Info: Svi posjetioci foruma su obavezni da poštuju forumska pravila.


FORUM : Sport : Sportske vijesti
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
asmir
Nivo: Forumski doajen
heljak

Registriran(a): 21-01-2006
Lokacija: nema me nigdje
Odgovori: 11587
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Sportske vijesti


Po povratku iz Podgorice, 300 Hajdukovih navijaèa napalo crnogorske policajce

NAKON nogometne utakmice izmeðu splitskog Hajduka i podgorièkog kluba Buduænost, noæas oko 2:30 sati kod Herceg Novog, kada su se navijaèi Hajduka vraæali kuæi, grupa mladiæa kamenovala je autobus. Navijaèi su izašli iz autobusa, u namjeri da se obraèunaju s napadaèima, no u tome ih je sprijeèila policija.

Nakon što ih je kod Herceg Novog presrela grupa mladiæa i kamenovala autobus, grupa napadaèa se udaljila. Oko 300 navijaèa Hajduka tada je, kako stoji u priopæenju odaslanom iz Uprave policije Crne Gore, napalo policijske službenike kamenjem, bakljama, metalnim šipkama i suzavcima, nakon èega ih je policija, uz upotrebu fizièke snage, savladala i vratila u autobuse.

U incidentu je, prema informacijama crnogorske policije, lakše povrijeðeno 10 policajaca, od kojih je šest zatražilo lijeènièku pomoæ, a na dva policijska vozila naèinjena je manja materijalna šteta.

Nakon što je kolona Hajdukovih navijaèa prešla državnu granicu s Hrvatskom na Debelom brijegu, jedan navijaè je uputio kamen ka vozilima na crnogorskoj strani granice i oštetio jedno službeno policijsko vozilo. Hrvatska policija je reagirala i sprijeèila daljnje incidente, stoji takoðer u priopæenju.

Kako smo juèer doznali od crnogorske policije, prije susreta Hajduka i Buduænosti privedeno je èak 60 navijaèa koji su u èetiri navrata pokušali napasti navijaèe Hajduka. Protiv njih 45 bit æe podnesene kaznene prijave, a protiv njih 15 prekršajne prijave.

"To su èetnici, a ne Crnogorci"


Stipe Lekiæ, tajnik kluba navijaèa Torcide, u razgovoru za Index obrušio se na organizaciju i osiguranje tijekom juèerašnje utakmice Hajduk-Buduænost, kazavši kako je laž da su Hajdukovi navijaèi napali crnogorsku policiju.

"To tamo nisu Crnogorci, to su èetnici! Dolje vlada potpuna neorganizacija, oni su nas lagali cijelim putem, pa oni ne mogu osigurati ni moju babu, a kamoli grupu navijaèa!", oštar je bio Lekiæ.

"A što niste napisali da su pucali na nas? Kao pucali su u zrak. U zrak, da, ako su pucnjevi kraj glave i nogu pucanje u zrak. Vozaèima autobusa su pištoljem prislonjenim uz glavu prijetili da ne smiju stajati. Kako da ne stanemo ako nas svakih deset kiilometara èetnici zaustavljaju i bacaju kamenje po nama? Ako bacaju baklje na autobus, ako autobus gori, normalno da æemo izaæi iz njega!", kaže Lekiæ.

Upitan o tome što kaže na priopæenje crnogorske policije u kojemu piše kako je deset tamošnjih policajaca ozlijeðeno u napadu Hajdukovih navijaèa, odgovara: "Mi nismo nikoga napali, mi smo samo išli obraniti naš autobus. Nismo dopustili da nas Srbi kukavièki gaðaju kamenjem pa bježe. Vratili smo se živi i zdravi, možda s pokojom posjekotinom, a Hajduk je juèer pobjedio i pobjednik æe i ostati", poruèuje tajnik kluba navijaèa.

 


mjenjam dva kanarinca za dobru sevu
20-07-2007 at 23:57 | Ukljuèi u odgovor
asmir
Nivo: Forumski doajen
heljak

Registriran(a): 21-01-2006
Lokacija: nema me nigdje
Odgovori: 11587
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Sportske vijesti

Pobjeda za Ginisa kadeta Bosne i Hercegovine

Košarkaška kadetska reprezentacija Bosne i Hercegovine je Evropsko prvenstvo B divizije, koje se održava u Makedoniji, otvorila nevjerovatnom pobjedom nad Jermenijom koja je na kraju iznosila 209 poena razlike.

Naša kadetska reprezentacija jeste bila favorit na otvaranju grupe B evropskog prvenstva B divizije, ali malo je ko oèekivao da æe naši košarkaši do 16 godina vršnjake iz Jermenije deklasirati rezultatom 236:27, tj. sa 209 poena razlike što je nevjerovatna razlika èak i za košarkaška prvenstva mlaðih kategorija.

Naša reprezentacija je svaku èetvrtinu ovog meèa slavila sa minimalnih 48 poena razlike, a rezultati po èetvrtinama su se kretali sledeæim rezultatima: 55:7, 61:6, 67:9 i 53:5. Sama utamica je otvorena serijom 31:0 naših kadeta, a Jermeni u susretu koji je obilježila i brojka od njihovih èak 77 izgubljenih lopti do prvih poena dolaze tek krajem prve èetvrtine.

Što se strijelaca tièe zanimljivo je da su trojica naših igraèa, Ali Demiæ, Nikola Gajiæ i Miralem Haliloviæ, pojedinaèno postigli više poena od kompletne reprezentacije Jermenije, a ukupno je 11 igraèa kadetske reprezentacije Bosne i Hercegovine na ovoj uatkmici postiglo dvocifen broj poena.
Košarkaška kadetska reprezentacija Bosne i Hercegovine je Evropsko prvenstvo B divizije, koje se održava u Makedoniji, otvorila nevjerovatnom pobjedom nad Jermenijom koja je na kraju iznosila 209 poena razlike.


Inaèe, ovo kadetsko Evropsko prvenstvo B divizije se održava u Makedoniji, a na njemu uèestvuje 20 reprezentacija podijeljenih u èetiri grupe. Naša kadetska reprezentacija se nalazi u grupi B u kojoj se pored Jermenije i Engleske, koja nas je u susretu drugog kola porazila rezultatom 79:65, nalaze još i reprezentacije Austrije i Irske.  


mjenjam dva kanarinca za dobru sevu
21-07-2007 at 20:49 | Ukljuèi u odgovor
*grofica*
Nivo: Forumski doajen
Deista od glave do pete..

Registriran(a): 11-04-2004
Lokacija: nidjeland
Odgovori: 22335
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Sportske vijesti

citat:
asmir wrote:
naši košarkaši do 16 godina vršnjake iz Jermenije deklasirati rezultatom 236:27, tj. sa 209 poena razlike što je nevjerovatna razlika èak i za košarkaška prvenstva mlaðih kategorija.

nemogu da vjerujem pa jesmo li to igrali protiv sportista sa posebnim potrebama halo ba, 209 bodova
22-07-2007 at 01:52 | Ukljuèi u odgovor
asmir
Nivo: Forumski doajen
heljak

Registriran(a): 21-01-2006
Lokacija: nema me nigdje
Odgovori: 11587
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Re: Sportske vijesti

citat:
*grofica* wrote:
citat:
asmir wrote:
naši košarkaši do 16 godina vršnjake iz Jermenije deklasirati rezultatom 236:27, tj. sa 209 poena razlike što je nevjerovatna razlika èak i za košarkaška prvenstva mlaðih kategorija.

nemogu da vjerujem pa jesmo li to igrali protiv sportista sa posebnim potrebama halo ba, 209 bodova

poena seljanko
 


mjenjam dva kanarinca za dobru sevu
22-07-2007 at 01:53 | Ukljuèi u odgovor
*grofica*
Nivo: Forumski doajen
Deista od glave do pete..

Registriran(a): 11-04-2004
Lokacija: nidjeland
Odgovori: 22335
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Sportske vijesti

citat:
asmir wrote:

poena seljanko


vrati se pa prepravi zaboli me ba, bitna je razlika piiiip te seljanka jes cuo
22-07-2007 at 01:59 | Ukljuèi u odgovor
asmir
Nivo: Forumski doajen
heljak

Registriran(a): 21-01-2006
Lokacija: nema me nigdje
Odgovori: 11587
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Re: Sportske vijesti

citat:
*grofica* wrote:

vrati se pa prepravi zaboli me ba, bitna je razlika piiiip te seljanka jes cuo

haj ti djete u krpe sve mi se cini da ti cojka i nemas  


mjenjam dva kanarinca za dobru sevu
22-07-2007 at 02:02 | Ukljuèi u odgovor
*grofica*
Nivo: Forumski doajen
Deista od glave do pete..

Registriran(a): 11-04-2004
Lokacija: nidjeland
Odgovori: 22335
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Sportske vijesti

citat:
asmir wrote:

haj ti djete u krpe sve mi se cini da ti cojka i nemas


vidim ja da bi ti da ja nemam cojka haj allahimanet
22-07-2007 at 02:07 | Ukljuèi u odgovor
asmir
Nivo: Forumski doajen
heljak

Registriran(a): 21-01-2006
Lokacija: nema me nigdje
Odgovori: 11587
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Re: Sportske vijesti

citat:
*grofica* wrote:


vidim ja da bi ti da ja nemam cojka haj allahimanet

e moja grofo alkohol govori iz tebe dabogda ti meni 100 godina bila u braku i svaku noc se trosila,trenutno nisi na mom spisku  


mjenjam dva kanarinca za dobru sevu
22-07-2007 at 02:10 | Ukljuèi u odgovor
Trucker
Nivo: Forumski doajen
azrail bosanski
Registriran(a): 07-11-2005
Odgovori: 10159
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Sportske vijesti

citat:
asmir wrote:

e moja grofo alkohol govori iz tebe dabogda ti meni 100 godina bila u braku i svaku noc se trosila,trenutno nisi na mom spisku


kralj si
22-07-2007 at 02:13 | Ukljuèi u odgovor
*grofica*
Nivo: Forumski doajen
Deista od glave do pete..

Registriran(a): 11-04-2004
Lokacija: nidjeland
Odgovori: 22335
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Sportske vijesti

citat:
asmir wrote:

e moja grofo alkohol govori iz tebe dabogda ti meni 100 godina bila u braku i svaku noc se trosila,trenutno nisi na mom spisku


hvala na zelji i mozda bi me ranije to pogovdilo sto nisam na spisku al znam da je jedino Besko sad na spisku tako da nekako sto si tako sretan
22-07-2007 at 08:46 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 17
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: elvis-deba, emir76, emiray, melek_cuvar, nerko, slim, tuzlic
FORUM : Sport : Sportske vijesti New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice