Info: Za sve nejasnoce tu su moderatori kojima se mozete obratiti za pomoc ......vezanu za forumske probleme, za sve ostalo morate naci nekoga drugog. :)


FORUM : Sex : Amaterske seksi slike (X-rated)
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Amaterske seksi slike


Znam ja da ti ne mislis nista lose ,pa ko je to i pomislio .
Ja nemam nista protiv onih koji posalju sliku bas su mi cure i simpaticne a vi muskarci kukavice cccccc a ja necu a i ne smijem zabranjeno mi je necu ti reci ko mi je zabranio .
Amelina i slanje ,nema sanse, a ti ,sto ti ne bi ?

22-01-2003 at 09:01 | Ukljuèi u odgovor
visental
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Re: Amaterske seksi slike

citat:
sunce wrote:

Znam ja da ti ne mislis nista lose ,pa ko je to i pomislio .
Ja nemam nista protiv onih koji posalju sliku bas su mi cure i simpaticne a vi muskarci kukavice cccccc a ja necu a i ne smijem zabranjeno mi je necu ti reci ko mi je zabranio .
Amelina i slanje ,nema sanse, a ti ,sto ti ne bi ?


Siguran sam da je Amelina hrabrija no ti. Bilo bi dobro da posalje fotku gdje se vidi guza, a kaubojski sesir na glavi.
 


jos uvijek ujutro se ustaje s osmijehom
22-01-2003 at 09:17 | Ukljuèi u odgovor
vaga
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Amaterske seksi slike

Po nekim tumacenjima kao horoskopska vaga trebala bih biti stidljiva. I jesam u ophodjenju, izgubim se kad udjem u prostoriju u kojoj ima nepoznatih ljudi. Valjda zbog ravnoteze (vaga) zato nisam od onih koji se osjecaju neugodno kad je njihova nagost izlozena tudjim pogledima. Volim da se oblacim izazovno jer me zbunjenost onih koji pogledom ugrabe vise nego sto je normalno cini sigurnijom. Moja prijateljica mi kaze da se od stidljivosti i nesigurnosti branim sisama. Sa bivsim momkom koji ima svoj foto atelje uradila sam na stotine fotografija ali u digitalnom obliku imam samo ove dvije. Volim vas sve jer ste umjereni u komentarima a veliku pusu saljem svima koji su poslali svoje slike.
|image|
|image|

22-01-2003 at 12:36 | Ukljuèi u odgovor
vaga
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Amaterske seksi slike

drugi pokusaj

22-01-2003 at 12:40 | Ukljuèi u odgovor
admin
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 10-09-2000
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 1966
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Amaterske seksi slike

citat:
bulevar wrote:Admine, gledas li ti ovo? Ako neces da nosis na dusi nekog od nas starijih pod hitno stavi upozorenje da se prije razgledanja slika nasih amaterki pripremi secer i voda.


Jasta. Od kako sam uveo upload prvo otvaram ovaj topic. U pocetku sam se plasio da bi neko mogao iskoristiti priliku da "uvali" nesto neprilicno, i mogu ti reci da sam ugodno iznenadjen u svakom pogledu. Stvarno nisam ocekivao da ce se neko usuditi da salje svoje slike i u pocetku sam bio malo sumnjicav. Mozda i ima neka slika koja je "posudjena" ali mi se cini da je vecina stvarnih. Posiljaoci se cesto registriraju, upisuju stvarne email adrese, neki su emailom trazili upute za upload, neki su se interesirali kako se slike mogu "ukloniti" u slucaju neukusnih komentara ili drugih neugodnosti.
Pa onda, ni za jednu postavljenu sliku se ne moze reci da je "nepristojna", a ni komentari nisu za pokrivanje ociju. Sve u svemu, eksperiment je uspio iako sam se prvih sedmica stalno pitao sta mi je trebala petljavina sa uploadom.
A sto se tice secera i vodice, bolje je moj bulevar da se drzimo teme o Iraku.
22-01-2003 at 14:28 | Ukljuèi u odgovor
bezveznjak
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 22-05-2002
Odgovori: 80
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Amaterske seksi slike

sta reci osim, vaga, pozuri pa skeniraj jos slika. ove su ti super.. posebno mi se svidja kako je fino odradjena frizura na i oko venerinog brijega.
keep on

22-01-2003 at 21:34 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Amaterske seksi slike

citat:
bulevar wrote:
Admine, gledas li ti ovo? Ako neces da nosis na dusi nekog od nas starijih pod hitno stavi upozorenje da se prije razgledanja slika nasih amaterki pripremi secer i voda.


_________________________________________

Ovdje treba napisati "ne preporucujemo maloljetnim a onim malo starijim samo na vlastitu odgovornost i uz naravno secer i vodu ".

Admin-e znas da si rekao da se nadas da nismo toliko napredni a vidis ti sto su Bosanke napredne a i nazadne (ako se to tako moze reci )

Vagice tebi pozdrav i ja sam Vaga
23-01-2003 at 08:09 | Ukljuèi u odgovor
walter
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 08-01-2002
Odgovori: 126
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Amaterske seksi slike

Dunja nam vec predugo nije poslala nista novo!!! Medjutim, ni pojava Vage nije je skinula sa ubjedljivo prvog mjesta. Molim Sunce da razmisli malo i promijeni odluku.

23-01-2003 at 18:23 | Ukljuèi u odgovor
Sale_R
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Amaterske seksi slike

Slika=86.jpg,

24-01-2003 at 07:56 | Ukljuèi u odgovor
visental
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Re: Amaterske seksi slike

Slika=86.jpg,

citat:
Sale_R wrote:



ponovi majstore
 


jos uvijek ujutro se ustaje s osmijehom
24-01-2003 at 09:34 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 15
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: admin, Daks, Little One, mace, Morton1905, Prosvjetar, sana
FORUM : Sex : Amaterske seksi slike (X-rated) New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice