Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Tuzlarije : Bihnet / BH Telecom (all about)
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
bdirlija
Nivo: Forumski doajen
http://youtu.be/E4OqAa9pcGQ

Registriran(a): 26-02-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 1638
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Bihnet / BH Telecom (all about)
Bez chatanja molim

Na raznim forumima su se zadnjih dana pojavile informacije o kupovini Tablet raèunara Vivax 10" po cijeni 1 km uz produženje ugovora. Zvaniène ponude i vijesti na stranicama BH Telecoma nije niti bilo sve do prošle sedmice. Na zvaniènom portalu u ponudi su se pojavili i 10" i 7" aparati a danas je ovaj veæi povuèen s liste http://www.bhtelecom.ba/tableti-list.html

Nakon što prièa pukla, i na upite da li je još moguæe nabaviti taj tablet, odgovori na šalterima i mailovima su bili da je ureðaj veæ rasprodan a da æe biti moguæe nabaviti onaj velièine 7" te da se za isti pravi spisak zainteresovanih osoba.

I tako najjaèa firma države nam... Em zapošljavaju familijarno em dijele hakarate odabranim. Neka neka doæe i do Tuzle neka konkurencija, kad tad.
Prièa je pukla da æe m:tel kuputi Sarajevski Logosoft. Takoðer je moguæa skorašnja prodaja Telecom Srbije koji je veæinski vlasnik m:tela... A ovi uhljupi neka samo skupljaju minuse. Doæe maca na vratanca, zaigraæe meèka ..... Jelenskih im rogova, sto im gromova, tako im Darvkuda....
Pa jedan Telemach ima brži upload nego ovi download...

23-12-2013 at 19:27 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Bihnet / BH Telecom (all about)
Bez chatanja molim

Prosli mjesec mi dodje na racunu 40KM da sam koristio mrezu genocidne tvorevine za internet...i haj prezvakam to nekako iako smoto nisam obraco paznju...

Medjutim danas kad sam se logovo pokazuje mi racun preko 100KM za ovaj mjesec, a nisam isao u Šumsku samo sam koristio 3G po Tuzli. I odem uzmem listing na salteru i bome ja se kacio. Al mi je nekako nevjerovatno jer u poredjenju sa racunima za prethodne mjesece nema sanse da sam sada toliko potrosio. Pa me zanima jel neko slucajno ima isti problem i jesu li sta u medjuvremenu mijenjali konkretno za internet i pakete za mobitele?

17-04-2014 at 21:39 | Ukljuèi u odgovor
laly
Nivo: Forumski doajen
Don't Let Me Be Misunderstood

Registriran(a): 19-11-2005
Lokacija: Wudang
Odgovori: 39084
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Bihnet / BH Telecom (all about)
Bez chatanja molim

iskljuci 3G, mobilni internet je u BH Telecomu preskup

17-04-2014 at 23:24 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Bihnet / BH Telecom (all about)
Bez chatanja molim

U medjuvremenu sam skonto malo. Uzeo sam listinig do danasnjeg dana i za jedan datum, kada sam bio na Zlaci, pise da sam potrosio 33KM sto je nemoguce iz razloga sto gore nije bilo mreze, a da sam se pokusao konektovati jesam. Mislim fakat nemam pojma sta raditi u ovom slucaju i kako se zaliti vec sam isao na salter. Platicu nema druge ali it is not fair

18-04-2014 at 00:35 | Ukljuèi u odgovor
camac
Nivo: Forumski doajen
Unknown artist

Registriran(a): 11-05-2011
Lokacija: Desert roads
Odgovori: 5224
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Bihnet / BH Telecom (all about)
Bez chatanja molim

citat:
cupo wrote:
U medjuvremenu sam skonto malo. Uzeo sam listinig do danasnjeg dana i za jedan datum, kada sam bio na Zlaci, pise da sam potrosio 33KM sto je nemoguce iz razloga sto gore nije bilo mreze, a da sam se pokusao konektovati jesam. Mislim fakat nemam pojma sta raditi u ovom slucaju i kako se zaliti vec sam isao na salter. Platicu nema druge ali it is not fair

ako mreza operatora nije rucno/ manuelno odabrana postoji nekakav nacionalni roaming koji automatski spaja uredjaj na mrezu koja na tom mjestu ima jaci signal.. to se automatski reflektuje i na odabir provajdera internet mreze u 3G statusu.. sve radi ko brajtling i jedina mana ove pljacke je u tome sto potrosac ne dobija nikakvo upozorenje kad se ovo desava ali sta se moze.. niko nije savrsen..
18-04-2014 at 08:43 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Bihnet / BH Telecom (all about)
Bez chatanja molim

Al fakat je šupaèki jebote nikakve mreze na Zlaci nisam imao ni za internet ni za mobilni. A pise mi na listingu da sam skino sto za mjesec ne potrosim. U poredjenju sa svim ostalim danima na listingu razlika je ogromna. Mame im se....

18-04-2014 at 12:36 | Ukljuèi u odgovor
laly
Nivo: Forumski doajen
Don't Let Me Be Misunderstood

Registriran(a): 19-11-2005
Lokacija: Wudang
Odgovori: 39084
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Bihnet / BH Telecom (all about)
Bez chatanja molim

kod mene je sve to iskljuceno, izabrana prioritetna mreza, nema ubacivanje drugih. jednom sam za 30 sekundi javljanja na mobilni u zvorniku platila 10 km, nikad vise. 3G ukljucim u trenutku kad mi treba i onda rahat

18-04-2014 at 13:39 | Ukljuèi u odgovor
bdirlija
Nivo: Forumski doajen
http://youtu.be/E4OqAa9pcGQ

Registriran(a): 26-02-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 1638
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Bihnet / BH Telecom (all about)
Bez chatanja molim

Tek da spomenem bagru lopovsku, kriminalce, ratne profitere.... smeæe od firme.
Hvala vam bando za BHT HD! Labudovo æete od mene dobit te 4 marke makar i ne gled'o utakmice.
Ima švapski HD ZDF i ARD na kablovskoj, ima satelitska...
Svi ostali u osnovnoj ponudi daju BHT HD osim ovih. Da ih hoæe privatizovat smeæari...



Usput da spomenem i šabansku firmu TX TV. Koji su ono šabani za ne povjerovat. Da makar napišu da nam nisu u stanju dat taj BHT HD nego ništa, ni glasa...

11-06-2014 at 22:11 | Ukljuèi u odgovor
mosnik
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 07-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 2074
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Bihnet / BH Telecom (all about)
Bez chatanja molim

citat:
bdirlija wrote:
Tek da spomenem bagru lopovsku, kriminalce, ratne profitere.... smeæe od firme.
Hvala vam bando za BHT HD! Labudovo æete od mene dobit te 4 marke makar i ne gled'o utakmice.
Ima švapski HD ZDF i ARD na kablovskoj, ima satelitska...
Svi ostali u osnovnoj ponudi daju BHT HD osim ovih. Da ih hoæe privatizovat smeæari...



Usput da spomenem i šabansku firmu TX TV. Koji su ono šabani za ne povjerovat. Da makar napišu da nam nisu u stanju dat taj BHT HD nego ništa, ni glasa...


Javili se danas, bice, naravno bhthd, doduse u zadnji cas, ali ionako je sve od bht-a nadalje tako, pa sto bi i ovi bili bolji...
 


Kume i ti ces to da radis, samo sutra.
12-06-2014 at 11:23 | Ukljuèi u odgovor
bdirlija
Nivo: Forumski doajen
http://youtu.be/E4OqAa9pcGQ

Registriran(a): 26-02-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 1638
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Bihnet / BH Telecom (all about)
Bez chatanja molim

Da se izvinem TXTV, evo pustili BHT HD. Jes' da su mi živce izmrdali, ali hvala im.
Za BH Telecom me nije briga, ušljivci. Narod poletio da se prijavljuje za HD paket, ostali im sve po spisku i po svim forumima.

https://www.bhtelecom.ba/portalnovost+M504513ee21d.html

TX TV spreman a vala i satelitska. Njihovu TV neæu ni da palim. Jedino radi telefona je i imam.

Još jednom TXTV sorry.

12-06-2014 at 13:39 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 25
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: Adnan_, Adnan_ IRAQ, Ajvi, antepavelic, goca, Herodot.H, joskobra, Lastavica, LilyL, nele73, Pasha_car_aga, rafa, SEMY_, Tuc-Muc-SRB, zaza
FORUM : Tuzlarije : Bihnet / BH Telecom (all about) New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice