Info: Za sve nejasnoce tu su moderatori kojima se mozete obratiti za pomoc ......vezanu za forumske probleme, za sve ostalo morate naci nekoga drugog. :)


FORUM : Sex : Seksualne zanimljivosti
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Dajdza
Nivo: Forumski doajen
Nista posebno ali opet kako za
Registriran(a): 05-07-2011
Lokacija: USA
Odgovori: 1588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Seksualne zanimljivosti

Ja nisam vido nista. Da li vidte vi?

http://www.nezavisne.com/zivot-stil/zivot/Na-dan-vjencanja-muza-prevarila-s-kumom-Video-119051.html

13-12-2011 at 01:01 | Ukljuèi u odgovor
Dajdza
Nivo: Forumski doajen
Nista posebno ali opet kako za
Registriran(a): 05-07-2011
Lokacija: USA
Odgovori: 1588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Seksualne zanimljivosti

Svaki treæi muškarac pao na testu oèinstva



citat:
Svaki treæi muškarac koji je putem analize DNK testiran na oèinstvo u zavodu za sudsku medicinu Republike Srpske nije biološki otac djeteta, objavio je u petak Glas Srpske iz Banje Luke. U posljednjih 14 mjeseci, od kada postoji laboratorij DNA pri zavodu za sudsku medicinu u Banjoj Luci, upuæena su 63 zahtjeva, a èak u 19 sluèajeva biološki otac je posve druga osoba od one koja je zatražila provjeru, rekao je za Glas Srpske analitièar u laboratoriju zavoda za sudsku medicinu u Banjoj Luci Zoran Obradoviæ. Pojasnio je da je taj laboratorij imao 17 sluèajeva na temelju sudskog zahtjeva dok su ostalih 46 bili privatni zahtjevi. Priznao je da je bilo i više zanimljivih sluèajeva kada muškarci nisu mogli vjerovati da je rijeè o njegovom djetetu. "Dogaðalo se da muškarci godinama pokušavaju dobiti dijete sa suprugom i da se lijeèe od sterilnosti, a ljubavnica im ostane u drugom stanju i utvrdi se da je dijete zaista njihovo zajednièko. Neki se obraduju, neki ne mogu prihvatiti èinjenicu pa mi donose nalaze o neplodnosti od urologa i slièno", pojasnio je za Glas Srpske Obradoviæ. Struènjak za DNA analizu potvrdio je i da je tvaj laboratorij rasvijetlio teška kaznena djela. "Neki od najgorih sluèajeva bili su utvrðivanje oèinstva u kaznenom postupku za spolnu obljubu nemoæne osobe, gdje je stric otac djeteta mentalno zaostale neæakinje", rekao je Obradoviæ.

Izvor: Nacional


Napomena:Ne treba traziti DNK analizu, jer ostajes bez zene i djeteta. Tesko je to podnijeti ako si zenu volio. Ako nisi zgodna prilika za sretan rastanak.

[Edited by Dajdza on 17-12-2011 at 01:46 GMT]
17-12-2011 at 01:43 | Ukljuèi u odgovor
camac
Nivo: Forumski doajen
Unknown artist

Registriran(a): 11-05-2011
Lokacija: Desert roads
Odgovori: 5224
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Seksualne zanimljivosti

citat:
Dajdza wrote:
Svaki treæi muškarac pao na testu oèinstva



citat:
Svaki treæi muškarac koji je putem analize DNK testiran na oèinstvo u zavodu za sudsku medicinu Republike Srpske nije biološki otac djeteta, objavio je u petak Glas Srpske iz Banje Luke. U posljednjih 14 mjeseci, od kada postoji laboratorij DNA pri zavodu za sudsku medicinu u Banjoj Luci, upuæena su 63 zahtjeva, a èak u 19 sluèajeva biološki otac je posve druga osoba od one koja je zatražila provjeru, rekao je za Glas Srpske analitièar u laboratoriju zavoda za sudsku medicinu u Banjoj Luci Zoran Obradoviæ. Pojasnio je da je taj laboratorij imao 17 sluèajeva na temelju sudskog zahtjeva dok su ostalih 46 bili privatni zahtjevi. Priznao je da je bilo i više zanimljivih sluèajeva kada muškarci nisu mogli vjerovati da je rijeè o njegovom djetetu. "Dogaðalo se da muškarci godinama pokušavaju dobiti dijete sa suprugom i da se lijeèe od sterilnosti, a ljubavnica im ostane u drugom stanju i utvrdi se da je dijete zaista njihovo zajednièko. Neki se obraduju, neki ne mogu prihvatiti èinjenicu pa mi donose nalaze o neplodnosti od urologa i slièno", pojasnio je za Glas Srpske Obradoviæ. Struènjak za DNA analizu potvrdio je i da je tvaj laboratorij rasvijetlio teška kaznena djela. "Neki od najgorih sluèajeva bili su utvrðivanje oèinstva u kaznenom postupku za spolnu obljubu nemoæne osobe, gdje je stric otac djeteta mentalno zaostale neæakinje", rekao je Obradoviæ.

Izvor: Nacional


Napomena:Ne treba traziti DNK analizu, jer ostajes bez zene i djeteta. Tesko je to podnijeti ako si zenu volio. Ako nisi zgodna prilika za sretan rastanak.

[Edited by Dajdza on 17-12-2011 at 01:46 GMT]

pa bolan Dajdza, ovo je statistika sudske medicine, odjel-a koji se u sklopu policije, bavi rjesavanjem krivicnih prijava i kaznenih dijela..
17-12-2011 at 07:20 | Ukljuèi u odgovor
Dajdza
Nivo: Forumski doajen
Nista posebno ali opet kako za
Registriran(a): 05-07-2011
Lokacija: USA
Odgovori: 1588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Seksualne zanimljivosti

Pa iz tog razloga sam i kazao da ne treba traziti DNA, jer ostajes bez zene i djeteta-djece. Naravno, ako drzis do svog ponosa.

18-12-2011 at 02:03 | Ukljuèi u odgovor
arnie
Nivo: Forumski doajen
I'm coming in peace now

Registriran(a): 12-02-2011
Lokacija: Zulu time zone
Odgovori: 4391
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Seksualne zanimljivosti

citat:
Dajdza wrote:
Pa iz tog razloga sam i kazao da ne treba traziti DNA, jer ostajes bez zene i djeteta-djece. Naravno, ako drzis do svog ponosa.

@dajdza jesil' ti ozenjen...
18-12-2011 at 05:24 | Ukljuèi u odgovor
camac
Nivo: Forumski doajen
Unknown artist

Registriran(a): 11-05-2011
Lokacija: Desert roads
Odgovori: 5224
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Seksualne zanimljivosti

citat:
Dajdza wrote:
Pa iz tog razloga sam i kazao da ne treba traziti DNA, jer ostajes bez zene i djeteta-djece. Naravno, ako drzis do svog ponosa.

ne znam jel ovo samo do moje percepcije shvatanja, ili ti ovom izjavom, stvarno diskriminiras jedan veliki broj zena..
al' boli te qurac, samo veslaj.. i ovo je seksualna zanimljivost..
18-12-2011 at 09:28 | Ukljuèi u odgovor
djecko
Nivo: Forumski doajen
nisam nehljebar

Registriran(a): 28-03-2005
Lokacija: SFRJMAKEDONIJA
Odgovori: 13657
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Seksualne zanimljivosti

Pa ima tih zanimljivosti sigurno.
sve je ko u holivudu.
Sami glumci.
Trèi glumica mužu i vièe
Džoni ,Džoni, doði djeca se tuku :
Moja i tvaja djeca udaraju našu ...

18-12-2011 at 09:48 | Ukljuèi u odgovor
Dajdza
Nivo: Forumski doajen
Nista posebno ali opet kako za
Registriran(a): 05-07-2011
Lokacija: USA
Odgovori: 1588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Seksualne zanimljivosti

Da li sam ozenjen? Naravno da sam ozenjen kao i vecina drugih.
Nema tu nikakve dikriminacije. Ako muza zena vara, on se razvodi. Da ne bi placao alimentaciju, on za svaki slucaj zeli znati da li su djeca njegova. Ako nisu, nema placanja. Sve cisto, nema nikakve dikriminacije.



[Edited by Dajdza on 19-12-2011 at 03:23 GMT]

19-12-2011 at 03:15 | Ukljuèi u odgovor
arnie
Nivo: Forumski doajen
I'm coming in peace now

Registriran(a): 12-02-2011
Lokacija: Zulu time zone
Odgovori: 4391
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Seksualne zanimljivosti

citat:
Dajdza wrote:
Da li sam ozenjen? Naravno da sam ozenjen kao i vecina drugih.
Nema tu nikakve dikriminacije. Ako muza zena vara, on se razvodi. Da ne bi placao alimentaciju, on za svaki slucaj zeli znati da li su djeca njegova. Ako nisu, nema placanja. Sve cisto, nema nikakve dikriminacije.



[Edited by Dajdza on 19-12-2011 at 03:23 GMT]

ma ja ba to kod vas Amerikanaca, sve OK
zena se yebe skim stigne i nema problema, sta je razvod, nista...
nego da te pitam jesil; ti rodjeni amerikanac il' si kopija...
19-12-2011 at 05:28 | Ukljuèi u odgovor
Dajdza
Nivo: Forumski doajen
Nista posebno ali opet kako za
Registriran(a): 05-07-2011
Lokacija: USA
Odgovori: 1588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Seksualne zanimljivosti

Kazi ti meni, sta tebe zulja u mom komentaru, pa da mi to lijepo rastabirimo. Imam dojam da mi ne razumijemo. Koja su to nejasna pitanja?

20-12-2011 at 01:32 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 28
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: *touch*, Aci, andjapuppy, bosanka_no1, clippoutline, iskreni tuzlak, Oblakovich, sabko, ziga_zage
FORUM : Sex : Seksualne zanimljivosti New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice