Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Morbidna zajebancija :)
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Soko
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 18-09-2006
Lokacija: Austria
Odgovori: 588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Morbidna zajebancija :)

Ovo je prièa o èetiri èovjeka koji se zovu Svako, Neko, Bilo ko i Niko. Trebalo je obaviti jedan važan posao, i Svako je zamoljen da to uradi. Svako je bio siguran da æe Neko to uraditi. Bilo ko je to mogao uraditi, ali Niko nije uradio. Neko je bio ljut zbog toga jer je to bio Svaèiji posao. Svako je mislio da je Bilo ko mogao to uraditi, ali Niko nije shvatio da Svako ne bi to uradio. Prièa se završava tako da Svako okrivljuje Nekog kada Niko nije uradio ono što je Bilo ko mogao uraditi.

13-05-2008 at 15:58 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Morbidna zajebancija :)



23-05-2008 at 00:12 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Morbidna zajebancija :)

Alzheimerova bolest ima i nesto pozitivno!!
- Svaki dan upoznajes nove ljude!

16-07-2008 at 23:09 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Morbidna zajebancija :)

citat:
yugi wrote:
Nikada se nisam nešto posebno interesovao oko toga ko je u stvari ovdje sahranjen.Pa eto ukoliko neko nešto zna o ovom mezaru neka napiše






citat:
XMRVICAxTZ
turbe nepoznatoj djevojci...glava joj odrubljena na skveru..dokle se kotrljala i stala, tu joj mezar napravljen....tako sam ja cula...bas bi volila znati dal´ ima u kakvoj knjizi o tuzli zapisano o ovome mezaru..



10-08-2008 at 00:21 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Morbidna zajebancija :)

citat:
cupo wrote:
Roditelji kcerci cestitaju rodjendan uz pjesmu tasun tasun tanana




P:S Malisina slika nastala u Beogradu



tašunka samo da ostavim
10-08-2008 at 00:25 | Ukljuèi u odgovor
XMRVICAxTZ
Nivo: Forumski doajen
sitna al dinamitna

Registriran(a): 05-01-2006
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9833
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Morbidna zajebancija :)

tobe jarabi haha ti nisi normalan..nemoj se ba smijat! aaaa!

10-08-2008 at 00:28 | Ukljuèi u odgovor
XMRVICAxTZ
Nivo: Forumski doajen
sitna al dinamitna

Registriran(a): 05-01-2006
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9833
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Morbidna zajebancija :)

citat:
cupo wrote:





najgora je situacija kad ovom ispred tebe smrde noge....nisam htjela sedzdu radit od muke haha...samo ruk´u dolazi u obzir reko! hahaha
10-08-2008 at 00:31 | Ukljuèi u odgovor
madam
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 08-12-2007
Odgovori: 4023
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Morbidna zajebancija :)

U centru Beograda pronaðena odrubljena glava

NEPOZNATI muškarac oko 14.30 sati nazvao je redakciju beogradskog lista Blic i rekao ima ukoliko žele slikati nešto jezivo da doðu na Bulevar revolucije. "Ukoliko želite slikati nešto jezivo, doðite u Bulevar revolucije na broju 318 jer se tamo u plastiènoj vreæi za smeæe, pored kontejnera, nalazi odrubljena ljudska glava. Pozovite i policiju", smireno je rekao nepoznati muškarac i prekinuo vezu.

Muškarac je zvuèao ravnodušno, a prema zvukovima koji su se mogli èuti oko njega, najvjerojatnije je govorio u hodu. Na adresi koju je nepoznati muškarac dao reporterima Blica, pojavila se ekipa iz još jedne beogradske redakcije te su oni zajedno nakon polusatnog traganja plastiènu vreæu i pronašli. Nalazila se pored panja izmeðu dva automobila kod kuænog broja 318.

Jedan od reportera otvorio je vreæu i unutra zatekao odrubljenu glavu muškarca starog oko 25 godina, koja je prema svemu sudeæi unutra bila veæ nekoliko dana. Šokiran, posegnuo je za mobitelom i pozvao policiju, a oko njih su se poèeli okupljati i stanari obližnjih zgrada.

"Bože, zar je ono ljudska glava? Pa tko ju je mogao staviti ovdje?", pitala se jedna starija gospoða. "Primijetio sam vreæicu kad sam krenuo u banku, ali nisam obraæao pažnju jer nisam osjetio smrad. Neki od stanara inaèe imaju obièaj smeæe ostavljati pored ceste. Ovo je nevjerojatno", zakljuèio je jedan od stanara, dok je jedna žena, koja po tom dijelu ulice svaki dan šeta sa psom, rekla kako je vreæicu vidjela još prekjuèer.

K.S.
Foto: Blic


Ovaj NEPOZNATI muškarac što javi dotiènu vijest mi djeluje nekako poznat

22-08-2008 at 00:10 | Ukljuèi u odgovor
Tanitha
Nivo: Forumski doajen
1971

Registriran(a): 07-07-2004
Lokacija: Italia
Odgovori: 16483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Morbidna zajebancija :)

citat:
--------------------------------------------------------------------------------
XMRVICAxTZ
turbe nepoznatoj djevojci...glava joj odrubljena na skveru..dokle se kotrljala i stala, tu joj mezar napravljen....tako sam ja cula...bas bi volila znati dal´ ima u kakvoj knjizi o tuzli zapisano o ovome mezaru..
--------------------------------------------------------------------------------

e bas sam se svaki put pitala ko je tu sahranjen ...i ko mu dade dozvolu da se sahrani u po grada i cije je zemljiste ispred zgrade tj ispod prozora, al hajd reko mislila sam da je tu stanovao neki faktor i moze se cojku pa sto da ne a sad mu tu zivi porodica i svima fino
...a ta urbana legenda gore...pa dobro ...nije lose , bar je zanimljivo turistima ...et vidis nikad ne pogledah sta pise...ako uopste sta pise. Sta pise?

22-08-2008 at 01:03 | Ukljuèi u odgovor
XMRVICAxTZ
Nivo: Forumski doajen
sitna al dinamitna

Registriran(a): 05-01-2006
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9833
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Morbidna zajebancija :)

Meni se cini da jest nesto nekad pisalo..ako to nije razbijeno...cudi me da vlasti/opstina nisu sta smislile oko toga, da se malo popravi mezar, ocisti..bas zbog turista..mozda ne smiju zbog vlasnistva, ne znam cija je ono zgradica ili kome pripada mezar (skoro je na ulici)..ne znam,,,

22-08-2008 at 06:21 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 19
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: admin, Daks, Little One, mace, Morton1905, Prosvjetar, sana
FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Morbidna zajebancija :) New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice