Info: Za sve nejasnoce tu su moderatori kojima se mozete obratiti za pomoc ......vezanu za forumske probleme, za sve ostalo morate naci nekoga drugog. :)


FORUM : Sex : Runjava il obrijana pitanje je sad
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Runjava il obrijana pitanje je sad

predobro!

21-05-2009 at 10:28 | Ukljuèi u odgovor
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Runjava il obrijana pitanje je sad

Tanita, sikter sa tim prièama Taman su neke od halaša shvatile kako je depilacija aut Dakle halaše moje najdraže priroda vam je podarila te runje i ne dirajte ih
Btw depilaciju jedino odobravam u situacijama kad su runje žute al prije toga preporuèujem farbanje, a ako vam je baš zahmet ofarbat e onda depilacija tj brièenje  


<br /><br /><br /><br />

23-05-2009 at 18:36 | Ukljuèi u odgovor
putujuca
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 18-08-2008
Lokacija: tuzla
Odgovori: 1401
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Runjava il obrijana pitanje je sad

citat:
yugi wrote:
Tanita, sikter sa tim prièama Taman su neke od halaša shvatile kako je depilacija aut Dakle halaše moje najdraže priroda vam je podarila te runje i ne dirajte ih
Btw depilaciju jedino odobravam u situacijama kad su runje žute al prije toga preporuèujem farbanje, a ako vam je baš zahmet ofarbat e onda depilacija tj brièenje



 


Ti ga ja; ti ga ti; ti ga neces pogoditi
24-05-2009 at 10:32 | Ukljuèi u odgovor
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Runjava il obrijana pitanje je sad

citat:
putujuca wrote:





Ne, nemoj mi reæ da si "plavuša"
btw Tanitha je svojevremeno lansirala nekakvu teoriju o boji runja Sjeæam se da je to nešto kao bilo povezano sa bojom obrva Tetka, eto ako ti nije zahmet podsjeti nas malo

[Edited by yugi on 24-05-2009 at 12:29 GMT] 


<br /><br /><br /><br />

24-05-2009 at 12:27 | Ukljuèi u odgovor
Tanitha
Nivo: Forumski doajen
1971

Registriran(a): 07-07-2004
Lokacija: Italia
Odgovori: 16483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Runjava il obrijana pitanje je sad

citat:
yugi wrote:
Tanita, sikter sa tim prièama Taman su neke od halaša shvatile kako je depilacija aut Dakle halaše moje najdraže priroda vam je podarila te runje i ne dirajte ih
Btw depilaciju jedino odobravam u situacijama kad su runje žute al prije toga preporuèujem farbanje, a ako vam je baš zahmet ofarbat e onda depilacija tj brièenje


nisi ti to ni procito, jer je rijec o muskim runjama i depilaciji istih ...nama je cas posla -obrijat-ja licno probah jednom , bas u toj bikini-zoni Silkepilom, hladan me znoj oblio , boli yebote kad chupa !!!

..a ovaj prica o cupanju dlaka s jaja i oko hasima, jer se , izmedju ostalog, vizuelno cini vecim nego kad samo viri iz shume

...a to za vezu boja dole = boja obrva (gustina takodje) je istina, ja citala davno u nekom "naucnom " casopisu ...kad ih zene ne bi cupale i ocrtavale olovkom bilo bi jasnije... hajd provjerite pa javite.

evo "najdramaticnijeg" citata iz gornjeg teksta

"...Sam i izgubljen poput nerasta u Etiopiji, skupljao sam hrabrost. Supak mi se stisnuo kao oko od jastoga, ali sam nekako usao. Zamisljao sam idealnu mini-crnku sa siskama nalik na Liz Taylor u ulozi Kleopatre, ali malo sam se iznenadio. Teta me pozdravila, shvatila sto zelim, nije se ni trenutka zbunila, hitila me na lezaj , natjerala da se skinem i onda je pocelo. Boze...

Prema depiliranju testisa, pregled prostate se doima kao pisanje zadace, sviranje blok flaute ili okretanje palacinki. Depiliranje testisa je bol na koju ne stignete ni reagirati jer teta Egipcanka cupka ustrajno i neustrasivo s tolikom silinom kao sto megagladna pura po dvoristu zoblje krupnu psenicu. Ali ne traje dugo. Zato boli dugo.

Kuci sam se vukao kao posrnuli dvojnik John Waynea i Bate Zivojinovica sa sedamdesetak, sto svapskih a sto indijansko-meksicko-kvislinskih metaka u tijelu i sanjao o kockama leda, sladoledu od Nivee ili pomoci bilo kakve pomade iz frizidera. Zaspao sam u mukama i znoju.

Kad ono, pri prvom nesvjesnom jutarnjem cohanju, umjesto standardnog zvuka kao da netko gricka friski cips, nista. A podrucje koje je jucer bilo Galipolje sad je meko ko dusa .
Ko pacje perje ili guza male pande. Nisam ruku mogao odvojit deset minuta!
Zene kazu da s vremenom sve manje boli i da ti jednostavno predje u naviku. Ali zene i radjaju, a mi ne...

[Edited by Tanitha on 25-05-2009 at 02:45 GMT]
25-05-2009 at 02:30 | Ukljuèi u odgovor
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Runjava il obrijana pitanje je sad

E het zar nije lijepo imat runjavu minðu sad kad je ovo zahladnilo Dabogda vam se smrzle, svakoj koja glanc udara  


<br /><br /><br /><br />

29-05-2009 at 18:59 | Ukljuèi u odgovor
Tanitha
Nivo: Forumski doajen
1971

Registriran(a): 07-07-2004
Lokacija: Italia
Odgovori: 16483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Runjava il obrijana pitanje je sad

citat:
yugi wrote:
E het zar nije lijepo imat runjavu minðu sad kad je ovo zahladnilo Dabogda vam se smrzle, svakoj koja glanc udara


Sppmenuh li ja i ovdje shablone?
30-05-2009 at 02:32 | Ukljuèi u odgovor
Inspektor
Nivo: Forumski doajen
Novus Ordo Seclorum

Registriran(a): 21-06-2005
Odgovori: 9543
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Runjava il obrijana pitanje je sad

Pade mi napamet onaj lik iz filma "od sumraka do zore"... ...i njegova reklama ispred jedne od ´robnih kuca´......eh... ...´smelly pussy, juicy pussy, black pussy...and if you see any pusyy for free - fuck iiiiit"...

30-05-2009 at 12:16 | Ukljuèi u odgovor
Lija-lisica
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 07-10-2006
Lokacija: Topli dom!
Odgovori: 10902
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Runjava il obrijana pitanje je sad

citat:
Inspektor wrote:
Pade mi napamet onaj lik iz filma "od sumraka do zore"... ...i njegova reklama ispred jedne od ´robnih kuca´......eh... ...´smelly pussy, juicy pussy, black pussy...and if you see any pusyy for free - fuck iiiiit"...

Vrijeme ti je da ides kuci na odmor
30-05-2009 at 14:06 | Ukljuèi u odgovor
Inspektor
Nivo: Forumski doajen
Novus Ordo Seclorum

Registriran(a): 21-06-2005
Odgovori: 9543
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Runjava il obrijana pitanje je sad

citat:
Lija-lisica wrote:

Vrijeme ti je da ides kuci na odmor


30-05-2009 at 15:18 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 55
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: EminaS, meho, Mela77, mikimini, Mir$o, pljosko, strokeunit
FORUM : Sex : Runjava il obrijana pitanje je sad New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice