Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Karakter forumasa
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Karakter forumasa

Imamo temu Opisi forumasa, gdje se misli na izgled, e hajde da probamo da opisemo karakter.
Samo nemojte da bude kao ono svi divni i krasni. Nema uvreda, niti iznosenja nekih licnih podataka ali da probamo biti sto realniji i bez ljutnje naravno

11-10-2006 at 22:50 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Karakter forumasa


evo da probaj ja, od ovih koji su trenutno na crti .

Zlaja - on mi djeluje kao ozbiljan i ambiciozan momak, cini mi se da ga sad neko pita kako zamislja svoj zivot za 15 godina da bi znao odgovoriti

Laly - ne znam je bas puno(preko Foruma naravno) ali mi se cini da nije tip da je najglasnija u drustvu, kao da se ne voli gurati da bude prva u bilo cemu, djeluje mi kao stabilna licnost koja ne mijenja lako misljenje

Bosnjo - nisam vidjela pametnijeg covjeka koji se voli vise praviti blesav i stvarati o sebi ne bolju nego goru sliku, imam osjecaj totalno laznu od pravog Bosnje.

Malisa - njega ovdje najduze znam a najmanje poznajem , izgleda kao osoba kojoj se ne moze predvidjeti sljedeci korak

Nora - pravedna, ima masala jezika , do zadnje kapi krvi bi se borila za nesto u sta cvrsto vjeruje, djeluje zeznuto, posebno kada se raspravlja ali u dusi dobra

11-10-2006 at 22:59 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Karakter forumasa

Dodje i Denci

optimista , vesela , duhovita, pomalo neozbiljna i to ce je od svake nedace u zivotu sacuvati

11-10-2006 at 23:00 | Ukljuèi u odgovor
Nora
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 07-04-2005
Odgovori: 2465
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Karakter forumasa

citat:
sunce wrote:
Imamo temu Opisi forumasa, gdje se misli na izgled, e hajde da probamo da opisemo karakter.
Samo nemojte da bude kao ono svi divni i krasni. Nema uvreda, niti iznosenja nekih licnih podataka ali da probamo biti sto realniji i bez ljutnje naravno



--------------------------------------------
Pa sta hoces, da mi pocnemo, a ti samo nako da ubacis muhu u uho

11-10-2006 at 23:04 | Ukljuèi u odgovor
Nora
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 07-04-2005
Odgovori: 2465
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Karakter forumasa

citat:
NORA wrote:
citat:
sunce wrote:
Imamo temu Opisi forumasa, gdje se misli na izgled, e hajde da probamo da opisemo karakter.
Samo nemojte da bude kao ono svi divni i krasni, nema uvreda, niti iznosenja nekih licnih podataka ali da probamo biti sto realniji bez ljutnje naravno



--------------------------------------------
Pa sta hoces, da mi pocnemo, a ti samo nako da ubacis muhu u uho



---------------------------------------------
Ih dok ja ovo napisa ti se vec "popravila" pa napisala, i opisala nas koji smo na crti...
11-10-2006 at 23:05 | Ukljuèi u odgovor
Nora
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 07-04-2005
Odgovori: 2465
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Karakter forumasa

Sunce: oprezna, a voli "opasnost"...rapravlja kad joj do "guse" dodje, , otvara zanimljive a jednostavne teme koje se ticu i mogu ticati svakog, moglo bi se to definisati kao sve " male a bitne stvari u zivotu"

Bosnjo: jest, slazem se sa suncem, slican utisak imam i ja, samo nekad brate pretjeruje, moro bi biti cesce ono pravo ozbiljan, a manje samo "smrtno cool", jebiga Bosnjo stvarno, dosta je...
Hej, nikako da napisem, nisam znala pod sto to da metnem, samo se nemojte smijati. Kako ja ko biva postadoh moderator na Politici, ja ti bona jedno vece sanjam Bosnju, ko biva mi u nekoj sam tako napucanoj kancelariji, ko biva sjediste Tuzlarija Bosnjo zgodaaaaaan, oci ispadaju i kobajagi neki sef, a ja ko novi saradnik bajagi i ja isto ko ona Miss Cehinja, radimo kobajagi nesto, veze nemamo sta, allahu ja sna uzbudljiva ma kad nisam onaj sahat razbila u milion komada sto me probudi

Znate ko ima po meni jedan od najboljih nick-ova, odnosno kome on najbolje odgovara s obzirom na utisak o karakteru, ha, da cujem, jos se niste sjetili...Pa Druga, naravno...

Ko se u sekundi sjeti jesnostavne a smijesne stvari, i popravi mi raspolozenje 100%- Denci!

Tanitha, je dezurni zajebant, a nema sanse da se ko naljuti, ma naprosto zena isarmira i musko i zensko!

Joj, meni dokundisalo, moze li pauza do sutra...

I sad puse svima

11-10-2006 at 23:28 | Ukljuèi u odgovor
Nora
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 07-04-2005
Odgovori: 2465
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Karakter forumasa

Joj evo Sokola...Ma kad nama Soko ono s vremena na vrijeme pocne s onim njegovim "kvizovima", ja nemam drugi utisak nego da je on "specijalista" za otvaranje najnesmislenije teme sto se da zamisliti...
Sokole, rekla je Sunce nema ljutnje... Hajde bogati, ko bi jos pito insana koliko dijelova imaju muske gace, i sto god mu kazes nije tacno

11-10-2006 at 23:35 | Ukljuèi u odgovor
Denci
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 28-08-2006
Lokacija: daleko
Odgovori: 24424
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Karakter forumasa

Evo da se prEjavim i ja

Druga-ona mi je bas ono nesto draga i voli konje Nije ba stvarno je prava drugarica,voli se zaHebavat sto ja najvise volim i nema dlake na jeziku,a to sto je plagijatorka to je druga prica

sunce- nju kad vidim na crti sve mi nesto toplo oko srca,nije zbog toga sto sam zeljna sunceta u ovom gradu,nego onako pravo je vedra i suncana

Tanitha- dusa joj zaRijevat,dzaba joj onaj bic i one kozne cizme kad je ustvari prava dobrica(ovo ce je najvise pogodit,bogina sam)

NORA-nju plaho volim,njeni postovi su daleko najorginalniji i vazda me nasmije a i cojk jo voli radit po kuci,mada to nema veze s karakterom al eto nek se zna A to sto mi je kona i to joj je veliki plus,jos je o sebi pri sebi,ma nema joj mahane

nadi-voli muskinje vise neg baklavu voli mahat ,sto znaci da je vesela i guzlata (salim se,i ne suj se sad )

Vodolija-vrijedna,drustvena i tolerantna

Djensons-sega od insana,ne znam sta jos da kazem,voli radit skok u dalj preko bodljikave zice Mada ga nisam vidjela na crti ima 15 dana

weasel-plah,pametan,kad pise valja mi citat izmedju redova,inace nista ne kontam To je zato sto ja licno malo glupnem

Laly-o sebi pri sebi,vjecno zaljubljena u James Blunta

Kalimero-Dusha od insana



gucci-snalazljiva,zanimljiva,direktna,nema predrasuda i very sexualno orijentisana

Eto to bi bilo to,o stalima cu drugi put,sad se moram ic oseknut

[Edited by Denci on 12-10-2006 at 01:27 GMT] 


Keep your eyes on the stars and your feet on the ground.
12-10-2006 at 01:25 | Ukljuèi u odgovor
Sejtan
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 06-05-2004
Lokacija: Miladije/Kreka
Odgovori: 3715
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Karakter forumasa

Evo da i ja iznesem prljavi ves,pardon svoje misljenje...
Anna,hm osoba u koju mozes imati povjerenja.Nikada te nece iznevjeriti otracati i sl.Osoba koja se ne bavi spletkarenjem urotama i i i i ima jos nebi moglo stati.
Amelina,divna osoba comunikativna pogotovo sa onima za koje su joj unaprijed rekli da stavi na
Miroljubiva nikad ne prijeti nikome i ne prekrstava u mexikance.

MV,tajansvena zakljucana u svoj zivot ,jos uvijek trazi ruze ispod snijega poslije 4 uvenute valjda ce da nadje svjezu.

Bipika,slicna Anni nema se sta dodati

MO,ona je...cekaj ,pa ja sam na pogresnom forumu jebote  


I noga u guzicu je korak naprijed!
12-10-2006 at 04:08 | Ukljuèi u odgovor
Sejtan
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 06-05-2004
Lokacija: Miladije/Kreka
Odgovori: 3715
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Karakter forumasa

citat:
sunce wrote:
Dodje i Denci

optimista , vesela , duhovita, pomalo neozbiljna i to ce je od svake nedace u zivotu sacuvati



Ej gataro ce mi gledas u dlan il u grah  


I noga u guzicu je korak naprijed!
12-10-2006 at 05:35 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 46
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: *touch*, Aci, andjapuppy, bosanka_no1, clippoutline, iskreni tuzlak, Oblakovich, sabko, ziga_zage
FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Karakter forumasa New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice