Info: Svi posjetioci foruma su obavezni da poštuju forumska pravila.


FORUM : Sport : Sportske vijesti
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
asmir
Nivo: Forumski doajen
heljak

Registriran(a): 21-01-2006
Lokacija: nema me nigdje
Odgovori: 11587
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Sportske vijesti

derbi grcke lige izmedju Olimpijakosai Panatenaikosa 


mjenjam dva kanarinca za dobru sevu
06-03-2007 at 08:18 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Sportske vijesti

Spisak kandidata za utakmicu kvalifikacija za Euro 2008. godine protiv Norveške u Oslu 24. marta selektor nogometne reprezentacije Bosne i Hercegovine Fuad Muzuroviæ odluèio je saopæiti iduæe sedmice. Kako kaže, ima mnogo nejasnoæa koje želi razriješiti prije nego što u javnost izaðe s imenima kandidata. Podsjetimo, objavljivanje spiska ranije je bilo najavljeno za ovu sedmicu.Želim riješiti sve dileme i imati èistu situaciju da bih mogao objaviti spisak. Ne bih sebe i druge dovodio u neugodne situacije. Hoæu i našim igraèima iz Premijer lige dati prostora da odigraju predstojeæe kolo i skrenu pažnju na sebe. Pozivi igraèima u inostranstvu otiæi æe ranije, a spisak planiram objaviti do narednog èetvrtka - rekao nam je juèer Muzuroviæ.
Dileme su vezane uz imena nekoliko igraèa sa kojima se špekuliralo proteklih dana. Prvi na Muzuroviæevoj listi je Elvir Rahimiæ.
- Dok je bio u BiH, razgovarali smo i bio je vrlo konkretan i rekao da æe se odazvati pozivu. Poslije toga nismo razgovarali, a svašta sam èitao po novinama. Želim od njega èuti da li naš dogovor važi ili se predomislio - govori Muzuroviæ.
Dileme vezane uz Dragana Žiliæa su riješene i sigurno je da golman Rijeke neæe braniti za BiH.
- Pošto su Tolja i Hasagiæ ostali pri svojim stavovima da ne brane za reprezentaciju, odluèio sam se za Eldina Jakupoviæa i Adnana Gušu. Jakupoviæ mi je rekao da æe braniti i oèekujem ga na pripremama.
Gušo je i prije bio u reprezentaciji. Gledao sam ga i imam dobre informacije. Zaslužuje šansu i ja æu mu je dati - najavljuje Muzuroviæ.

Pripreme u Sarajevu

Pripreme za meè s Norveškom bit æe obavljene u Sarajevu. Muzuroviæ je planirao treninge na Koševu i Grbavici.
- Planiram da pripreme poènu 19. marta. Okupit æemo se u hotelu "Radon Plaza", gdje æemo boraviti do odlaska u Norvešku. Trenirat æemo jednom dnevno - saopæio je Muzuroviæ.

(vjesnik / da)


08-03-2007 at 11:52 | Ukljuèi u odgovor
asmir
Nivo: Forumski doajen
heljak

Registriran(a): 21-01-2006
Lokacija: nema me nigdje
Odgovori: 11587
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Sportske vijesti

mogu zamislit nam sastava kad ce nam guso branit(svaka cast momku bio dobar nekad al sad brate)
a ovaj Jakupovic zar on nas nije odbijo prosle godine i odlucijo da brani za Svicarsku 


mjenjam dva kanarinca za dobru sevu
08-03-2007 at 14:04 | Ukljuèi u odgovor
Rejdžegejnstdvošmašin
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 10-10-2006
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9414
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Sportske vijesti

citat:
asmir wrote:
mogu zamislit nam sastava kad ce nam guso branit(svaka cast momku bio dobar nekad al sad brate)
a ovaj Jakupovic zar on nas nije odbijo prosle godine i odlucijo da brani za Svicarsku

koji bolan gušo? jel onaj što je igro u želji?
08-03-2007 at 14:06 | Ukljuèi u odgovor
M.G.
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 03-03-2007
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 772
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Sportske vijesti

Pa jel to niko sinoc nije gledao box
Klitschko i Austin
Citave 4 minute se fightalo
Klitschko knock-outiro Austina u 2.rundi  


Lopovi,ne kradite!

Država ne voli konkurenciju
11-03-2007 at 19:24 | Ukljuèi u odgovor
asmir
Nivo: Forumski doajen
heljak

Registriran(a): 21-01-2006
Lokacija: nema me nigdje
Odgovori: 11587
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Re: Sportske vijesti

citat:
Rejdžegejnstdvošmašin wrote:

koji bolan gušo? jel onaj što je igro u želji?

jasta je tad je bio dobar  


mjenjam dva kanarinca za dobru sevu
12-03-2007 at 09:05 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Sportske vijesti

Izbornik nogometne reprezentacije Bosne i Hercegovine Fuad Muzuroviæ danas je objavio spisak igraèa za kvalifikacijsku utakmcu za Europsko prvenstvo protiv Norveške 24. ožujka u Oslu. Muzuroviæ je pozvao...


... 25 igraèa, od kojih je samo vratar Romeo Mitroviæ iz domaæeg prvenstva, dok su èak èetiri reprezentativca èlanovi splitskog Hajduka. Na spisku se nalaze sljedeæi igraèi:

Vratari: Adnan Gušo (Pandurii, Rumunija), Eldin Jakupoviæ (Lokomotiv, Moskva) i Romeo Mitroviæ (Zrinjski, Mostar);

Obrana: Džemal Berberoviæ (Litex, Bugarska), Mirko Hrgoviæ (Hajduk, Hrvatska) Branimir Bajiæ (Partizan, Srbija), Safet Nadareviæ (Zagreb, Hrvatska), Boris Pandža (Hajduk) i Vedin Musiæ (Treviso, Italija);

Vezni igraèi: Dario Damjanoviæ (Hajduk), Zajko Zeba (Kamaz, Rusija), Branislav Kruniæ (MF Moskva, Rusija), Zvjezdan Misimoviæ (Bochum, Njemaèka), Elvir Rahimiæ (CSKA, Rusija), Darko Maletiæ (Partizan), Ajdin Maksumiæ (Khimki, Rusija) i Mario Božiæ (Videoton, Maðarska).

Napad: Vedad Ibiševiæ (Alemannia, Njemaèka), Edin Džeko (Teplice, Èeška), Zlatan Muslimoviæ (Parma, Italija), Adnan Èustoviæ (Mouscron, Belgija), Mladen Bartoloviæ (Hajduk), Edin Pehliæ (Kaunas, Litvanija), Ivan Radeljiæ (Slaven Belupo Hrvatska) i Admir Vladaviæ (Zilina, Slovaèka),

Izbornik Muzuroviæ izrazio je oèekivanje da æe se svi navedeni igraèi odazvati, ukljuèujuæi i Elvira Rahimiæa, standardnog prvotimca moskovskog CSKA i ponajboljeg veznog igraèa u Rusiji.

"U prva èetiri kvalifikacijska susreta dosta toga smo propustili, ali je sportski oèekivati da nešto pokušamo u Norveškoj. Veæinu pozvanih èine mladi igraèi od kojih želimo napraviti okosnicu momèadi za neke naredne kvalifikacije", kazao je Muzuroviæ, kojem æe susret u Oslu biti prvi na mjestu izbornika u novom mandatu, nakon što je tu dužnot u 13 utakmica veæ obavljao izmeðu 1995. i 1997. godine.

Novi-stari izbornik ni ovog puta nije htio kometirati izostanak veæeg broja standardnih reprezentativaca, koji su svoj nastup ranije uvjetovali ultimativnim zahtjevom za odlazak nekih od èelnika Nogometnog saveza BiH.

Reprezentacija æe se okupiti 19. ožujka u Sarajevu, gdje æe se u narednih pet dana pripremati do puta u Oslo 23. ožujka.

U èetiri odigrana kvalifikacijska susreta u skupini C reprezentacija BiH pobijedila je Maltu (5:2), igrala je neriješeno s Moldavijom (2:2), dok je poražena u susretima s Maðarskom (1:3) i Grèkom (0:4).

(Fena)

15-03-2007 at 16:40 | Ukljuèi u odgovor
Rodjeni
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 30-11-2006
Lokacija: Diva Grabovica
Odgovori: 8284
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Sportske vijesti

Ljudi moji,pa izgleda da samo jedan iz citave BiH zna igrat lopte a ovi ostali niko pojma nema.
Ja bih forsiro ove nase mlade igrace iz BiH jer svakako smo pusiona pa nek se momci afirmishu dok je vrijeme pa slijedece kvali-igre ce bit taman spremni.
Nemam nista protiv ovih u inostranstvu al oni vecina cuvaju nogice za svoje klubove jer tu su pare a ne u BiH
Domache je najbolje jebo EU

[Edited by Rodjeni on 15-03-2007 at 17:15 GMT]

15-03-2007 at 17:14 | Ukljuèi u odgovor
asmir
Nivo: Forumski doajen
heljak

Registriran(a): 21-01-2006
Lokacija: nema me nigdje
Odgovori: 11587
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Sportske vijesti

Bivsi drzavni neprijatelj br 1 i najpoznati huligan na svjetu HICKEY,u Portu prije nekoliko dana.Vrlo rjetko sad dolazi na utakmice Chelsea jer dugo vec zivi u Aziji ali kad dodje svi pogledi su upuceni prema njemu

sa njegove desne strane Eccles kao 18-godisnjak jedan od prvih vodja navijaca na kultnoj tribini Stamford Bridga,THE SHED-u grupa koja ce kasnje biti poznata kao Headhunters

sa desne strana mu je jedan od najveci navijaca Chelsea a da nije englez sa nekih 200-injak utakmica sto u engleskoj sto u evropi zadnjih 20-30 godina





evo i naslovne strane knjige o Hickey-u malo je mladji bio tad,autobiografije u kojoj je izmedju ostalog pokusao dokazat nevinost prema obtuzbama od zvanicnih engleskih vlasti koji su ga proglasili drzavnim neprijateljem 1






 


mjenjam dva kanarinca za dobru sevu
17-03-2007 at 22:35 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Sportske vijesti

24SI - Vijest koja je stigla iz FIFA-e šokirala je selektora Fuada Muzuroviæa i cijelu reprezentaciju BiH. Golman Eldin Jakupoviæ ne može braniti za BiH jer je prije dvije godine potpisao pristupno pismo da æe braniti za Švicarsku.

"Ni sam ne znam šta da kažem. Ova vijest me je dotukla. Sada se mogu samo kajati što sam potpisao to pismo prije dvije godine. Bio sam pod pritiskom iz kluba Thuna. Nisam znao kako æe se moja karijera razvijati, bio sam mlad, preplašen i podlegao sam pritiscima kojima su me podvrgli. U zadnje vrijeme sam shvatio da su me ucijenili i da Švicarci nikada nisu ozbiljno raèunali na mene. Otkako sam otišao u Rusiju nitko me nije zvao... Sada, kada sam dobio poziv za BiH, poèeli su me pljuvati po novinama kako sam okrenuo leða Švicarskoj i zaboravio državu koja mi je sve dala. Razmišljam da postoji moguænost da su iz Fudbalkog saveza Švicarske urgirali u FIFA-i da mi ne dopuste nastup za BiH", kaže za Jakupoviæ.

(avaz.ba)

21-03-2007 at 11:59 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 50
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: EminaS, meho, Mela77, mikimini, Mir$o, pljosko, strokeunit
FORUM : Sport : Sportske vijesti New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice