Info: Svi posjetioci foruma su obavezni da poštuju forumska pravila.


FORUM : Sport : Sportske vijesti
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Sportske vijesti

Kako æe BiH igrati u Oslu: Protiv Norveške sa jednim napadaèem!24SI - Selektor fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine Fuad Muzuroviæ uigrava tim koji æe u subotu na stadionu Uleval suprotstaviti Norveškoj. Prema onome što smo vidjeli na treninzima, èini se da Muzuroviæ veæ zna sastav koji æe zapoèeti utakmicu.

Jedina je nepoznanica ko æe od napadaèa zauzeti mjesto u startnoj postavi. Muzuroviæ se odluèio za formaciju sa jednim špicem, a dvoumi se izmeðu Zlatana Muslimoviæa i Vedada Ibiševiæa.

BiH bi formacijski u Oslu trebala biti postavljena u sistemu 4-4-1-1 ili 4-5-1, u zavisnosti od uloge Zvjezdana Misimoviæa, koji bi trebao imati slobodu u igri i biti podrška Muslimoviæu ili Ibiševiæu.

Na golu æe stajati Adnan Gušo, koji je, zbog visine i iskustva, dobio prednost u odnosu na Romea Mitroviæa. Odbrambena èetvorka je poznata. Na lijevom boku æe igrati Mirko Hrgoviæ, a na desnom Džemo Berberoviæ, koji se, doduše, žali na lakšu povredu ali bi trebao biti spreman za Oslo. Stoperi æe biti Safet Nadareviæ i Branimir Bajiæ.

Dva defanzivna vezna igraèa su Branislav Kruniæ i Dario Damjanoviæ. Na desnoj æe strani biti Darko Maletiæ, a na lijevoj Mladen Bartoloviæ. Alternative Maletiæu i jednom od dvojice zadnjih veznih su Vedin Musiæ i Zajko Zeba.

Sa njima dvojicom naš tim bi dobio u ofanzivi, ali vjerovatno izgubio u igri prema nazad. Zato se može oèekivati da Musiæ i Zeba budu Muzuroviæevi džokeri sa klupe.

(avaz.ba)

22-03-2007 at 11:24 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Sportske vijesti

Berberovic: Odigrali iz inata!

Ovako to ispadne kada okrenes ledja onima s kojima si do neki dan srecu dijelio, Dzemale Berberovicu. Mozes kako hoces, ali ne mozes dokle hoces!

Standardni clan drzavnog tima iz Liteksa Dzemal Berberovic, koji je teze povrijeden u duelu sa Pedersenom, iz Osla je direktno otputovao u Lovec.
- Jos uvijek ne znam tacnu dijagnozu, jer tek sam za utorak rezervisao kontrolni pregled, odnosno magnetnu rezonancu, kaze Berberovic, koji je u nedjelju doputovao u Lovec. Prema prvim ljekarskim prognozama Berberovic je zavrsio ovu sezonu.

- Vjerujte, od bolova ne mogu da gledam na oci. Nisam spavao vec dvije noci, a u avionu sam mislio da ce mi noga eksplodirati... Kako kaze Berberovic, zglob mu je natekao odmah, a dan nakon meca koljeno je jos oticalo...

- Katastrofa, vidjeli ste kako mi se noga savila, u momentu sam pomislio da ce mi pucii noga na pola.... Valjda ce biti dobro. Ali, uprkos uzasnim bolovima, drago mi je zbog nase pobjede u Oslu koju slavim u suzama. Niko se nije nadao i vjerovao u nas, ali smo „stisnuli zube“ i odigrali iz inata, dodaje Berberovic.
27 Mar 2007 by vuèko



Hehehehe, ima Boga, pa da je ko orah

28-03-2007 at 12:21 | Ukljuèi u odgovor
Djura
Nivo: Forumski doajen
SKOJEVAC

Registriran(a): 15-04-2004
Lokacija: Sydney
Odgovori: 5232
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Sportske vijesti




Konaèno zlato!

Hrvatska vaterpolska reprezentacija je prvak svijeta! Teška finalna bitka s Maðarima otišla je apsolutno zasluženo na stranu najboljih, na stranu hrvatskih vaterpolista koji su konaèno došli do prvog zlata za naš vaterpolo od samostalnosti! Generacija koju je veliki Ratko Rudiæ doveo na svjetski tron u dva produžetka, nakon 38 minuta žestoke borbe, pokazala je da je najbolja na svijetu!
Finale Svjetskog prvenstva:



Hrvatska - Maðarska 9:8 (1:2, 3:1, 1:3, 2:1 - 1:1, 1:0)
SVJETSKI PRVACI:
Frano VIÆAN, Damir BURIÆ, Andro BUŠLJE, Zdeslav VRDOLJAK, Aljoša KUNAC, Maro JOKOVIÆ, Mile SMODLAKA, Teo ÐOGAŠ, Pavo MARKOVIÆ, Samir BARAÈ, Igor HINIÆ, Miho BOŠKOVIÆ, Josip PAVIÆ.
Izbornik: Ratko RUDIÆ

 


Idealna defnicija sexa: OOP,PRC,AAH,STRC!!!









02-04-2007 at 08:51 | Ukljuèi u odgovor
Djura
Nivo: Forumski doajen
SKOJEVAC

Registriran(a): 15-04-2004
Lokacija: Sydney
Odgovori: 5232
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Sportske vijesti

 


Idealna defnicija sexa: OOP,PRC,AAH,STRC!!!









02-04-2007 at 08:52 | Ukljuèi u odgovor
asmir
Nivo: Forumski doajen
heljak

Registriran(a): 21-01-2006
Lokacija: nema me nigdje
Odgovori: 11587
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Sportske vijesti

Navijaci gadjali domace igrace

Slavija je juce u gradskom derbiju savladala ekipu Zeljeznicara sa 2-1 u susretu koji je u 81 min. bio prekinut pola sata.Gostujuci navijaci su tvrdim predmetima pogodili domaceg kapitena Bojana Regulju u glavu i golmana Ratka Dujkovica pa je delegat susreta Dubravko Miskovic da se izparazni tribina sa gostujucim navijacima.

To je trajalo oko 30 min,kad je policija izpraznila tribinu mec je nastavljen.Gostujuci navijaci su se nakon izlaza sa tribine obracunali sa policijom bilo je i fizicki kontakata ,al sve je se brzo zavrsilo.Pri povratku kuci simpatizeri zeljeznicara polupali su stakla na privatnoj firmi Mahagoni i nekoliko privatni kuca u Istocnom Sarajvu.

U Avazu kazu da je prilikom kontakta na razgranicenju sa policijom povrjedjeno 8 policajaca 


mjenjam dva kanarinca za dobru sevu
02-04-2007 at 11:14 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Sportske vijesti

Sramota BH fudbala: Afera "Mramor"


VJESNIK.INFO - Prozvani u aferi "Mramor" juèer se nisu htjeli ili smjeli upuštati u detaljnije komentiranje sluèaja koji je uzburkao nogometnu javnost u BiH. Svi su, što se moglo i oèekivati, odbacili optužbe. Dnevni Avaz je prenio detalje sa audio snimka koji je bio pušten na pres konferenciji FK Maramor u ponedeljak.
Audio snimak:

Na prekjuèerašnjoj pres-konferenciji pušten je i audio snimak telefonskih razgovora glavnog sudije meèa Tarika Keèe, odnosno pomoænika Muamera Dalipagiæa sa sagovornikom koji im se lažno predstavio kao èlan Uprave kluba iz Lukavca Suad Mehiæ.

Keèo je, kako smo mogli èuti, tokom tog razgovora spomenuo ime predsjednika Nogometnog saveza Federacije BiH Huseina Golaæa, koji je, navodno, trebao "pokriti" sudije za njihov uèinak na utakmici u Mramoru.

´´Èuo sam se sa Husom (Golaæem) da odradimo utakmicu za Radnièki, a on æe se pobrinuti da dogodine ostanemo na listi. Rekao sam i svom pomoæniku Dalipagiæu da bude pametan. Lijepo je na ovoj ligi, zaradiš dvije-tri stoje svugdje. I on je rekao da æe mahati za Lukavac, a i meni se j..e za njih (misli na Mramor).

Pokušat æemo dati sve od sebe, samo ne možemo ni mi previše izmišljati. Zvao sam i kontrolora, a stari (Keèin otac Fuad, inaèe ekonom nogometne reprezentacije BiH) je našao vezu u Mostaru. Baka (Blaž Sliškoviæ) je dobar s kontrolorom (Željko Periæ), jer se oni još znaju iz Mostara. Obeæao je da æe biti sve uredu, samo morat æete nagraditi i njih. Mi smo sve kontroloru objasnili i rekli da Huso stoji iza toga´´ kazao je Keèo sagovorniku za kojeg je mislio da je predstavnik Radnièkog.

Golaæ, èiji je mlaði sin Miralem inaèe nogometaš Radnièkog, je u izjavi za ´´Dnevni Avaz´´ rekao:

´´Predsjedništvo Nogometnog saveza Federacije BiH zasjedat æe u srijedu u Sarajevu i tom prilikom raspravljati o sluèaju. Što se mene tièe, ne mogu komentarisati nešto što nisam govorio. O toj utakmici sam razgovarao samo sa generalnim sekretarom (Fahrudin Prljaèa) i to u vezi sa osiguranjem, odnosno da tražimo pojaèano obezbjeðenje. Inaèe nikada ne kontaktiram sa sudijama. Pokrenut æemo postupak da se utvrdi istina´´ bile su Golaæeve rijeèi.

(Vjesnik.info / Sportzine.ba)

04-04-2007 at 15:12 | Ukljuèi u odgovor
Rejdžegejnstdvošmašin
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 10-10-2006
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9414
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Sportske vijesti

mamu im Jeb..

04-04-2007 at 15:32 | Ukljuèi u odgovor
prekrasno_zla
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 07-02-2006
Odgovori: 13391
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Sportske vijesti

citat:
Rejdžegejnstdvošmašin wrote:
mamu im Jeb..



i ja, i ja....
treba fudbal ukinut! kazem ja vama a vi me ne fermate ;jojcovjece
04-04-2007 at 15:33 | Ukljuèi u odgovor
Rejdžegejnstdvošmašin
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 10-10-2006
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9414
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Sportske vijesti

citat:
prekrasno_zla wrote:



i ja, i ja....
treba fudbal ukinut! kazem ja vama a vi me ne fermate ;jojcovjece


ja samo ka´em "mamu im Jeb... " e sad, oæel ga ukin´t ne znam!
04-04-2007 at 15:37 | Ukljuèi u odgovor
asmir
Nivo: Forumski doajen
heljak

Registriran(a): 21-01-2006
Lokacija: nema me nigdje
Odgovori: 11587
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Re: Sportske vijesti

citat:
Rejdžegejnstdvošmašin wrote:
mamu im Jeb..

sto to je kantonalni derbi,da su prodali mozda bi mi platu dali na vrjeme ovako nema ni kabasa  


mjenjam dva kanarinca za dobru sevu
04-04-2007 at 15:43 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 9
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: eurovafel, jami, kiki, Kiseljak_71, mikiba/mirsad.baralic, RASKO, suzana, TlrgoCeme
FORUM : Sport : Sportske vijesti New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice