Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Karakter forumasa
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Sejtan
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 06-05-2004
Lokacija: Miladije/Kreka
Odgovori: 3715
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Karakter forumasa

E sad sam na pravom forumu pa da ja dam svoje misljenje tj. da okarakteriziram neke od forumasa.Kao prvo drago mi je sto se jos niko nije izjasnio o meni jer sta god napisete pogrijesili ste.
Salim se ovako,mnoge ste vec spomenuli i sa mnogima se slazem vezano za one koje poznajem.Mozda poznajem vise ali sad je toliko"novih clanova-moderatora" da sam pomalo zbunjen o kome se radi.

HURIJA-mada ste se izjasnili za nju ja cu da dodam da je to jedna divna osoba,cvrsta ruka dobra majka i dobra supruga.Mislim da na radnom mjestu zasluzuje paznju saradnika.Volio bih je vidjeti "Hujevitu"

NELA-Srna,tiha povucena osoba koja vjesto izbjegava konflikte.Mislim da je u privatnom zivotu dobar sagovornik i steta je sto je nema cesce na forumu.Ovu priliku koristim da joj urucim srdacne pozdrave!

ALKI-Mislim da je to momak koji se rano odlijepio iz sredine koja sputava i svoj uspijesan zivot nastavlja na novim prostorima gdje vazi koliko se dokazes toliko i vrijedis.

LOLA-I dodji Lolo i dodji moja Lolo...sarmer,pametan u privatnom zivotu jednostavan i poduzetan.Mislim da cemo jednog dana popiti pivi jal kod mene jal kod njega ili u Tuzli.

WEASEL-njega ste dovoljno opisali pa ne bih ja nista da kvarim tu hahahahaha.

GROFA-e ona je posebna prica,kao prvo jedna velika ljenguza.Njoj kada bi priredili svecanost i predaju kljuceva grada ona bi rekla...de ba donesite vi to meni.U sustini mnogo je iskrena koga voli voli kog ne voli njeg zakolji...

RUSTE-nisam imao priliki komunicirati sa njim osim jednom ali sam mnogo toga procitao,pametan momak vrijedi sa njim komunicirati pa nekada i posvadjati ali vrijedi.

JALIJAS-sta da kazem...malo se nahorozio na mene bez razloga ali ga volim sto u kratkim recenicama zna slikovito "srduknuti".Mislim da nije losa osoba.

DJURO-tolerantan,ne prima sve zdravo za gotovo.Nije me stid reci da ga osjecam kao prijatelja!

SUNCE-mnogi od vas nisu se smjeli kriticki osvrnuti na nju eto pa nesmijem ni ja hahahahaha.A dusa mi joj dici tlak na sabahu(Joj ove hrvatsko-bosnjacke kombinacije)

ADMIN-nepomican ko Buda,evo 4 godine gledam one njegove ruke ma ni da ih pomakne.Ma sta ja znam,moze se sa njim bar tako mislim .Ozbiljno, mislim da se dovoljno drzi po strani a tu je kad vulkan proradi.

BESMIR-ma ja imam prijatelje koji ga vole i one kojima nije drag.Meni licno nedostaje on i njegove tetke sa sestrama medicinskim.

SEVDALIJA- muski Kalimero.Taj covijek ne zna da mrzi.Davno je neko rekao ...ko voli zivotinje taj voli i ljude.Sevdalija voli zivotinje.

FUDO_LION- nesto ga nema pa ga nemogu otracati hahahahaha,samo jedno,dobrica!

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa BAMBI-dombro ,evo jos jedne osobe koja zna biti duhovita.Ne sjecam se da je itko njoj repliciro sa negativnim vibracijama.

DIVLJI CVIT-steta sto je nema vise ovdje .Jedna rijec,PRIJATELJ.I ako ovo citas mnogo pozdrava od "prijatelja bosanskog"

MIMA-treba li sta reci za Mimu.Mislim da je rekla mnogo toga o sebi kroz svoje putopise.Ne pretjerujem ako kazem da kada bi netko slijepcu citao ono sto Mima pise on bi to"vidio".

LATIPH-jos jedan putopisac i jos jedan Evlija Celebija.Samo nastavi.

Na samom kraju spomenuo bih jednu meni dragu osobu koja nazalost eto nije vise sa nama.Njen izbor,njeno pravo ali za mene licno nije nikada otisla odavde sa ovoga foruma.CUTIE sve najbolje!

Kao sto sam napomenuo u prethodnom pisanju mnoge ste spomenuli pa ja bih da se ne ponavljam eto pa ja bih da zavrsim ako nemate nista protiv.





[Edited by Sejtan on 13-10-2006 at 04:14 GMT] 


I noga u guzicu je korak naprijed!
13-10-2006 at 01:50 | Ukljuèi u odgovor
*grofica*
Nivo: Forumski doajen
Deista od glave do pete..

Registriran(a): 11-04-2004
Lokacija: nidjeland
Odgovori: 22335
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Karakter forumasa

citat:
Sejtan wrote:

GROFA-e ona je posebna prica,kao prvo jedna velika ljenguza.Njoj kada bi priredili svecanost i predaju kljuceva grada ona bi rekla...de ba donesite vi to meni.U sustini mnogo je iskrena koga voli voli kog ne voli njeg zakolji...

alaj me uhaka joj imas srece sto sam pod sedativima inace bi
cak sto vise suprotno od ljenguza sam doduse izglda tako ali u sustini i kad pricam ovde ja radim za razliku od nekih
stina je ovo jedino koga volim volim a koga ne volim on za mene i onako ne postoji pa tako da nema to zakolji

joj sad sam nasla pisat ovo kad sam pod veselicama pa ste mi svi super
cak i besmira obozavam a iskreno on mi i jeste bio najdrazi tip ovde jer cijenim iskrenost a u isto vrijeme i druzeljubivost

Kali
eh ovo je posebno stvorenje ja ovo stvorenje u zivotu nisam vidila lose raspolozenu,ok je cura,iskrena i hoce pomoc a da nekazem da mi je donijela 3 kese slatkisa

Mokica
i ako je oshla i dalje je moja omiljena forumasica
extra zemska,iskrena i uvijek raspolozena za salu

Dalila
dok ne upoznate nemozete svatit
totalno neiskvareno stvorenje,provala i voli


Stroj
joj ovo je misterija ali i dalje ga najvise volim od svih na forumu ,od muskih mislim...ima ono nesto misticno kod tog covjeka a jos ga nikad nisam vidila negativnog

Ruste
Slicno Stroju samo nije tolika zagonetka kao prethodni

Suncana
extra teta uspjela sam je vidjeti samo jednom u msi svijeta i osim sto je simpa i ovde mi je draga i ako se ponekad ne slazemo u misljenjima
ma super zena,super mama i super for/hormasica

Inspektor
odlican vozac
da ga nema trebalo bi ga izmislit
dobro vozi ali se lose izmice kamionima
ok je tip skroz,uvijek spreman na salu i hoce pomoci ljudima

Wejsil,my love,glavni kokot u kokosinjcu
sve ono sto je druga nabrojala potpisujem

Klon
jos uvijek jedan od srazis tipova ovde,extra,voli zahebanciju a voli i....piiip mislim ono spustit


nastavak...

[Edited by *grofica* on 31-07-2007 at 21:54 GMT]
13-10-2006 at 08:10 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Karakter forumasa


weasela sad zamisljam bas kako ga Drugarica opisa, i moram priznati da mnogo volim takve muskarce, one koji paze zene

Inace mi djelije kao bas fin momak, pametan, kao carsijsko dijete , patriota, nekada kratkog fitilja, pomalo zlopamtilo .


Sejtana mi je onako nedefinisan, nekako ili valja ili ne valja , kao osoba krajnosti

Grofa e ona me zna iznervirati nekad ali na nju se nesto ne mogu ljutiti, temperamentna, kad se naljuti puca iz svog raspolozivog oruzja a u dusi dobra.
Ima nekog stila i lijepa je (to nije karakter ali eto da kazem) jer nekada utice na karakter promjenjivog karaktera

Mela - e na znam kako da to opisem ali nekada mi djeluje pomalo djetinjasto, ustvari kao neko ko nije imao puno problema u zivotu, kod koga je sve isko svojim tokom, sretno udata i uziva u ulozi majke i supruge i slazem se sa Gucci da voli cojka svog , romanticna i njezna

13-10-2006 at 10:01 | Ukljuèi u odgovor
weasel
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Karakter forumasa

Kada sam prvi put dosao na ovaj forum,prvo sto mi je upalo u oci su bili avtari Bosnje i Malishe To mi je bilo dovoljno da posumnjam da ovdje ima kvaliteta u sta sam se naravno i uvjerio za svo ovo vrijeme...
Bosnjo i dalje ima svoj legendarni avtar,a i kroz postove i svu ovu zezu sam shvatio da se radi o osobi i osobama sa posebnom karizmom.Pored malishe i Bosnje,jako cijenim Chupu,jednog divnog momka.Takodjer i RPM ima poseban karakter i intelekt

Sto se mene tice,zelim da se zahvalim svima koji me ovako nafalise ... Jesam jako sam fin i to mi nekada zna biti i velika mana .Medjutim ja znam biti i malo manje fin kada zatreba -recimo u krevetu nisam nikako fin -cak sta vise pakostan,k´o neki sto su takvi i van kreveta...

13-10-2006 at 10:17 | Ukljuèi u odgovor
weasel
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Karakter forumasa

Zlaja-izuzetno fin i karakteran momak.Takodjer i sevdalija
Svidja mi se i medic iako smo dolazili u sukobe,to ne znaci da nekoga sa kime ne djelim misljenje ne moram da postujem.Irac je takodjer dobar,svidja mi se njegov nacin diskusije.Uglavnom,sto se muskih tice malo je onih koje ne smatram karakternim

13-10-2006 at 10:29 | Ukljuèi u odgovor
weasel
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Karakter forumasa

od zemskih - favoriti su:

Tanitha-koka u svakom pogledu i ´vako i nako i karakterno.
Po meni najaci karakter od svih forumasica .Zatim denci -stekla moje ( a i vase) simpatije u najkracem mogucem roku.Drugarica -divna osoba,pravi drug - osoba na koju se moze racunati i u najgorim trenutcima.
Dalila takodjer osoba na koju se moze racunati.Postujem i Cutie iako je napustila ovaj forum ipak mislim da je jako fina zena.Anna - jos uvjek mi stoji upitnik iznad glave Grofica -drug,zanimljiva ali i neodgovorna

eto toliko za sada

13-10-2006 at 10:40 | Ukljuèi u odgovor
weasel
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Karakter forumasa

cijenim posebno Deu,zatim NORU.Onda huriju, Kalimera,Melu,vodoliju,mamu starku, high_hopes,laly…Sefica se ne javlja ali je nisam zaboravio...Bamshee cini mi se da ima kvaliteta u njoj i steta sto se ne javlja cesce…

Ma sve u svemu, vecina vas je skoroz OK

13-10-2006 at 11:06 | Ukljuèi u odgovor
Rejdžegejnstdvošmašin
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 10-10-2006
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9414
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Karakter forumasa

MA JA VAS SVE VOLIM.

peace

13-10-2006 at 11:08 | Ukljuèi u odgovor
weasel
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Re: Karakter forumasa

citat:
Rejdžegejnstdvošmašin wrote:
MA JA VAS SVE VOLIM.

peace

tako nekako

peace
13-10-2006 at 11:10 | Ukljuèi u odgovor
weasel
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Karakter forumasa

U z napomenu da zemske malko vise volim a ta ljubav je direktno-proporcionalan velicini mema

13-10-2006 at 11:11 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 22
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: El_ldar, germastoned, legendaRNR-a, Maktub, orao, saba, sipumituki, svik, tigrica, toronto, TORQUE
FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Karakter forumasa New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice