Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Kud svi Turci tu i mali Fahro
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
bristol
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 19-06-2009
Lokacija: bristol
Odgovori: 88
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kud svi Turci tu i mali Fahro

Radoncic nije nista veci agent Srbije od Tihica i Silajdzica. Radoncic sada stupa na scenu jer su ova dvojica i njihovi poslusnici vec prokuzeni od glasaca, a cetnicima treba svjeza snaga kojoj ce Bosnjaci pokloniti povjerenje, dok se drzava BiH potpuno ne unisti i dok Karadzicevo prorocanstvo da ce "nestati bosnjacki narod" ne bude ispunjeno.

15-10-2009 at 15:47 | Ukljuèi u odgovor
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kud svi Turci tu i mali Fahro

Dakle da još jednom zamolim ako može bez èatanja-hvala  


<br /><br /><br /><br />

15-10-2009 at 18:42 | Ukljuèi u odgovor
forever
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 16-07-2009
Odgovori: 869
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kud svi Turci tu i mali Fahro

Nema veze sto je Radoncic porieklom iz Srbije,ovo je nekad bio jedinstve prostor i politicki i drustveni i ne postoji nijedan covjek koji nema nekoga svog u drugoj zemlji bivse yuge...Glavna politicka i drustvena elita u Srbiji su uglavnom Srbi iz Hercegovine, Bosne, i Crne Gore a to se odnosi posebno za Beograd gdje najmanje ljudi i ima koji su porijeklom juzno od Beograda...Boris Tadic,Cedomir Jovanovic,Nikola Kojo,Predrag Danilovic,Dragan Bjelogrlic,Voja Brajovic,Zdravko Colic,Emir Kusturica,pokojni Zoran Djindjic,Goran Bregovic,Novak Djokovic,Ana Ivanovic,Jelena Jankovic, ITD ITD i inace poznato je da je tri cetvrtine Beograda najmanje ,naseljeno ljudima koji su prvo,drugo ili trece koljeno sa ovih prostora i Crne Gore...Zato Radoncicu samo NAPRED, FORZZA BOSNA...

[Edited by forever on 16-10-2009 at 13:34 GMT]

16-10-2009 at 10:57 | Ukljuèi u odgovor
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kud svi Turci tu i mali Fahro

citat:
forever wrote:
Nema veze sto je Radoncic porieklom iz Srbije,ovo je nekad bio jedinstve prostor i politicki i drustveni i ne postoji nijedan covjek koji nema nekoga svog u drugoj zemlji bivse yuge...Glavna politicka i drustvena elita u Srbiji su uglavnom Srbi iz Hercegovine, Bosne, i Crne Gore a to se odnosi posebno za Beograd gdje najmanje ljudi i ima koji su prijeklom juzno od Beograda...Boris Tadic,Cedomir Jovanovic,Nikola Kojo,Predrag Danilovic,Dragan Bjelogrlic,Voja Brajovic,Zdravko Colic,Emir Kusturica,pokojni Zoran Djindjic,Goran Bregovic, ITD ITD i inace poznato je da je tri cetvrtine Beograda najmanje naseljeno ljudima koji su prvo,drugo ili trece koljeno sa ovih prostora i Crne Gore...


jbte,osim sa zadnjom recenicom,slazem se s tobom,ko bi reko cuda da se dese
16-10-2009 at 11:00 | Ukljuèi u odgovor
charles darwin
Nivo: Forumas sa iskustvom
evolucioni defekt

Registriran(a): 14-03-2009
Lokacija: zona sumraka
Odgovori: 207
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kud svi Turci tu i mali Fahro

oooo, mislim da cemo prisustvovat brojnim "cudima" ako ovaj uspije u svom naumu ( mada sumnjam , jer ce se sve te nacionalne stranke na ovaj nacin iscjepkat i same sebe prilicno sjebat , sto je zapravo i dobro...) 


evolucija je kriva za sve , amebe uzivaju!
16-10-2009 at 11:12 | Ukljuèi u odgovor
besmir
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Re: Kud svi Turci tu i mali Fahro

Hej, nisam znao da ste tako negativni po pitanju lika i djela ovog èovjeka, ja sam zapravo ozbiljno razmišljao da glasam za njega na sljedeæim izborima i da mu pošaljem buket cvijeæa ukoliko pobjedi. Èakštaviše: oduševljen sam njime!

Dotiènog ne poznajem lièno niti sam prisno upoznat sa njegovim likom, djelom i radom, ali mi se strašno sviða njegova politièka platforma koju sam proèitao u Avazu. Mislim, bespredmetno je o njegovim protivnicima i raspravljati, svi mi znamo ko su ine SDA voðe, ko je Haris Silajdžiæ, ko su igraèi na kartu nedovoljno predstavljenog srpstva/hrvatstva meðu bošnjaštvom, itd. To je sve prdimahovina, i njihovo je prošlo.

Šta mi se svidjelo?

Svidjelo mi se to što èovjek štuje pare i zaraðivanje. E, ja to strašno volim i cijenim i drago mi je kad neko hoæe da radi i da motiviše druge da zarade, i mislim da nam je poslije "lezi hljebe da te jedem" ili "humanitarna pomoæi hoæeš li više" politièara u posljednjih 20 godina jedan ovakav MOTIVATOR zaista i potreban.

Svidjelo mi se što je rekao da æe se pobrinuti za definitivni povratak struke u BiH. Kada pogledate da skoro svi na vodeæim položajima u BiH su u te fotelje sjeli po babu i oèevima, i da pri tome ili nisu uopšte školovani ili nisu školovani za taj posao koji obavljaju, ta njegova izjava mi je baš osvježavajuæa.

Takoðer mi se sviða što je ponosan i svjestan sebe. Ponosni BH politièari iz reda bošnjaèkog naroda nisu izašli od Husein kapetana Gradašèeviæa i takvi su nam zaista potrebni. Mislim da bošnjaèka komponenta u BiH ima prenisko mišljenje o sebi i da je vrlo sklona manipulacijama, i svima tima koji se osjeæaju kao Bošnjaci bi trebao neko kao što je on da im malo digne glave u znak ponosa.

Jedina stvar koja mi se ne sviða je što insistira na bošnjaštvu. Meni je to malo bljak. Ja sam musliman i nisam Bošnjak šta god rekao poludementni sarajevski profesor, ja sam Bosanac, i meni se taj termin gadi jednako kao što mi se gade termini bosanski Srbin ili bosanski Hrvat.

To mu je jedina mana i mislim da ukoliko odluèi da svebosanskom jedinstvu, svebosanskom identitetu i svebosanskom ponosu da bi imao mnogo više pristalica.

Eto.

16-10-2009 at 19:20 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kud svi Turci tu i mali Fahro

Gluho bilo, sta napisa i ostade ziv.
Pa sta si ocekivo da napise, da ce jebat majku svim neistomisljenicima kao i do sad, da ce licnosti godine u Avazu biti licnosti, kojima se te godine uvlacio u dupe, da s Miskovicevom i vlastitom krvarinom misli Bosnu graditi, ali samo pod uslovom da je SEBI gradi ili da ce vratiti one pare od poreza koje nikad nije plattio davne 2000-ite i do tad. Da ga je Alija postavio za novinara i gazdu kad mu je trebalo glasilo za obracune. Mislim...... bespredmetno je nabrajati sve gadosti koje je taj covjek radio i DAN DANAS RADI, bespredmetno je nabrajati sve medijske hajke, po ljudima koji su se usprotivili priHvatizacijma bosanskih boljestojecih firmi, koje je doticni forsirao svojim ahbabima i politickim drugovima.
Velahavle.........
Nemam sta drugo reci, samo naprijed glasaj za cojka, sigurno nam doobro misli, pa i do sad je

16-10-2009 at 19:58 | Ukljuèi u odgovor
Shaban
Nivo: Forumski doajen
Taxirat

Registriran(a): 17-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 12510
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kud svi Turci tu i mali Fahro

Besko bi haman puko Fahru

Yugi briši ovo

16-10-2009 at 21:36 | Ukljuèi u odgovor
charles darwin
Nivo: Forumas sa iskustvom
evolucioni defekt

Registriran(a): 14-03-2009
Lokacija: zona sumraka
Odgovori: 207
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kud svi Turci tu i mali Fahro




hahaha , obecanja , obecanja , eh bumo videli ,al vjerovatno ne.


[Edited by charles darwin on 18-10-2009 at 10:26 GMT]

[Edited by charles darwin on 18-10-2009 at 10:28 GMT] 


evolucija je kriva za sve , amebe uzivaju!
17-10-2009 at 21:41 | Ukljuèi u odgovor
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kud svi Turci tu i mali Fahro

Ono što je u posljednjih nekoliko dana bilo samo u sferi kuloarskih prièa i o èemu sam nešto i napisao u svom postu,ovih dana je dobilo i svoj konaèan epilog.Naime vijeænici SDA u OV Tuzla Ekrem Topiæ i Enes Mešanoviæ istupili su iz ove stranke i prešli u nezavisne vijeænike.Naravno to je samo prvi korak, a naredni æe biti prelazak ova dva vijeænika u Radfonèiæevu stranku koja æe siguran sam uskoro biti formirana i u Tuzli.
Iz redova SDA istupio je i Salih Šaboviæ siva eminencija ove stranke u Tuzli kao i još neki èlanovi IO SDA Tuzla.
Interesantno je to da se ova stranka samo jednom jedinom reèenicom u juèerašnjem saopštenju o održanoj sjednici Izvršnog odbora, oglasila o svojevrsnom rasulu u svojim redovima.
 


<br /><br /><br /><br />

25-10-2009 at 10:27 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 31
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Politika : Kud svi Turci tu i mali Fahro New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice