Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Ženski minder : Kucni poslovi
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Inspektor
Nivo: Forumski doajen
Novus Ordo Seclorum

Registriran(a): 21-06-2005
Odgovori: 9543
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kucni poslovi

A, sto vi cuvate te plasticne stvari (djevdjire, cjediljke etc.) uopste u kuci u nekim 'zabacenim' dijelovima stana ili kuce ako vam nikad ne trebaju, ili zasto ih drzite u rernama...

14-08-2011 at 18:30 | Ukljuèi u odgovor
blentava
Nivo: Forumski doajen
Aequam memento rebus in ardius

Registriran(a): 26-12-2010
Lokacija: Belgrade, Serbia
Odgovori: 4005
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kucni poslovi

citat:
MelMel wrote:
ne znam ja nista, nije mi poslao razgolicene slike na pp. nije da nisam iskala, iskala sam - ali se on haman stidi.


Kakve su to špekulacije glede Evinog kostima i Dilbera? Nisam u toku. Hahaha, èisto sumnjam da je uspeo i od jedne koleginice dobiti takve slike. Mašta može svašta. To je sluèaj i kod njega, verujem.
14-08-2011 at 18:35 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kucni poslovi

citat:
Inspektor wrote:
A, sto vi cuvate te plasticne stvari (djevdjire, cjediljke etc.) uopste u kuci u nekim 'zabacenim' dijelovima stana ili kuce ako vam nikad ne trebaju, ili zasto ih drzite u rernama...

prvo i prvo te stvari uvijek trebaju i nisu zabaèene,samo na svome mjestu naprimjer za oprati voæe ili povræe,šampinjone i slièno,da ne prièam kako su te posudice dobrodošle kod spremanja zimnice i slièno...Tuperware posude postoje i za rernu,samo treba prije rerne(ili mikrovalne) ukljuèiti i mozak da bi se znalo za koju temperaturu su predvidjene.
14-08-2011 at 18:37 | Ukljuèi u odgovor
Crvena starka
Nivo: Forumski doajen
A woman of courage and honor

Registriran(a): 27-08-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 11207
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kucni poslovi

citat:
Inspektor wrote:
A, sto vi cuvate te plasticne stvari (djevdjire, cjediljke etc.) uopste u kuci u nekim 'zabacenim' dijelovima stana ili kuce ako vam nikad ne trebaju, ili zasto ih drzite u rernama...


De ba, ova moja je zaboravljena. Vjerovatno sam je planirala odnijeti na vikendicu, al' eto ne dade joj se da se nakadi na rostiljskom dimu
14-08-2011 at 19:04 | Ukljuèi u odgovor
Cloe
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 30-06-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 2973
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kucni poslovi

citat:
Inspektor wrote:
A, sto vi cuvate te plasticne stvari (djevdjire, cjediljke etc.) uopste u kuci u nekim 'zabacenim' dijelovima stana ili kuce ako vam nikad ne trebaju, ili zasto ih drzite u rernama...



Vidi njega,kako on odmah da brani bracu muskarce zdjela je bila sa razlogom u rerni nije bilo tesko pogledati ima li sta u njoj

...ja uvijek kad perem ves ,pogledam u sve dzepove hlaca,kosulja itd da vidim ima li sta ...sto vecina muskaraca ne povadi sve iz dzepova kad ostavlja ves za pranje hoces li jos da nabrajam
14-08-2011 at 19:27 | Ukljuèi u odgovor
Inspektor
Nivo: Forumski doajen
Novus Ordo Seclorum

Registriran(a): 21-06-2005
Odgovori: 9543
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kucni poslovi

citat:
soraya wrote:

prvo i prvo te stvari uvijek trebaju i nisu zabaèene,samo na svome mjestu naprimjer za oprati voæe ili povræe,šampinjone i slièno,da ne prièam kako su te posudice dobrodošle kod spremanja zimnice i slièno...Tuperware posude postoje i za rernu,samo treba prije rerne(ili mikrovalne) ukljuèiti i mozak da bi se znalo za koju temperaturu su predvidjene.


Eh sad......I sama znas sta se dogadja s uputstvom za upotrebu bilo kojih od kucanskih aparata cim se kutija raspakuje......Eh, tako ti je i s muskima - nama ti plastikaneri ne trebaju, jer mi to rukama sve operemo, slozimo, isjeckamo i slozimo ako je nasa asistencija potrebna u kuhinji, sto je opet diskutabilno zavisno od toga koliko tko ima dara za to.....Mozak radi, ali ne registruje uvijek tudje greske...
15-08-2011 at 10:18 | Ukljuèi u odgovor
Inspektor
Nivo: Forumski doajen
Novus Ordo Seclorum

Registriran(a): 21-06-2005
Odgovori: 9543
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kucni poslovi

citat:
Cloe wrote:



Vidi njega,kako on odmah da brani bracu muskarce zdjela je bila sa razlogom u rerni nije bilo tesko pogledati ima li sta u njoj

...ja uvijek kad perem ves ,pogledam u sve dzepove hlaca,kosulja itd da vidim ima li sta ...sto vecina muskaraca ne povadi sve iz dzepova kad ostavlja ves za pranje hoces li jos da nabrajam


I ja gledam ima li sta u dzepovima kad se treba ves prati......al' vala da si kriva za ostavljanje tuperware posude u rerni - kriva si - Panonica te ne opra...

Crvenkapo - kupice ti cojk ljepsu i stariju cediljku Ne placi za mlijekom prolivenim...
15-08-2011 at 10:21 | Ukljuèi u odgovor
Cloe
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 30-06-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 2973
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kucni poslovi

citat:
Inspektor wrote:


I ja gledam ima li sta u dzepovima kad se treba ves prati......al' vala da si kriva za ostavljanje tuperware posude u rerni - kriva si - Panonica te ne opra...

Crvenkapo - kupice ti cojk ljepsu i stariju cediljku Ne placi za mlijekom prolivenim...


Et,opet ja kriva nisammmmmmmm

...crta
15-08-2011 at 10:41 | Ukljuèi u odgovor
senzualna
Nivo: Forumski doajen
posjed dvostrukog mira

Registriran(a): 04-11-2006
Lokacija: Germany
Odgovori: 10797
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kucni poslovi

jos jedne bjele gacice posivile u vesmasini(onako same od sebe )
i vec je narucio nove u katalogu,,
onako usput mi ostavio sliku na stolu za sminku (naruceno,,ne brini"

15-08-2011 at 14:43 | Ukljuèi u odgovor
Denci
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 28-08-2006
Lokacija: daleko
Odgovori: 24424
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kucni poslovi

citat:
senzualna wrote:
jos jedne bjele gacice posivile u vesmasini(onako same od sebe )
i vec je narucio nove u katalogu,,
onako usput mi ostavio sliku na stolu za sminku (naruceno,,ne brini"

Ubi me neizdrz pa moram pitati Zasto narucujete bijele gace  


Keep your eyes on the stars and your feet on the ground.
15-08-2011 at 14:49 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 29
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: aronofsky, auspuh, B.S, marina95, medeni, Memo, Probisvjet, pupa, realnosttuzle, sdds, smiljana, tweety
FORUM : Ženski minder : Kucni poslovi New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice