Info: Za sve nejasnoce tu su moderatori kojima se mozete obratiti za pomoc ......vezanu za forumske probleme, za sve ostalo morate naci nekoga drugog. :)


FORUM : Sex : Runjava il obrijana pitanje je sad
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
inasa
Nivo: Novi forumaš
O meni...sve naj!!

Registriran(a): 13-10-2008
Lokacija: bilo gdje
Odgovori: 13
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Runjava il obrijana pitanje je sad

Pa muske su uglavnom runjave  


Idi,idi nesanice...
18-10-2008 at 22:34 | Ukljuèi u odgovor
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Runjava il obrijana pitanje je sad

Obzirom da su se na forumu u posljednje vrijeme pojavile neke nove halaše red bi bio da se izjasne na ovoj kultnoj temi Btw ima i starih forumskih halaša koje se nisu oglasile  


<br /><br /><br /><br />

29-01-2009 at 17:31 | Ukljuèi u odgovor
putujuca
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 18-08-2008
Lokacija: tuzla
Odgovori: 1401
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Runjava il obrijana pitanje je sad

citat:
yugi wrote:
Obzirom da su se na forumu u posljednje vrijeme pojavile neke nove halaše red bi bio da se izjasne na ovoj kultnoj temi Btw ima i starih forumskih halaša koje se nisu oglasile



 


Ti ga ja; ti ga ti; ti ga neces pogoditi
29-01-2009 at 20:23 | Ukljuèi u odgovor
RPM
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 23-03-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 7103
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Re: Runjava il obrijana pitanje je sad

citat:
putujuca wrote:


znaèi runjava ...  


pišanje ubija jutarnju romantiku, više nego zadah ... pišanje!
29-01-2009 at 21:13 | Ukljuèi u odgovor
tuba
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 02-06-2006
Odgovori: 17436
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Runjava il obrijana pitanje je sad

citat:
primus inter pares wrote:


obratit paznju na podpazusne jame



Ova upakovana k´o kulen jebote hahahahahahahah!!
10-05-2009 at 21:33 | Ukljuèi u odgovor
Aykira
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 17-05-2009
Odgovori: 2062
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Runjava il obrijana pitanje je sad

ova karada (vrsta japan-bondage) na vitkom tijelu lijepo izgleda.. no ovdje malo nesretno.. ta zena bila obrijana ili rutava.. ne mjenja komplet dojam..

sto se mene tice, depiliram cak i na rukama, jednostavno mi ljepse..

18-05-2009 at 03:33 | Ukljuèi u odgovor
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Runjava il obrijana pitanje je sad

evo da se nova halasa oglasi , da ne bude da ne postujemo

obrijano nikako... moze samo depilirano ili voskano ili secerkano (ne znam kako se zove kad se cupka smjesom od secera, jbg).

dakle, ja infantilna stalno, moj dragi isto tako! nismo nesto po dlakama

18-05-2009 at 08:08 | Ukljuèi u odgovor
putujuca
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 18-08-2008
Lokacija: tuzla
Odgovori: 1401
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Runjava il obrijana pitanje je sad

citat:
RPM wrote:

znaèi runjava ...


kako kad
 


Ti ga ja; ti ga ti; ti ga neces pogoditi
18-05-2009 at 10:13 | Ukljuèi u odgovor
RPM
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 23-03-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 7103
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Re: Runjava il obrijana pitanje je sad

citat:
putujuca wrote:
kako kad


dosta ...  


pišanje ubija jutarnju romantiku, više nego zadah ... pišanje!
19-05-2009 at 15:26 | Ukljuèi u odgovor
Tanitha
Nivo: Forumski doajen
1971

Registriran(a): 07-07-2004
Lokacija: Italia
Odgovori: 16483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Runjava il obrijana pitanje je sad

...puno je postova pa ne znam da li je neko vec "prepisao" savjete i licno iskustvo ovog autora sljedeceg texta s nekog hrv. foruma...


(ovo je samo pola teksta gdje pocinje odiseja... )

...

Zanemarimo sad onaj stari vic - zasto su stidne dlake kovrcave (da ne pikaju u oci) , i pogledajmo istini tamo gdje ne pika (a moglo bi). Zasto uopce depilirati stidno podrucje? A zasto ne? Postoje barem tri dobra razloga zbog kojih se treba odluciti na taj bolni korak:

1. Higijena: ako ste se barem jednom u zivotu obrijali pod pazuhom, znate o cemu govorimo. Itekako ima smisla.

2. Elegancija: nekako je ljepse. Pitajte Rocca Sifreddija, Beckeya Jakica, Petera Northa ili nekog iz te branse.

3. Vizualnost: zene muskarce dijele na one s privjeskom do 18 centi (mali) i one preko toga (Masala!) . Iako vam velicina odnosno konjaza automobila donosi dodatni pedalj, cinom potkresivanja nadpenisnih dlacica i uklanjanjem testisnih, dobili ste barem centimetar ili dva u njenim ocima kad konacno dodjete do faze kad se treba pokazati u punom sjaju! Zene nam mogu srat da im gledamo u sise, ali u tim trenucima kad su gace na podu ili stolici ni one nama definitivno ne gledaju u oci...

E sad, kako to napraviti. Prvi je nacin klasicnim izbrijavanjem plasticnom britvicom. Male sanse od samoranjavanja, cas posla, ali i brzo obnavljanje, pa ce vasa osobna pusacica nakon dva-tri dana vaseg nebrijanja imati besplatno rumenilo za usne i izgledati kao da se borila s pobjesnjelom keficom za WC. Izbrijavanje klasicnom britvom je samo za posebne ludjake jer je dovoljan zvuk mobitela, kasalj susjeda ili prdac brgljeza na prozoru da vam pobjegne ruka. Jezivo. Isto tako je s onim zenskim kremama za depilaciju koje se namazu, ostave, usmrde pola kvarta i onda polovicno skinu . Jednom sam probao i toliko je smrdilo da sam mislio da mi je Stojko istrulio i da ce otpasti zajedno s dlacurinama.
Silkepil je nesto triput bolnije i od tetoviranja (imate pokoju dlacicu na ledjima? Ostavite je tamo!), a kako muskarac jednostavno ne moze sam sebi nanositi zlo kao zena koja na odredjene dijelove tijela nanosi vreli vosak i onda kida komade koze, dlaka i gornjeg sloja epiderme naglim pokretima :morate se dati u prave, profesionalne ruke.

Vjerojatno ne postoji zena koja nije cula za egipatsku depilaciju. Nju shodno tome treba najbolje obavljati zena koja je i sama Egipcanka. A u Zagrebu postoji jedna takva. Nije jeftina, ali je najbolja, rekla mi je nasa stilistica i Zecica Maja i za ruku me dovela do njenog mjesta djelovanja. Potapsala me po ramenu i s toplim rijecima utjehe : «koji si ti kreten», gurnula unutra te otisla netragom.

Sam i izgubljen poput nerasta u etiopiji, skupljao sam hrabrost. Supak mi se stisnuo kao oko od jastoga, ali sam nekako usao. Zamisljao sam idealnu mini-crnku sa siskama nalik na Liz Taylor u ulozi Kleopatre, ali malo sam se iznenadio. Uglavnom, malo drukcije. Teta me pozdravila, shvatila sto zelim, nije se ni trenutka zbunila, hitila me na lezaj, natjerala da se skinem i onda je pocelo. Boze...

Prema depiliranju testisa, pregled prostate se doima kao pisanje zadacnice, sviranje blok flaute ili okretanje palacinki. Depiliranje testisa je bol na koju ne stignete ni reagirati jer teta Egipcanka cupka ustrajno i neustrasivo s tolikom silinom kao sto megagladna pura po dvoristu zoblje krupnu psenicu. Deepiliranje testisa je gore od posjete pijanoj zubarki, koncerta Elia Piska i seksa sa nadrkanom zvecarkom. Ali ne traje dugo. Zato boli dugo.

Kuci sam se vukao kao posrnuli dvojnik John Waynea i Bate Zivojinovica sa sedamdesetak, sto svapskih a sto indijansko-meksicko-kvislinskih metaka ;valjse u tijelu i sanjao o kockama leda, sladoledu od Nivee ili pomoci bilo kakve pomade iz frizidera. Zaspao sam u mukama i znoju.

Kad ono, pri prvom nesvjesnom jutarnjem cohanju, umjesto standardnog zvuka kao da netko gricka friski cips, nista. A podrucje koje je jucer bilo Galipolje sad je meko ko dusa :s . Ko pacje perje ili guza male pande. Nisam ruku mogao odvojit deset minuta! Kao magnet... I sto je najbolje, stvar traje barem tjedan, ako ne i mjesec dana, a glatkoca i dalje savrsena. Zene kazu da s vremenom sve manje boli i da ti jednostavno predje u naviku. Ali zene i radjaju, a mi ne, pa jos dvojim hoce li biti sljedeceg pokusaja. Zanima li vas kakav je osjecaj za vrijeme seksa? O tome neki drugi put. Kad skinem ovaj pakleni osmijeh s lica..."

oplakah...

21-05-2009 at 03:07 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 41
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Sex : Runjava il obrijana pitanje je sad New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice