Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Morbidna zajebancija :)
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
XMRVICAxTZ
Nivo: Forumski doajen
sitna al dinamitna

Registriran(a): 05-01-2006
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9833
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Morbidna zajebancija :)

citat:
madam wrote:
U centru Beograda pronaðena odrubljena glava

NEPOZNATI muškarac oko 14.30 sati nazvao je redakciju beogradskog lista Blic i rekao ima ukoliko žele slikati nešto jezivo da doðu na Bulevar revolucije. "Ukoliko želite slikati nešto jezivo, doðite u Bulevar revolucije na broju 318 jer se tamo u plastiènoj vreæi za smeæe, pored kontejnera, nalazi odrubljena ljudska glava. Pozovite i policiju", smireno je rekao nepoznati muškarac i prekinuo vezu.

Muškarac je zvuèao ravnodušno, a prema zvukovima koji su se mogli èuti oko njega, najvjerojatnije je govorio u hodu. Na adresi koju je nepoznati muškarac dao reporterima Blica, pojavila se ekipa iz još jedne beogradske redakcije te su oni zajedno nakon polusatnog traganja plastiènu vreæu i pronašli. Nalazila se pored panja izmeðu dva automobila kod kuænog broja 318.

Jedan od reportera otvorio je vreæu i unutra zatekao odrubljenu glavu muškarca starog oko 25 godina, koja je prema svemu sudeæi unutra bila veæ nekoliko dana. Šokiran, posegnuo je za mobitelom i pozvao policiju, a oko njih su se poèeli okupljati i stanari obližnjih zgrada.

"Bože, zar je ono ljudska glava? Pa tko ju je mogao staviti ovdje?", pitala se jedna starija gospoða. "Primijetio sam vreæicu kad sam krenuo u banku, ali nisam obraæao pažnju jer nisam osjetio smrad. Neki od stanara inaèe imaju obièaj smeæe ostavljati pored ceste. Ovo je nevjerojatno", zakljuèio je jedan od stanara, dok je jedna žena, koja po tom dijelu ulice svaki dan šeta sa psom, rekla kako je vreæicu vidjela još prekjuèer.

K.S.
Foto: Blic


Ovaj NEPOZNATI muškarac što javi dotiènu vijest mi djeluje nekako poznat


Joj fuj! Ala kriminal vlada BG-om...haman obracuni neki krenuli opasno...al odsjec nekom glavu...oo nemogu...evo ce mi cevapi izac na nos..
22-08-2008 at 06:24 | Ukljuèi u odgovor
Tanitha
Nivo: Forumski doajen
1971

Registriran(a): 07-07-2004
Lokacija: Italia
Odgovori: 16483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Morbidna zajebancija :)

Ma taj Blic je Bg trash?
...ako jeste onda mi je pravo cudno sto zaposlise tog novinara K.S. sa hrvatskog govornog podrucja ...najvjeroJatnije, Tko,nevjeroJatno...

haman je neki Titin praunuk... ...novinar iliti zurnalista mislim

25-08-2008 at 04:18 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Morbidna zajebancija :)



Krava zaglavila glavu u veš mašini

Radoznalost je ubila maèku, a kravu je dovela do toga da je glavu zavukla u bubanj veš mašine spremne za otpad.



Životinju su na polju kod grada Cornwalla potom teškom mukom oslobodili pripadnici britanskog Kraljevskog društva za prevenciju okrutnosti nad životinjama i nasreæu, izvukla se bez povreda. Ovo udruženje upozorilo je graðane da paze gdje ostavljaju stare ureðaje jer su one velika opasnost za životinje.

"Ovo je jedna od najneobiènijih akcija koje smo imali pri spašavanju životinja," kaže Jo Barr iz RSPCA udruge. "Mlade krave su prilièno radoznale i ova je sigurno mislila da u bubnju može naæi neku hranu."

Krava s glavom u bubnju privukla je mnoge, a junicu je veterinar David Hobbs u staju vratio neozlijeðenu, javlja Tepegraph.

"Kad bi ljudi više pazili o svom otpadu, manje životinja bilo bi bilo ugroženo," kaže ovaj doktor o incidentu. Nakon što se zglavila, junica je poèela panièiti jer se nije mogla izvuæi."







30-08-2008 at 15:01 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Morbidna zajebancija :)



13-09-2008 at 00:41 | Ukljuèi u odgovor
XMRVICAxTZ
Nivo: Forumski doajen
sitna al dinamitna

Registriran(a): 05-01-2006
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9833
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Morbidna zajebancija :)

Susjedi zaprijetili paru koji voli preglasno voditi ljubav

Na stubištu zgrade u Jalkoveèkoj u Varaždinu pojavilo se pismo u kojem nepoznati autor prijeti ljubavnom paru s 3. kata. Kvart je pun pisama

Bolje da stenju i uzdišu, nego da pucaju i ubijaju se, kaže stanarka iz zgrade u Jalkoveèkoj ulici u Varaždinu, koja je htjela ostati anonimna. Ta zgrada postala je poprište bitke za æudoreðe. Na stubištu se pojavilo pismo u kojem nepoznati autor prijeti ljubavnom paru s treæega kata. Autoru smeta što ljubavnici preglasno vode ljubav.
- Ovo što ste izveli prošlu noæ, kada je gospodiènu èuo cijeli kvart do Jalkovca kako stenje i uzdiše, više je nego degutantno i nemoralno”, piše u pismu. Dalje se prijeti policijom i zborom stanara, za koji piše da æe izbaciti ljubavnike. Autor dodaje da æe o takvu ponašanju obavijestiti njihova šefa te roditelje. Ipak, èini se da je rijeè o usamljenom bijesu. U Jalkoveèkoj ulici rijetki su uznemireni stenjanjem. Veæini je to zabavno.
- To je postavio netko ljubomoran tko se dugo nije seksao. Ja ništa nisam èula, a ne bi mi smetalo ni da èujem - kaže susjeda.




Pismo je najbolje!

13-09-2008 at 01:43 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Morbidna zajebancija :)

Žiku Rabije 73 godine i kaze i sama se ponekad prostituise...joj pa zamisli joj p....



15-09-2008 at 22:52 | Ukljuèi u odgovor
Putnik
Nivo: Forumski doajen
Deveram, deveram...

Registriran(a): 01-02-2002
Odgovori: 26140
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Morbidna zajebancija :)

citat:
cupo wrote:
Žiku Rabije 73 godine i kaze i sama se ponekad prostituise...joj pa zamisli joj p....








jooooj mozes misliti 73-godine...hahaha...da je moj djed rahmetli ziv sad bi on kod Rabije na kahvu...
15-09-2008 at 22:57 | Ukljuèi u odgovor
laly
Nivo: Moderator podforuma
Don't Let Me Be Misunderstood

Registriran(a): 19-11-2005
Lokacija: Wudang
Odgovori: 39084
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Morbidna zajebancija :)

citat:
cupo wrote:




aman jarabi ko limu je zgrijesio da se nako prevrce u grobu
15-09-2008 at 22:59 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Morbidna zajebancija :)

Al najaci su mi komentari svijeta ispod videa

ova hudnica dosla da se oproba ko spikerka



A komentar



siroma80 (2 months ago) Show Hide

Samo se ti tjero cvrsto drzi k**** - tako ces vise postici, ... jer nije ovo za tebe.




15-09-2008 at 23:06 | Ukljuèi u odgovor
Putnik
Nivo: Forumski doajen
Deveram, deveram...

Registriran(a): 01-02-2002
Odgovori: 26140
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Morbidna zajebancija :)

citat:
cupo wrote:
Al najaci su mi komentari svijeta ispod videa

ova hudnica dosla da se oproba ko spikerka

A komentar
siroma80 (2 months ago) Show Hide

Samo se ti tjero cvrsto drzi k**** - tako ces vise postici, ... jer nije ovo za tebe.



Ja ipak mislim da je ona usla u drugi krug... i to odmah nakon ove probe...
15-09-2008 at 23:10 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 37
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: EminaS, meho, Mela77, mikimini, Mir$o, pljosko, strokeunit
FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Morbidna zajebancija :) New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice