Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Ženski minder : Dr. Bosnjo vam odgovara
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Lija-lisica
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 07-10-2006
Lokacija: Topli dom!
Odgovori: 10902
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Dr. Bosnjo vam odgovara

citat:
Golubica Gacanerica wrote:
doktore pomagaj. udala sam se za ludjaka.
vaki je problem,
spremano se ic na zabavu kod njegovog poslovnog partnera ja kupila haljinu i nako opremila se da je oprobam pitam ga kako mi lici i to a on meni veli ;"dobra je za pokuci, za zabavu je jeftina (izgleda jeftino tako on veli):" a ne pitaj kolko sam je platila , i nije ti to moj dobri doktore ceo problem tu je pocetak , isli zajedno kupila hamljinu i savdale i iziodjose skuplje nek prsten za valentinovo. sednem ja tako i kontam ja cojeka budale sta me snadje i nedadne mi nesto mira odem da proverim koliko prsten kosta i kad sumi rekli jedva sam na nogama ostala, skinut ga nesmem da ne uvredim cojeka potrudio se a ni nosat ga sad kad znam kolko je para nesmem otkinuce mi ko ruku.Sta da radim.? pa nebo te idilo kosta vise neg moja prva kola u hamerikama. sta da radim dragi doktore cojek lud tolke pare dat zaoto a nesmem ni da pomislim da se opet sa mojim jaranicam sretnem pojesce me.i nako mi prebacuju sto sam se za hamera udala pomagaj


Kako impresivno, majko mila, evo sva sam se najezila a jel´ Bogati sta jos skupo kupio ...Oj, hljebe i Boze

[Edited by Lija-lisica on 07-03-2009 at 14:23 GMT]

[Edited by Lija-lisica on 07-03-2009 at 18:01 GMT]
07-03-2009 at 09:22 | Ukljuèi u odgovor
Deny
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 18-11-2008
Lokacija: tuzla
Odgovori: 1263
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Dr. Bosnjo vam odgovara

citat:
Lija-lisica wrote:


Kako impresivno, majko mila, evo sva sam se najezila a jel´ Boga ti sta jos skupo kupio ...Oj, hljebe i Boze

[Edited by Lija-lisica on 07-03-2009 at 14:23 GMT]


ja se po tri puta na dan vratim i ovo proèitam dokle sve ide ljudska mašta  


Nitko nije obavezan da drugog voli više nego sebe sama.
07-03-2009 at 10:26 | Ukljuèi u odgovor
KlOn
Nivo: Forumski doajen
Bošnjator i Dr.za Reisofobiju

Registriran(a): 29-04-2003
Lokacija: Candy Shop
Odgovori: 8528
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Dr. Bosnjo vam odgovara

citat:
Golubica Gacanerica wrote:
doktore pomagaj. udala sam se za ludjaka.
vaki je problem,
spremano se ic na zabavu kod njegovog poslovnog partnera ja kupila haljinu i nako opremila se da je oprobam pitam ga kako mi lici i to a on meni veli ;"dobra je za pokuci, za zabavu je jeftina (izgleda jeftino tako on veli):" a ne pitaj kolko sam je platila , i nije ti to moj dobri doktore ceo problem tu je pocetak , isli zajedno kupila hamljinu i savdale i iziodjose skuplje nek prsten za valentinovo. sednem ja tako i kontam ja cojeka budale sta me snadje i nedadne mi nesto mira odem da proverim koliko prsten kosta i kad sumi rekli jedva sam na nogama ostala, skinut ga nesmem da ne uvredim cojeka potrudio se a ni nosat ga sad kad znam kolko je para nesmem otkinuce mi ko ruku.Sta da radim.? pa nebo te idilo kosta vise neg moja prva kola u hamerikama. sta da radim dragi doktore cojek lud tolke pare dat zaoto a nesmem ni da pomislim da se opet sa mojim jaranicam sretnem pojesce me.i nako mi prebacuju sto sam se za hamera udala pomagaj


Vidim Golubice sreco da te ovde zezaju,hajde ti nama slikaj tu haljinu i taj prsten na ruci,pa im zacepi gubice,i da imam rjesenje,ako neces da ti ko otkine ruku,reci svom hairliji nek ti kupi neki blindirani Porshe,pa ces bit sigurna 100%,a i tako bogata zena,nebi smjela hodati po sirotinjskim cetrvrtima gdje kidaju ruke zbog prstenja

07-03-2009 at 10:32 | Ukljuèi u odgovor
KlOn
Nivo: Forumski doajen
Bošnjator i Dr.za Reisofobiju

Registriran(a): 29-04-2003
Lokacija: Candy Shop
Odgovori: 8528
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Dr. Bosnjo vam odgovara

Dr.Bosnjo,sta mislite o ovom otkricu

http://www.sarajevo-x.com/clanak/090306095/komentari

07-03-2009 at 11:03 | Ukljuèi u odgovor
jalijas
Nivo: Forumski doajen
JA IZDATI NEZNAM

Registriran(a): 15-02-2002
Odgovori: 2780
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Dr. Bosnjo vam odgovara

citat:
KlOn wrote:


Vidim Golubice sreco da te ovde zezaju,hajde ti nama slikaj tu haljinu i taj prsten na ruci,pa im zacepi gubice,i da imam rjesenje,ako neces da ti ko otkine ruku,reci svom hairliji nek ti kupi neki blindirani Porshe,pa ces bit sigurna 100%,a i tako bogata zena,nebi smjela hodati po sirotinjskim cetrvrtima gdje kidaju ruke zbog prstenja


pa pusti prstenje,nego moze je neko jos i jebat nedoti tito dragi
 


Za mene mjesta

u dzenetu nejma
07-03-2009 at 12:58 | Ukljuèi u odgovor
RPM
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 23-03-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 7103
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Re: Dr. Bosnjo vam odgovara

citat:
Golubica Gacanerica wrote:

samo da razjasnim , izuzetan je u krevetu, u najboljim godinama (4 stariji od mene) pametan lep (za moj ukus)i cojeku apsolutno nista ne fali problem je kod mene. ja nikad pre nisam nosila te skupe njinjdje i nisam ih imala zasro kupit , njemu je to normano a ja trazim savet kako da se priviknem.
kolko on plati cipele toliko sam ja sa bivsim cojekom placala kucu. nemogu da se priviknem a trebalo je dosad .........

m´ samo sam se šalio, nemoj zahaterit´ ...  


pišanje ubija jutarnju romantiku, više nego zadah ... pišanje!
07-03-2009 at 13:14 | Ukljuèi u odgovor
Golubica Gacanerica
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 16-02-2009
Lokacija: South Carolina
Odgovori: 1140
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Dr. Bosnjo vam odgovara

citat:
yugi wrote:
Golubice poèela si sitno kakit, evidentno s namjerom da nekog impresioniraš time kako eto dobijaš te skupe poklone Ako mi išta pièi po živcima to je ta vrsta prièe A ima ih još na forumu koji su skloni takvom æaplazganju Snobovi

Hvala na uporedbi sa snobovima, ali ja zaista nisam i problem je stvarni. nemas ti pojma kako je odvratno ziveti u svetu u kom nisi rodjen i kom ne pripadas.
znas ljutski zioti su razliciti i nikad neznas tacno kakva je necija sudbina a ja odavno znam to sto si mi i ti potvrdio da ljudi prastaju sve osim iskrenosti.
 


Ko je bio voljen zaboravio je.

Uspomene imaju samo oni koji su voleli.......
07-03-2009 at 16:03 | Ukljuèi u odgovor
Golubica Gacanerica
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 16-02-2009
Lokacija: South Carolina
Odgovori: 1140
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Dr. Bosnjo vam odgovara

citat:
Lija-lisica wrote:


Kako impresivno, majko mila, evo sva sam se najezila a jel´ Bogati sta jos skupo kupio ...Oj, hljebe i Boze

[Edited by Lija-lisica on 07-03-2009 at 14:23 GMT]

[Edited by Lija-lisica on 07-03-2009 at 18:01 GMT]

znam ja da ljudi i zene prastaju sve osim iskrenosti, hvala za iskrenost 


Ko je bio voljen zaboravio je.

Uspomene imaju samo oni koji su voleli.......
07-03-2009 at 16:05 | Ukljuèi u odgovor
Golubica Gacanerica
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 16-02-2009
Lokacija: South Carolina
Odgovori: 1140
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Dr. Bosnjo vam odgovara

citat:
Deny wrote:


ja se po tri puta na dan vratim i ovo proèitam dokle sve ide ljudska mašta

da bilo bi jos i dobro kad bi se o masti radilo nego eto nije a ti sad mozes da citas po deset puta i opet nece biti masta. 


Ko je bio voljen zaboravio je.

Uspomene imaju samo oni koji su voleli.......
07-03-2009 at 16:06 | Ukljuèi u odgovor
Golubica Gacanerica
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 16-02-2009
Lokacija: South Carolina
Odgovori: 1140
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Dr. Bosnjo vam odgovara

citat:
KlOn wrote:


Vidim Golubice sreco da te ovde zezaju,hajde ti nama slikaj tu haljinu i taj prsten na ruci,pa im zacepi gubice,i da imam rjesenje,ako neces da ti ko otkine ruku,reci svom hairliji nek ti kupi neki blindirani Porshe,pa ces bit sigurna 100%,a i tako bogata zena,nebi smjela hodati po sirotinjskim cetrvrtima gdje kidaju ruke zbog prstenja



da nijeovog porsea mislila bi da ti to iskreno da ne bude zabune vozim volva , a po sirotinjskim cetrtima ni pre dok sam zivela skromnije nisam hodala.
 


Ko je bio voljen zaboravio je.

Uspomene imaju samo oni koji su voleli.......
07-03-2009 at 16:09 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 35
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Ženski minder : Dr. Bosnjo vam odgovara New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice