Info: Svi posjetioci foruma su obavezni da potuju forumska pravila.

FORUM : Sport : Sportske vijesti
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Poiljalac Poruka
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran

View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Sportske vijesti

Kako e BiH igrati u Oslu: Protiv Norveke sa jednim napadaem!24SI - Selektor fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine Fuad Muzurovi uigrava tim koji e u subotu na stadionu Uleval suprotstaviti Norvekoj. Prema onome to smo vidjeli na treninzima, ini se da Muzurovi ve zna sastav koji e zapoeti utakmicu.

Jedina je nepoznanica ko e od napadaa zauzeti mjesto u startnoj postavi. Muzurovi se odluio za formaciju sa jednim picem, a dvoumi se izmeu Zlatana Muslimovia i Vedada Ibievia.

BiH bi formacijski u Oslu trebala biti postavljena u sistemu 4-4-1-1 ili 4-5-1, u zavisnosti od uloge Zvjezdana Misimovia, koji bi trebao imati slobodu u igri i biti podrka Muslimoviu ili Ibieviu.

Na golu e stajati Adnan Guo, koji je, zbog visine i iskustva, dobio prednost u odnosu na Romea Mitrovia. Odbrambena etvorka je poznata. Na lijevom boku e igrati Mirko Hrgovi, a na desnom Demo Berberovi, koji se, dodue, ali na laku povredu ali bi trebao biti spreman za Oslo. Stoperi e biti Safet Nadarevi i Branimir Baji.

Dva defanzivna vezna igraa su Branislav Kruni i Dario Damjanovi. Na desnoj e strani biti Darko Maleti, a na lijevoj Mladen Bartolovi. Alternative Maletiu i jednom od dvojice zadnjih veznih su Vedin Musi i Zajko Zeba.

Sa njima dvojicom na tim bi dobio u ofanzivi, ali vjerovatno izgubio u igri prema nazad. Zato se moe oekivati da Musi i Zeba budu Muzurovievi dokeri sa klupe.

(avaz.ba)

22-03-2007 at 11:24 | Ukljui u odgovor
Abulafija

Berberovic: Odigrali iz inata!

Ovako to ispadne kada okrenes ledja onima s kojima si do neki dan srecu dijelio, Dzemale Berberovicu. Mozes kako hoces, ali ne mozes dokle hoces!

Standardni clan drzavnog tima iz Liteksa Dzemal Berberovic, koji je teze povrijeden u duelu sa Pedersenom, iz Osla je direktno otputovao u Lovec.
- Jos uvijek ne znam tacnu dijagnozu, jer tek sam za utorak rezervisao kontrolni pregled, odnosno magnetnu rezonancu, kaze Berberovic, koji je u nedjelju doputovao u Lovec. Prema prvim ljekarskim prognozama Berberovic je zavrsio ovu sezonu.

- Vjerujte, od bolova ne mogu da gledam na oci. Nisam spavao vec dvije noci, a u avionu sam mislio da ce mi noga eksplodirati... Kako kaze Berberovic, zglob mu je natekao odmah, a dan nakon meca koljeno je jos oticalo...

- Katastrofa, vidjeli ste kako mi se noga savila, u momentu sam pomislio da ce mi pucii noga na pola.... Valjda ce biti dobro. Ali, uprkos uzasnim bolovima, drago mi je zbog nase pobjede u Oslu koju slavim u suzama. Niko se nije nadao i vjerovao u nas, ali smo stisnuli zube i odigrali iz inata, dodaje Berberovic.
27 Mar 2007 by vuko

Hehehehe, ima Boga, pa da je ko orah

28-03-2007 at 12:21 | Ukljui u odgovor
Djura
Nivo: Forumski doajen
SKOJEVAC

Registriran(a): 15-04-2004
Odgovori: 5232

View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage

Konano zlato!

Hrvatska vaterpolska reprezentacija je prvak svijeta! Teka finalna bitka s Maarima otila je apsolutno zaslueno na stranu najboljih, na stranu hrvatskih vaterpolista koji su konano doli do prvog zlata za na vaterpolo od samostalnosti! Generacija koju je veliki Ratko Rudi doveo na svjetski tron u dva produetka, nakon 38 minuta estoke borbe, pokazala je da je najbolja na svijetu!
Finale Svjetskog prvenstva:

Hrvatska - Maarska 9:8 (1:2, 3:1, 1:3, 2:1 - 1:1, 1:0)
SVJETSKI PRVACI:
Frano VIAN, Damir BURI, Andro BULJE, Zdeslav VRDOLJAK, Aljoa KUNAC, Maro JOKOVI, Mile SMODLAKA, Teo OGA, Pavo MARKOVI, Samir BARA, Igor HINI, Miho BOKOVI, Josip PAVI.
Izbornik: Ratko RUDI

Idealna defnicija sexa: OOP,PRC,AAH,STRC!!!

02-04-2007 at 08:51 | Ukljui u odgovor
Djura
SKOJEVAC

Registriran(a): 15-04-2004
Odgovori: 5232

Idealna defnicija sexa: OOP,PRC,AAH,STRC!!!

02-04-2007 at 08:52 | Ukljui u odgovor
asmir
heljak

Registriran(a): 21-01-2006
Odgovori: 11587

Navijaci gadjali domace igrace

Slavija je juce u gradskom derbiju savladala ekipu Zeljeznicara sa 2-1 u susretu koji je u 81 min. bio prekinut pola sata.Gostujuci navijaci su tvrdim predmetima pogodili domaceg kapitena Bojana Regulju u glavu i golmana Ratka Dujkovica pa je delegat susreta Dubravko Miskovic da se izparazni tribina sa gostujucim navijacima.

To je trajalo oko 30 min,kad je policija izpraznila tribinu mec je nastavljen.Gostujuci navijaci su se nakon izlaza sa tribine obracunali sa policijom bilo je i fizicki kontakata ,al sve je se brzo zavrsilo.Pri povratku kuci simpatizeri zeljeznicara polupali su stakla na privatnoj firmi Mahagoni i nekoliko privatni kuca u Istocnom Sarajvu.

U Avazu kazu da je prilikom kontakta na razgranicenju sa policijom povrjedjeno 8 policajaca 

mjenjam dva kanarinca za dobru sevu
02-04-2007 at 11:14 | Ukljui u odgovor
Abulafija

Sramota BH fudbala: Afera "Mramor"

VJESNIK.INFO - Prozvani u aferi "Mramor" juer se nisu htjeli ili smjeli uputati u detaljnije komentiranje sluaja koji je uzburkao nogometnu javnost u BiH. Svi su, to se moglo i oekivati, odbacili optube. Dnevni Avaz je prenio detalje sa audio snimka koji je bio puten na pres konferenciji FK Maramor u ponedeljak.
Audio snimak:

Na prekjueranjoj pres-konferenciji puten je i audio snimak telefonskih razgovora glavnog sudije mea Tarika Kee, odnosno pomonika Muamera Dalipagia sa sagovornikom koji im se lano predstavio kao lan Uprave kluba iz Lukavca Suad Mehi.

Keo je, kako smo mogli uti, tokom tog razgovora spomenuo ime predsjednika Nogometnog saveza Federacije BiH Huseina Golaa, koji je, navodno, trebao "pokriti" sudije za njihov uinak na utakmici u Mramoru.

uo sam se sa Husom (Golaem) da odradimo utakmicu za Radniki, a on e se pobrinuti da dogodine ostanemo na listi. Rekao sam i svom pomoniku Dalipagiu da bude pametan. Lijepo je na ovoj ligi, zaradi dvije-tri stoje svugdje. I on je rekao da e mahati za Lukavac, a i meni se j..e za njih (misli na Mramor).

Pokuat emo dati sve od sebe, samo ne moemo ni mi previe izmiljati. Zvao sam i kontrolora, a stari (Kein otac Fuad, inae ekonom nogometne reprezentacije BiH) je naao vezu u Mostaru. Baka (Bla Slikovi) je dobar s kontrolorom (eljko Peri), jer se oni jo znaju iz Mostara. Obeao je da e biti sve uredu, samo morat ete nagraditi i njih. Mi smo sve kontroloru objasnili i rekli da Huso stoji iza toga kazao je Keo sagovorniku za kojeg je mislio da je predstavnik Radnikog.

Gola, iji je mlai sin Miralem inae nogometa Radnikog, je u izjavi za Dnevni Avaz rekao:

Predsjednitvo Nogometnog saveza Federacije BiH zasjedat e u srijedu u Sarajevu i tom prilikom raspravljati o sluaju. to se mene tie, ne mogu komentarisati neto to nisam govorio. O toj utakmici sam razgovarao samo sa generalnim sekretarom (Fahrudin Prljaa) i to u vezi sa osiguranjem, odnosno da traimo pojaano obezbjeenje. Inae nikada ne kontaktiram sa sudijama. Pokrenut emo postupak da se utvrdi istina bile su Golaeve rijei.

(Vjesnik.info / Sportzine.ba)

04-04-2007 at 15:12 | Ukljui u odgovor
Rejdegejnstdvomain

Registriran(a): 10-10-2006
Odgovori: 9414

mamu im Jeb..

04-04-2007 at 15:32 | Ukljui u odgovor
prekrasno_zla

Registriran(a): 07-02-2006
Odgovori: 13391

icon Re: Re: Sportske vijesti

citat:
Rejdegejnstdvomain wrote:
mamu im Jeb..

i ja, i ja....
treba fudbal ukinut! kazem ja vama a vi me ne fermate ;jojcovjece
04-04-2007 at 15:33 | Ukljui u odgovor
Rejdegejnstdvomain

Registriran(a): 10-10-2006
Odgovori: 9414

citat:
prekrasno_zla wrote:

i ja, i ja....
treba fudbal ukinut! kazem ja vama a vi me ne fermate ;jojcovjece

ja samo kaem "mamu im Jeb... " e sad, oel ga ukint ne znam!
04-04-2007 at 15:37 | Ukljui u odgovor
asmir
heljak

Registriran(a): 21-01-2006
Odgovori: 11587

citat:
Rejdegejnstdvomain wrote:
mamu im Jeb..

sto to je kantonalni derbi,da su prodali mozda bi mi platu dali na vrjeme ovako nema ni kabasa  

mjenjam dva kanarinca za dobru sevu
04-04-2007 at 15:43 | Ukljui u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 9
Skriveni clanovi: 0
Aktivni lanovi: 0
Sretan roendan: ado_car, Bambi, BosniaN2, BozniaN2, edita-muzicar, omar075, Primarijus, SuadTuzla89, Suad_japan, Tea 11, york
FORUM : Sport : Sportske vijesti New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... Last Page >>

Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?

Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net