Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Kako zamisljate forumase ?
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Brico
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Re: Kako zamisljate forumase ?

Slika=251.jpg,

citat:
hak wrote:
Brico


Jooooooj Hak dje me nadje
29-04-2003 at 23:45 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kako zamisljate forumase ?

´
E posto sam raspolozena za pogadjanje sad cu nove clanove (i neke stare)da opisujem .
Samo malo dok grah razbacam

01-07-2003 at 09:14 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kako zamisljate forumase ?


E ovako

Dalila je mlada djevojka ,vesela ,brzo prica ,sve bi odjednom ispricala ,otvorena ,voli zivot i sve sto vole mladi hahha .
Rekla je da ima uvijenu ,cickavu kosu a ja kazem de ima velike oci ,mozda krupnije gradje (hoce ona teretanu spominjati) ,nekada bila debeljuca sada se dobro stesala .
Jedan simpaticni sejtancic .

RazeR , on je momak srednje visine i moguce da naginje malo debljanju ali se cuva.
Tamne ,kratke kose .Voli djevojke i ovako i s njima komunicirati ,voli se zezati ,i ne bi se jos zenio ni ozbiljno vezivao ,ima oko 28 godina.

Bosnjo e on je visok oko 185 ,tamne kose ,visokog cela ,moguce i malo zaliske izrazenije da ima ,svijetlih ociju ,obucen -farmerke ,majice ,dukserice ...sako ,kravata,lakovane cipele ,u tome ga ne mogu ni zamiliti .
Nekada suzdrzan ,gotovo tih momak a u njemu kljuca sto strasti hahahhahha ...voli da namiguje (ovo se salim).

Medic -on je sladak k´o med ,uvijene kosice ,kao mali slatki djecak e tako ja medica zamisljam .)

Klon on je onako carsijka faca ,od nekih 30tak godina

Hoce li jos ko

01-07-2003 at 09:29 | Ukljuèi u odgovor
RazeR
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 01-06-2003
Lokacija: Australijetina
Odgovori: 581
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kako zamisljate forumase ?

citat:
sunce wrote:

E ovako

Dalila je mlada djevojka ,vesela ,brzo prica ,sve bi odjednom ispricala ,otvorena ,voli zivot i sve sto vole mladi hahha .
Rekla je da ima uvijenu ,cickavu kosu a ja kazem de ima velike oci ,mozda krupnije gradje (hoce ona teretanu spominjati) ,nekada bila debeljuca sada se dobro stesala .
Jedan simpaticni sejtancic .

RazeR , on je momak srednje visine i moguce da naginje malo debljanju ali se cuva.
Tamne ,kratke kose .Voli djevojke i ovako i s njima komunicirati ,voli se zezati ,i ne bi se jos zenio ni ozbiljno vezivao ,ima oko 28 godina.

Bosnjo e on je visok oko 185 ,tamne kose ,visokog cela ,moguce i malo zaliske izrazenije da ima ,svijetlih ociju ,obucen -farmerke ,majice ,dukserice ...sako ,kravata,lakovane cipele ,u tome ga ne mogu ni zamiliti .
Nekada suzdrzan ,gotovo tih momak a u njemu kljuca sto strasti hahahhahha ...voli da namiguje (ovo se salim).

Medic -on je sladak k´o med ,uvijene kosice ,kao mali slatki djecak e tako ja medica zamisljam .)

Klon on je onako carsijka faca ,od nekih 30tak godina

Hoce li jos ko

Odakle ti debljina pade napamet i sta ti je srednja visina i nisam tamne kose
01-07-2003 at 09:44 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kako zamisljate forumase ?


recimo 180 visina ,pa cuj nisam rekla da si debeo nego da bi se mogao lako udebljati haha ,ma ne znam na osnovu tvoje price o hrani i picu kontam da si mozda gurman .


Cutie -e ona je visoka (tako je rekla) ,mislim da je jako osjecajna i voli zenstvenu garderobu ,i mislim da je bila jako zaljubljiva kad je bila mladja

01-07-2003 at 09:48 | Ukljuèi u odgovor
RazeR
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 01-06-2003
Lokacija: Australijetina
Odgovori: 581
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kako zamisljate forumase ?

citat:
sunce wrote:

recimo 180 visina ,pa cuj nisam rekla da si debeo nego da bi se mogao lako udebljati haha ,ma ne znam na osnovu tvoje price o hrani i picu kontam da si mozda gurman .


Cutie -e ona je visoka (tako je rekla) ,mislim da je jako osjecajna i voli zenstvenu garderobu ,i mislim da je bila jako zaljubljiva kad je bila mladja

ok malo sam visi ali dovoljno blizu a i jesam gurman volim dobro pojesti a kako se stari sve je teze cuvati tezinu posebno za nekog ko je dosta vremena provodio u teretani i sad mu mrsko ici
01-07-2003 at 09:53 | Ukljuèi u odgovor
Dalila
Nivo: Forumski doajen
zahebana kad popije!

Registriran(a): 11-06-2003
Odgovori: 3926
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kako zamisljate forumase ?


Sunce gataro moja! Prilicno si me dobro opisala,osim sto se kovrdzava kosa dosta ispravila od dugogodisnjeg farabanja - maaaaaajko volim crveno pa makar i ofarbano!


A ovako ja tebe zamisljam - 168cm, 54kg, 90-65-90, vrlo osjecajna i pazljiva ali veliki prikriveni sejtan, plavokosa, mozda se malkice farbas i volis suknje vise nego hlace?

Razer oko 185cm, i ja mislim daje vitak ali da se moze lako udebljati ako se ne cuva , Smedja kosa, svijele oci i nije stariji od 25! Voli tene i farmerke?

eh et.

01-07-2003 at 09:57 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Kako zamisljate forumase ?

citat:
RazeR wrote:
ok malo sam visi ali dovoljno blizu a i jesam gurman volim dobro pojesti a kako se stari sve je teze cuvati tezinu posebno za nekog ko je dosta vremena provodio u teretani i sad mu mrsko ici

________________________

eto bilo je blizu a ono za djevojke
01-07-2003 at 09:58 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kako zamisljate forumase ?

citat:
Dalila wrote:

A ovako ja tebe zamisljam - 168cm, 54kg, 90-65-90, vrlo osjecajna i pazljiva ali veliki prikriveni sejtan, plavokosa, mozda se malkice farbas i volis suknje vise nego hlace?

.


skini mi sa struka 5 cm a i od grudi malo oduzmi hahhaha ,ne farbam se sada a nekada bila crvenokosa(najtamnije crvena i to samo kana) ,kosa dakle najtamnije smedja ,duga i ravna ,volim suknje samo ljeti i to mini ili (rijedje) midi .

01-07-2003 at 10:02 | Ukljuèi u odgovor
Dalila
Nivo: Forumski doajen
zahebana kad popije!

Registriran(a): 11-06-2003
Odgovori: 3926
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kako zamisljate forumase ?

opa bato, a sto si nam dooooobra Suncice!! Barem sam kukove izgleda pogodila!
Ne bi ja para zaradila ko gatara!!

I ja sam smedja,cini mi se, ne sjecam se vise hahaha, toliko dugo se farbam u crveno! I to plameno crveno, kosa mi je ko semafor!! hahaha

01-07-2003 at 10:06 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 43
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: Adnan_, Adnan_ IRAQ, Ajvi, antepavelic, goca, Herodot.H, joskobra, Lastavica, LilyL, nele73, Pasha_car_aga, rafa, SEMY_, Tuc-Muc-SRB, zaza
FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Kako zamisljate forumase ? New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice