Info: Svi posjetioci foruma su obavezni da poštuju forumska pravila.


FORUM : Životinje i kuæni ljubimci : Roko voli pse (sve o psima)
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
roko
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 09-12-2008
Lokacija: šiæki brod
Odgovori: 226
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Roko voli pse (sve o psima)

Hvala Jazo.Ovo sto sam napisao ovde jednom prilikom sam uživo na( bih tv emisija inpuls) sve pojasnio i još sam sto puta pisao al kome .kad sam trebao gostovati moj uslov je bio da doðem sa psom i da govorim o psima koji su odbaèeni.naravno urednik je mislio da sam polupao lonèièe zbog toga sto je moj dolazak bio vezan za osvojenu zlatnu medalju u seulu za inovaciju èetkica za zube sa veb kamerom i ogledalom i nije mu jasno kakve veze imaju cuke..morao sam postavit uslov il da prièam o psima il ne dolazim i pristao je da makar pola vremena pricam o èetkici a pola o cukama i tako je i bilo.Kad se osnivao opstanak u tz pokusao sam se ukljuèiti i na poèetku sam insistirao da se napravi predlog zakona o zaštiti životinja uzeli smo slovenaèki i hrvatski zakon malo ga preradili ja sam dodao neke taèke i poslali smo to u opštinu kao predlog zakona da pametni to pokrenu na viši nivo..al ko me oèi otvarat.. U OVOJ ZEMLJI MANDAT JE KRATAK I PAROLA JE JAMI ŠTO MOŽEŠ DO ÆE DRUGI NA TVOJE MJESTO....POGLEDAJTE MOJE KOMENTARE ZA KORITO JALE... O PSIMA... PETICIJU ZA KOP ŠB.AKO I JEDAN NEMA SMISLA NIKAD VIŠE NA FORUM NECU DOÆI...pozdrav svima

[Edited by cupo on 25-10-2009 at 16:13 GMT]

07-03-2009 at 14:41 | Ukljuèi u odgovor
Lida
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 12-06-2008
Lokacija: Tuzla,
Odgovori: 7274
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: roko voli pse

citat:
roko wrote:

Roko, skroz-naskroz si upravu. Zakon treba, i to na nivou BiH, ali za tako nešto oni gore nemaju vremena, jer moraju prvo zaštititi sebe, na sve moguæe i nemoguæe naèine.
Ja znam da je u Tuzli, ako se nevaram na Pašabunaru, bilo otvoreno prihvatilište, koje je ispoèetka dobro radilo, ali šta je dalje bilo, neznam. Možda bi tvoje gostovanje, nešto i pokrenulo, ali...mrka kapa ... 


Priroda je najbolji dizajner.
08-03-2009 at 00:33 | Ukljuèi u odgovor
roko
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 09-12-2008
Lokacija: šiæki brod
Odgovori: 226
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: roko voli pse

ma u ovoj našoj državi dok se pitomi ne pobune i ne otjeraju ove bezobrazne nema nam spasa il da upadnemo u evropu pa da nam skroje pidzamu i radno odjelo e tad ce mo mi se sjecat kao je bilo ,rado bi pomogao ovom azilu mislim da se tu ima posla ,preko glave .al trnutno se borim da ne unište ova jezera oko nas kao što su jezero višæu... ako kome mogu pomoæ i treba mu neki savjet tu sam 24 èasa ako su psi upitanju ...ovo sto mi se otvorila nova tema nije namjerno nisam bas sa ovom tehnikom i novi sam na forumima inace....ako moderatoru nije teško moze ovu moju temu i obrisat

08-03-2009 at 01:30 | Ukljuèi u odgovor
Crocs
Nivo: Novi forumaš

Registriran(a): 08-02-2009
Lokacija: Tuzla, BiH
Odgovori: 17
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: roko voli pse

Roko interesuje me koliko si zadovaoljan ovom trenutnom situacijom oko pasa lutalica? Citao sam tvoj post u kojem predlazes neke konkretne akcije. Ali nista od toga nije uradjeno i ne vidim da ce se ista mijenjati u buducnosti.
I jos me interesuje koliko ljudi ostavljaju pse zimi i kako si rijesio problem grijanja zimi u boksovima?
 


Ako ne napreduješ, nazaduješ.
16-03-2009 at 23:29 | Ukljuèi u odgovor
roko
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 09-12-2008
Lokacija: šiæki brod
Odgovori: 226
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: roko voli pse

AKO ME PITAŠ ZA MOJE PRIJATELJE ODBAÈENE PSE I MAÈKE ,KOJI UVESELJAVAJU POJEDINE GAZDE I NJIHOVU DJEÆICU I NAKON TOGA ZAVRŠE NA ULICI ONDA MISLIM DA OVA SITUACIJA SE NEÈE POPRAVITI TAKO BRZO ,ZBOG TOGA STO CE LISICA UJESTI NEKOG PA CE PARE TRAZIT ZA BORBU PROTIV BJESNILA ,PA ONDA FAMOZNA PTICIJA GRIPA I SVE TE KOMBINACIJE KOJE NA BRZINU LOVU KUPE ...DA CITAJU MOGLI BI ZA PAR MJESECI PREPOLOVIT BROJ PASA KOJI LUTAJU ODBAÈENI.....A SAD OKO GRIJANJA AKO JE PAS MALI POVEDEM KA KUÆI ILI GA OSTAVLJAM U KANCELARIJI U KRLETCI A TU IMAM GRIJANJE U BOKSOVIMA IMAM TERMOMETAR UGRAÐEN U POD KAO I TERMOMETAR KOJI MJERI TEMPERATURU NA VISINI OD 1M SA PREDNJE STRANE POSTAVIM NAJLON KAO U PLASTENIKU I VODA U POSUDAMA NE ZALEDI SE SVE DOK VANJSKA TEMPERATURA SE NE SPUSTI DO MINUS 8.AKO JE BAS HLADNO ONDA U KUCICE UBACUJEM DEBLJI SLOJ SLAME ....ETO NADAM SE DA SAM POJASNIO TRENUTNO SAM U GUZVI PA NE STIZEM PRIJE ODGOVORITI ......

20-03-2009 at 00:42 | Ukljuèi u odgovor
Crocs
Nivo: Novi forumaš

Registriran(a): 08-02-2009
Lokacija: Tuzla, BiH
Odgovori: 17
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: roko voli pse

Hvala ti Roko za ovo objasnjenje oko grijanja. Bas sam se nesto pitao kako zimi ostaviti psa koji je navikao na sobnu temperaturu
 


Ako ne napreduješ, nazaduješ.
20-03-2009 at 21:48 | Ukljuèi u odgovor
roko
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 09-12-2008
Lokacija: šiæki brod
Odgovori: 226
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: roko voli pse

AKO ZAPNE TU SAM 24h ZA PSE A ZA LJUDE NISTA DO POSLIJE 10 UJUTRO.....061 154 756.....AKO MOGU POMOCI ZOVI TE....

21-03-2009 at 10:58 | Ukljuèi u odgovor
roko
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 09-12-2008
Lokacija: šiæki brod
Odgovori: 226
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: roko voli pse

nisam mogao da i ovu ne postavim hvala yugi sto me nauèi slike postavljat .....

08-04-2009 at 21:43 | Ukljuèi u odgovor
roko
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 09-12-2008
Lokacija: šiæki brod
Odgovori: 226
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: roko voli pse

moze cim uhvatim malo vremena da potrazim u kolekciji a i neke moram skenirat....

09-04-2009 at 22:50 | Ukljuèi u odgovor
*grofica*
Nivo: Forumski doajen
Deista od glave do pete..

Registriran(a): 11-04-2004
Lokacija: nidjeland
Odgovori: 22335
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: roko voli pse

Rokic, imam negdje one slike od prije par godina st smo slikali u kaficu kad labradorcina usluzuje za sanskom a macka pije mlijeko za sanskom ako budem nasla postavit cu

10-04-2009 at 15:47 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 22
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Životinje i kuæni ljubimci : Roko voli pse (sve o psima) New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice