Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Ženski minder : Dr. Bosnjo vam odgovara
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Golubica Gacanerica
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 16-02-2009
Lokacija: South Carolina
Odgovori: 1140
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Dr. Bosnjo vam odgovara

doktore pomagaj. udala sam se za ludjaka.
vaki je problem,
spremano se ic na zabavu kod njegovog poslovnog partnera ja kupila haljinu i nako opremila se da je oprobam pitam ga kako mi lici i to a on meni veli ;"dobra je za pokuci, za zabavu je jeftina (izgleda jeftino tako on veli):" a ne pitaj kolko sam je platila , i nije ti to moj dobri doktore ceo problem tu je pocetak , isli zajedno kupila hamljinu i savdale i iziodjose skuplje nek prsten za valentinovo. sednem ja tako i kontam ja cojeka budale sta me snadje i nedadne mi nesto mira odem da proverim koliko prsten kosta i kad sumi rekli jedva sam na nogama ostala, skinut ga nesmem da ne uvredim cojeka potrudio se a ni nosat ga sad kad znam kolko je para nesmem otkinuce mi ko ruku.Sta da radim.? pa nebo te idilo kosta vise neg moja prva kola u hamerikama. sta da radim dragi doktore cojek lud tolke pare dat zaoto a nesmem ni da pomislim da se opet sa mojim jaranicam sretnem pojesce me.i nako mi prebacuju sto sam se za hamera udala pomagaj 


Ko je bio voljen zaboravio je.

Uspomene imaju samo oni koji su voleli.......
04-03-2009 at 21:09 | Ukljuèi u odgovor
RPM
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 23-03-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 7103
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Dr. Bosnjo vam odgovara

što bi naš narod rek´o, muško koje svojoj ženi obilato kupuje nakit i zlato, ... nemere yebhawat ...  


pišanje ubija jutarnju romantiku, više nego zadah ... pišanje!
04-03-2009 at 23:13 | Ukljuèi u odgovor
jalijas
Nivo: Forumski doajen
JA IZDATI NEZNAM

Registriran(a): 15-02-2002
Odgovori: 2780
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Dr. Bosnjo vam odgovara

citat:
RPM wrote:
što bi naš narod rek´o, muško koje svojoj ženi obilato kupuje nakit i zlato, ... nemere yebhawat ...
rpm hvala na prijevodu vec sam se bio poceo preznojavati desifrujuci gornji post
 


Za mene mjesta

u dzenetu nejma
04-03-2009 at 23:33 | Ukljuèi u odgovor
KlOn
Nivo: Forumski doajen
Bošnjator i Dr.za Reisofobiju

Registriran(a): 29-04-2003
Lokacija: Candy Shop
Odgovori: 8528
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Dr. Bosnjo vam odgovara

citat:
jalijas wrote:
rpm hvala na prijevodu vec sam se bio poceo preznojavati desifrujuci gornji post


05-03-2009 at 05:26 | Ukljuèi u odgovor
tuba
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 02-06-2006
Odgovori: 17436
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Dr. Bosnjo vam odgovara

citat:
Golubica Gacanerica wrote:
doktore pomagaj. udala sam se za ludjaka.
vaki je problem,
spremano se ic na zabavu kod njegovog poslovnog partnera ja kupila haljinu i nako opremila se da je oprobam pitam ga kako mi lici i to a on meni veli ;"dobra je za pokuci, za zabavu je jeftina (izgleda jeftino tako on veli):" a ne pitaj kolko sam je platila , i nije ti to moj dobri doktore ceo problem tu je pocetak , isli zajedno kupila hamljinu i savdale i iziodjose skuplje nek prsten za valentinovo. sednem ja tako i kontam ja cojeka budale sta me snadje i nedadne mi nesto mira odem da proverim koliko prsten kosta i kad sumi rekli jedva sam na nogama ostala, skinut ga nesmem da ne uvredim cojeka potrudio se a ni nosat ga sad kad znam kolko je para nesmem otkinuce mi ko ruku.Sta da radim.? pa nebo te idilo kosta vise neg moja prva kola u hamerikama. sta da radim dragi doktore cojek lud tolke pare dat zaoto a nesmem ni da pomislim da se opet sa mojim jaranicam sretnem pojesce me.i nako mi prebacuju sto sam se za hamera udala pomagaj



Krenimo redom,

i logicno - gdje je lubenica, gdje je lubenica!!! Sta si kaze re...gdje je lubenica, gdje je lubenica!!! Esi to kaze mene pito za lubenicu, eno ti je iza ormana gdje si je i ostavio, on kaze rasjece je napola, vadi kospe, vadi kospe, vadi kospe - izvadio kospe, izvadio kospe!!! Sto kaze nisi mene saceko da skupa vadimo kospe, e kaze nisam mogo, e kaze hajd´ mm ha ispade....hm ispade! Zasto kazhe tebi uvijek hm ha ispadne a meni hm ha ne ispadne??..ja kad dodje hrmpalija voliki kaze cija majka od jutros nije konzerve izvrtala.....sta moja majka...moja majka 4 konzerve izvrnula...e haj sad tui izvrci...m nemoze...a kako je majka mogla...ha evo ga izvrno...e haj sad gledaj...a pa nista se ne vidi...ha kako ce se vidit kad si naopako okreno....dole gledaj...aaaa kako su maleni...."aa kako su maleni"...Sto ga imitiraaas momcino, sto ga momcino imitiras...

I on je mene, i on je mene.

E kaze: Ti vamo, ti tamo, sukob odozdo vracaj i da vidimo koliko puta unatoc svemu mozete da polimizirate....

.. kako je bilo ... on odozdo on odozgo on odozdo on odozgo .. zhuujiiiiiiiii KANADER .. izlazite!izlazite!izlazite SVI NAPOLJE!njih dvojica vamo vas dvojica tamo ... djeli sapunice njima,kaze meni UPO´ U NOS ! sto nisi VAKO .. sto nisi VAKo !MEni manji .. nisi ti HRMPALIJA OVOLIKI ustade i kaze .. eh da vidimo cija majka od jutros nije tri puta ustala.Meni si to reko´,pazi kaze sad:prije svega mi nismo nikako mogli jer je bilo odozgo ... niste mogli.. e hajd sad na drugu stranu .. NEUGODNO NEUGODNO..JEL NEUGODNO? eh da vidis kako je nama bilo do sad neugodno..e jel bilo .. idemo odzodo OPAAAA OPAAAA ..PAM .. pliva IDE IDE IDE .. OP ja sam prvi zapiko .. ti prvi zapiko´ ? vidis ba ima sudija .. eh sash´ vidjet TIRU TIRU TIRUUU .... JESL TO MENI REKO´ ? TUUUUUUU RIIIIIIII !!!!!!! pa da vidis sada koliko puta unatoc svemu mozemo da odgovaramo!!


05-03-2009 at 06:53 | Ukljuèi u odgovor
tuba
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 02-06-2006
Odgovori: 17436
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Dr. Bosnjo vam odgovara

citat:
Golubica Gacanerica wrote:
doktore pomagaj. udala sam se za ludjaka.
vaki je problem,
spremano se ic na zabavu kod njegovog poslovnog partnera ja kupila haljinu i nako opremila se da je oprobam pitam ga kako mi lici i to a on meni veli ;"dobra je za pokuci, za zabavu je jeftina (izgleda jeftino tako on veli):" a ne pitaj kolko sam je platila , i nije ti to moj dobri doktore ceo problem tu je pocetak , isli zajedno kupila hamljinu i savdale i iziodjose skuplje nek prsten za valentinovo. sednem ja tako i kontam ja cojeka budale sta me snadje i nedadne mi nesto mira odem da proverim koliko prsten kosta i kad sumi rekli jedva sam na nogama ostala, skinut ga nesmem da ne uvredim cojeka potrudio se a ni nosat ga sad kad znam kolko je para nesmem otkinuce mi ko ruku.Sta da radim.? pa nebo te idilo kosta vise neg moja prva kola u hamerikama. sta da radim dragi doktore cojek lud tolke pare dat zaoto a nesmem ni da pomislim da se opet sa mojim jaranicam sretnem pojesce me.i nako mi prebacuju sto sam se za hamera udala pomagaj



Ako ti ovaj moj predhodni post ne pomogne onda probaj sledece linkove:

www.vidovitadzemila.com/
www.vidovita.com/
www.vidovita.com/
http://vidovita-amra.com/
05-03-2009 at 06:59 | Ukljuèi u odgovor
tuba
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 02-06-2006
Odgovori: 17436
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Dr. Bosnjo vam odgovara

citat:
RPM wrote:
što bi naš narod rek´o, muško koje svojoj ženi obilato kupuje nakit i zlato, ... nemere yebhawat ...


Ne mora znachiti.
Ja svojoj kupujem da bih im´o shta prodavat´ kad ostanem bRez posla!
05-03-2009 at 07:01 | Ukljuèi u odgovor
Golubica Gacanerica
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 16-02-2009
Lokacija: South Carolina
Odgovori: 1140
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Dr. Bosnjo vam odgovara

citat:
RPM wrote:
što bi naš narod rek´o, muško koje svojoj ženi obilato kupuje nakit i zlato, ... nemere yebhawat ...

samo da razjasnim , izuzetan je u krevetu, u najboljim godinama (4 stariji od mene) pametan lep (za moj ukus)i cojeku apsolutno nista ne fali problem je kod mene. ja nikad pre nisam nosila te skupe njinjdje i nisam ih imala zasro kupit , njemu je to normano a ja trazim savet kako da se priviknem.
kolko on plati cipele toliko sam ja sa bivsim cojekom placala kucu. nemogu da se priviknem a trebalo je dosad ......... 


Ko je bio voljen zaboravio je.

Uspomene imaju samo oni koji su voleli.......
05-03-2009 at 16:28 | Ukljuèi u odgovor
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Dr. Bosnjo vam odgovara

Golubice poèela si sitno kakit, evidentno s namjerom da nekog impresioniraš time kako eto dobijaš te skupe poklone Ako mi išta pièi po živcima to je ta vrsta prièe A ima ih još na forumu koji su skloni takvom æaplazganju Snobovi  


<br /><br /><br /><br />

05-03-2009 at 18:46 | Ukljuèi u odgovor
tuba
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 02-06-2006
Odgovori: 17436
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Dr. Bosnjo vam odgovara

Poletjela golubica sa Bascarsije
mene trazhi da mi (I) svoju otkrije..............

06-03-2009 at 07:18 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 51
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: *touch*, Aci, andjapuppy, bosanka_no1, clippoutline, iskreni tuzlak, Oblakovich, sabko, ziga_zage
FORUM : Ženski minder : Dr. Bosnjo vam odgovara New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice