Info: Svi posjetioci foruma su obavezni da poštuju forumska pravila.


FORUM : Sport : Vijesti iz borilaèkih sportova
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
The Realist
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 25-08-2009
Lokacija: Sarajevo
Odgovori: 321
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Vijesti iz borilaèkih sportova

M-1 Global: „Breakthrough“ – „King Mo“ pobijedio Kerr-a, Fedor Mousasija

http://www.martialarts.ba/index.php?option=com_content&view=article&id=852

Inaèe, jutros pogledah intervju sa Vadimom i na pitanje o ne prelasku Fedora u UFC je dao dobar odgovor.

Kaže da je UFC došao na njihova vrata, a ne oni na UFC-ova i zatražio da "posudi" Fedora. Kada su ponudili da zajedno sa UFC-om rade na turnirima i ovi odbili, onda su valjda oni ponudili UFC-u da njima posudi svog najboljeg borca (Lesnara u ovom momentu), ili nekoga drugog, a da æe oni njemu platiti isto onoliko, koliko bi UFC platio Fedoru, ako ne i više.

Neæu reæi da vjerujem i jednom i drugom, no ovo ima smisla i mislim da tu Dana nema šta prigovarati. Eto, oni posude Lesnara, ovi se bore, ovi ga vrate i gotovo. Fedor se borio sa "najboljim" i to je to. Ali ne Dani to ne odgovara, pa onda poène govoriti kako Fedor neæe da se bori sa najboljima, bla, bla....

Pogledah malo i pripreme za meè Fedor vs. Rogers i onaj Rogers je stvarno ogroman, pa za pola glave viši od Fedora, teži, moglo bi tu svašta biti.

29-08-2009 at 11:34 | Ukljuèi u odgovor
The Realist
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 25-08-2009
Lokacija: Sarajevo
Odgovori: 321
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Vijesti iz borilaèkih sportova

Sinoæ je održan UFC 102: "Couture vs. Nogueira"

http://www.martialarts.ba/index.php?option=com_content&view=article&id=855

Neæu pisati rezultate niti puno komentarisati sada, jer možda neko hoæe da pogleda borbe bez da unaprijed zna rezultate, pa æu se kasnije osvrnuti na cijeli dogaðaj.

PS
Ako neko želi da vidi ove glavne borbe, tj. bude mu trebao link za skidanje, a ne bude mogao pronaæi, neka pošalje pm.

[Edited by The Realist on 30-08-2009 at 11:14 GMT]

30-08-2009 at 11:07 | Ukljuèi u odgovor
The Realist
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 25-08-2009
Lokacija: Sarajevo
Odgovori: 321
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Vijesti iz borilaèkih sportova

Btw. borbu Couture vs Nogueira se definitivno isplati pogledati .

30-08-2009 at 11:50 | Ukljuèi u odgovor
The Realist
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 25-08-2009
Lokacija: Sarajevo
Odgovori: 321
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Vijesti iz borilaèkih sportova

Evo sad da dam i svoj komentar na sve.

Borba Mino vs. Couture je bila stvarno odlièna, nisu se štedjeli ni sekund. Borili su se i u stand up-u i na parteru i to aktivno, bez puno èekanja.

Mino se vratio nakon onog poraza od Mira i oèigledno je da je ona bolest uticala na praz od Mira, jer je ovdje primio i više udaraca, nego protiv Mira, pa nije ni mrdnuo, a kamoli pao, a sam je dva puta obarao Couture-a.

Couture je opet pokazao karakter, izvlaèio se iz skoro veæ zatvorenih zahvata, a kondicija mu je nevjerovatna, pogotovo za nekoga ko ima preko 40 godina.

Što se ostaloga tièe, bilo je dosta konfuzno.

Od Maia-e se oèekivalo puno, a on je brutalno nokautiran nakon samo 21 sekunde, dok je isto se više oèekivalo od Jardine-a, ali on je isto izgubio nakon samo minut i 35 sekundi. To je definitivno pokvarilo planove i UFC-u, koji je oèekivao jako dobar show, dok je ovime dobio, pa hajmo reæi prosjeèan, jer su dvije borbe ipak trajale jako kratko.

Rosholt vs. Leben je bila solidna borba, a Rosholt je odlièno napravio gušenje, te je èak i uspavao Lebena i tu je sudija pogriješio, jer je ranije trebao prekidati borbu.

Brandon Vera je bez problema došao do pobjede u ne baš spektakularnom meèu.

Što se uvodnih borbi tièe, najpoznatije ime nama je Gabriel Gonzaga, èovjek koji je nokautirao Mirka Filipoviæa. On je vrlo brzo završio svoj meè i bio jako dominantan.

Treba sada saèekati borbu Mirko vs Santos i Carwin vs. Lesnar, te bi se onda moglo otprilike znati kakvi bi sljedeæi parovi mogli biti.

30-08-2009 at 17:09 | Ukljuèi u odgovor
The Realist
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 25-08-2009
Lokacija: Sarajevo
Odgovori: 321
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Vijesti iz borilaèkih sportova

Fedor Emelianenko vs. Gegard Mousasi

Koga zanima, ovdje može vidjeti onaj egzibicijski meè koji je prije nekoliko dana imao Fedor, u kojem je nastupio protiv Gegarda Mosusaija. Ne traje dugo, nekoliko minuta samo.

http://www.martialarts.ba/index.php?option=com_content&view=article&id=866

31-08-2009 at 03:41 | Ukljuèi u odgovor
The Realist
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 25-08-2009
Lokacija: Sarajevo
Odgovori: 321
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Vijesti iz borilaèkih sportova

UFC 102: Zarade boraca - Antonio Rodrigo Nogueira zaradio naviše

Objavljene su zarade svih boraca koji su uèestvovali na UFC-u 102: Couture vs. Nogueira. Najviše je zaradio Antonio Rodrigo Nogueira. Ukupna isplata borcima je bila $1,285,000. Sam šou se održao pred 16088 gledalaca i na kartama je zaraðeno $1,920,000.

http://www.martialarts.ba/index.php?option=com_content&view=article&id=868

Mislim da ovdje još fale procenti od PPV-a koji dobijaju ovi bolji i poznatiji borci, tako da nisu loše ni prošli .

31-08-2009 at 17:56 | Ukljuèi u odgovor
The Realist
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 25-08-2009
Lokacija: Sarajevo
Odgovori: 321
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Vijesti iz borilaèkih sportova - K-1 World Grand Prix - Final 16

Danas je objavljen službeni fightcard posljednjeg kvalifikacijskog K-1 World Grand Prix turnira K-1 Final 16, koji æe se održati 26. septembra u južnokorejskom Seol-u.

http://www.martialarts.ba/index.php?option=com_content&view=article&id=869

Poèinje polako da se zakuhava. Veæ ove borbe æe biti odliène.

Moj favorit je Badr Hari i ima velike šanse, samo naèin na koji se bori, koji mene i priblaèi kod njega bi mu mogao biti i najveæi neprijatelj osvajanju turnira.

01-09-2009 at 16:46 | Ukljuèi u odgovor
The Realist
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 25-08-2009
Lokacija: Sarajevo
Odgovori: 321
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Vijesti iz borilaèkih sportova

Carwin smatra da æe Fedor sa potpisom za Strikeforce postati nevažan

http://www.martialarts.ba/index.php?option=com_content&view=article&id=872:carwin-smatra-da-e-fedor-sa-potpisom-za-strikeforce-postati-nevaan&catid=13:vijesti-iz-svijeta&Itemid=7

Dana White ih je izgleda opasno naložio. Sada se javlja Carwin i govori da je Lensar najbolji na svijetu i kritikuje ljude koji su se borili protiv Fedora, ali ko je on (Carwin) da je dobio šansu da se bori sa Lesnarom. Koga od renomiranih protivnika je pobijedio? UFC trenutno ima puno mladih nada, ali ne baš puno dokazanih boraca u teškoj kategoriji.

Nije mi jasno da Fedor nevalja jer su mu protivnici nula, a jedan Lesnar drži titulu nakon borbi sa ipak ruku na srce prosjeènim borcima, nijedna svjetska klasa tu nije, a one klase koje su ostale u UFC-u su veæ polako na zalasku karijere.

PS
Pa dobro ljudi, prati li iko ove borilaèke sportove .

02-09-2009 at 07:35 | Ukljuèi u odgovor
The Realist
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 25-08-2009
Lokacija: Sarajevo
Odgovori: 321
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Vijesti iz borilaèkih sportova

Peljto æe pomoæi Stojniæu da usavrši boksersku tehniku

http://www.martialarts.ba/index.php?option=com_content&view=article&id=876:peljto-e-pomoi-stojniu-da-usavri-boksersku-tehniku&catid=14:vijesti-iz-regiona&Itemid=3

Ne znam šta bih za ovo rekao. Jeste Peljto imao neki uspjeh, ali sada da je baš neki struènjak i ne znam. No dobro, nisam baš upuæen i možda ovo ispadne dobro. Samo mi nije jasno zašto je Stojniæ napustio Golden Glory, pa ako tamo nije mogao nauèiti Stand Up, onda ne znam gdje æe....

Ono što me raduje je što izgleda ima još dvije borbe, tako da bi se mogao dokazati. Neka barem pobijedi nekoga i dobro je

[Edited by The Realist on 02-09-2009 at 15:30 GMT]

02-09-2009 at 15:24 | Ukljuèi u odgovor
The Realist
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 25-08-2009
Lokacija: Sarajevo
Odgovori: 321
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Vijesti iz borilaèkih sportova

UFC 103 - Cro Cop vs. dos Santos - video najava

http://www.martialarts.ba/index.php?option=com_content&view=article&id=877

Ovo je borba u kojoj Mirko može puno toga dobiti, ali i izgubiti. Ukoliko pobijedi dominantno, smiješi mu se uskoro napad na titulu, ali ako izgubi....

03-09-2009 at 19:02 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 21
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: cantra, consiliere, Dva kalja, gocamm, jasmin_m, Klikly, Kraut, Lejla k, naj jaci, Tiburon, VY Canis Majoris
FORUM : Sport : Vijesti iz borilaèkih sportova New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice