Info: Svi posjetioci foruma su obavezni da potuju forumska pravila.

FORUM : Sport : Sportske vijesti
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Poiljalac Poruka
asmir
Nivo: Forumski doajen
heljak

Registriran(a): 21-01-2006
Odgovori: 11587
IP: Maskiran

View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Sportske vijesti

derbi grcke lige izmedju Olimpijakosai Panatenaikosa 

mjenjam dva kanarinca za dobru sevu
06-03-2007 at 08:18 | Ukljui u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828

View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User

Spisak kandidata za utakmicu kvalifikacija za Euro 2008. godine protiv Norveke u Oslu 24. marta selektor nogometne reprezentacije Bosne i Hercegovine Fuad Muzurovi odluio je saopiti idue sedmice. Kako kae, ima mnogo nejasnoa koje eli razrijeiti prije nego to u javnost izae s imenima kandidata. Podsjetimo, objavljivanje spiska ranije je bilo najavljeno za ovu sedmicu.elim rijeiti sve dileme i imati istu situaciju da bih mogao objaviti spisak. Ne bih sebe i druge dovodio u neugodne situacije. Hou i naim igraima iz Premijer lige dati prostora da odigraju predstojee kolo i skrenu panju na sebe. Pozivi igraima u inostranstvu otii e ranije, a spisak planiram objaviti do narednog etvrtka - rekao nam je juer Muzurovi.
Dileme su vezane uz imena nekoliko igraa sa kojima se pekuliralo proteklih dana. Prvi na Muzurovievoj listi je Elvir Rahimi.
- Dok je bio u BiH, razgovarali smo i bio je vrlo konkretan i rekao da e se odazvati pozivu. Poslije toga nismo razgovarali, a svata sam itao po novinama. elim od njega uti da li na dogovor vai ili se predomislio - govori Muzurovi.
Dileme vezane uz Dragana ilia su rijeene i sigurno je da golman Rijeke nee braniti za BiH.
- Poto su Tolja i Hasagi ostali pri svojim stavovima da ne brane za reprezentaciju, odluio sam se za Eldina Jakupovia i Adnana Guu. Jakupovi mi je rekao da e braniti i oekujem ga na pripremama.
Guo je i prije bio u reprezentaciji. Gledao sam ga i imam dobre informacije. Zasluuje ansu i ja u mu je dati - najavljuje Muzurovi.

Pripreme u Sarajevu

Pripreme za me s Norvekom bit e obavljene u Sarajevu. Muzurovi je planirao treninge na Koevu i Grbavici.
- Planiram da pripreme ponu 19. marta. Okupit emo se u hotelu "Radon Plaza", gdje emo boraviti do odlaska u Norveku. Trenirat emo jednom dnevno - saopio je Muzurovi.

(vjesnik / da)

08-03-2007 at 11:52 | Ukljui u odgovor
asmir
heljak

mogu zamislit nam sastava kad ce nam guso branit(svaka cast momku bio dobar nekad al sad brate)
a ovaj Jakupovic zar on nas nije odbijo prosle godine i odlucijo da brani za Svicarsku 

08-03-2007 at 14:04 | Ukljui u odgovor
Rejdegejnstdvomain

Registriran(a): 10-10-2006
Odgovori: 9414

icon Re: Re: Sportske vijesti

citat:
asmir wrote:
mogu zamislit nam sastava kad ce nam guso branit(svaka cast momku bio dobar nekad al sad brate)
a ovaj Jakupovic zar on nas nije odbijo prosle godine i odlucijo da brani za Svicarsku

koji bolan guo? jel onaj to je igro u elji?
08-03-2007 at 14:06 | Ukljui u odgovor
M.G.
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 03-03-2007
Odgovori: 772

Pa jel to niko sinoc nije gledao box
Klitschko i Austin
Citave 4 minute se fightalo
Klitschko knock-outiro Austina u 2.rundi  

Lopovi,ne kradite!

Drava ne voli konkurenciju
11-03-2007 at 19:24 | Ukljui u odgovor
asmir
heljak

icon Re: Re: Sportske vijesti

citat:
Rejdegejnstdvomain wrote:

koji bolan guo? jel onaj to je igro u elji?

jasta je tad je bio dobar  

12-03-2007 at 09:05 | Ukljui u odgovor
Abulafija

Izbornik nogometne reprezentacije Bosne i Hercegovine Fuad Muzurovi danas je objavio spisak igraa za kvalifikacijsku utakmcu za Europsko prvenstvo protiv Norveke 24. oujka u Oslu. Muzurovi je pozvao...

... 25 igraa, od kojih je samo vratar Romeo Mitrovi iz domaeg prvenstva, dok su ak etiri reprezentativca lanovi splitskog Hajduka. Na spisku se nalaze sljedei igrai:

Vratari: Adnan Guo (Pandurii, Rumunija), Eldin Jakupovi (Lokomotiv, Moskva) i Romeo Mitrovi (Zrinjski, Mostar);

Obrana: Demal Berberovi (Litex, Bugarska), Mirko Hrgovi (Hajduk, Hrvatska) Branimir Baji (Partizan, Srbija), Safet Nadarevi (Zagreb, Hrvatska), Boris Panda (Hajduk) i Vedin Musi (Treviso, Italija);

Vezni igrai: Dario Damjanovi (Hajduk), Zajko Zeba (Kamaz, Rusija), Branislav Kruni (MF Moskva, Rusija), Zvjezdan Misimovi (Bochum, Njemaka), Elvir Rahimi (CSKA, Rusija), Darko Maleti (Partizan), Ajdin Maksumi (Khimki, Rusija) i Mario Boi (Videoton, Maarska).

Napad: Vedad Ibievi (Alemannia, Njemaka), Edin Deko (Teplice, eka), Zlatan Muslimovi (Parma, Italija), Adnan ustovi (Mouscron, Belgija), Mladen Bartolovi (Hajduk), Edin Pehli (Kaunas, Litvanija), Ivan Radelji (Slaven Belupo Hrvatska) i Admir Vladavi (Zilina, Slovaka),

Izbornik Muzurovi izrazio je oekivanje da e se svi navedeni igrai odazvati, ukljuujui i Elvira Rahimia, standardnog prvotimca moskovskog CSKA i ponajboljeg veznog igraa u Rusiji.

"U prva etiri kvalifikacijska susreta dosta toga smo propustili, ali je sportski oekivati da neto pokuamo u Norvekoj. Veinu pozvanih ine mladi igrai od kojih elimo napraviti okosnicu momadi za neke naredne kvalifikacije", kazao je Muzurovi, kojem e susret u Oslu biti prvi na mjestu izbornika u novom mandatu, nakon to je tu dunot u 13 utakmica ve obavljao izmeu 1995. i 1997. godine.

Novi-stari izbornik ni ovog puta nije htio kometirati izostanak veeg broja standardnih reprezentativaca, koji su svoj nastup ranije uvjetovali ultimativnim zahtjevom za odlazak nekih od elnika Nogometnog saveza BiH.

Reprezentacija e se okupiti 19. oujka u Sarajevu, gdje e se u narednih pet dana pripremati do puta u Oslo 23. oujka.

U etiri odigrana kvalifikacijska susreta u skupini C reprezentacija BiH pobijedila je Maltu (5:2), igrala je nerijeeno s Moldavijom (2:2), dok je poraena u susretima s Maarskom (1:3) i Grkom (0:4).

(Fena)

15-03-2007 at 16:40 | Ukljui u odgovor
Rodjeni

Registriran(a): 30-11-2006
Odgovori: 8284

Ljudi moji,pa izgleda da samo jedan iz citave BiH zna igrat lopte a ovi ostali niko pojma nema.
Ja bih forsiro ove nase mlade igrace iz BiH jer svakako smo pusiona pa nek se momci afirmishu dok je vrijeme pa slijedece kvali-igre ce bit taman spremni.
Nemam nista protiv ovih u inostranstvu al oni vecina cuvaju nogice za svoje klubove jer tu su pare a ne u BiH
Domache je najbolje jebo EU

[Edited by Rodjeni on 15-03-2007 at 17:15 GMT]

15-03-2007 at 17:14 | Ukljui u odgovor
asmir
heljak

Bivsi drzavni neprijatelj br 1 i najpoznati huligan na svjetu HICKEY,u Portu prije nekoliko dana.Vrlo rjetko sad dolazi na utakmice Chelsea jer dugo vec zivi u Aziji ali kad dodje svi pogledi su upuceni prema njemu

sa njegove desne strane Eccles kao 18-godisnjak jedan od prvih vodja navijaca na kultnoj tribini Stamford Bridga,THE SHED-u grupa koja ce kasnje biti poznata kao Headhunters

sa desne strana mu je jedan od najveci navijaca Chelsea a da nije englez sa nekih 200-injak utakmica sto u engleskoj sto u evropi zadnjih 20-30 godina

evo i naslovne strane knjige o Hickey-u malo je mladji bio tad,autobiografije u kojoj je izmedju ostalog pokusao dokazat nevinost prema obtuzbama od zvanicnih engleskih vlasti koji su ga proglasili drzavnim neprijateljem 1

17-03-2007 at 22:35 | Ukljui u odgovor
Abulafija

24SI - Vijest koja je stigla iz FIFA-e okirala je selektora Fuada Muzurovia i cijelu reprezentaciju BiH. Golman Eldin Jakupovi ne moe braniti za BiH jer je prije dvije godine potpisao pristupno pismo da e braniti za vicarsku.

"Ni sam ne znam ta da kaem. Ova vijest me je dotukla. Sada se mogu samo kajati to sam potpisao to pismo prije dvije godine. Bio sam pod pritiskom iz kluba Thuna. Nisam znao kako e se moja karijera razvijati, bio sam mlad, preplaen i podlegao sam pritiscima kojima su me podvrgli. U zadnje vrijeme sam shvatio da su me ucijenili i da vicarci nikada nisu ozbiljno raunali na mene. Otkako sam otiao u Rusiju nitko me nije zvao... Sada, kada sam dobio poziv za BiH, poeli su me pljuvati po novinama kako sam okrenuo lea vicarskoj i zaboravio dravu koja mi je sve dala. Razmiljam da postoji mogunost da su iz Fudbalkog saveza vicarske urgirali u FIFA-i da mi ne dopuste nastup za BiH", kae za Jakupovi.

(avaz.ba)

21-03-2007 at 11:59 | Ukljui u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 5
Skriveni clanovi: 0
Aktivni lanovi: 0
Sretan roendan: Adrenalin, cekpi, Djeronimo, jjasko, kanarinac, necko_lav, santanita, Walter_Wolf, ZEHRUDIN
FORUM : Sport : Sportske vijesti New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... Last Page >>

Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?

Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net