Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Kafiæ `Sunce´ : JADAONICA
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
andjela
Nivo: Forumski doajen
Ljubav se zove imenom mojim!!

Registriran(a): 27-01-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 13230
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: JADAONICA

citat:
Anna wrote:
citat:
andjela wrote:
Ma ne znam sta da vam kazem!?
Nekakva me tuga spopala,al ni sama ne znam objasniti sto i kako
Valjda se malo skupilo,al proci ce to brzo znam ba sebe!!!




Jel´ PMS? Evo me , kukaj razumijem te drugarice moja . Mene kad uFati , ne uFati me bas cesto, al´ zato jedno al´ vrijedno


Hej zeno draga,ja sam mislila da zbog tog PMS-a nisam bas normalna


Hajd sto mene tuga spopadne,nego mi je gore sto me spopada rad,rad i samo rad
Perem prozore,krecim,ribam ,peglam.....i da ne idem dalje

30-08-2004 at 20:19 | Ukljuèi u odgovor
Anna
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 03-06-2004
Odgovori: 7792
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: JADAONICA

Suti, moja majka kaze, "huja more svasta" kad mene spici . Ja sam ti skoro (ma dobro nije skoro prije jedno 2 mjeseca) bila u behutu i bas ovdje na jadaonici kukala i Huriji se na PP zalila (jadna Hurija ).

Ma i ja sam ti ista, placem, smijem se, pa radim, pa se istresam na ljude bez veze, dok me neko ne otrese

Popij topal caj, malo se smiri, lezi i ne idi medju ljude jedno dva dana

30-08-2004 at 20:23 | Ukljuèi u odgovor
andjela
Nivo: Forumski doajen
Ljubav se zove imenom mojim!!

Registriran(a): 27-01-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 13230
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: JADAONICA

citat:
Anna wrote:
Suti, moja majka kaze, "huja more svasta" kad mene spici . Ja sam ti skoro (ma dobro nije skoro prije jedno 2 mjeseca) bila u behutu i bas ovdje na jadaonici kukala i Huriji se na PP zalila (jadna Hurija ).

Ma i ja sam ti ista, placem, smijem se, pa radim, pa se istresam na ljude bez veze, dok me neko ne otrese

Popij topal caj, malo se smiri, lezi i ne idi medju ljude jedno dva dana [/quote

Hajd sve to,al kako bona bez ljudi na tuzlarijama


Ma vala rijesit cu se ja pms-a za koji dan

30-08-2004 at 20:42 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: JADAONICA

I tako ti ja veceras odem da se vozam na bajcu Prvo sto je zima, drugo nigdje nikog na ulici sem psetinja i narkomana i tako mi spadne lanac na bicklu koji je i ranije spadao i svaki put majstor lale to napravi al sad je lanac spao u po noci u drugom dijelu grada i koji se nije mogao nataknuti kako sam ga do sad natakivo (ova rijec ne ide ovako) nit kredita za mobitel nit koga zovnut a pare nisam nosio sa sobom kontajuci sto ce mi samo cigare em je zima, em sam se umorio em ko debil gradom sa havarisanim bicklom bolje da nista vise ne kazem odo lec

09-09-2004 at 01:57 | Ukljuèi u odgovor
Dalila
Nivo: Forumski doajen
zahebana kad popije!

Registriran(a): 11-06-2003
Odgovori: 3926
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: JADAONICA

citat:
mala-velika wrote:
i tako svi dodose i prodose netom.ja vazdan radih.dosla kuci.igrala se malo.prepisala vam "pjesmice".napravila sa sinom vecerom(citaj,priprema vecere trajala je sat duze).i sjeli.i igrali se jos malo.i cekali.(muz zvao davno,eto me za pola sata sat.al znam ja njegov sat.)cure,kad trazite muza,dobro pazite u kakvom je poslu.jer ovo majke mi nije normalno,ovaj zapad sta mu radi... ...kud on jadan ni ne vara(provjeravala je mala,dode njoj svako nekoliko da se iznenada pojavi na vratima,ko fol sa slatkisima il ruckom/vecerom.)nego stvarno ga masiraju ko ona gore cupu nam.... i tako,evo me opet kod vas.a ni vas nema,a tu su vam cipele.(u glas,forumasi:"Otisli smo bosi!!!")


Mala ista sam ti takva, dok petak ne dodje i ne znam da imam cojka ( momka), ali doduse takva sam ti i sama, rijetko sam kuci prije 11 navece.... i jah ja sma na istoku, ali isti maler!
09-09-2004 at 09:48 | Ukljuèi u odgovor
besmir
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: JADAONICA

Oj, sto me bubrezi bole, haman je od stresa! Uh... Jel jos koga sta boli da nisam usamljen u mom stravicnom bolu? Hajte, podjelite i ako imate kakav aspirin slobodno ga krknite cak i ako vas niste ne boli, haram je bacat...

09-09-2004 at 18:58 | Ukljuèi u odgovor
Anna
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 03-06-2004
Odgovori: 7792
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: JADAONICA

Imam nekog sirupa za kasalj od prosle godine, pa ne znam dal´ pomaze za bubrege, al´ reko´ steta je bacit, pa de da ti posaljem UPS-om..

09-09-2004 at 19:37 | Ukljuèi u odgovor
besmir
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: JADAONICA

citat:
Anna wrote:
Imam nekog sirupa za kasalj od prosle godine, pa ne znam dal´ pomaze za bubrege, al´ reko´ steta je bacit, pa de da ti posaljem UPS-om..:lol :lol :lol


Posalji bona, grehota je bacit... i posalji i flastera ako imas kakih... da umacem u sirup (HAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA) CAlovino, samo se smijem s tobom!!!!!!!!!!!
09-09-2004 at 19:39 | Ukljuèi u odgovor
besmir
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: JADAONICA

Jao i meni je cenzura otisla u p**** materinu, znas kako su Ameri povrsni a pitaju duboka pitanja, ja bi najradije samo sutio kad me ko sta pita. Matere mi...

09-09-2004 at 19:52 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: JADAONICA

Besmire ,tebe pocesto bubrezi bole,sto ne pregledas ili izvadis nalaze ,mozda imas bakterije u mokraci koje su se "popele" do bubrega pa ti uzrokuje bol a moze ti i mokrenje biti otezano,a mozda imas i pijesak ili kamence .
Baktrim ovdje raja pije ko nista bez recepta a pomoze kao i puno caja ,ne mora biti uvin ,bitno je da je dosta tekucine ,i ne hodaj s kratkim majicama nemoj da te mami kazem ,i sladak si na toj ikoni ,da se pohvalim ja sam prva svoju sliku stavila pa onda drugu gdje sam se okrenula .

PS.koliko sam se raspisala a hocu da te pitam jesi li siguran da su bubrezi ,ja sam mislila jedno vrijeme da me bubrezi bole a bilo je do kicne,tako se bol reflektovala.

10-09-2004 at 11:28 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 20
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: admin, Daks, Little One, mace, Morton1905, Prosvjetar, sana
FORUM : Kafiæ `Sunce´ : JADAONICA New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice