Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Kako zamisljate forumase ?
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
doris
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Re: Kako zamisljate forumase ?

Slika=222.jpg, Slika=221.jpg,

citat:
Brico wrote:
Joj Sunce tebe ne mogu još ošeperat.Ali pronaæi æu ja samo saèekaj.Doduše znam samo da možeš liznut lakat,al nemam te slike.
A female ne maše nogicom?To mi baš èudno?
Pa Doris,presvuci se ponekad.A reci iskreno jesi li se onako ogledala pred ogledalom.Ne mislim ništa loše samo da pitam jesam li pogodio.
Dobro felix-legendo,kazes da sam pogriješio za jedan avion.sad æemo i tebe,pa ako pogriješim,ošamari me jednom ljutom,ili neèim miješanim,a da zbilja tebi je uskoro neki rodjendan(ja ga slavim tri puta mjeseèno):
female:

felix:



Pa presvlacim se ja i po 2 puta dnevno ali rijetko nosim suknje.Nije da ih nemam u ormaru nego eto ne znam ni ja.A sto se tice ogledanja pa sve se mi zene odledamo da vidimo da li smo se sta promijenile.

Ali si me nasmijao sa onom mona lizom i zubima kako li si samo ono ustificao da mi je znat. A ja jelenu zamisljam da ima smedju kosu valovitu da nije ni mrsava a ni debela da je uvijek lijepo raspolozena i da je osjecajna.A sto se tice sunce onog Bezveznjaka on se vec jednom prikazao na sex forumu.Doduse iz profila mu se vidi .... ali lice mozemo samo da nagadjamo. :p
27-02-2003 at 23:42 | Ukljuèi u odgovor
Brico
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Kako zamisljate forumase ?

Slika=226.jpg, Znam da fantaziram,ali dunju66,na ljeto zamisljam ovako:

Dunja ako se budes ljutila necu te vise ni zamisljati...

28-02-2003 at 00:24 | Ukljuèi u odgovor
felix
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Re: Kako zamisljate forumase ?

Slika=222.jpg, Slika=221.jpg,

citat:
Brico wrote:
Joj Sunce tebe ne mogu još ošeperat.Ali pronaæi æu ja samo saèekaj.Doduše znam samo da možeš liznut lakat,al nemam te slike.
A female ne maše nogicom?To mi baš èudno?
Pa Doris,presvuci se ponekad.A reci iskreno jesi li se onako ogledala pred ogledalom.Ne mislim ništa loše samo da pitam jesam li pogodio.
Dobro felix-legendo,kazes da sam pogriješio za jedan avion.sad æemo i tebe,pa ako pogriješim,ošamari me jednom ljutom,ili neèim miješanim,a da zbilja tebi je uskoro neki rodjendan(ja ga slavim tri puta mjeseèno):
female:

felix:




Jesam smisan.
Brico nisi me bas pogodio, Znas onu izreku , prvo skoci pa onda reci hop, ja dva puta kazem hop ali pobro ne skacem, kamoli da idem glavom kroz zid. Ti mene prikazao da idem glavom kroz asfalt, nisam ti ja od onije s planine i ispod planine. 


Ni jedan se zlocin ne moze opravdati.
28-02-2003 at 04:28 | Ukljuèi u odgovor
jalijas
Nivo: Forumski doajen
JA IZDATI NEZNAM

Registriran(a): 15-02-2002
Odgovori: 2780
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kako zamisljate forumase ?

Brico hocu i ja moju sliku i priliku pod hitno inace skacem u prvi potok  


Za mene mjesta

u dzenetu nejma
28-02-2003 at 05:10 | Ukljuèi u odgovor
DORIS
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Re: Re: Kako zamisljate forumase ?

Slika=222.jpg, Slika=221.jpg,

citat:
felix wrote:
citat:
Brico wrote:
Joj Sunce tebe ne mogu još ošeperat.Ali pronaæi æu ja samo saèekaj.Doduše znam samo da možeš liznut lakat,al nemam te slike.
A female ne maše nogicom?To mi baš èudno?
Pa Doris,presvuci se ponekad.A reci iskreno jesi li se onako ogledala pred ogledalom.Ne mislim ništa loše samo da pitam jesam li pogodio.
Dobro felix-legendo,kazes da sam pogriješio za jedan avion.sad æemo i tebe,pa ako pogriješim,ošamari me jednom ljutom,ili neèim miješanim,a da zbilja tebi je uskoro neki rodjendan(ja ga slavim tri puta mjeseèno):
female:

felix:




Jesam smisan.
Brico nisi me bas pogodio, Znas onu izreku , prvo skoci pa onda reci hop, ja dva puta kazem hop ali pobro ne skacem, kamoli da idem glavom kroz zid. Ti mene prikazao da idem glavom kroz asfalt, nisam ti ja od onije s planine i ispod planine.

mA JA MISLIM DA JE ON STAVIO OVU SLICICU JER MISLI DA TI ZBOG NEKE CURE "DUBIS NA GLAVI"I SKIDAS JOJ ZVIJEZDE SA NEBA.
28-02-2003 at 06:03 | Ukljuèi u odgovor
Brico
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Kako zamisljate forumase ?

Pa Felix,nekako mi ovo djelovalo da se podvirujes...a vidis kako je Doris skontala

28-02-2003 at 12:10 | Ukljuèi u odgovor
Brico
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Re: Kako zamisljate forumase ?

citat:
sunce wrote:
Dobro a varas se

Dobro u pravu si
01-03-2003 at 10:58 | Ukljuèi u odgovor
Brico
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Re: Kako zamisljate forumase ?

Slika=230.jpg, Slika=229.jpg,

citat:
jalijas wrote:
Brico hocu i ja moju sliku i priliku pod hitno inace skacem u prvi potok

Jalijas,da se ne bacas u potok,evo slicice(vidi ima kravatu).Ali ne mislim u losem smislu,nego pozitivno,a mislim da smo tu negdje blizu,ama u stvari izaberi sebi koju hoces:
01-03-2003 at 11:10 | Ukljuèi u odgovor
felix
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Kako zamisljate forumase ?


Brico, veliko si osvijezanje na forumu, samo me zbunjuje jesi ti brico ili fotograf.
Ono ti je dobra logika za logiku.

Pozdrav iz Texasa, znas ovdje zivi jedna lijepa tuzlanka ali se ne javlja zadnje vrijeme.
Hocu da postiras njenu sliku , plava ima izrazenu pozadinu voli H2. 


Ni jedan se zlocin ne moze opravdati.
03-03-2003 at 05:38 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kako zamisljate forumase ?

citat:
felix wrote:

Brico, veliko si osvijezanje na forumu, samo me zbunjuje jesi ti brico ili fotograf.
Ono ti je dobra logika za logiku.

Pozdrav iz Texasa, znas ovdje zivi jedna lijepa tuzlanka ali se ne javlja zadnje vrijeme.
Hocu da postiras njenu sliku , plava ima izrazenu pozadinu voli H2.

_____________________________________

I meni je Brico skroz simpatican .
Eto ja sam bila ubjedjena da je Amelina slatka ,bucmasta crnka sa plavim ocima a ona plavusa .
Nedostaje mi !
A znala je ona i ranije nestati na mjesec i vise pa se vrati ,nadam se da ce opet.
03-03-2003 at 09:13 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 51
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: EminaS, meho, Mela77, mikimini, Mir$o, pljosko, strokeunit
FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Kako zamisljate forumase ? New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice