam ja bio direkktor. Sve covjek postigao sa svojom oklagijom...

Nije nikakva zahebancija.




vidiš ba soraya ... .. a ti zapela ne može pa nemože ....  


pišanje ubija jutarnju romantiku, više nego zadah ... pišanje!
05-04-2013 at 01:14 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Bilal Bosnic na Alfa TV: Emisija U skripcu

citat:
Azur wrote:



Bogme i nije proslo moja Sorayka

Kad sam dosao u 'Olandiju, upoznah ti ja jednog cigu iz nasih krajeva, koji je sa jednom zenom u Amsterdamu imao 12 djece i sa drugom zenom u Roterdamu 12 djece.

Sto je se on opario za "kinderbijslag", hebote i moj i tvoj fakultet, i taj tvoj rupland i tri firme gdje sam ja bio direkktor. Sve covjek postigao sa svojom oklagijom...

Nije nikakva zahebancija.



zato i jesu uveli maltu za nas Balkance...
05-04-2013 at 01:21 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Bilal Bosnic na Alfa TV: Emisija U skripcu

citat:
RPM wrote:


vidiš ba soraya ... .. a ti zapela ne može pa nemože ....

pa kad mu Azur zaradjuje za socijalnu pomoæ,naravno da je izvodljivo Cigo okalagija,a ti se Azure kupaj
05-04-2013 at 01:23 | Ukljuèi u odgovor
Azur
Nivo: Forumski doajen
xxxxxyyyyy

Registriran(a): 24-07-2005
Odgovori: 5025
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Bilal Bosnic na Alfa TV: Emisija U skripcu

citat:
soraya wrote:

pa kad mu Azur zaradjuje za socijalnu pomoæ,naravno da je izvodljivo Cigo okalagija,a ti se Azure kupaj




(zalosno, al' istina)



[Edited by Azur on 05-04-2013 at 01:46 GMT]
05-04-2013 at 01:45 | Ukljuèi u odgovor
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Bilal Bosnic na Alfa TV: Emisija U skripcu

koja suplja i licimurstvo u pm...
jebiga kakav god da je, "nas je"...

05-04-2013 at 10:26 | Ukljuèi u odgovor
borbeni
Nivo: Forumski doajen
ko je dir'o djeda mraza

Registriran(a): 31-01-2009
Lokacija: dunjaluk
Odgovori: 8575
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Bilal Bosnic na Alfa TV: Emisija U skripcu

dok poligamni brakovi ne budu legalni, smatram da se ne treba niti jedna osoba izlagati riziku sukoba sa zakonom i ulaziti u nešto protiv istog. sad sa druge strane, nije (koliko ja znam, ali moguæe je da griješim) protivno zakonu biti u vanbraènoj zajednici, sve dok se ne potpiše neki dokument koji ozvanièava sklopljen drugi ili neki sljedeæi brak.


inaèe sam protiv bilo kakve vanbraène zajednice, jer mi se èini da žena pod dosta veæim rizikom ulazi u takvu zajednicu, ukoliko doðe do eventualnog raskida veze.


malo je licemjerno propagirati i zalagati se za zajednicu bilo kakve vrste izmeðu seksualno poremeæenih osoba (gay), po bilo kojoj medicinskoj literaturi važeæoj u BiH i po kojoj se na medicinskom fakultetu uèi, a sa druge strane biti protiv izbora drugih osoba na braèno opredjeljenje, pa bilo to i poligamno.

u jednom komentaru proèitah i termin "prisila" nisam gledao emisiju, al' nešto sumnjam da je bilal baš rekao da je sklopio brakove ili ušao u tu vrstu zajednice prisilivši nekoga. zašto je ta napisano, pretpostavljam da taj komentator/ica zna. opet se iz nekog razloga za bilo šta, što doðe sa islamske strane, pokušava pripisati nešto što svakako ne pripada islamskim propisima. možda, kad bi se došlo do odrðenih informacija, se ne bi tako komentarisalo. tako da tu osobu mogu samo smatrati neinformisanom.

na kraju, baš me zanima rezultat nekog poziva za podnošenje zahtjeva za ulazak u istospolni i poligamni brak, koliko bi tih zahtjeva bilo, i jednih i drugih



05-04-2013 at 12:03 | Ukljuèi u odgovor
laly
Nivo: Forumski doajen
Don't Let Me Be Misunderstood

Registriran(a): 19-11-2005
Lokacija: Wudang
Odgovori: 39084
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Bilal Bosnic na Alfa TV: Emisija U skripcu

citat:
borbeni wrote:
dok poligamni brakovi ne budu legalni, smatram da se ne treba niti jedna osoba izlagati riziku sukoba sa zakonom i ulaziti u nešto protiv istog. sad sa druge strane, nije (koliko ja znam, ali moguæe je da griješim) protivno zakonu biti u vanbraènoj zajednici, sve dok se ne potpiše neki dokument koji ozvanièava sklopljen drugi ili neki sljedeæi brak.


inaèe sam protiv bilo kakve vanbraène zajednice, jer mi se èini da žena pod dosta veæim rizikom ulazi u takvu zajednicu, ukoliko doðe do eventualnog raskida veze.


malo je licemjerno propagirati i zalagati se za zajednicu bilo kakve vrste izmeðu seksualno poremeæenih osoba (gay), po bilo kojoj medicinskoj literaturi važeæoj u BiH i po kojoj se na medicinskom fakultetu uèi, a sa druge strane biti protiv izbora drugih osoba na braèno opredjeljenje, pa bilo to i poligamno.

u jednom komentaru proèitah i termin "prisila" nisam gledao emisiju, al' nešto sumnjam da je bilal baš rekao da je sklopio brakove ili ušao u tu vrstu zajednice prisilivši nekoga. zašto je ta napisano, pretpostavljam da taj komentator/ica zna. opet se iz nekog razloga za bilo šta, što doðe sa islamske strane, pokušava pripisati nešto što svakako ne pripada islamskim propisima. možda, kad bi se došlo do odrðenih informacija, se ne bi tako komentarisalo. tako da tu osobu mogu samo smatrati neinformisanom.

na kraju, baš me zanima rezultat nekog poziva za podnošenje zahtjeva za ulazak u istospolni i poligamni brak, koliko bi tih zahtjeva bilo, i jednih i drugih





koliko ja znam prema porodicnom zakonu bracna i vanbracna zajednica osigurava jednaka prava nakon raspada te zajednice. Ukoliko u zajednici se dobiju i djeca i to se na slican nacin regulise posredovanjem i sudom ukoliko je potrebno, isto je i sa imovinom.

sto se Bilalovog slucaja tice, on mi je tu manje vise nebitan, nego meni nisu jasne zene koje su prihvatile takvu vrstu zivota
05-04-2013 at 16:38 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 25
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: aronofsky, auspuh, B.S, marina95, medeni, Memo, Probisvjet, pupa, realnosttuzle, sdds, smiljana, tweety
FORUM : Religija i filozofija : Bilal Bosnic na Alfa TV: Emisija U skripcu New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice