Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Karakter forumasa
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Sejtan
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 06-05-2004
Lokacija: Miladije/Kreka
Odgovori: 3715
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Karakter forumasa

Kaharlija-malo je reci boem.Upozorenje zenskom pucanstvu,ne dajte mu svoje srce...

[Edited by Sejtan on 12-10-2006 at 05:40 GMT] 


I noga u guzicu je korak naprijed!
12-10-2006 at 05:40 | Ukljuèi u odgovor
Sejtan
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 06-05-2004
Lokacija: Miladije/Kreka
Odgovori: 3715
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Karakter forumasa

SVE RUZE NA SVIJETU POKLANJAM KALIMERU!  


I noga u guzicu je korak naprijed!
12-10-2006 at 05:51 | Ukljuèi u odgovor
kaharlija
Nivo: Forumski doajen
mi smo ljiljani medju trnjem
Registriran(a): 19-10-2005
Lokacija: PNE
Odgovori: 1121
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Karakter forumasa



[Edited by kaharlija on 12-10-2006 at 17:02 GMT] 


ne citaj sta ja pisem
12-10-2006 at 05:51 | Ukljuèi u odgovor
Soko
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 18-09-2006
Lokacija: Austria
Odgovori: 588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Karakter forumasa

citat:
NORA wrote:
Joj evo Sokola...Ma kad nama Soko ono s vremena na vrijeme pocne s onim njegovim "kvizovima", ja nemam drugi utisak nego da je on "specijalista" za otvaranje najnesmislenije teme sto se da zamisliti...
Sokole, rekla je Sunce nema ljutnje... Hajde bogati, ko bi jos pito insana koliko dijelova imaju muske gace, i sto god mu kazes nije tacno

Hvala sto si prepoznala Sokola do duse po njegovim manama, a nepo vrlinama.
Sto se tice kviza i muskih gaca, post sa odgovorom je dozivio svoju kataklizmu, nestao je,izbrisan ili prisvojen.
12-10-2006 at 07:56 | Ukljuèi u odgovor
Mela77
Nivo: Forumski doajen
Majka dva SINA :)

Registriran(a): 30-03-2006
Lokacija: meðu voljenima
Odgovori: 8258
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Karakter forumasa

da pokušam i ja

Vodolija... mislim da je prava domaèica, da dobro kuha i da je uvijek vedra... ima jednu manu, a to je što je škrtica

Denci... mnogo pozitivna liènost, a tako jednostavna, ima preslatkog sina i zaista zna nasmijati

KAlimero... je prva forumašica koju sam upoznala i moje mišljenja za nju jeste da pokušava zbližiti sve forumaše, želi pomoæi svakome, i voli piti NES KAFU

Sunce... tek smo od skora poèele razmjenjivati po koju rijeè, i mogla sam zakljuèiti da je brižna majka, dosta pametno, na postovima, zvuèi i ima prelijepu kosu

Laly... meni nekako mnogo draga, i mislim da voli mirnu luku

gucci... mislim daje jedna umažena bogatašica koja ima najviše cipela i u suštini je

soko... sokole, sokole ...nedaj se

MAma starka... i onaje za mene pozitivna liènost i nekako mi je prirasla srcu, mada je nisam upoznala



[Edited by Mela77 on 12-10-2006 at 10:51 GMT]

12-10-2006 at 08:08 | Ukljuèi u odgovor
Vodolija
Nivo: Forumski doajen
Home sweet home

Registriran(a): 07-06-2006
Lokacija: Ovdje
Odgovori: 7495
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Karakter forumasa

Evo ovako redom:

Mama starka - odlièan prijatelj, žena za poželit i voli spremati kolaèe

Fonzaga novi forumaš - odlièan zahebant, voli život, ljude i životinje

Drugarica - e to je posebna prièa upoznala sam je i mislim da je super, voli se zezat i duša joj je

Kalimero - duša od žene, samo nekad se plaho sekira zbog ljudi koji to ne zaslužuju

Denci - kad je vidim na crti odmah mi je super jer znam da æe biti

Sunce - mama voli da odgovara na pitanja i draga je

Nadi - komunikativna i uvijek spremna na zezu

Mela77 - ne zna pravit ajvar al´ izgleda da je super osoba i jedva èekam da je upoznam

ZVR - voli ne voli da se druži sa forumašima al´ et svi misle da je dobar

Weasel - bacio se brate na politiku pa nemamo više zajednièkih tema

Djensons - njega volim

Ipak je teško opisivati forumaše koje ne znam lièno. Ove što znam su exstra pa kad upoznam i ostale onda æe biti opis malo bolji.






[Edited by Vodolija on 12-10-2006 at 09:33 GMT] 


Žena u najboljim godinama
12-10-2006 at 09:31 | Ukljuèi u odgovor
Mela77
Nivo: Forumski doajen
Majka dva SINA :)

Registriran(a): 30-03-2006
Lokacija: meðu voljenima
Odgovori: 8258
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Karakter forumasa

Mrka... je osoba koja voli.. voli do bola
MAya ... vrijedna studentica i samo ponekad "doleti" ovdje
Djensons... èudi me da nije deblji

12-10-2006 at 09:57 | Ukljuèi u odgovor
Drugarica
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 10-11-2005
Lokacija: BiH
Odgovori: 19687
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Karakter forumasa

Ja necu reci nista o onima koje ne poznajem u stvarnom svijetu ili s kojima nisam razmjenila minimum 2 mejla i 2 PP ovdje Za mene su takvi jos uvijek samo struja

prekrasno_zla - jako osjecajna i vedra! Njene sale i smjeh mogu najtuzniju osobu oraspoloziti. Uvijek je tu ako zatreba savjet ili ako se treba nesto organizovati. Voli popit vise nego se hljeba najest ali joj je granica 3 mala vina, pa ne pravi s*anje kad popije Osim sto je najzgodnija riba u gradu - a u tridesetim, ima pameti u glavi da bi se mogla kandidovati za predsjednicu i kao takva popraviti stanje u zemlji

Zli vozac Rajko - Dusha od covjeka! Spreman pomoci i u 3 ujutro ako ga nazoves! Voli rostiljat ali da mu se niko ne mjesa u posao Voli kuhat i eksperimentisati s novim jelima, kao sinoc npr Brigama zna okrenuti ledja i glasno im izgovoriti nek idu sve do vraga

weasel - Nesto posebno! Na forumu je zezator, voli zadirkivati "izdajice" kako ih on zove, redom sve zenske a i muske Bogami. Nerviraju ga nepravda, lazi i prevare... A uzivo je gospodin cojk! Vec sam pisala kako pridaje veliku paznju zenskim osobama u drustvu. Pomaze oko skidanje jakne izvlacenju stolice. Nisi jos ni posao ustati, on odmah skoci da pomogne da stolicu izvuce. Nisi ni primakao cigaru ustima, on je vec tu sa upaljacem Gospodin, dzentlmen - kazem sa Beckom skolom Uzivo malo ozbiljniji nego na forumu ali definitivno covjek sa stilom i o sebi pri sebi

Bosnjo - na forumu crn, da crnji ne moze biti ali ako se cita izmedju redova toliko sladak da ga i musko i zensko pozeli pojesti nakon glavnog jela da se zasladi a mimo foruma, dobricina, spreman uvijek da pomogne! Njegovi savjeti su mi do sada puno puta pomogli. Jednostavno, covjek koji postoji za druge a nikako samo za sebe, ma sta on govorio ovdje

Gucci - Mrzi laz i lafinu!!! Mrzi dvolicnost!!! Zato je i volim Primjer mlade zene kojoj su se ispunili svi snovi a niti sekunde je nisu promjenili Na forumu isto kao i Bosnjo, zezator i smije reci ono sto niti jedna od nas ovdje ne bi smjela napisati Sto je muskim Bosnjo, to je zenskim ona bar za mene Uzivo se na momente uozbilji jer jako zeli biti u Bosni, voli pojest, popit... Onu nasu prvu kafu draga, nikada u zivotu necu zaboraviti kao ni onaj duuugi telefonski poziv. Jednostavno te volim Ova dva srca su jednostavno nas znak

Ane- dobricina, malo duzeg jezika Voli odgovorit nekome po pitanje zivota! Posten! Ne voli da ga neko zahebava! Mrzi policajce Posvadjali smo se par puta ali ne zbog nas, nego zbog drugih, koji izvrnu nase rijeci. Necu dozvoliti vise da mi iko to prijateljstvo s tobom oduzima Jendostavno mi kafa s tobom sjedne ko shargi motka, pa bila ona u 20:00 ili u 02:00

Tanitha - joj ne mogu nista ozbiljno napisat odmah mi pred ocima onaj njen dobri jezik i meme od one njene drugarice hahahahahhaahah

Denci - Vedra, draga... Kada o njoj pomislim, osjecam se kao da mi je najljepsi leptir sletio na dlan a ne boji se da cu zatvoriti saku jer mi vjeruje I gledam u tog leptira, prelijepih boja i onako zamisljenu me trzne leptirov glas... "Sta si zinula, fataj se truhle i metle!!!" Niko mi nije sjeo brze od nje ovdje. Stigla nam je u momenat kada je falilo dosta smjeha na forumu i ja joj kazem: "Denci hvala ti sto postojis"

to be continued...

12-10-2006 at 11:24 | Ukljuèi u odgovor
zli vozac Rajko
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 10-02-2006
Lokacija: Terra Incognitia
Odgovori: 4256
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Karakter forumasa

citat:
Vodolija wrote:




ZVR - voli ne voli da se druži sa forumašima al´ et svi misle da je dobar


[Edited by Vodolija on 12-10-2006 at 09:33 GMT]

kao da malo grijesis?!  


12-10-2006 at 11:28 | Ukljuèi u odgovor
mrka
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 03-06-2006
Lokacija: dje stignem :)
Odgovori: 863
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Karakter forumasa

Kako ih Drugo lijepo opisa, ja bi sad svu tu raju voljela upoznat
A posto ne volim davat svoj sud o ljudima koje ne poznajem, suzdrzacu se od ocjenjivanja...bar zasad - dok koga ne upoznam!
 


hmmm....
12-10-2006 at 11:34 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 63
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: EminaS, meho, Mela77, mikimini, Mir$o, pljosko, strokeunit
FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Karakter forumasa New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice