Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : 60 minuta
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Coa
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 28-08-2007
Lokacija: Dzindic Mahala
Odgovori: 359
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

citat:
Herodot wrote:


Da, Hamdija Lipovaèa! A znas li zasto? Zato jer je dao plac i donaciju Ceriæu za izgradnju Islamskog centra u Bihaæu?

Znas li zasto ne deru muftiju Kavazoviæa zbog prodaje placa za izgradnju benzinske pumpe Dva lava? Jer bi na udar dosla i Jasminova privatna præija zvana Opæina Tuzla zbog izdavanja dozvole za izgradnju iste 5 metara od stambene zgrade.

Zasto ne istraze gdje je utroseno 220 000 KM za izgradnju igralista na Bulevaru.

Daj, ba! Nemam nista protiv sto dere kriminalce u rijasetu ako ima takvih (jer mislim da je u pitanju islamofobija)ali neka malo otvori oba oka i nek vidi sta mu führer Lagumdzija radi.

Sto on vise napada reisa Ceriæa ja postajem veæi musliman! I vjerujem da nisam jedini sa ovim stavom



Evo jedna friska vijest za tebe i tvog alter Ega iz Amerike.



Rešad Omerhodžiæ osuðen na godinu i po zatvora
Travnik, 13.02.2009 - Srna

Imam iz sela Gluha Bukovica kod Travnika Rešad Omerhodžiæ osuðen je pred Opæinskim sudom u Travniku na godinu i po dana zatvora za krivièno djelo bludnih radnji nad maloljetnom N.T. Odbrana Omerhodžiæa najavila je žalbu, tvrdeæi da je imam nevin i da je rijeè o "montiranom procesu". Branilac ošteæene maloljetnice N.T. je advokat Duško Tomiæ. Ispred zgrade Opæinskog suda u Travniku okupljeno je mnoštvo novinarskih ekipa i mještana sela Gluha Bukovica.


[Edited by yugi on 13-02-2009 at 16:25 GMT]
13-02-2009 at 14:42 | Ukljuèi u odgovor
mosnik
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 07-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 2074
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

citat:
Coa wrote:


Halo Musliman-odjebi u skokovima sa svojim bolesnim nebulozama.Evo jedna friska vijest za tebe i tvog alter Ega iz Amerike.



Rešad Omerhodžiæ osuðen na godinu i po zatvora
Travnik, 13.02.2009 - Srna

Imam iz sela Gluha Bukovica kod Travnika Rešad Omerhodžiæ osuðen je pred Opæinskim sudom u Travniku na godinu i po dana zatvora za krivièno djelo bludnih radnji nad maloljetnom N.T. Odbrana Omerhodžiæa najavila je žalbu, tvrdeæi da je imam nevin i da je rijeè o "montiranom procesu". Branilac ošteæene maloljetnice N.T. je advokat Duško Tomiæ. Ispred zgrade Opæinskog suda u Travniku okupljeno je mnoštvo novinarskih ekipa i mještana sela Gluha Bukovica.



...na sto imam-pedofil rece:
- Allah mi je svjedok da nisam kriv i da nisam poèinio djelo koje mi se stavlja na teret. Jer, ja sam vjernik, izjavio je Rešad ef. Omerhodžiæ, imam iz Gluhe Bukovice, okupljenim medijima pred zgradom Opæinskog suda u Travniku.

http://www.sarajevo-x.com/clanak/090213062

Eto, 60 minuta optuzilo imama da je pedofil, i sud ga kao takvog osudio, cestitke ekipi 60 minuta na jos jedno argumentovano odradjenom slucaju...



[Edited by mosnik on 13-02-2009 at 14:56 GMT] 


Kume i ti ces to da radis, samo sutra.
13-02-2009 at 14:54 | Ukljuèi u odgovor
VY Canis Majoris
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 21-09-2008
Lokacija: Mlijecni Put
Odgovori: 498
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

Hamdija Lipovaca je dobio sibu po usima od Bakira ne zato sto je uradio nesto lose, vec zato sto je izasao iz kruga Zlatkovih miljenika, pa ga je Bakir drljem i kamenjem pokusao podsjetiti kojem krdu on pripada!



[Edited by VY Canis Majoris on 13-02-2009 at 16:09 GMT] 


Smrt fasizmu, nacionalizmu, totalitarizmu, islamofobiji, jednoumlju, -sloboda narodu!
13-02-2009 at 16:09 | Ukljuèi u odgovor
VY Canis Majoris
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 21-09-2008
Lokacija: Mlijecni Put
Odgovori: 498
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
mosnik wrote

Eto, 60 minuta optuzilo imama da je pedofil, i sud ga kao takvog osudio, cestitke ekipi 60 minuta na jos jedno argumentovano odradjenom slucaju...


Bakir ga optuzio?

To sto je ovaj imam osudjen(i neka je) nema nikakve veze sa emisijom 60 minuta. Imamu se sudilo i prije Bakirove emisije, a Bakir je tu cijelu pricu samo obznanio gradjanima, odnosno ispolitizirao u svrhu obracunavanja sa Zlajinim neprijateljima!

Moze li mi neko, od vas koji onanisete na jednoumlje, da nam izbacite listu svih koji su zavrsili u zatvoru a nakon sto ih je Bakir "raskrinkao"?? I da li ima iko medju tim "raskrinkanim" da je Zlatkov miljenik?? 


Smrt fasizmu, nacionalizmu, totalitarizmu, islamofobiji, jednoumlju, -sloboda narodu!
13-02-2009 at 16:10 | Ukljuèi u odgovor
mosnik
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 07-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 2074
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

citat:
VY Canis Majoris wrote:


Bakir ga optuzio?

To sto je ovaj imam osudjen(i neka je) nema nikakve veze sa emisijom 60 minuta. Imamu se sudilo i prije Bakirove emisije, a Bakir je tu cijelu pricu samo obznanio gradjanima, odnosno ispolitizirao u svrhu obracunavanja sa Zlajinim neprijateljima!

Moze li mi neko, od vas koji onanisete na jednoumlje, da nam izbacite listu svih koji su zavrsili u zatvoru a nakon sto ih je Bakir "raskrinkao"?? I da li ima iko medju tim "raskrinkanim" da je Zlatkov miljenik??


Zao ti jarana imama, al sta je tu je, da 60 minuta nije ukazalo na taj slucaj, na tvoju radost pedofil bi bio slobodan... Sto se tice jednoumlja, gore jednoumlje od tvog dijasporaskog SDA jednoumlja nije vidjeno na ovom forumu, uhvatio si se noge, pa palamudis iz daljine a veze blage nemas...
Ocito je sta bi ti: da se ukine svako istrazivacko novinarstvo, da se ne ukazuje na kriminal i probleme vladajuce garniture (tu nema SDP-a, a samo nepismeni ne znaju da ko je u vlasti taj je i u poziciji da istu zloupotrebljava, pa nece valjda vlast zloupotrebljavat opozicija, nigdje veze?!)...Samo, na zalost tvoju, do takvog staljinizma koje zagovaras nece doci...

[Edited by mosnik on 13-02-2009 at 17:30 GMT]

[Edited by mosnik on 13-02-2009 at 17:31 GMT] 


Kume i ti ces to da radis, samo sutra.
13-02-2009 at 17:25 | Ukljuèi u odgovor
VY Canis Majoris
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 21-09-2008
Lokacija: Mlijecni Put
Odgovori: 498
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

citat:
mosnik wrote:


Zao ti jarana imama, al sta je tu je, da 60 minuta nije ukazalo na taj slucaj, na tvoju radost pedofil bi bio slobodan...


Ovom (ne)covijeku se sudilo i prije SDP-ovog priloga na FTV-u. A Bakir je to samo ispolitizirao kako bi naivcine poput tebe jos jednom zablejile u sarena vrata!

Na "moju radost" bi bio oslobodjen

Ako je ovo tvoj mentalni zakljucak iz mog pisanja, onda ti moram reci istiu, a ona cesto boli, ti si xxxx

[Edited by yugi on 13-02-2009 at 19:57 GMT] 


Smrt fasizmu, nacionalizmu, totalitarizmu, islamofobiji, jednoumlju, -sloboda narodu!
13-02-2009 at 18:28 | Ukljuèi u odgovor
VY Canis Majoris
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 21-09-2008
Lokacija: Mlijecni Put
Odgovori: 498
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
mosnik wroteOcito je sta bi ti: da se ukine svako istrazivacko novinarstvo, da se ne ukazuje na kriminal i probleme vladajuce garniture (tu nema SDP-a, a samo nepismeni ne znaju da ko je u vlasti taj je i u poziciji da istu zloupotrebljava, pa nece valjda vlast zloupotrebljavat opozicija, nigdje veze?!)



Istrazivacko novinarstvo

Pa zasto onda ne doje u Tuzli pa raskrinka kriminal vladajuceg SDP-a??

A ako ne pljuje po SDP-u jer nije u vlasti, pa zasto nije po njima pljuvao kada jesu bili u vlasti, za vrijeme alijanse za potjere? Zasto?

Treba biti ili vrlo naivan ili vrlo glup pa ne priznati da je Bakir SDP-ov iza(s)ranik i medijska palica Zlaje a prije nekog vremena i druga mu Mice.

Uostalo, sve se zna!  


Smrt fasizmu, nacionalizmu, totalitarizmu, islamofobiji, jednoumlju, -sloboda narodu!
13-02-2009 at 18:31 | Ukljuèi u odgovor
mosnik
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 07-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 2074
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

citat:
VY Canis Majoris wrote:


Istrazivacko novinarstvo

Pa zasto onda ne doje u Tuzli pa raskrinka kriminal vladajuceg SDP-a??

A ako ne pljuje po SDP-u jer nije u vlasti, pa zasto nije po njima pljuvao kada jesu bili u vlasti, za vrijeme alijanse za potjere? Zasto?

Treba biti ili vrlo naivan ili vrlo glup pa ne priznati da je Bakir SDP-ov iza(s)ranik i medijska palica Zlaje a prije nekog vremena i druga mu Mice.

Uostalo, sve se zna!



Bolestan si i jadan,pricas o ´jednoumlju´ u Tuzli a zivis u SAD-u, potrazi strucnu pomoc...To je isto kao da sad neki bolesnik poput tebe pocne pricati o politickoj situaciji u Chicagu npr, a zivi u Tuzli...Totalno suludo. Sluzis na ovom forumu raji samo za sprdnju...
I kad vec spominjes procente, daj se bar minimalno obrazuj u necemu (mada je ocita tvoja nepismenost i neobrazovanost), pa ces nauciti da na izborima pobjedjuje onaj ko osvoji vecinu glasova onih koji su izasli na izbore, a da oni koji nisu - se ne pikaju. Za koju su oni opciju, to se ne zna jer nisu ni izasli, a ti ih po svom ceifu mozes svrstati gdje hoces, mastaj koliko hoces.
To je demokratija, vlast obnasa onaj ko dobije vecinu onih koji izadju na izbore. Ko je za diktaturu, nek´ se zali na tu proceduru. i pjeva borbene...
Uostalom, i to dokazuje tvoju bolest, jer uopste ne zivis u gradu gdje vlada omrazeni ti SDP...Eto ima nas koji nismo smugnuli od rata, zivimo tu gdje vlada SDP i nije nam lose, i razlikujemo se od jednoumljia na nivou Federacije ili cijele BiH koje predstavlja SDA i slicni nacionalisti...

[Edited by mosnik on 13-02-2009 at 19:40 GMT] 


Kume i ti ces to da radis, samo sutra.
13-02-2009 at 18:46 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

´Presuda imamu dokaz da nismo širili islamofobiju´

Nakon presude imamu Rešadu Omerhodžiæu donijete danas u Opæinskom sudu u Travniku, saopštenjem za javnost oglasila se Federalna televizija.

"Presuda imamu Rešadu Omerhodžiæu za bludnièenje dokaz je da su novinari Federalne televizije i politièkoga magazina ´60 minuta´ bili u pravu kada su javnosti ukazali na ovaj sluèaj. Shodno društvenoj ulozi Federalne televizije, u našem smo programu stali u odbranu žrtve, a nismo širili islamofobiju kao što su nam neki pokušali imputirati", istièu iz ove televizije.

"Federalna televizija i njezin politièki magazin ´60 minuta´ i na ovom su primjeru pokazali da nas bilo kakvi visokopozicionirani ´autoriteti´ ili centri moæi ne mogu sprijeèiti u borbi za obiène ljude. Federalna televizija, njezini novinari i djelatnici i dalje æe biti u službi graðana, a posebno onih èija su prava ugrožena", stoji u saopštenju Press službe RTVFBiH.

13-02-2009 at 19:22 | Ukljuèi u odgovor
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

Reis M. Ceriæ: Rijaset IZ u BiH suspendirat æe imama Rešada Omerhodžiæa do pravosnažnosti presude

Sarajevo, 13.02.2009 - Onasa

Rijaset Islamske zajednice u BiH suspendirat æe imama Rešada Omerhodžiæa zbog preusude koju mu je danas izrekao Opæinski sud u Travniku za krivièno djelo bludne radnje nad maloljetnom djevojèicom u Gluhoj Bukovici. "IZ u BiH prihvata presudu Opæinskog suda u Travniku u vezi sa sluèajem imama Omerhodžiæa i na ovaj naèin pokazujemo našu dosljednost u poštivanju principa vladavine prava. Konsekventno tome, Rijaset æe suspendirati imama Omerhodžiæa do pravosnažnosti presude", izjavio je reisul-ulema IZ Mustafa ef. Ceriæ. "Imamski poziv je oduvijek bio èastan i privilegovan, ali i velika obaveza i odgovornost. S tim u vezi, želim iskazati žaljenje i suosjeæanje, i kao otac i kao reisul-ulema, zbog Bukovaèkog sluèaja, naglašavajuæi da se ovdje radi o individualnoj odgovornosti", dodao je Ceriæ. Reis je ponovio da IZ ostaje dosljedna principu "da je svako nevin, dok mu se ne dokaže suprotno". "Za nas je imam Omerhodžiæ nevin dok ne bude donesena pravosnažna presuda", izjavio je Ceriæ na konferenciji za novinare u Sarajevu.
 


<br /><br /><br /><br />

13-02-2009 at 21:35 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 13
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: eurovafel, jami, kiki, Kiseljak_71, mikiba/mirsad.baralic, RASKO, suzana, TlrgoCeme
FORUM : Politika : 60 minuta New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice